Results 1 to 25 of 58

Thread: Opomene u Kuranu od Boga Hriscanima

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #17
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by funestis
    Pa obijašnjenje je vrlo prosto i Kuran i Bibliju su ljudi mijenjali prema potrebi tokom milenija, izbacivali su cijela poglavlja, mjenjali sadržaj, prema tome što im je u datom momentu trebalo.

    Radili su to da bi opravdali svoja zlodijela, ili da bi svoju pastvu stavili pod kontrolu.

    vrlo je prosto napisati nešto što nekome daje nadnaravne i proročke moći i reći da je to istina, (kao sto su tvorci Biblije i Kurana uradili od Isusa i Muhameda).
    Međutim, vrlo je lako doći na određeni forum i reći oni su mijenjani. Ne znam zbog čega se Darko opterećuješ oko ateista? Koga Bog ne uputi na pravi put sigurno nećemo ni ti ni ja. Funestis, ono što ja tražim od tebe je da mi navedeš citat ili valjan dokaz na osnovu čega tvrdiš da je Kuran mijenjan, iz razloga jer je to nevjerovatna laž. Ja neću sa tobom da se ubjeđujem na osnovu tvog mišljenja, jer je ono za mene nebitno, već ću da se ubjeđujem na osnovu valjanih dokaza koje možeš iznijeti.
    Dakle navedi mi dokaz da je Kuran mijenjan. Na osnovu čega temeljiš to mišljenje?
    Uzgred najnoviji naučni dokazi govore da slijepo crijevo ipak nije bespotreban organ, već da ima funkciju zaštite od infekcije.
    Last edited by Mabus; 14-12-05 at 20:53.
    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    nema nikakve potrebe da udjes u dijalog sa osobom koja u 2016-oj misli da je Zemlja ravna.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Razlike izmedju Kurana i Biblije
    By Mabus in forum Religija i filozofija
    Replies: 97
    Last Post: 12-09-07, 04:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •