Page 18 of 37 FirstFirst ... 814151617181920212228 ... LastLast
Results 426 to 450 of 905

Thread: Šejtansko masonska prevara - ko je prosvijetljen, kako i koliko?

  1. #426
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Shamrock View Post
    Da se ne lažemo, jeste da se odlično živjelo, ali Jugoslavija je, kao i sve države balkana danas, bila najobičniji projekat MI6 i braće. Jes baš su bili ludi da puste Sovjetski Savez da izađe na Jadran.

    Zadnja država u kojoj su se Jugosloveni nezavisno pitali sa glavom su bile Kraljevine Srbija i Crna Gora do 1918. Nakon toga je svaka država bila playground za tajne službe.

    - Danas bi se moglo reći: boj ne bije svijetlo oružje, već boj biju razne agitacije...

    - Bilo tu istine ili ne, posljedice drugog svjetskog rata su revolucionarno izmjenile tok istorije gdje god je zakoračila čizma nacizma.

    - Istina... da je ženevski sporazum (1918 ) mnogoštošta izmjenio, a po Crnu Goru i poprilično... da bi apoteoza iz tog sporazuma tada privlačne stavke o samoopredeljenju iznova započela Kardeljevim zalaganjem za državu konfederalnog tipa, gdje bi svaka republika imala pravo odlučiti da li će ostati u Jugoslaviji, ili ne...

    - I da se nekako povjeruje u cjelovitost i jedinstvo svih tada jugoslovenskih naroda, zar je bilo moguće da se i više nego dobro naoružana Jugoslavija poslije Titove smrti ostavi na miru, ili je bilo logičnije da će neko iskoristiti toliko naoružanje protiv nje same?! E tu taj famozni MI6, i još poneki... čine što se učiniti može da se kafana razbije i sve iz nje vrijedno pokupi.

    - Najbolniji momenat današnjeg mladog čovjeka jeste kada shvati da su nesagledivi uzroci stradanja bili FIKTIVNE RAZLIKE MEĐU LJUDIMA!!! Dok ih većina od "hleba i igara" ne pođe u dalju potragu za istinom od one što se medijski plasira, pa se od zaključaka slabo zdrav razum ovajdi.

    -A dovoljno je osvrnuti se i na ovaj naslov, i uporediti sa onim što je taj naslov trebao da uprosti, šta da svojom zvučnošću možda postigne - da se vidi da se takav princip i dalje forsira!

    edit: I ko u krajnjoj instanci sve to omogućava onima što zavade pa vladaju, ili ko im sve to neizmjerno olakšava?! Naravno... fenomen zvani POLTRON! I to je moguće samo ondje gdje se poltroni kao cvijeće u bašti redovno sade i zalivaju, a bogomi i njeguju!
    Last edited by Xerxes; 21-11-13 at 01:20.
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  2. #427
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Izvini, ali budalaština.
    Prvi je Čerčil bio veliki zagovornik da se Karađorđevići vrate na čelo Jugoslavije i pošto ga je Drug Stari odjebao što se toga tiče maltene su postali neprijatelji
    Pa, da Karađorđevići, poznata anglofilna dinastija. I bili su na liniji sa Londonom, i pobjegli u London i ostali tamo do kraja. Kad je Knez Pavle odbio poslušnost, istorijski utvrđena činjenica, organizovali su puč i doveli drugog Karađorđevića na prijesto. Inače sam Knez Pavle se školovao u Londonu i bio je poznati Anglofil.

    To se baš i ne slaže sa tvrdnjom da su fukare od Njegoša i njegovog naslijednika kralja Nidža bili Masoni
    Nema to veze sa njima kao dinastijom i vladarima koliko sa istorijskim momentom i položajem CG.

    Quote Originally Posted by Xerxes View Post
    - Istina... da je ženevski sporazum (1918 ) mnogoštošta izmjenio, a po Crnu Goru i poprilično... da bi apoteoza iz tog sporazuma tada privlačne stavke o samoopredeljenju iznova započela Kardeljevim zalaganjem za državu konfederalnog tipa, gdje bi svaka republika imala pravo odlučiti da li će ostati u Jugoslaviji, ili ne...
    Kardelj je bio loš ekonomista, loš marksista, i generalno, loš političar i ideolog. Što god da je taj mozak smislio, bilo bi na štetu nas koji smo iz dva rata izašli kao pobjednici. Te konfederacije i sve ostalo su bulaznije koje smo mi posisali jer smo bili dovoljno velike budale. Da je sreće bilo, nakon WW II, mi bi smo sjedjeli za stolom i crtali kartu, a Kardelj i ostali koji su tih godina "branili dom" i dočekivali okupatore cvijećem bi slušali i klimali. Nije to nikakav nacionalizam, nego čisti interes. Interes za koji nismo znali da se borimo i založimo, nego su nam Kardelji i ostale šuše i maruše crtale granice države i uređivali politiku.

  3. #428
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,466
    Thanks Thanks Given 
    454
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post

    To se baš i ne slaže sa tvrdnjom da su fukare od Njegoša i njegovog naslijednika kralja Nidža bili Masoni
    Samo da se nadovezem... Nidje niko ozbiljan nije nikada pominjao da su Kralj Nikola a kamoli njegovi nesposobni potomci bili masoni. Njih su cak neregularni masoni iz Francuske masonerije i naguzili 1918. Za Njegosa DA ali za Kralja Nikolu nema nidje traga da je bio slobodni zidar (sudeci po njegovoj politici, mozda cak nije ni znao za njih).
    "You can check-out any time you like,
    But you can never leave!"

  4. #429
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,466
    Thanks Thanks Given 
    454
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    No neznam dje nestade autor topica... Inace, danas PRAVOslavni hriscani slave Arhangela Mihaila (namjerno ne stavljam svetog jer je on Arhandjeo i nikako mu ne stoji onaj oreol oko glave u srpskim crkvama vec treba da stoji trougao sa svevidecim okom, bas jer je Arhandjeo i jer se smatra da je i dalje ziv i da se svremena na vrijeme spusta na Zemlju), bice koje je prvo stupilo u konflikt sa PRAVIM SEJTANOM tj djavolom a ne sa ovim MABUSOVIM.
    "You can check-out any time you like,
    But you can never leave!"

  5. #430
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gaule, što se tiče ovih hadisa što si naveo 2150 ne postoji u zbirci Abu Dawuda.

    Dalje, rekao si:
    Alahov poslanik poslao je vojsku u Autas te je susreo neprijatelje i borio se s njima. Nakon što ih je nadjačao i zarobio, činilo se da se Drugovi Alahova poslanika suzdržavaju od spolnih odnosa sa zarobljenim ženama zbog toga što su im muževi bili mnogobošci. Tada Alah, Najviši, pošalje objavu u vezi toga: “I već udane žene, osim onih koje posjeduje vaša desna ruka (Quran 4:24)” (tj. one su im bile dozvoljene nakon što bi prošlo njihovo Iddah razdoblje).Sahih Muslim, broj 3432.
    Ovaj hadis je lažan jer Allah s.w.t. u suri 4-23:24, daje uputstva o tome koje su žene zabranjene za ženidbu, pa između ostalog kaže, zabranjeno je oženiti tuđu već udatu ženu, osim robinja koje nisu udate. I naravno ne može se ni robinja oženiti ako na to neće da pristane. Ali kada ti to tumačiš ispada nešto sasvim treće.

    Dalje, kažeš:
    Ja sam tjerao zarobljenike sve dok nisam dosao kod Abu Bakra, koji je obecao jednu djevojku meni kao nagradu.Zatim smo stigli u Medinu, i ja nisam jos silovao nju.Susreli smo Allahovog poslanika i on je rekao:”Daj mi tu djevojku?”Sahih Muslim 4345''
    Međutim, to je laž, slika govori jasno: https://www.diigo.com/item/image/4gd31/m92d
    Dakle, Poslanik s.a.w.s. je tražio tu ženu, koju niko nije silovao, da zamijeni za ljude koji su zarobljeni. Ali, kada ti to tumačiš, ispada da je ona bila na redaljku i da je i sam Poslanik s.a.w.s. silovao.

    Dalje, rekao si:
    Krenuli smo sa Alahovim poslanikom u napad na Bun Al-Mustaliq te smo primili zarobljenike od zarobljenih Arapa i poželjeli smo žene i celibat nam je postao težak te smo voljeli prekinuti snošaj . Tako kada smo namjeravali s njima imati prekinuti snošaj, rekli smo: “Kako možemo prekidati snošaj a da nismo pitali Alahovog poslanika, koji je među nama? Pitali smo (Muhameda) o tome i on je rekao: “Bolje je da ne prekidate snošaj, jer ako je do dana Uskrsnuća bilo kojoj duši određeno da postoji, postojat će.”Sahih Al-Bukhari, broj 4138. Isto pogledaj (Sahih Bukhari 34:432)
    Međutim u ovom hadisu nema govora o bilo kakvom snošaju, već ljudi pitaju Poslanika s.a.w.s potpuno drugu stvar koju im on ne odobrava, dokaz:
    https://www.diigo.com/item/image/4gd31/gi5o

    Nakon ovih gluposti ne želim se zamarati i provjeravati navedene hadise. Osim toga sve i da su istiniti, to bi značilo da se ne poklapaju se sa Kur'anom i odgovor na to je jasan, lažni su. Kada sam te pitao za dokaze, mislio sam na Kur'an. Hadisi su potpuno nebitna stvar.
    Međutim, ono što ja tebi želim pokazati je jedna interesantna sličica: https://www.diigo.com/item/image/4gd31/w4nu take a time, enjoy...
    Last edited by Mabus; 21-11-13 at 07:51.

  6. #431
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Mabuse - laganje JOK JOK dobro.

    Ali evo, da ti damo malo prostora da izneseš svoje stavove.

    Kako bi ti načinio , po svom nahođenju, Crnu Goru ?

    Prosto, da vidimo šta to nama fali, a šta nam ti teoretski nudiš kao rješenje.

  7. #432
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mabus View Post
    Hadisi su potpuno nebitna stvar.
    Znači li to da mogu da i tebi i ostalim Über Muslimanima reći da ne lupaju gluposti kada copy/paste-uju razne hadise ? Jer vam je to omiljena gimnastika
    Quote Originally Posted by Mabus View Post
    I naravno ne može se ni robinja oženiti ako na to neće da pristane. Ali kada ti to tumačiš ispada nešto sasvim treće.
    Da li termin "Robinja" u Islamu znači nešto drugo nego u ostatku svijeta ili se ti sprdaš ?
    Mada si i u pravu, može ona da odbije i izgubi glavu.
    Quote Originally Posted by Mabus View Post
    Međutim, ono što ja tebi želim pokazati je jedna interesantna sličica: https://www.diigo.com/item/image/4gd31/w4nu take a time, enjoy...
    Ono što JA tebi želim pokazati je jedna interesantna sličica nalik na tu tvoju
    http://img837.imageshack.us/img837/9610/3rz7.jpg

    PS.
    Gaul ti evo nekoliko strana traži nekakvu statistiku o kojoj pričaš pa bi bilo red da je podijeliš sa nama
    Last edited by Rakun; 21-11-13 at 23:54.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  8. #433
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Pa nema nikakvih podataka, niti statistike - jednostavno JOK!

    Zato što žena se tretira kao imovina i samim tim i svaki prekršaj nad njima se i tretira tako.

    Kako dogma učini svoje promaknu se i ovakvi postovi

    I naravno ne može se ni robinja oženiti ako na to neće da pristane. Ali kada ti to tumačiš ispada nešto sasvim treće.
    Da zaista ja sam mislio na nešto treće ... mada plemenito od šerijata, da i ROBINJA ima neka prava.

  9. #434
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gaul View Post
    Pa nema nikakvih podataka, niti statistike - jednostavno JOK!

    Zato što žena se tretira kao imovina i samim tim i svaki prekršaj nad njima se i tretira tako.

    Kako dogma učini svoje promaknu se i ovakvi postovi



    Da zaista ja sam mislio na nešto treće ... mada plemenito od šerijata, da i ROBINJA ima neka prava.
    Razumijem Gaule zašto termin "ROB" za vas znači kao neko ko se tlači i ponižava, jer razmatrajući kršćanske ratove, robovi su uvijek bili mučeni i ponižavani. Po Kur'anu rob označava nešto sasvim drugo, pa se stoga u Kur'anu kaže:

    7. Oni su zavjet ispunjavali plašeći se Dana čija će kob svuda prisutna biti,
    8. i hranu su davali – mada su je i sami željeli – siromahu i siročetu i sužnju.
    9. “Mi vas samo za Allahovu ljubav hranimo, od vas ni priznanja ni zahvalnosti ne tražimo! 76:7-9

  10. #435
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mabus View Post
    Razumijem Gaule zašto termin "ROB" za vas znači kao neko ko se tlači i ponižava, jer razmatrajući kršćanske ratove, robovi su uvijek bili mučeni i ponižavani. Po Kur'anu rob označava nešto sasvim drugo, pa se stoga u Kur'anu kaže:

    7. Oni su zavjet ispunjavali plašeći se Dana čija će kob svuda prisutna biti,
    8. i hranu su davali – mada su je i sami željeli – siromahu i siročetu i sužnju.
    9. “Mi vas samo za Allahovu ljubav hranimo, od vas ni priznanja ni zahvalnosti ne tražimo! 76:7-9
    Znači hranili su svoje robove ?? Interesantno, a ja čitavog života mislio da robovi ne treba da jedu.

    Rob= živo ljudsko biće koje ispunjava svaku želju gospodara bez naknade u bilo kom obliku tj. pokretno vlasništvo (nalik na automobil)
    Rob bez hrane = Leš koji jedino ispunjava gospodarevu želju jedino ako dotični voli smrad i muve.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  11. #436
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mabus View Post
    Razumijem Gaule zašto termin "ROB" za vas znači kao neko ko se tlači i ponižava, jer razmatrajući kršćanske ratove, robovi su uvijek bili mučeni i ponižavani. Po Kur'anu rob označava nešto sasvim drugo, pa se stoga u Kur'anu kaže:

    7. Oni su zavjet ispunjavali plašeći se Dana čija će kob svuda prisutna biti,
    8. i hranu su davali – mada su je i sami željeli – siromahu i siročetu i sužnju.
    9. “Mi vas samo za Allahovu ljubav hranimo, od vas ni priznanja ni zahvalnosti ne tražimo! 76:7-9
    Po Kuranu značenje ROB je sasvim drugačije? - smiješno

    Nevjerovatno posrnuće dogmaša, zar ne uviđaš ? - da stvar bude još gora, stičem utisak da si prenabjeđen da zaista radiš pravu stvar.

    Baš mi objasni značenje termina rob, kao i status jednog roba

  12. #437
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gaul View Post
    Po Kuranu značenje ROB je sasvim drugačije? - smiješno

    Nevjerovatno posrnuće dogmaša, zar ne uviđaš ? - da stvar bude još gora, stičem utisak da si prenabjeđen da zaista radiš pravu stvar.

    Baš mi objasni značenje termina rob, kao i status jednog roba
    Najasnije, kako treba postupati sa robovima nalazimo u Kur'anu, gdje se kaže:

    Kada se u borbi s nevjernicima sretnete po šijama ih udarajte sve dok ih ne oslabite, a onda ih vežite, i poslije, ili ih velikodušno sužanjstva oslobodite ili otkupninu zahtijevajte, sve dok borba ne prestane. 47:4.

    Dakle postoje SAMO dva izbora, ili da se traži otkupnina ili da se puste, nema ubijanja, mučenja i izgladnjivanja. To što fanatici rade, nije islam. Već sam gore naveo ajet u kojem se kaže da su ljudi od svojih usta odvajali kako bi zarobljene hranili.

    Između ostalog:
    Ibn Kesir u svom djelu Početak i kraj, spominje da je Muhammed savs rasporedio zarobljenike Bedra među ashabima. Poslanik savs bi oslobađao ratne zarobljenike koji su znali da pišu i čitaju u zamjenu da uče djecu Medine čitanju i pisanju. Ovakvi zarobljenici nisu očito bili vezani i mogli su se slobodno kretati. Jedini razlog vezanja zarobljenika je da ne pobjegne. Ako se može osigurati da on nece pobjeći, onda nema potrebe za vezanjem.
    Kad se cijela porodica zarobi, ne smiju se razdvajati. Majka se ne odvaja od djeteta ili djete od oca. Niti se braća razdvajaju. Kaže Resul savs u vezi zarobljenika: Ko god rastavi majku od djeteta, na Sudnjem danu će biti rastavljen od svojih voljenih.

    Ima pravo da ostane pri svojoj vjeri, i ne može se natjerati da je promjeni. Danas se to zove sloboda vjere. Allah s.w.t. kaže: O Vjerovjesniče, reci sužnjima koji se nalaze u rukama vašim: Ako Allah zna da u srcima vašim ima bilo šta dobro, daće vam bolje od onoga što vam je uzeto i oprostiće vam. A Allah prašta i samilostan je. (8;70).
    Last edited by Mabus; 25-11-13 at 01:00.

  13. #438
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Otkupnina? vrlo interesnantno

    Nego, definiši status ROBA.
    Sa druge strane imamo zarobljenike, to je danas koliko toliko definisano i POW imaju prava, naravno nikakva samilost nije hraniti te ljeude već i obaveza, regulisano sa međunarodnim sporazumima.

    Nego to nije ni toliko bitno.
    Mada me interesuje jako, kako to da su žene i đeca (?ratni) zarobljenici ? - šta bi se reklo na to hm...

    Dakle, kakav je pravni status jednog roba? - prosto da nam pojasniš

    Uzgred fanatici su oni, čija djela su otkrivena i intstitucija u čije ime su oni djeovali ih je osudila i uklonila, ili najblaže rečeno odrekla i ukinula im pravo da djeluju u njihovo ime.

    Dakle, da vidimo koliko je fanatika, koji su uzeli zakon u svoje ruke osuđeno? - imaš neku statistiku.
    Last edited by gaul; 25-11-13 at 12:55.

  14. #439
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gaul View Post
    Dakle, da vidimo koliko je fanatika, koji su uzeli zakon u svoje ruke osuđeno? - imaš neku statistiku.
    Kao i obično
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  15. #440
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mabus View Post
    Najasnije, kako treba postupati sa robovima nalazimo u Kur'anu, gdje se kaže:

    Kada se u borbi s nevjernicima sretnete po šijama ih udarajte sve dok ih ne oslabite, a onda ih vežite, i poslije, ili ih velikodušno sužanjstva oslobodite ili otkupninu zahtijevajte, sve dok borba ne prestane. 47:4.

    Dakle postoje SAMO dva izbora, ili da se traži otkupnina ili da se puste, nema ubijanja, mučenja i izgladnjivanja. To što fanatici rade, nije islam. Već sam gore naveo ajet u kojem se kaže da su ljudi od svojih usta odvajali kako bi zarobljene hranili.

    Između ostalog:
    Ibn Kesir u svom djelu Početak i kraj, spominje da je Muhammed savs rasporedio zarobljenike Bedra među ashabima. Poslanik savs bi oslobađao ratne zarobljenike koji su znali da pišu i čitaju u zamjenu da uče djecu Medine čitanju i pisanju. Ovakvi zarobljenici nisu očito bili vezani i mogli su se slobodno kretati. Jedini razlog vezanja zarobljenika je da ne pobjegne. Ako se može osigurati da on nece pobjeći, onda nema potrebe za vezanjem.
    Kad se cijela porodica zarobi, ne smiju se razdvajati. Majka se ne odvaja od djeteta ili djete od oca. Niti se braća razdvajaju. Kaže Resul savs u vezi zarobljenika: Ko god rastavi majku od djeteta, na Sudnjem danu će biti rastavljen od svojih voljenih.

    Ima pravo da ostane pri svojoj vjeri, i ne može se natjerati da je promjeni. Danas se to zove sloboda vjere. Allah s.w.t. kaže: O Vjerovjesniče, reci sužnjima koji se nalaze u rukama vašim: Ako Allah zna da u srcima vašim ima bilo šta dobro, daće vam bolje od onoga što vam je uzeto i oprostiće vam. A Allah prašta i samilostan je. (8;70).
    Aj bježi, sram te bilo! Dako nam ti i ti takvi iz moje vjere razurite ono najrijednije što CG ima-toleranciju religija, različitosti i suživot evropskog nivoa....E NEĆETE VALA!

    Sad si, u ovoj našoj divnoj CG, koja ISTINSKI PRIPADA SVIMA, u kojoj se sa punim osjećanjem da su SVOJI NA SVOME konforno osjačaju Crnogorci, Srbi, Bošnjaci i muslimani-Crnogorci, Albanci, Hrvati, Jevreji (nabrajano po procenentu učešća u populaciji), KAD JE TA MNE OSTALA POŠTEDJENA OGROMNE MRŽNJA KOJA VLADA U SVIM OKOLNIM EX-YU NOVIM ZEMLJAMA, ti mi ovdje pričaš o "velikodušnom udaranju po šijama sve dok ne oslabe!" Čuššššš "velikodušnom...." ..uuuuhhhhh)
    A previdjaš navažnije, oči ti ispale:"...kad ih U BORBI SRETNETE"

    Zar ti misliš da mi Pravoslavni nemamo tako "velikodušnih" u svojim redovima?

    Misliš li da meni nije zamjereno od mojih "velikodušnih" da sam svoju vjeru zapostavio i da mnogo volim te "Turke" i "Šiptare"? Malo li sam prijateljstava ODMAH RASKINUO kad sam to čuo?

    Zar ti nije jasno da ti pomažeš ekstremista medju mojim narodom, koji još tvrde da ti "isto misli Turčin u vreći ispod stola i onaj sa kojim ručaš i pričaš"?

    NIJESI TI ZA OVU SREĆNU ZEMLJU, NEGO IDI BRATE U AL-KAIDU, DA SE NAPUNIŠ MILOSTI BOŽJE MEDJU SVOJIMA....KOJI KAFIRIMA PRUŽE OPCIJU DA PLJUNU NA HRISTA ILI DA IH PO POLA SATA KOLJE MLADO MOMČE OD 13 GODINA, SA TUPIM NOŽEM !"#$%&/()=?* ...KAO ŠTO SU ONOG NESREĆNOG SVEŠTENIKA U SIRIJI......PA AKO TI ODVRATNE UBICE IZ "BLACKWATER", NJIHOVI PSI RATA , DODJU GLAVE TAMO-POSTAĆEŠ I ŠEHIT ....


    Ti pojma nemaš o drugoj strani Islama, koji ima suštinsku dobrotu i KOEGZISTENCIJU, KOEGZISTENCIJU, KOEGZISTENCIJU....POŠTOVANJE MEDJU PRIPADNICIMA "RELIGIJA KNJIGE" (HRIŠĆANSTVO, ISLAM I JUDAIZAM), KOJI JE OMOGUĆIO TOLIKO TRAJANJE OTOMANSKE IMPERIJE.

    Ja bolje poznajem PRAKTIČNI ISLAM od trebe, koji si jedan EKSTREM!

    Cio sam život imao intimne, baš intimne prijatelje muslimane iz najboljih bošnjačkih porodica, čiji su roditelji došli u BG šo funkciji (kao političari, bankari), ili sa djecom iz takvih porodica, četiri godina mi je bio podstanar i pobratim stomatolog Moatis Gazi iz Der-er-Zor u Siriji, koji je bio PRAVI VJERNIK, koji jeste pokušavao da mi svakih pola godine kaže da bi bilo divno kad bi prešao u Islam, ali koji se sa ljudskom skromnošću povlačio sa tim prozelitizmom čim ja odgovorim da se ja moga Isusa Hrista ne bi odrekao ni za sva blaga svijeta...ali ako bi se slučajno nešto promijenilo-njega ću prvog obavijestiti ...(pa bi se nasmijali i PRESTALI O TOME, znajući da su sve dalje konveracije kontraproduktivne).

    Sestra mi je trebalo da se uda za muslimana (polusestra iz Banjaluke) i mi (otac i ja) smo to u kući prihvatili...NERADO, ALI PRIHVATILI!

    Porodični kum Iso, kojem je moj pok. otac "šišao" sina-prvijenca, je značajni trgovac u Istambulu...kad je dolazio krajem 60-tih "cio Begrad" se pitao ko je to advokatu došao sa karavanom Mercedesa iz Istambula

    Posle toga, kao kruna iskustva, živio sam medju najstarijim muslimanima-dvije i po godine u Bagdadu, mnogo više okružen "mojim" Suniima doduše, ali bio sam i u šiitskim duhovnim centrima Kerbala, Kom i imao dosta poslovnih saradnika i dva prijatelja medju Šiima na poslu koji je trajao 6 dana nedjeljno, 2 i po godine, po 10-12 sati dnevno druženja-
    DAKLE UPOZNAO SAM MUSLIMANE DOOBROO!
    Sve gazde u Iraku su mi bili muslimani, vlasnik kuće u kojoj sam zakupio gonji sprat bio je musliman kod kojed sam jeo svake nedjelje po jednom, bio sam po beduinskim svadbama, proputovao od Petre, Palmire do Damaska, Edena (močvara gdje je po predanju bio raj), Kuvajta Dubaia (više puta), Mogulske muslimanske Indije...dok ti islam znaš od drugova, koji su napaljeni taman kao i ti, a koji, očito, svoju vjeru poznaju tako usko, da je sa tim znanjem i mogu tumačiti BEZ LIJEKA RIGIDNO, NETOLERANTNO I TAKO DA ME NA KRAJU NAVEDEŠ DA TI NAAPIŠEM POST KAKAV NIKOME NA OVOM FORUMU NISAM NAPISAO ZA 10 GODINA.....MOJ VELIKODUŠNI UDARAČU KAFIRA PO ŠIJAMA.
    Last edited by Old Bone; 03-12-13 at 13:01.
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  16. #441
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aj bježi, sram te bilo!
    Ne vidim čime sam izazvao ovu reakciju, ne znam šta želiš ovim riječima postići. Napisati prostakluk, to može svako. I šta sada da ja radim, da se sa tobom takmičim u prostaklucima? Ne, to nije moj nivo.
    Sad si, u ovoj našoj divnoj CG, koja ISTINSKI PRIPADA SVIMA, u kojoj se sa punim osjećanjem da si SVOJI NA SVOME konforno osjačaju Crnogorci, Bošnjaci i muslimani-Crnogorci, Albanci, Hrvati, Jevreji (nabrajano po procenentu učešća u populaciji), KAD JE TA MNE OSTALA POŠTEDJENA OGROMNE MRŽNJA KOJA VLADA U SVIM OKOLNIM EX-YU NOVIM ZEMLJAMA, ti mi ovdje pričaš o "velikodušnom udaranju po šijama sve dok ne oslabe!" Čuššššš "velikodušnom...." ..uuuuhhhhh)
    Velikodušno udaranje po šijama se odnosi na ratno stanje a sprovodi se prema onima koji su rat otpočeli. To nema nikakve veze sa trenutnim stanjem u CG. To što stičeš takav dojam je u stvari tvoj subjektivni problem koji moraš riješiti sam sa sobom. Ne znam čemu toliki naboj mržnje, jer ja ne vidim da sam u mojim izlaganjima uvrijedio pripadnike drugih vjera, niti sam koristio jezik mržnje prema nemuslimanima. Samo se smiri malo, uzmi tabletu za smirenje, pa pokušaj poput Cesara, Xerxesa, Shamroka, Funestisa, zovnuću policiju i par još njih biti malo normalniji.

    Zar ti misliš da mi Pravoslavni nemamo tako "velikodušnih" u svojim redovima?
    Znam da imate. Po mom shvatanju istorije i islama na ovim prostorima, upravo je nedostatak komunikacije među ljudima o vjeri i Bogu bio uzrokom pokolja nad muslimanima. Zbog toga ja smatram da komunikacija o različitostima dovodi do većeg stepena tolerancije...


    Misliš li da meni nije zamjereno od mojih "velikodušnih" da sam svoju vjeru zapostavio i da mnogo volim te "Turke" i "Šiptare"? Malo li sam prijateljstava ODMAH RASKINUO kad sam to čuo?
    Pa dobro, to je normalna reakcija normalnog čovjeka, ne znam šta drugo da kažem...

    Zar ti nije jasno da ti pomažeš ekstremista medju mojim narodom, koji još tvrde da ti "isto misli Turčin u vreći ispod stola i onaj sa kojim ručaš i pričaš"?
    Upravo mi nije jasno, jer ja svo vrijeme ovde na ovom forumu zagovaram prijateljstvo između muslimana i hrišćana, čak šta više imam mnogo prijatelja među hrišćanima vjernicima, u stvari u privatnom životu samo se i družim sa hrišćanima. Opet kažem, ni jednim mojim komentarom nisam podstrekivao tu mržnju, ja to ne radim. Iskreno, ja volim hrišćane, imam prijatelje i među jehovinim svjedocima koji dolaze kod mene i tako se družimo i normalno pričamo. Problem je dakle u tebi i tebi sličnim koji u sebi osjećaju unutrašnji nemir, koji svjesno ili ne taj nemir pokušavaju opravdati optužujući druge. Vidiš nešto što ne odgovara tvom mišljenju i onda stičeš utisak da je taj koji ima drugačije mišljenje od tebe neprijatelj hrišćanstva i tvoj neprijatelj. Taman posla. Evo npr. u potpunosti se slažem sa "zovnuću policiju", u njegova zadnja dva posta. Čovjek je jasno naveo drugu Božiju zapovjest, ispravnije je mnogo nego ostali razumio Bibliju, to ne može svako

    NIJESI TI ZA OVU SREĆNU ZEMLJU, NEGO IDI BRATE U AL-KAIDU, DA SE NAPUNIŠ MILOSTI BOŽJE MEDJU SVOJIMA....KOJI KAFIRIMA PRUŽE OPCIJU DA PLJUNU NA HRISTA ILI DA IH PO POLA SATA KOLJE MLADO MOMČE OD 13 GODINA, SA TUPIM NOŽEM !"#$%&/()=?* ...KAO ŠTO SU ONOG NESREĆNOG SVEŠTENIKA U SIRIJI......
    Kao što rekoh, ti druže imaš problem sam sa sobom, jer tvoje doživljavanje mene je sasvim pogrešno. Osudio sam to što su uradili ovi ekstremisti. Postavlja se pitanje koji je problem u tebi, jer me poistovjećuješ sa nečim što sam jasno osudio...

    Licemjeri jedni!
    To tvrdiš na osnovu svog pogrešnog unutrašnjeg nemira...

    Ti pojma nemaš o drugoj strani Islama, koji ima suštinsku dobrotu i KOEGZISTENCIJU, KOEGZISTENCIJU, KOEGZISTENCIJU....POŠTOVANJE MEDJU PRIPADNICIMA "RELIGIJA KNJIGE" (HRIŠĆANSTVO, ISLAM I JUDAIZAM), KOJI JE OMOGUĆIO TOLIKO TRAJANJE OTOMANSKE IMPERIJE.
    Ne, ja tvrdim da je otomanska imperija bila izuzetno nepravedna, ono što ja zagovaram je izvorni islam koji je mnogo pravedniji od otomanske imperije. Opet, trebaš riješiti problem sam sa sobom, jer ono što želiš meni pripisati upravo je karakteristično tebi.

    Ja bolje poznajem PRAKTIČNI ISLAM od trebe, koji si jedan EKSTREM!
    Zašto sam ekstrem, ne vidim da sam pokazao te afinitete?

    Cio sam život imao intimne, baš intimne prijatelje muslimane iz najboljih bošnjačkih porodica, čiji su roditelji došli u BG šo funkciji (kao političari, bankari), ili sa djecom iz takvih porodica, četiri godina mi je bio podstanar i pobratim stomatolog Moatis Gazi iz Der-er-Zor u Siriji, koji je bio PRAVI VJERNIK, koji jeste pokušavao da mi svakih pola godine kaže da bi bilo divno kad bi prešao u Islam, ali koji se sa ljudskom skromnošću povlačio sa tim prozelitizmom čim ja odgovorim da se ja moga Isusa Hrista ne bi odrekao ni za sva blaga svijeta...ali ako bi se slučajno nešto promijenilo-njega ću prvog obavijestiti ...(pa bi se nasmijali i PRESTALI O TOME, znajući da su sve dalje konveracije kontraproduktivne).
    A da, sad ja trebam po tebi ćutati da bi bio dobar musliman. E pa taj film nećeš gledati. Ja ovde nikoga ne vrijeđam, u stvari ja svo vrijeme na forumu odgovaram na pitanja o islamu, tako da ne vidim čime sam izazvao efekat da dobijem epitet ekstremiste.

    Sestra mi je trebalo da se uda za muslimana (polusestra iz Banjaluke) i mi 8otac i ja) smo to u kući prihvatili...NERADO, ALI PRIHVATILI!
    Pa ok, meni su 5 sestara udate za hrišćane, 4 za srbe i jedna za crnogorca. Kakve to sad veze ima, svako ima pravo da bude i radi ono šta hoće. Koliko je to ispravno, otkriće na Sudnji dan...

    Porodični kum Iso, kojem je moj pok. otac "šišao" sina-prvijenca, je značajni trgovac u Istambulu...kad je dolazio krajem 60-tih "cio Begrad" se pitao ko je to advokatu došao sa karavanom Mercedesa iz Istambula
    Nisam ja taj koji zagovara mržnju između muslimana i hrišćana, kao što rekoh, na navode Rakuna da Kur'an zagovara neprijateljstvo između muslimana i hrišćana, ja sam branio stav da tako nešto nije istina, pa te stoga ne razumijem...

    Posle toga, kao kruna iskustva, živio sam medju najstarijim muslimanima-dvije i po godine u Bagdadu, mnogo više okružen "mojim" Suniima doduše, ali bio sam i u šiitskim duhovnim centrima Kerbala, Kom i imao dosta poslovnih saradnika i dva prijatelja medju Šiima na poslu koji je trajao 6 dana nedjeljno, 2 i po godine, po 10-12 sati dnevno druženja-
    DAKLE UPOZNAO SAM MUSLIMANE DOOBROO!
    Pa ok, mislim da je to dobra stvar.

    Sve gazde u Iraku su mi bili muslimani, vlasnik kuće u kojoj sam zakupio gonji sprat bio je musliman kod kojed sam jeo svake nedjelje po jednom, bio sam po beduinskim svadbama, proputovao od Petre, Palmire do Damaska, Edena (močvara gdje je po predanju bio raj), Kuvajta Dubaia (više puta), Mogulske muslimanske Indije...dok ti islam znaš od drugova, koji su napaljeni taman kao i ti, a koji, očito, svoju vjeru poznaju tako usko, da je sa tim znanjem i mogu tumačiti BEZ LIJEKA RIGIDNO, NETOLERANTNO I TAKO DA ME NA KRAJU NAVEDEŠ DA TI NAAPIŠEM POST KAKAV NIKOME NA OVOM FORUMU NISAM NAPISAO ZA 10 GODINA.....MOJ VELIKODUŠNI UDARAČU KAFIRA PO ŠIJAMA.
    Napisao si post inspirisan svojim unutrašnjim nemirom, ničim izazvanim. Ja nemam veze sa tim, nisam ničim izazvao takvu reakciju...
    Last edited by Mabus; 02-12-13 at 11:01.

  17. #442
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo da se vratimo malo na ovu temu...
    Gledajući jedan dokumentarac, htio sam nešto reći o:

    uticaju masona na pornografiju, homoseksualizam i pedofiliju


    Djeca su nevina. Ona ne shvataju da odrasli mogu da ih zlostavljaju. Ona žive u bezbrižnom svijetu, dok ih neko ne uvjeri u suprotno. Ona više nisu bezbjedna na ulici. Statistika kaže da svakih 40 sekundi u SAD nestane jedno dijete. Šta je razlog tome i kako je to započelo?

    Započelo je pojavom Alfreda Kinsija tzv. doktora za seksualnost. Prikazivanjem lažnih rezultata a finansiran od strane Rokfeler fondacije uspio je da modifikuje zakon i postane najzasluženiji pojedinac za izmjene svih američkih zakona kojima su štićene žena i djeca. Mnogi američki analitičari dr. Alfreda Kinsija opisuju kao seksualnog psihopatu.

    Zbog čega je važno to što se dešava u SAD? Važno je jer sve što masoni uspiju ostvariti tamo, to sjutra čeka i nas ovamo.

    Allah s.w.t. povodom ovih i sličnih stvari kaže: „Kada im se kaže: ’Ne remetite red na Zemlji! – odgovaraju: ’Mi samo red uspostavljamo!’ Zar?! A, uistinu, oni nered siju, ali ne opažaju.“ (2, 11:12)

    Ljudske slobode ne mogu biti uspostavljene bez morala, niti moral bez vjere rekao je Alexis de Tocqueville (Aleksis de Tokvil).

    U svom inauguracionom govoru 1789. Dordž Vašington je rekao: „Narod koji odbaci vječna pravila reda koje je samo Nebo uspostavilo, ne može očekivati da ga Bog blagonaklono gleda.“

    Mnogi američki zakoni nose nazive po imenima silovane i ubijene djece: Jessicas Law, Jeremy Bell Act, Adam Walsh Act, Joane & Alyssa Act, Amie’s Law, Carlie’s Law...
    Prema statistici 80-90% svih pedofila su povratnici.

    Advokatska komora SAD, objavila je 1990. godine da 80% zlostavljača djece uloži žalbu na presudu i bude oslobođeno služenja zatvorske kazne. Pedofili se vraćaju na ulice. Ova statistika je objavljena prije pojave interneta. Raširenost dječije pornografije i drugih perverzija na svjetskoj mreži presudno utiče na formiranje novih seksualnih grabljivaca. Advokatska firma „Estej i Bomberger“ objavila je 2006. godine: „Broj seksualno zlostavljane djece je u porastu i direktno je povezan sa širenjem pornografije na internetu.“ Dalje se navodi da je istraživanje ukazalo: „Da je 77% zlostavljača dječaka i 87% zlostavljača djevojčica priznalo da su oponašali seksualno ponašanje koje su vidjeli na pornografskim snimcima koje su gledali.“ Prema istraživanju, porno industrija zaradi preko 3 milijarde godišnje. Takođe, prema istraživanju, dnevno se pojavi od 500-700 porno sajtova.

    Analitičari tvrde da je američki problem sa seksualnim grabljivcima zapravo nusproizvod seksualne revolucije, pokreta koji je inspirisao Alfred Kinsi i njegov čuveni „Kinsijev izvještaj“ objavljen 1948. godine. Mnoge organizacije ovu knjigu stavljaju među 10 najopasnijh knjiga 19 i 20 vijeka.

    1. Communist Manifesto (uzrokovala smrt preko 100 miliona ljudi)
    2. Mein Kampf (uzrokovao holokaust)
    3. Citati predsjednika Maoa
    4. Kinsijev izvještaj (podstakao pornografiju, pedofiliju, homoseksualizam)


    Dr Džudit Rismen (Judit Reisman) poznata po radovima o štetnosti pornografije više puta je svedočila pred kongresom USA. Njena istraživanja koriste FBI i vlade zapadnih zemalja. Ona je autor knjige: „Kinsi – zločini i posljedice“ u kojoj navodi razorne posljedice Kinsijevog rada u Americi. Ona smatra da je Kinsijev rad uticao na porast broja pedofila kojih je sve više i koji potiču iz svih društvenih slojeva.
    Na FOX NEWS objavljuje se da je Bredli Majnhart, 35-godišnji seksualni delikvent, osuđen na zatvor u trajanju od samo 1-3 godine za silovanje 12-godišnje djevojčice a povratnik je!
    Takođe na FOX NEWS objavljuje se da je Lari Don Makvejd, 41-godišnji vozač školskog autobusa, priznao da je seksualno zlostavljao više od 200 djece. On kaže: „Obmanuo sam roditelje i djecu da sam fin, normalan čovjek. Sebe smatram demonom. Ne treba me puštati na slobodu.“

    Međutim, on je pušten na slobodu jer zakon nalaže njegovo puštanje. U USA pedofili dobijaju blage kazne i na kraju budu pušteni. Dr Rismen tvrdi da je dr Alfred Kinsi odgovoran za to. Ona kaže da su zakoni izmijenjeni na osnovu lažnih rezultata njegovih istraživanja. Takođe kaže da je on bio direktno uključen u izmjene tih zakona.
    Nije ni čudo, obzirom da je bio finansiran od Rokfeler masonske organizacije.
    Dr Risman kaže da su 1949. godine ubijene dvije djevojčice i komisija je trebala da pooštri zakonske kazne, međutim Kinsi je svjedočio pred tom komisijom i rekao da pedofile treba puštati jer oni ne ponavljaju svoja djela. Tvrdio je da će uslovne kazne sniziti stopu seksualnog kriminala. Komisija mu je povjerovala i ublažila je zakonske sankcije.
    Joseph Schimmel, autor: „Porn & the Rape of America“ kaže da se krivični zakonik iz 1955. godine bazira na Kinsijevom radu.
    Kinsi je prethodno prihvaćen kao vodeći stručnjak za ljudsku seksualnost. Za djecu je govorio da od rođenja mogu da dožive orgazam. Rekao je da ona mogu da imaju koristi od seksa sa odraslima ili incesta. Međutim, pošto je to protivzakonito, rekao je da se mora spustiti prag za stupanje u odnose. Rekao je da je djeci neophodno eksplicitno seksualno obrazovanje u školama. Tada je to bilo zabranjeno, međutim danas je u svim državama USA to legalno. Rekao je da je djeci neophodna masturbacija i da ih neko nauči hetero i homoseksualnim aktima. To se sada svuda predaje. Rekao je da seksualni napasnici rijetko ponavljaju svoja djela i da ih zato treba sve kažnjavati uslovnim kaznama. Upravo se to u USA i desilo.
    Kinsi je branio pedofile na način da djeci nije nauđeno seksualnim kontaktom sa odrslom osobom, i da zato nema smisla držati pedofila dugo u zatvoru.
    Last edited by Mabus; 24-04-14 at 08:17.

  18. #443
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Čuveni mason, Rokfeler (fondacija Rokfeler) je 1950. godine finansirao izradu Krivičnog zakonika SAD, koji je usvojen 1955 godine. Prvo je usvojen u Viskonsinu 1956, potom u Ilionisu, pa u Minesoti itd. Ista fondacija finansirala je i rad dr Alfreda Kinsija.

    Tokom 50-ih u Kongresu je formirana komisija pod Kerolom Risom koja je trebala da istraži utivaj velikih fondacija među kojima je bila i fondacija Rokfeler. Tada je vladala velika zabrinutost da velike fondacije vode ljudi koji žele da sprovedu svoje liberalne planove koji su u suprotnosti sa judeo-hrišćanskim načinom života. Norman Dod (Norman Dodd) predvodio je istražnu sekciju Risove komisije. U intervjuu neposredno pred smrt Dod je naveo da je komisija zaključila da je cilj velikih fondacija da Ameriku odvoje od vrijednosti na kojima je zasnovana, a to će postići kroz vaspitno obrazovni sistem, preuzimanjem kontrole nad obrazovnim sistemom SAD.

    Šta se konkretmo nalazilo u Kinsijevom izvještaju? Tokom 1930-1940 Kinsi je sproveo razgovore nad hiljadama razgovora sa muškarcima i ženama i zapisao njihovu tzv. seksualnu istoriju. Cilj je bilo utvrđivanje seksualnog ponašanja proseječnog stanovnika SAD u tom vremenskom periodu. Kinsi je bio profesor na Univerzitetu države Indijana u Blumingtonu. Odbacio je judeo-hrišćansku tradiciju svoje porodice i prihvatio je Darvinovsku filozofiju. Smatrao je da je čovjek samo visoko evoluirana životinja. Finansiran od strane Rokfelera, ovaj seksualni devijant htio je putem istraživačkog rada da preoblikuje američkog čovjeka po svom nahođenju.

    Joseph Schimmel kaže da je istraga pokazala da je Kinsi bio perverznjak, dok njegovi kritičari tvrde da nauka nije bila njegov motiv, već da je imao plan da izmjeni moralna shvatanja Amerikanaca. To je priznao i Kinsijev biograf Džonatan Gethorn-Hardi.

    U Kinsijeve podatke spada da je tada 10% Amerikanaca imalo homoseksualno iskustvo tokom 3 godine života, a da je 37% muškaraca imalo homoseksualni kontakt i orgazam barem jednom u životu. Kasnija proučavanja utvrdila su mnogo niže procente. Samo 1% američkih muškaraca tvrdilo je da su homoseksualci, dok je samo2-3% reklo da je imalo homoseksualno iskustvo.

    Dr Risman kaže da je Kinsi 1400 seksualnih delikvenata svrstao u prosječne muškarce. Pored tih osuđenih 1400 Kinsi je i druge zatvorenike, u koje spada 199 seksualnih psihopata svrstao u kategoriju prosječnih američkih muškaraca. Pol Gebhart, član Kinsijevog tima priznaje veliki broj osuđenika i njihov uticaj na Kinsijeve podatke o seksualnošću. Od svih ispitanika Pol Gebhart kaže da su 55% bili zatvorenici, seksualni delikventi.

    Pošto je zatvorenike prikazao kao obične američke građane, onda i ne čudi što se zakoni mijenjaju u korist seksualnih napasnika, a sve slabije štite žene i djecu.
    Kako statistika može da bude pogrešna Kinsi je to dokazao vršeći ispitivanja ljudi u čikaškom podzemlju. Dobijene rezultate svrstao je u prosječne američke muškarce. Intervjuisao je krijumičare, kockare, prostitutke, klošare, svodnike, lopove i sve je to zapisano u njegovim podacima. Kinsi je namjerno mnogo intervjuisao prostitutke kako bi ih prikazao kao prosječne američke supruge. U svom izvještaju je zaključio da je tada 50% žena imalo polne odnose prije braka, dok je 26% udatih žena učinilo preljubu.
    Američki pravni institut usvojio je ove Kinsijeve izvještaje. To dalje prihvataju državno i privatno školstvo i na kraju to se pretapa u američko seksualno obrazovanje. To je izvršilo uticaj na izricanje uslovnih osuda nad pedofilima. To je masonska demokratija, to su zakoni koji i kod nas u budućnosti trebaju doći.

    Da bi došao do podataka Kisni je sarađivao sa čovjekom koji predstavlja čisto zlo. U putanju je nacista pedofil Friv fon Valušek. On je bio nacistički oficir, član Gestapoa. Broj djece koju je silovao i ubio i dalje je nepoznat. Prijetio je djeci da će ih ubiti ako mu ne ispune seksualne želje. Ono što je zapisao u dnevnicima šta je radio djeci toliko je kriminalno da je sudija tokom suđenja povikao: „Ovo više nije ljudski.“ Prije nego su ga uhapsili u dokumentima koji su pronađeni Kinsi ga je upozoravao da se čuva da ga policija ne uhvati. Njemačka policija utvrdila je da su Kinsi i Fon Valušek sarađivali i da je dr Kinsi bio upoznat sa zločinačkim zlostavljanjima ovog naciste pedofila. Tokom suđenja sudija je Fon Valušeku rekao: „Stekao sam utisak da ste vi zlostavljali djecu kako biste zadivili Kinsija i isporučili mu materijal.“ Valušek je odgovorio: „Kinsi je to tražio od mene.“
    Kinsijev izvještaj finansiran od strane Rokfeler fondacije, na osnovu kojeg je donijet zakon koji i dan danas važi, baziran je nad zlostavljanjima naciste pedofila tokom drugog svjetskog rata.
    Last edited by Mabus; 24-04-14 at 08:25.

  19. #444
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sa religijske ili islamske tačke gledišta, možemo se zapitati zašto je masonima bitno da u čovječanstvo ubace ove nemoralne zakone, tj. koji interes oni od toga imaju? Odgovor nije teško pretpostaviti, jer kako naš narod kaže, ko se sa đavolom igra, od đavola strada.
    U islamu je poznato da šetan uvijek traži protuuslugu, tj. da bi ispunio nešto što se od njega traži, čovjek mora učiniti neko djelo koje je Bogu s.w.t. mrsko. Takođe treba znati da su ljudi koji se sa njima igraju/druže otvoreni za njihovo opsjedanje. To bi značilo da šejtan ima vlast nad onim ljudima kojima je pružio bogatstvo i u slučaju da ne ispune ono što se od njih traži, može ih opsjedati i život im napraviti paklom.
    Obzirom da imaju kontrolu nad najbogatijim ljudima na svijetu, nad onima koji su kontakt sa njim već uspostavili, dužni su da ga slušaju. Od toga su u početku imali neke koristi, ali sada će šejtan ispucati taj novac na ratove i bezakonje, a u slučaju da oni ne budu htjeli to finansirati, on će se svetiti njima i njihovim porodicama i na to ih veoma lako primorati.

    U Kur'anu se kaže da je Iblis ili Lucifer kako ga neki zovu rekao:

    ”Reci mi” – reče onda – ”evo ovoga koga si iznad mene uzdigao: ako me ostaviš do Smaka svijeta sigurno ću, osim malobrojnih, nad potomstvom njegovim zagospodariti.”
    ”Odlazi!” – reče On. ”Onima koji se za tobom budu poveli i tebi – kazna džehennemska biće vam puna kazna.
    I zavodi glasom svojim koga možeš i potjeraj na njih svoju konjicu i svoju pješadiju, i budi im ortak u imecima, i u djeci, i daji im obećanja – a šejtan ih samo obmanjuje –
    ali, ti, doista, nećeš imati nikakve vlasti nad robovima Mojim!” A Gospodar tvoj je dovoljan kao zaštitnik! (Kur'an, 17: 62-65)

    I još jedan citat iz Kur'ana, sa izvinjenjem:

    Oni koji ne vjeruju troše imanja svoja da bi od Allahova puta odvraćali.
    Oni će ih, sigurno, utrošiti, zatim će, zbog toga, žaliti i na kraju će pobijeđeni biti...
    (Kur'an, 8-36)
    Last edited by Mabus; 24-04-14 at 08:53.

  20. #445
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


  21. #446
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Evo direktno sto pricaju Masoni i Muslimani

    http://www.masonsmart.com/can-a-musl...freemason.html

    A koristiti sto je neko 3 rekao za njih bez nekih dokaza nije vjere dostojno.

  22. #447
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mabus View Post
    U intervjuu neposredno pred smrt Dod je naveo da je komisija zaključila da je cilj velikih fondacija da Ameriku odvoje od vrijednosti na kojima je zasnovana...
    Na kojim je vrijednostima to zasnovana Amerika ?


    Sent from my Lenovo P780_ROW using Tapatalk
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  23. #448
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mabus View Post

    Djeca su nevina. Ona ne shvataju da odrasli mogu da ih zlostavljaju. Ona žive u bezbrižnom svijetu, dok ih neko ne uvjeri u suprotno.







    Vezano za ovaj tvoj post. Gdje ces vecu pedofiliju nego ovu legalnu u Islamskim zemljama. Sta dijete od 7 godina zna sta je brak.
    Postujem svaku religiju ali ne postujem ljude koji pljuju po tudjoj kuci ne gledajuci kako je u svojoj...


    Evo ti i ponesto za dvostruke arsine u Islamu sto se tice gejeva(ukoliko ne razumijes engleski prevescu ti):

    Despite the formal disapproval of religious authority, the segregation of women in Muslim societies and the strong emphasis on male virility leads adolescent males and unmarried young men to seek sexual outlets with boys younger than themselves—in one study in Morocco, with boys in the age-range 7 to 13.[38] Men have sex with other males so long as they are the penetrators and their partners are boys, or in some cases effeminate men.[39]Liwat is regarded as a temptation,[40] and anal intercourse is not seen as repulsively unnatural so much as dangerously attractive. They believe "one has to avoid getting buggered precisely in order not to acquire a taste for it and thus become addicted."[41] Not all sodomy is homosexual: one Moroccan sociologist, in a study of sex education in his native country, notes that for many young men heterosexual sodomy is considered better than vaginal penetration, and female prostitutes likewise report the demand for anal penetration from their (male) clients.
    Last edited by Gandalf_White; 25-04-14 at 09:26.
    One Ring to Rule them all...

  24. #449
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,828
    Thanks Thanks Given 
    1,662
    Thanks Thanks Received 
    2,055
    Thanked in
    847 Posts

    Default

    Reko ja islam je vrh. Na svaki nacin tebra.

    Sent from my GSXR 1000 at the 299
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  25. #450
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Pogledajte ovaj video da nebiste grijeshili u upotrebi rijeci kao sto je Islam.



    Jer moja Baba se udala sa 12.... A nevjerujem da ni vase se nisu udavale previshe starije. Koliko to ima veze sa Islamom.

    No pokusajte da se obrazujete malo vishe.

Page 18 of 37 FirstFirst ... 814151617181920212228 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. prevara!
    By straus in forum Operatori
    Replies: 28
    Last Post: 19-07-13, 21:05
  2. Prevara...
    By slavko in forum Sve i svašta
    Replies: 78
    Last Post: 12-03-13, 02:59
  3. Info Kako provjeriti na koju je mrezu zakljucan iPhone i koliko kosta unlock
    By Markez in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 9
    Last Post: 06-11-12, 09:41
  4. Replies: 99
    Last Post: 03-08-11, 10:58
  5. prevara!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    By pappilon in forum Sex i erotika
    Replies: 26
    Last Post: 20-05-10, 13:36

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •