Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 26 to 50 of 125

Thread: Pitanje za sve rock fanove...

  1. #26
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Cool "Our Time Is Running Out" - Muse ("Absolution", 2003)

    Quote Originally Posted by DJuzla
    pusti ti koloseum,rim i italiju...to ide tako u srecnim zemljama,ja sam se nadovezivao na ovo:
    Hvala Djuzla, postedio si me mnogo karaktera
    Naravno, ja sam mislio da se ovdje prica o rocku (ili nedostatku istog) u Crnoj Gori, a ne o svjetskoj rock sceni i rock koncertima uopste. Rock u CG je na infuziju, ali u ostatku svijeta niposto nije - nije normalno sto Green Day rade sa novim albumom! Odrzavaju koncerte po cijelom svijetu, ne skidaju se sa MTV, i na kraju - uzese grdne pare!
    Ali oni prave "rock" (ako ocete da budemo precizni: punk-rock) za tinejdzere; slijedi => tinejdzeri kupuju njihove albume!
    (obrati paznju: vecina danasnje pop muzike se pravi upravo za tinejdzere)

    Dajte mi crnogorsku verziju Green Day, ja cu vama dat ugovor sa izdavackom kucom. Toliko je jednostavno.
    I am the one who locks.

  2. #27
    I...C...U Guest

    Default

    znas kako, bend treba oformiti. Da izdavacka kuca ponudi neku vrstu takmicenja, kao da bendovi posalju svoje demo snimke i najbolji ce dobiti ugovor, naslo bi se sigurno nekoliko kvalitetnih bendova, ili jedan, ali dok se to ne desi, niko nece skolu da napusti da bi ga izdavacka kuca odbila zbog projekta koji nema buducnost. A nema buducnost zato sto niko nece da isforsira te bendove i da se nesto stvori. 3-4 benda sa po jednim albumom mogli bi da organizuju odlican nastup, stalni nastupi bi navukli ljude, i nesto bi se moglo uradit.
    Ja licno zelim da pravim rock za tinejdzere, jer sam ubijedjen da od svih generacija oni imaju najvise vremena za muziku i najvise o njoj pricaju.
    Kad bi ja nasao nekog ko bi ucestvovao u stvaranju rock-a za tinejdzere, (ne mislim na sprdnju od muzike), i ko bi bio istrajan da se nesto radi, makar to bilo i u slobodnom vremenu nakon zavrsenih skolskih ili kakvih vec obaveza, sigurno bih stvorio sa tim bendom nesto dobro, jer ne bi se ni oni upustili u to bez znanja, ideja, zelje ili cega god sto moze da doprinese.

  3. #28
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Problem sa crnogorskim rock muzicarima (ako takvi uposte postoje) je taj sto je svima "ispod nivoa" da naprave komercijlno uspjesni album, jer ce ih sve underground kolege prozvat prodanim dusama i sl. Rock nije nasto ka mainstream pravac, ali je vremenom morao da se prilagodi trzistu, jer *ebiga, ne bi prezivio. Svi zele da prave umjetnost, da ostanu zapamceni kao vrhunski muzicari, boemi, koji nikad nisu prihvatili kompromis, blablabla... what a pile of s.h.i.t.!
    Moras da napravis album koji ce se prodavat! To je glavni zakon trzista. Prodaja diskova. Daj brate, ja se ne bavim muzikom, ne znam da sviram, ali sam siguran da se moze - da se grubo izrazim - iskopirat muzika nekog popularnog rock benda. Nasem narodu treba muzika na nasem jeziku. Treba da postoje bendovi koji ce pratit sto se desava na aktuelnoj rock sceni, za'ebi ti i Pink Floyd i Led Zeppelin i sve ostale dinosauruse - oni ne prodaju milione albuma godisnje. Reality-check dudes! Budite u toku.
    I am the one who locks.

  4. #29
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Europe
    Posts
    1,995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Interpol
    Hvala Djuzla, postedio si me mnogo karaktera
    Naravno, ja sam mislio da se ovdje prica o rocku (ili nedostatku istog) u Crnoj Gori, a ne o svjetskoj rock sceni i rock koncertima uopste. Rock u CG je na infuziju, ali u ostatku svijeta niposto nije - nije normalno sto Green Day rade sa novim albumom! Odrzavaju koncerte po cijelom svijetu, ne skidaju se sa MTV, i na kraju - uzese grdne pare!
    Ali oni prave "rock" (ako ocete da budemo precizni: punk-rock) za tinejdzere; slijedi => tinejdzeri kupuju njihove albume!
    (obrati paznju: vecina danasnje pop muzike se pravi upravo za tinejdzere)

    Dajte mi crnogorsku verziju Green Day, ja cu vama dat ugovor sa izdavackom kucom. Toliko je jednostavno.
    E Interpol i DJuzla,slazemo se oko Crne Gore.U njoj nista ne uspijeva sem teske komercijale,ni rock,ni metal,ni rap(mada za mene rap nije muzika,heh),samo turbo folk,disco i electronic dance,kao i "zabavna" muzika,koja je zabavna kao i telefonski imenik koji se cita 3 sata uzastopice.
    Don't fight a battle if you don't gain anything by winning

  5. #30
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,523
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Radi se o tome,da naš mentalitet u Crnoj Gori nije po prirodi naviknut na rock.Jer je to kako da kažem,''strano'' za CG.Kada kažem mentalitet mislim na starije ljude.E sad,mnogo i tih starijih misle onu staru:''sviraš gitaru,oblačiš se u teksas,nosiš starke=>slijedi da se DROGIRAŠ''E sad,koji to bend zaslužuje da se cijeli dan vrti na tv-u kao Sergej Ćetković?Ne znam.Postoji izvjestan broj bendova koji rade kako-tako,imaju svoje stvari,ali jbg,nema se keša za snimak,(dovoljno kvalitetan)ili već ne znam ni ja šta drugo.

    Crna Gora je veoma zaostala država po raznim pitanjjima,a pogotovo po pitanju muzičke scene.I to alternativne muzike.Rock,Hip-Hop,Metal,pa čak i klasične muzike.Jednostavno se to zapostavlja iz godine u godinu,na taj način što narodnjaci liječe sve rane...

    E sad,moram da ovo napišem.
    Kao mlađi(do nekih 10 godina starosti) slušao sam zdravka čolića i dina merlina,za koje i dan danas skidam kapu.Onda od četvrtog-petog razreda kreće slušanje elektronske muzike,konkretno Prodigy-ja.Bio je tu i kraftwerk,ali prodigy mnogo više.I naravno,kao napaljeni klinac,govorih neće meni na svadbu narodnjaci,već techno. (sad se i ja smijem!!!) :mrgreen:
    A moje pitanje je sledeće.
    Zašto jednostavno ljudi na svadbi ne mogu da uživaju u blagodatima rock 'n' roll muzike.Ovo je samo primjer,ili npr. u blagodatima elektronike,ili metala,ili hip-hop-a ili šta ja već znam...Zašto je to tako....???


    Nego,da se vratim na temu,u CG nema ni dovoljne propagande zapada.Neki se neće složit' sa ovim,ali ja tako mislim.
    Da ima više marketinga,koji bi predstavljao(konkretno muzičku scenu) to bi se i kod nas osjetilo,možda malo,ali bolje malo nego ništa,jel'?

    I kada npr,Blitzkrieg,Interpol,I...C..U... i ja oformimo bend,napravimo Crnogorski Green Day,da li mislite da će to zaista funkcionisati?Tj. da će neko ponuditi lovu za punk rock u Crnoj Gori?
    I don't think so...

  6. #31
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Muka mi je citat ove vase postove al moram rec nesto posto se sve nesto prica-pishe da je ovo Crna Gora i da to ne moze odje ovo ono, al jedno je sigurno da ima kakvog kvalitetnog rock benda u Crnoj Gori zasigurno bi bilo fanova...eo primer Srbije, EKV je bend koji je prasio i eo dan danas ljudi obozavaju taj bend a i u ono doba su preovladavali Brena i company pa opet se naslo fanova da popuni sale...no u Crnoj Gori nema nijednog krstenog benda za tako nesto sve sami palamuderi...sve sami izgovori!!!

  7. #32
    I...C...U Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Koma[MFHN]
    I kada npr,Blitzkrieg,Interpol,I...C..U... i ja oformimo bend,napravimo Crnogorski Green Day,da li mislite da će to zaista funkcionisati?Tj. da će neko ponuditi lovu za punk rock u Crnoj Gori?
    I don't think so...
    Kao prvo, kada npr. mi oformimo taj bend, ***** ce to biti punk. Da ljudi razmisljaju... komercijala koja bi se mogla pustati po kaficima, za koju bi ljudi (tinejdzeri) platili ulaznicu da slusaju je osnova s koje moramo pocet. To nije tesko napravit, jer to ne bi bio previse zahtjevan poduhvat, jer muziku bismo sami radili, tekstove, i aranzman bi nekako osmislili, i to nam je usteda koju npr. Marko Vukcevic koji ima odlican glas nema, zato ce on da izda album posle 10 godina od njegovog prvog pojavljivanja, ili odmah ali manje kvalitetan. Izdavacka kuca bi se mogla ubijedit da prihvati komercijalan album jer bi im donio zaradu. Ljudi od para ne bjeze. Da se sad vratim, kad bi se mi probili sa komercijalom, posle 3-4 albuma mogli bismo da sviramo i hard rock, i metal, i gothic i ne znam ni ja koji sve pravac, ali jedno je sigurno, komercijala je presudna za pocetak. I taj bi nas bend bio legendaran, jer bi se znalo ko je izgradio rock scenu u CG. Ali to je nebitno, jer licno jebe mi se oce li me proglasit za legendu, jer ne zivim za to.

    P.S. Komercijala ne podrazumijeva nekvalitetnu muziku, bar ne ono sto bi mi radili.
    Last edited by I...C...U; 08-12-05 at 21:47.

  8. #33
    I...C...U Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Interpol
    Problem sa crnogorskim rock muzicarima (ako takvi uposte postoje) je taj sto je svima "ispod nivoa" da naprave komercijlno uspjesni album, jer ce ih sve underground kolege prozvat prodanim dusama i sl. Rock nije nasto ka mainstream pravac, ali je vremenom morao da se prilagodi trzistu, jer *ebiga, ne bi prezivio. Svi zele da prave umjetnost, da ostanu zapamceni kao vrhunski muzicari, boemi, koji nikad nisu prihvatili kompromis, blablabla... what a pile of s.h.i.t.!
    Moras da napravis album koji ce se prodavat! To je glavni zakon trzista. Prodaja diskova. Daj brate, ja se ne bavim muzikom, ne znam da sviram, ali sam siguran da se moze - da se grubo izrazim - iskopirat muzika nekog popularnog rock benda. Nasem narodu treba muzika na nasem jeziku. Treba da postoje bendovi koji ce pratit sto se desava na aktuelnoj rock sceni, za'ebi ti i Pink Floyd i Led Zeppelin i sve ostale dinosauruse - oni ne prodaju milione albuma godisnje. Reality-check dudes! Budite u toku.
    Bolio bi me ***** kako ce underground kolege zvat. Kompromis sa karakterom ljudi i muzickim zeljama je meni prva ideja i bila, umjetnost bi pravio kad bih bio u situaciji za to. Prodaja diskova je losa ideja, bez uvrede, ali ono od cega bismo mi kao muzicari zivjeli su nastupi. Meni je zalije dat 5-6 eura za original cd, kad vec mogu da kupim 3 dobra cd-a za to, ukljucujuci i taj za koji mi je zao dat 5 eura, ili kad mi neko moze poslati preko messenger-a ili kojim vec putem.

  9. #34
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Edinburgh, Scotland
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by PHANTOM
    Muka mi je citat ove vase postove al moram rec nesto posto se sve nesto prica-pishe da je ovo Crna Gora i da to ne moze odje ovo ono, al jedno je sigurno da ima kakvog kvalitetnog rock benda u Crnoj Gori zasigurno bi bilo fanova...eo primer Srbije, EKV je bend koji je prasio i eo dan danas ljudi obozavaju taj bend a i u ono doba su preovladavali Brena i company pa opet se naslo fanova da popuni sale...no u Crnoj Gori nema nijednog krstenog benda za tako nesto sve sami palamuderi...sve sami izgovori!!!
    totalno si u pravu. jos mi niko nece odgovorit na pitanje koji je to cg rock bend koji zasluzuje medijsku paznju ?

  10. #35
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Europe
    Posts
    1,995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A koji to "zabavni" ili folk izvodjac u Crnoj Gori zasluzuje medijsku paznju KOJU VEC POSJEDUJE?Polumenta?Kako ja da znam koji rock sastav zasluzuje medijsku paznju kada ga u medijima nigdje nema?Svuda samo narodnjaci i karikatura popa koju mi nazivamo "zabavna".
    Don't fight a battle if you don't gain anything by winning

  11. #36
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Problem Crnogorskih bendova je to cim nesto malo nauce da sviraju i po prvoj odsviranoj tezgi(kakva god ona bila dobra il losa to je za njih nevazno)dignu nos i automatcki utuve u glavu da su extra muzicari..to je zajednicki kompleks svih crnogorskih "muzicara"!!!necu imenovat jednog "extra"dobrog muzicara u Bar koji se smatra tako jer dugo godina svira gitaru i jednom prilikom on nesto svira gitaru na korzo ovo ono procesori cuda ovoga svijeta nesto se izmotava sa solazama Satriania dolje jedan mali iz Bg koji je sedio tu sa roditeljima(15godina)uze gitaru i otprasi mu na uvo kako to treba da zvuci u originalu!!!bruka

  12. #37
    I...C...U Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Grungy
    totalno si u pravu. jos mi niko nece odgovorit na pitanje koji je to cg rock bend koji zasluzuje medijsku paznju ?
    Ja sam ti odgovorio jos nekoliko postova iza. Rock bendovi uopste nemaju medijsku paznju, prakticno ih i nema jer im muzicke kuce ne posvecuju paznju.

  13. #38
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by I...C...U
    Ja sam ti odgovorio jos nekoliko postova iza. Rock bendovi uopste nemaju medijsku paznju, prakticno ih i nema jer im muzicke kuce ne posvecuju paznju.
    Naravno da ne posvecuju paznju kad nema kvaliteta i originalnosti!!! Hajde kazi mi koji to bend u CG za kojeg ti mislis da zasluzuje medijsku paznju???....Recimo Gospoda Glembajevi su bili dobri tezgarosi i dobri muzicari al kad su snimili album za mene je to svucalo kao obicno s.r.a.nj.e

  14. #39
    I...C...U Guest

    Default

    Quote Originally Posted by PHANTOM
    Problem Crnogorskih bendova je to cim nesto malo nauce da sviraju i po prvoj odsviranoj tezgi(kakva god ona bila dobra il losa to je za njih nevazno)dignu nos i automatcki utuve u glavu da su extra muzicari..to je zajednicki kompleks svih crnogorskih "muzicara"!!!necu imenovat jednog "extra"dobrog muzicara u Bar koji se smatra tako jer dugo godina svira gitaru i jednom prilikom on nesto svira gitaru na korzo ovo ono procesori cuda ovoga svijeta nesto se izmotava sa solazama Satriania dolje jedan mali iz Bg koji je sedio tu sa roditeljima(15godina)uze gitaru i otprasi mu na uvo kako to treba da zvuci u originalu!!!bruka
    ne mozes tako o svima da sudis. svi smo svjesni koliko mozemo i koliko umijemo, to sto ima budala, ima ih svudje. ja kao pocetnik, znam da ne mogu da se poredim sa najvecim basistima ovoga svijeta, ali radom mogu da steknem vjestinu i da naucim. Jos kad bi me krenulo na kladionicu pa da kupim pravi bas, onda bih mogao i po zvuku da radim, jer kad god cujem nedje neku dobru bas melodiju dugo mi treba da je skinem na akusticnu. A akusticnu sam dobio jer je bas bio preskup i otac je sumnjao da je to samo neki hir od kojeg cu da odustanem za koji mjesec.

  15. #40
    I...C...U Guest

    Default

    Quote Originally Posted by PHANTOM
    Naravno da ne posvecuju paznju kad nema kvaliteta i originalnosti!!! Hajde kazi mi koji to bend u CG za kojeg ti mislis da zasluzuje medijsku paznju???
    Koliko znas ti rock bendova da stvaraju svoju muziku i imaju u planu izdavanje albuma?

  16. #41
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by I...C...U
    Koliko znas ti rock bendova da stvaraju svoju muziku i imaju u planu izdavanje albuma?
    Recimo Barski bend Bad Taste...oni su bili predgrupa Obojenom Programu ako nisi upucen al kad snimise Demo materijal dalje od toga nisu isli kapiras?oni oce Grunge stil da propagiraju na ove nase prostore a kad Grunge muzika je u svijetu pocela i prestala sa Nirvanom ne mozes vrhunac il novinu da ubacis sa tim!!!Sto hocu da ti kazes je to da je neoriginalnost kod nas zastupljena nevazno dal je to rock il zabavna

  17. #42
    I...C...U Guest

    Default

    Quote Originally Posted by PHANTOM
    Recimo Barski bend Bad Taste...oni su bili predgrupa Obojenom Programu ako nisi upucen al kad snimise Demo materijal dalje od toga nisu isli kapiras?oni oce Grunge stil da propagiraju na ove nase prostore a kad Grunge muzika je u svijetu pocela i prestala sa Nirvanom ne mozes vrhunac il novinu da ubacis sa tim!!!Sto hocu da ti kazes je to da je neoriginalnost kod nas zastupljena nevazno dal je to rock il zabavna
    Istina ziva, svi su zivi napaljeni na njihove omiljene strane bendove, i onda hoce da zvuce kao oni i da zive njihov zivot. Ali ti nisi citao moje prethodne postove. Vrati se i procitaj onaj u kojem govorim o komercijalnoj muzici i mojim zeljama.

    A zatim, dako shvatis da meni nisu u glavi ni punk, ni grunge, ni hard, ni metal, vec rock za siroke narodne mase. Za pocetak karijere.

  18. #43
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jedini Bend iz Crne Gore kojeg zaista cijenim po mnogo cemu je Perper vazda bio i vazda ce ostat originalan bend!!!

  19. #44
    I...C...U Guest

    Default

    Jeste, njih mnogi vole i ja ne zelim da kopiram njih, ali bih radio kao oni, dobre pjesme, opste prihvacene, stalni nastupi i to je to.

  20. #45
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Europe
    Posts
    1,995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by I...C...U
    ne mozes tako o svima da sudis. svi smo svjesni koliko mozemo i koliko umijemo, to sto ima budala, ima ih svudje. ja kao pocetnik, znam da ne mogu da se poredim sa najvecim basistima ovoga svijeta, ali radom mogu da steknem vjestinu i da naucim. Jos kad bi me krenulo na kladionicu pa da kupim pravi bas, onda bih mogao i po zvuku da radim, jer kad god cujem nedje neku dobru bas melodiju dugo mi treba da je skinem na akusticnu. A akusticnu sam dobio jer je bas bio preskup i otac je sumnjao da je to samo neki hir od kojeg cu da odustanem za koji mjesec.
    Bravo!Zaista si entuzijasta!Ni ja ne sviram klavijature kao Keith Emerson ili Manzarek ili Wright ali trudim se.Medjutim,kada bih pokusao nesto ozbiljno,trud bi bio uzalud.Kao sto sam vec objasnio Phantomu,Grungy-ju i drugima,dzabe mi je da zvucim kao neznam ko,opet ce Sergej da bude na televiziji,a ne ja.Kako zvuce nasi rock bendovi ovdje je potpuno irelevantno.
    Don't fight a battle if you don't gain anything by winning

  21. #46
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Blitzkrieg
    Bravo!Zaista si entuzijasta!Ni ja ne sviram klavijature kao Keith Emerson ili Manzarek ili Wright ali trudim se.Medjutim,kada bih pokusao nesto ozbiljno,trud bi bio uzalud.Kao sto sam vec objasnio Phantomu,Grungy-ju i drugima,dzabe mi je da zvucim kao neznam ko,opet ce Sergej da bude na televiziji,a ne ja.Kako zvuce nasi rock bendovi ovdje je potpuno irelevantno.
    Onda se nedovoljno trudis!! sto mislis da ces se pojavit na TV i zgrnut gomilu fanova za neko kratko vrijeme??ne ide to tako...a i Sergej tehnicki je dobar muzicar samo sto ti ne gotivis taj pravac al to ti ne daje pravo da ga smatras za losim... to je upravo ono o cemu ja odje i pricam da su to samo izgovori jer vi vise potrosite energije na kritike no na rad

  22. #47
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Europe
    Posts
    1,995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dodjavola brate nemoj me zezat.Problem je sto NAROD,RAZUMIJES LI NAROD nece takvu muziku.Zato je TV ne pusta.
    Don't fight a battle if you don't gain anything by winning

  23. #48
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Blitzkrieg
    Dodjavola brate nemoj me zezat.Problem je sto NAROD,RAZUMIJES LI NAROD nece takvu muziku.Zato je TV ne pusta.
    Nije istina!!!eo ti primer: kad bend Neverne Bebe gostuju po crnogorskom primorju ne mozes mjesto nac..sto znaci da crnogorci vole rock al kad ga svira neko ko zna da ga svira a ne da vrti glavom cijelo vrijeme i da pola tonova koje sviraju su falsh sto vecina i rade no ne cuju jer su apsolutni netalenti za muzikuto narod osjeca...

  24. #49
    I...C...U Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Blitzkrieg
    Dodjavola brate nemoj me zezat.Problem je sto NAROD,RAZUMIJES LI NAROD nece takvu muziku.Zato je TV ne pusta.

    Kako ti zamisljas tu muziku? Oce narod, ali s normalnim tekstovima. Rock koji bi narod prihvatio treba da ima dosta ritma, tekstovi treba da budu primamljivi i treba da budu takvi da se narod poistovjecuje s njima. Pjesme treba da budu pjevljive i dobre.

    A svi ce se slozit sa mnom, preveliki kvalitet ne bi bio neophodan, (nemojte da mislite da ja mislim da bi bila nekvalitetna muzika), jer kad mogu seka aleksic, ona sto pjeva "sve joj moje dobro stoji zar ne, kada udje u tvoj crni bmw" i ostali, moze i rock. Kladim se da kad bi uspjeli da napravimo pjesme i da zadovoljimo uslove koje sam gore naveo, u mojoj skoli ne bi odzvanjale zvezde granda, vec mi. Rokeri.

  25. #50
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,523
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Nijedan bend u crnoj gori ne zaslužuje da se vrti cijeli dan na televiziji.
    Eto ti odgvor.Prosto ga nema.Čak ni perper ne može.Fina je muzika koju prave momci,ali nije to za slušanje po cijeli dan.

    Narod dosta gleda televiziju.Kao poređenje dajem pink,jer je on najgledanija tv kuća.On se reklamira znači,neviđeno dobro.I on propagira takvu vrstu muzike,i narod to prihvata.Kakva god da je ona,narod to prihvati.Prosto im uđe u uho,i nikako ne može da izađe.Ja se kladim da kada bi neki bend puštali onoliko koliko puštaju nekog turbo-folk izvođača,istu bi gledanost imao,**** mi oca ako nije tako.Jednostavno mediji dosta utiču na ljude.
    Sada će neko reći,kao da ja moram da slušam to što mi puštaju.Ne moraš,ali jednostavno to je propaganda.I ako ništa drugo,pričaćeš s nekim o tome,što automatski propaganduješ toga o kome pričaš.

    Rock je pravac otkako je svijeta i vijeka.Ubijeđen sam da kada bi se nešto kvalitetno napravilo na području CG,da bi do dobro odjeknulo.Samo treba dosta marketinga,dosta truda,i dosta volje za time.Ali opet naglašavam,DOSTA MARKETINGA

    U same pjesme neću da ulazim,to je druga tema(kakve su one,tekstovi,ovo ono) ali znajte jedno.
    Da pink po cijeli dan reklamira npr.Džibonija,ili Vlatka stefanovskog(znači da nema ni govora o narodnjacima) ljudi bi počeli da slušaju to i naravno da bi im se svidjelo...


    MARKETING JE KLJUČ SVEGA !!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 11
    Last Post: 02-11-10, 17:45
  2. 1918 i svijet
    By Hari Krisna in forum Istorija
    Replies: 16
    Last Post: 18-03-08, 11:20
  3. Rock vece u Fuka
    By Danaida in forum Muzika
    Replies: 5
    Last Post: 29-09-05, 15:53
  4. POCECI PARLAMENTARIZMA U CRNOJ GORI
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1
    Last Post: 19-11-04, 08:05
  5. U Potocarima ukopano novih 338 zrtava cetnickog genocida
    By Kralj Tvrtko in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 30
    Last Post: 12-07-04, 05:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •