Page 8 of 16 FirstFirst ... 456789101112 ... LastLast
Results 176 to 200 of 390

Thread: Football Manager 2014

  1. #176
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Stevenage Road, London SW6 6HH
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ladno A ja se premišljam ovuih dana da ga naručim :P

    Je li sramota pitat kako se instalira? Đe se crack ono ubača, i ti update-i? Zaboravio sam sve to, jer sam prošli FM bio kupio, bogami.


  2. #177
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    meni odbrana konacno pocela da igra dobro. Savic se probudio. i sad (u januaru) uzeh E. Vargasa za milion. debi u 78om protiv Bajerna i odma asist za Kislinga za 3-1.

  3. #178
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,622
    Thanks Thanks Given 
    271
    Thanks Thanks Received 
    358
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FulhamFC View Post
    Ladno A ja se premišljam ovuih dana da ga naručim :P

    Je li sramota pitat kako se instalira? Đe se crack ono ubača, i ti update-i? Zaboravio sam sve to, jer sam prošli FM bio kupio, bogami.
    Sve to u folder dje instaliras FM.

  4. #179
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FulhamFC View Post
    Ladno A ja se premišljam ovuih dana da ga naručim :P

    Je li sramota pitat kako se instalira? Đe se crack ono ubača, i ti update-i? Zaboravio sam sve to, jer sam prošli FM bio kupio, bogami.
    Na gotovo sve torrente sa updateovima imaš uputstva kako da staviš update i crack .

    Ljudi, podijelite imena nekih wunderkidova iz ovoga FM-a. Ja sam tek krenuo, ali ima par sa dobrim Potential Ability ocjenama - Lazaro iz Red Bulla, Mbaye iz Intera, De Sciglio iz Milana, Cristante iz Milana, Berardi iz Juventusa/Sasuola, iz Caena ima brat neki, ime mu zaboravih, 17 godina, Tin Jedvaj iz Rome, Saponara iz Milana, Dybala iz Palerma, Zaza is Sasuola, ima ih par iz Crystal Palacea, Halilović iz Zagreba, da ne pričam o Kovačiću, Januzaju i ovim poznatijim za timove sa malo jačim budžetom. Ajmo, ajmo
    Last edited by _HokutoNoKen_; 13-11-13 at 18:10.
    DICIOTTO

  5. #180
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Berardi ima loše ocjene, veći su potencijali i Gabidaini i Zaza, posebno ovaj drugi.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  6. #181
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Druga sezona može da počne. Da se napadne LŠ i da bataljujem ovdje, pređem u Singapur i zajebavam se.

    Last edited by Albatros; 14-11-13 at 07:27.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  7. #182
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Iako koristim large database, fale mi neki igrači. Recimo, nema Hachima Mastoura, a vidio sam po netu da ga pominju kao wunderkida. ***** ga.


    CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it




    CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it
    DICIOTTO

  8. #183
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Stevenage Road, London SW6 6HH
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam stvarno preizuzetan sa instalacijama FM-a.

    Skinuh igru. U folderu 2 fajla, bez upustva. Skinuh crack, ubačih ga u taj folder... NEĆE! Traži mi DLL openAL32 neki i ja ga skidoh. Probaj opet, NEĆE! Traži DLL berkelium. Skidoh i ja taj ahahahah. I naravno...

    Click image for larger version. 

Name:	Untitled.jpg 
Views:	133 
Size:	10.7 KB 
ID:	114107

    Je li se IKOME na svijet ovo desilo?!


  9. #184
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    matija nastasic mi je na 2013 bio najbolji igrac 5 godina po 15 golova je najmanje davao.zbog toga sam i city ove sezone uzeo da vidim kakav ce bit,daje golove kao lud

  10. #185
    Join Date
    May 2011
    Posts
    7,105
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by efamouspg View Post
    Fakin FPPR, sve im je to izgovor. :mrgreen:
    Leak to the press rules!
    I još pri produženju ugovora uzmem 6 hiljada umjesto ponuđenih 20 i kusur plate ne bi li rasteretio finansije. I ništa.

    Mada ima dobra fora sa Udinama. Mogu da uzmem bilo kojeg igrača Granade ili Watforda za dž. Oni isto tako. Jedini uslov je da igrač oće da pređe.
    Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!

  11. #186
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,622
    Thanks Thanks Given 
    271
    Thanks Thanks Received 
    358
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beethoven's C*** View Post
    I još pri produženju ugovora uzmem 6 hiljada umjesto ponuđenih 20 i kusur plate ne bi li rasteretio finansije. I ništa.

    Mada ima dobra fora sa Udinama. Mogu da uzmem bilo kojeg igrača Granade ili Watforda za dž. Oni isto tako. Jedini uslov je da igrač oće da pređe.
    Hahaha i ja isto tako za svoju platu.

    A vodio sam Watford, i dovedoh neke na pozajmicu iz Udina (Zielinski, ja mislim i Ridolfi jedan tamo da igra, ne sjecam se), i kad sam ih uveo u Premier, dao sam otkaz, cus transfer budget 75k. I taman odem na inteview u Everton, i odbiju me jer sam trazio possesion soccer da igramo :lolblue:
    Vodim Blackburn i manje vise svi me razbijaju (a moji igraci prazne golove promasuju ofc), bruka, odbrana nula, a i ja glup pa ne sacuvah taktiku iz Watforda..

  12. #187
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FulhamFC View Post
    Ja sam stvarno preizuzetan sa instalacijama FM-a.

    Skinuh igru. U folderu 2 fajla, bez upustva. Skinuh crack, ubačih ga u taj folder... NEĆE! Traži mi DLL openAL32 neki i ja ga skidoh. Probaj opet, NEĆE! Traži DLL berkelium. Skidoh i ja taj ahahahah. I naravno...

    Click image for larger version. 

Name:	Untitled.jpg 
Views:	133 
Size:	10.7 KB 
ID:	114107

    Je li se IKOME na svijet ovo desilo?!
    To ti je do registry-a greška, to sa .dll fajlovima. To se i meni ranije dešavalo sa nekim igricama, i tek poslije reinstalacije mi se popravilo. Narafski, nije to bio razlog reinstalacije, ali svakako, rješenje mu nisam mogao naći.
    DICIOTTO

  13. #188
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Berardi ima loše ocjene, veći su potencijali i Gabidaini i Zaza, posebno ovaj drugi.
    moze imat slabije ocjene a da mu je PA visok i da na kraju ispane bolji od te dvojice. Gabjadini mi je busio na 13icu u Udine a Zaza je slab bio.
    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Druga sezona može da počne. Da se napadne LŠ i da bataljujem ovdje, pređem u Singapur i zajebavam se.

    aooo kako si ih natrpao brate. na svakoj poziciji po 4, 5 igraca.
    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    Na gotovo sve torrente sa updateovima imaš uputstva kako da staviš update i crack .

    Ljudi, podijelite imena nekih wunderkidova iz ovoga FM-a. Ja sam tek krenuo, ali ima par sa dobrim Potential Ability ocjenama - Lazaro iz Red Bulla, Mbaye iz Intera, De Sciglio iz Milana, Cristante iz Milana, Berardi iz Juventusa/Sasuola, iz Caena ima brat neki, ime mu zaboravih, 17 godina, Tin Jedvaj iz Rome, Saponara iz Milana, Dybala iz Palerma, Zaza is Sasuola, ima ih par iz Crystal Palacea, Halilović iz Zagreba, da ne pričam o Kovačiću, Januzaju i ovim poznatijim za timove sa malo jačim budžetom. Ajmo, ajmo
    nije zanimljivo kad znas PA. dodje mu ko cheat. salji skaute.

  14. #189
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa ne znam ja PA dok skaute ne pošaljem da mi kažu . To je inače prvo što odradim, stavim filtere i zahtjeve skautima, i onda skrolam


    CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it



    CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.i
    DICIOTTO

  15. #190
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A to...mislio sam da im gledaš brojke.

  16. #191
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by clapton View Post
    moze imat slabije ocjene a da mu je PA visok i da na kraju ispane bolji od te dvojice. Gabjadini mi je busio na 13icu u Udine a Zaza je slab bio.


    aooo kako si ih natrpao brate. na svakoj poziciji po 4, 5 igraca.
    Istina, ali jednostavno ne mogu da ga čekam u jednom Juventusu, bih da planiram da ostanem dosta tu, ali se nadam da mi je ovo poslednja sezona. Ne za ovaj, nego opet narednih 10 FM-ova.

    Namjerno, jer ako želim da jurim LŠ moram da imam žestoku klupu i odlične igrače za rotaciju, da bih uporedo ganjao prvenstvo. I evo, sad će kraj sezone...prvi sam, isto bodova kao Napoli i čeka me revanš polufinala LŠ sa Bajernom, prvi meč dobio 2:1. I niko od igrača mi se nije bunio što manje igra i sl, što ti oči kopaju na FM13.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  17. #192
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    buni se meni valdes od prvog meca sto nije na goL doveo ga besplatno i odma je wants to chat with me

  18. #193
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,468
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,265
    Thanked in
    639 Posts

    Default

    Ovo je prvi Fm na koji mi problem nije novac za transfere nego novac za plate.Zalud mi sto se sa klubom okle kupujem fudbalera lako dogovorim cesto i za pristojnu cijenu kad se one krvopije menadžerske sa njihovim uslovima potkopaju i zacijene platu koju ni uz budget adjustment ne mogu ispoštovat a onda često ako promijenim važnosti igrača tipa sa backup na rotation ili first team da bih ispoštova njihov zahtjev smrde mi odmah povećavaju svoje uslove.
    Druga stvar što me strašno nervira probam da dovedem slobodnog igrača u poznim godinama koji je neko ime u fudbalu (Kalid Bulahruz) u ovom slučaju čim dogovrim sve pojavi mi se transfer story leaked i eto ti odmah bogatijih klubova koji lagano dadnu bolje ponude i pa-pa.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  19. #194
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fizikela View Post
    buni se meni valdes od prvog meca sto nije na goL doveo ga besplatno i odma je wants to chat with me
    Meni se bunilo samo par ljudi što uopšte ne zaigravaju, kao stari Barzalji. Ostali se svi rotiraju i koliku god da imaju minutažu, ne bune se, a ima ih koji bi trebalo. Atmosfera u svlačionici mi je na najvišem nivou.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  20. #195
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Ovo je prvi Fm na koji mi problem nije novac za transfere nego novac za plate.Zalud mi sto se sa klubom okle kupujem fudbalera lako dogovorim cesto i za pristojnu cijenu kad se one krvopije menadžerske sa njihovim uslovima potkopaju i zacijene platu koju ni uz budget adjustment ne mogu ispoštovat a onda često ako promijenim važnosti igrača tipa sa backup na rotation ili first team da bih ispoštova njihov zahtjev smrde mi odmah povećavaju svoje uslove.
    Druga stvar što me strašno nervira probam da dovedem slobodnog igrača u poznim godinama koji je neko ime u fudbalu (Kalid Bulahruz) u ovom slučaju čim dogovrim sve pojavi mi se transfer story leaked i eto ti odmah bogatijih klubova koji lagano dadnu bolje ponude i pa-pa.
    To i mene trenutno nervira. Neko traži samo rotation, a ja da bih mu dao traženu platu mu stavim npr First team ili nerijetko Key player i oni ponekad skoro i dupliraju uslove. Igrač mi traži nešto preko 60k nedjeljno i na kraju moram da mu dam preko 90k, ali onda nekim sitnim bonusima to svedem na 90k. To je za veliki klub malo opterećenje budžeta, ali upravo završavam tu ekskurziju i prelazim na voljeni LLM i vidim da ću da imam žestokih problema.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  21. #196
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Stevenage Road, London SW6 6HH
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Momak je sa ovim stigao do 2014. bez problema...

    http://pirateproxy.se/torrent/913060...game___nosTEAM

    i onda instalira ovo:
    http://dfiles.eu/files/vujeui52q/FM2...IX_nosTEAM.exe

    Valjda je okej.
    Skinuo sam ovo. Instalirao igru, počeo i OK je evo prvih nekoliko dana. Ne znam za dalje kako će bit, jer nisam update radio... To me buni pa ako bi mogla neka pomoć. Đe da ga kopiram i startujem?! I treba li crack?


  22. #197
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Ovo je prvi Fm na koji mi problem nije novac za transfere nego novac za plate.Zalud mi sto se sa klubom okle kupujem fudbalera lako dogovorim cesto i za pristojnu cijenu kad se one krvopije menadžerske sa njihovim uslovima potkopaju i zacijene platu koju ni uz budget adjustment ne mogu ispoštovat a onda često ako promijenim važnosti igrača tipa sa backup na rotation ili first team da bih ispoštova njihov zahtjev smrde mi odmah povećavaju svoje uslove.
    Druga stvar što me strašno nervira probam da dovedem slobodnog igrača u poznim godinama koji je neko ime u fudbalu (Kalid Bulahruz) u ovom slučaju čim dogovrim sve pojavi mi se transfer story leaked i eto ti odmah bogatijih klubova koji lagano dadnu bolje ponude i pa-pa.
    Mene ne nerviraju zahtjevi za plate, koliko zahtjevi menadžera da njih častim pri ponudi ugovora. Mater im *****. Kad mi kaže "If you want to do business with my client, you better make a substantial offer for my services". *********** ti materina, ne interesuješ me ti, no igrač. I neće čovjek ni da pregovara ako mu ne daš dobre pare.

    A interesuje me sljedeće... Kod treninga nema više ono schedule da se stavlja, je li? Tipa grupni trening za odbranu, srednjake, napadače itd?
    DICIOTTO

  23. #198
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FulhamFC View Post
    Skinuo sam ovo. Instalirao igru, počeo i OK je evo prvih nekoliko dana. Ne znam za dalje kako će bit, jer nisam update radio... To me buni pa ako bi mogla neka pomoć. Đe da ga kopiram i startujem?! I treba li crack?
    Kopiraš update u instalacioni folder igrice i instaliraš, mada i nema potrebe da se kopira tamo kad mu zadat kao trag taj folder, nego eto. Samo dvoklik i on odradi dalje.

    Nema kreka. Obavezno odradi update, jer bez njega će da se javljaju sve ove bolesti od 9. septembra, do 11. novembra.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  24. #199
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Stevenage Road, London SW6 6HH
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odrađeno i radi sve Hvala na pomoći!

    Skinuo sam logos i kits i sve je ok. Samo me još zanima u koji folder da ubačim ovaj MEGA facepack od 6gb...?!


  25. #200
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Još jedno pitanje... Kad izabereš opciju da budeš menadžer samo klubu, a ne i repki, možeš li ti dobiti ponudu za posao od repke u toku igre?


    CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it




    CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it
    DICIOTTO

Page 8 of 16 FirstFirst ... 456789101112 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Football Manager 2012
    By Mad_dog_KO in forum Game Server CG
    Replies: 442
    Last Post: 09-06-12, 19:20
  2. football manager 2009
    By Kojo in forum Game Server CG
    Replies: 0
    Last Post: 29-12-08, 13:01
  3. football manager 2008
    By El_NiNhO in forum Game Server CG
    Replies: 11
    Last Post: 13-06-08, 21:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •