Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 31

Thread: predvidjanje...

  1. #1
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    30
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Question predvidjanje...

    Gledanje u solju, zvijezde, pasulj, nebo... i tako vjekovima u krug. Horoskop, numerologija, vidovitost,cemu tolika frka da se sazna sjutrasnji dan. Vjerujete li u te vrste predvidjanja i je li se dosad kome desilo nesto bas po tim propisima astroloskih , gatarskih i drugih strucnjaka _

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a stvarno si ti dosadila vise sa tim tvojim anketama, dobro ti DIDI rece na nekom od topica

  3. #3
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pih ja se strasim od toga.....Zaboravila si gledanje u bubrege i prste/ne dlan....Pa ono sa strane od ruke, koliko ces djece imat. Meni tu vazda ispadne 4 djece da cu imat.....I peto se ono malo nazire, pa ne znam sto mi to znaci.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    gledanje u ČMAR - to ti je sad hit u svijet cvrcnuta
    ti kao prava tetka gatara bi to morala znati

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AisaJ
    Pih ja se strasim od toga.....Zaboravila si gledanje u bubrege i prste/ne dlan....Pa ono sa strane od ruke, koliko ces djece imat. Meni tu vazda ispadne 4 djece da cu imat.....I peto se ono malo nazire, pa ne znam sto mi to znaci.
    To znaci da ces mozda abortirat

  6. #6
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Ha, ha, ha...Ne, ne... To mora da je cerka...
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    37,002
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AisaJ
    Pih ja se strasim od toga.....Zaboravila si gledanje u bubrege i prste/ne dlan....Pa ono sa strane od ruke, koliko ces djece imat. Meni tu vazda ispadne 4 djece da cu imat.....I peto se ono malo nazire, pa ne znam sto mi to znaci.
    Znači da nećeš imati sa mužem to jedno
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  8. #8
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Izvini, ja necu imati muza...
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Masa velika kuca
    Posts
    573
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    oces oces )))
    Your IQ is your fashion

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    37,002
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AisaJ
    Izvini, ja necu imati muza...
    Ajde imaš kandidate, tvoje da uperiš prstom :P
    Šalu na stranu skrenusmo sa topica, ja nijesam vjerovao u sve to, ali opet kad sam vidio šta neki ljudi rade, kako onda da ne vjerujem.. Uff
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Toshin Bunar
    Posts
    1,027
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne vjerujem, ali gledanje u cikaricu kao dnevni ritual ne propushtam 8)
    "Dobro veče." - Milka Canić, supervizor "Muzičke slagalice"

  12. #12
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    30
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink

    Quote Originally Posted by Mugi
    a stvarno si ti dosadila vise sa tim tvojim anketama, dobro ti DIDI rece na nekom od topica

    dobro je to

  13. #13
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    rainbow
    Posts
    50
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni se sve tako desilo i jos mi se desava.

  14. #14
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Gotham City
    Posts
    667
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To neznam ali vam mogu rec da sam nekoliko puta sanjao bas nesto bitno sto ce da se desi i desilo se; tako da vjerujem da ima ljudi koji mogu da predvidjaju buducnost
    "Ej zoro stani noc nek ostane..."

  15. #15
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,430
    Thanks Thanks Given 
    5,568
    Thanks Thanks Received 
    5,005
    Thanked in
    2,089 Posts

    Default

    E lik.50, postoji i naucno objasnjenje za tu pojavu, jer se i meni to desavalo. I nije u pitanju san, vec valjda signal koji je oko registrovalo prije stize do drugog dijela u mozgu koji to razmatra kao san. Ovo je uzasno lose objasnjeno, ali ovo je onos to se sjecam dok sam pricao sa jednom osobom o tome prije 2-3 godine.
    Naravno, postoje ljudi koji mogu da predvide buducnost - dokazanih i zabiljezenih primjera ima.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  16. #16
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vjerujem u hipersenzibilnost pojedinih ljudi.
    čitala sam negdje da obični ljudi koriste svega 5% kapaciteta mozga a ovi "vidoviti" dodju čak i do 15%.
    ne vjerujem u predvidjanja jer se svode na priču- živjećeš u inostranstvu i imaćeš dvoje djece :roll: a ionako sam prema tim predviđanjima propustila zadnji voz za udaju
    što se tiče astrologije, to je mnogo komplikovana priča a vjerujem u trajne karakteristike znakova i podznakova kad se ukombinuju ali ne vjerujem u prognoziranje budućnosti.
    Kako Vaša bolest ?

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,146
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Iskreno, vjerujem u vecinu toga shto si nabrojala
    Imam knjigu o horoskopu koja je stara preko 100 godina i gdje o svakom horoskopskom znaku pishe apsolutno sve. Svi ljudi koje poznajem iznenadili su se kada su procitali sta tu pishe o njihovom horoskopskom znaku jer je sve bilo tacno (kakvi su ljudi, u cemu bi mogli da postanu uspjeshni, slabe zdravstvene tacke i josh mnogo toga)
    Imam neke poznanike koji ZNAJU da gledaju u sholju shto sam se i sam uvjerio jer prije toga nisam vjerovao u te stvari. Mozda bi i vecina od vas isto pocela da vjeruje u to kada bi im neko kroz sholju rekao sta im se deshava u zivotu ili shta ce im se desiti (ali ne mislim na te stvari dje cete biti za 5 god i koliko cete djece imati i takve budalashtine jer to vecinom govori npr. za koliko vremena mozete ocekivati pravu ljubav ili neshto sl. tome)
    Dalje, iz dlana mogu isto da se saznaju neke stvari, i u to smo se uvjerili ja i jedan moj drug.
    Mogao bih za sve ovo da navedem masu primjera ali mi je muka da kucam. Ispushtio sam dushu shto sam i ovo otkuco.
    Last edited by Genocide; 01-12-05 at 14:06.
    Nick potiche iz doba Counter-a,
    Chisto da ne bi doshli do pogreshnog zakljuchka :P

  18. #18
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    \root
    Posts
    2,665
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile

    Ja mogu da predvidim samo 1 iz nekog predmeta kad ne naucim

    Shto se tice ovoga ostalog, mislim da je to na principu "DOK IMA OVACA, BICE I NOVACA",
    nemote mi zamjerit neki ako se nadjete odje
    M O N T E N E G R O......L U G

    FORUM ZAJEDNICE LINUX KORISNIKA U CRNOJ GORI

  19. #19
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvrcnuta
    Gledanje u solju, zvijezde, pasulj, nebo... i tako vjekovima u krug. Horoskop, numerologija, vidovitost,cemu tolika frka da se sazna sjutrasnji dan. Vjerujete li u te vrste predvidjanja i je li se dosad kome desilo nesto bas po tim propisima astroloskih , gatarskih i drugih strucnjaka _
    Gledanje u sholju ne propushtam,ali vishe iz zezanja...Mada ja nishta ne vidim tamo... :?
    Od smijeha pravim saksofon,
    od sunca pravim put,
    a ti si moj šofer.

  20. #20
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Gotham City
    Posts
    667
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa
    vjerujem u hipersenzibilnost pojedinih ljudi.
    čitala sam negdje da obični ljudi koriste svega 4-5% kapaciteta mozga a ovi "vidoviti" dodju čak i do 15%.
    ne vjerujem u predvidjanja jer se svode na priču- živjećeš u inostranstvu i imaćeš dvoje djece :roll: a ionako sam prema tim predviđanjima propustila zadnji voz za udaju
    što se tiče astrologije, to je mnogo komplikovana priča a vjerujem u trajne karakteristike znakova i podznakova kad se ukombinuju ali ne vjerujem u prognoziranje budućnosti.
    Jes, obicni ljudi koriste oko 5% mozga a genijalci 7-8%. Kazu da je Mocart koristio 15% a sve ostalo je podsvijest. Za vidovnjake ne znam ali znam da ima npr. covjek u Indiji koji moze da se skoncetrise da upija suncevu energiju, tako se hrani i ne jede nista evo 20 godina. Onda sam cuo za tipa koji dize na ledja dvije tone i to nekom psihickom energijom koju nemoze da obasni. Onda Raspucin koji je predvidjao buducnost, lijecio ljude rukama i mogao da hipnotise ocima - po zapisima Romanovih valjda.
    Sto se toga tice, moje misljenje je da sve sto se desava - desava se po odredjenom veoma komplikovanom sablonu koji covjek jos nije u stanju da shvati a tu i tamo se rodi po neki ludak mimo ostalih koji provali po nesto
    "Ej zoro stani noc nek ostane..."

  21. #21
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,146
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Onda tu moze da se uvrsti i Nikola Tesla koji je koristio nekoliko procenata mozga vishe od stalih ljudi! Mogo je da obavije odredjeni vazdushni prostor elektricitetom tako da ni ptica nije mogla da prodje...
    Onda je mogo da prepolovi Zemlju na pola, sve to ima objashnjeno u jednoj knjizi...
    Nick potiche iz doba Counter-a,
    Chisto da ne bi doshli do pogreshnog zakljuchka :P

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Tungunstan-Tunguzija
    Posts
    1,502
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Svaki doktor ce ti reci da je gledanje u solju dobro jer se tu moze naslutit kakva bolest. Zaci pogledati u solju prije nego se pusti voda.
    Vjestacka inteligencija se ne moze suprostaviti prirodnoj gluposti.

  23. #23
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Genocide
    Imam neke poznanike koji ZNAJU da gledaju u sholju shto sam se i sam uvjerio jer prije toga nisam vjerovao u te stvari. Mozda bi i vecina od vas isto pocela da vjeruje u to kada bi im neko kroz sholju rekao sta im se deshava u zivotu ili shta ce im se desiti (ali ne mislim na te stvari dje cete biti za 5 god i koliko cete djece imati i takve budalashtine jer to vecinom govori npr. za koliko vremena mozete ocekivati pravu ljubav ili neshto sl. tome)
    što se tiče gledanja u šolju to je totalna besmislica. većina ljudi koji zaista imaju neku sposobnost takvog vida, zapravo ne gleda u šolju jer kažu da samim tim što ti saošte neku eventualnu budućnost zapravo skreću njen tok jer ljudi podsvjesno počnu da se ponašaju onako kako im je predvidio onaj koji im "gleda" budućnost. druga stavr, napr. crkva striktno zabranjuje bilo kakvo sujevjerje a pogotovo gatanje u šolju
    dok smo bili u srednjoj skoli, svi smo gledali u šolju ( za kafu, da se razumijemo ) i kao sam ja "sve pogađala" a u stvari samo sam lagala ljude i gledala kako oni reaguju i onda im pricala ono što su zapavo htjeli da čuju. u suštini, to je neka opšta priča koja se može primijeniti na sve ljude i na koju se veliki broj ljudi primao. meni je bilo zabavno da gledam kako se tripuju a njima je bilo super jer su mislili da se to zaista dešava i dolzaili mi kroz određeno vrijeme sa "dokazima" da sam bila u pravu :twist:
    Kako Vaša bolest ?

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    990
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zna biti zanimljivo citati karakteristike horoskopskih znakova ali to je to. Ne verujem u ta gatanja, ne dam nikome da mi gleda u solju i necu da cujem za gledanje u pasulj, dlan i drugih gluposti. Sto ce mi?!

  25. #25
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je jedna gospodja predvidela da cu se udavati 3 puta!!!! :twist:
    bar mi nece biT dosadno.
    ** What do I know, I'm just a model!

    Princezica

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •