Page 3 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast
Results 51 to 75 of 157

Thread: DPS i njihova obličja

  1. #51
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    kad Ranko pominje Vladu CG u trećem licu dođe mi da ga stučem kakvom šipkom po glavi i da mu kažem da je današnja omladina vrlo agresivna i da su to sve jedni vandali nevaspitani sram ih bilo i stid
    She is only here to annoy herself!

  2. #52
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne samo to JC...
    Vlada Crne Gore, nakon što je SPC izgubila spor protiv Crne Gore pred Evropskim sudom u Strazburu (http://www.slobodnaevropa.org/conten...5192.html#_tab, ), đe se SPC pozivala na iste argumente kojima i danas tvrdi svoje pravo na vlasništvo crkava i crkvenih imanja, imala je obavezu da već donese Zakon kojim se bogomolje sagrađene prije 1920. godine stavljaju pod starateljstvo države, te sačini akta o uslovima i načinu dodjeljivanju prava njihovog korištenja.
    Ali, zBog poznatih izdajničko-kalkulantskih razloga, takav zakon je i dalje na čekanju. Baš kao što nam je na "čekanju" i sprovođenje Zakona o CANU, i svi drugi zakoni koji treba da ovu državu postave na noge, kako ne bi i dalje stajala okrenuta naglavačke.
    Last edited by El Re; 08-10-13 at 15:19.

  3. #53
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El Re View Post
    Sad pročitah kompletan osvrt Krivokapića, pa bih rekao (obzirom na ozbiljnost izgovorenog) da zaslužuje da se prenese u cjelini.

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    PA: 08. oktobar 2013.
    KRIVOKAPIĆ: Vlada prema CPC, kao Poncije Pilat prema Hristu



    P
    redsjednik Skupštine Crne Gore i Parlamentarne Skupštine OEBS-a Ranko Krivokapić rekao je da ga jučerašnja poruka premijera Mila Đukanovića Crnogorskoj pravoslavnoj crkvi podsjeća na priču o Ponciju Pilatu iz Biblije.
    Komentarišući jučerašnju poruku Đukanovića CPC da se umjesto što kritikuju državu okrenu ispunjavanju državnih ciljeva, Krivokapić je, kako javlja radio Antena M, kazao da Vlada Crne Gore „razapinje nevine i traži da se tako nemoćni bore za svoja prava“.
    - Poncije Pilat kada je već i bio svjestan da je Isus nevin - saopštio mu je da iako je nevin ipak će morati da ga razapne pa da na krst dokazuje da ako je već Božiji sin da može da se spasi od tog krsta. Mislim da to Vlada radi Crnogorskoj pravoslavnoj crkvi. Razapinje nevine i traži od njih da se tako obespravljeni i nemoćni bore za svoja prava – rekao je Krivokapić novinarima nakon sjednice Skupštine na Cetinju, prenosi radio Antena M.
    Poncije Pilat
    , koji je bio rimski upravitelj u Judeji, nakon što je Judejcima pradao Isusa Hrista, govoreći da „ne vidi nikakvu krivicu na njemu“, simbolično je oprao ruke u znak odbacivanja odgovornosti za njegovo raspeće.
    Krivokapić kaže da politiku Pilata, prema bilo kojem narodu a pogotovo prema onomnajbrojnijem u Crnoj Gori, Vlada mora konačno da napusti.
    Komentarišući riječi premijera Đukanovića da država neće biti arbitar između CPC i Mitropolije, Krivokapić kaže da je Vlada formirala počasni odbor za proslavu Milanskog edikta ali i da je Vlada koja ne može da obezbijedi počast crnogorskoj zastavi očigledno motivisana partijskim a ne državnim interesima.
    - Negdje sam tu prepoznao ne ni ljubav prema srpskom narodu a ni ljubav prema Hramu, to previše liči na ljubav koja je nekad postojala prema Dafini i Jezdi a pokrivala se istim radnjama. Sada u ovo vrijeme takođe se i Hramom i tkz. ljubavi prema srpstvu pokriva KAP, CEAK i ostali veliki odlivi novca iz Crne Gore – rekao je Krivokapić.

    On je istakao da je evidentna konekcija između Dafine i Jezde sa jedne strane, CEAK-a i KAP-a sa druge te da je to kontinuitet jednopartijske politike na štetu naše države.
    - Đe ni crnogorkska zastava ne može dobiti počast, dje niko ne smije da izjavi riječ Crnogorac osim zahvalnosti ruskom patrijarhu Kirilu što se usudio da spomene crnogorski narod u sred Crne Gore – poručio je Krivokapić.
    Jako,jako interesantna izjava.

    Što se političkih konotacija tiče - mislim da je sve izvjesniji, po prvi put, odvojen nastup DPS i SDP na potencijalnim parlamentarnim izborima. Što je očajno za opoziciju, jer će DPS sada računati na dio prosrpskih glasača. Zajedno će ostvariti debelo preko 50 procenata glasova, i naravno nakon svega se opet zagrliti posle izbora.

    Zašto mislim da DPS računa na dio prosrpskih glasova - zato što je taj proces uveliko počeo. Sjeti se samo kako su dobro prošli na predsjedničkim izborima u Andrijevici, Bijelom Polju... Daću ti primjer mog Nikšića, gdje je opozicija (tj. Lekić) po prvi put pobijedila u nekim mjestima u centru, i izgubila prvi put u mjestima po periferiji poput Rudog Polja i Dragove Luke.

    Naravno, DPSu su potrebni prosrpski glasovi i u slučaju lokalnih izbora - brzo će po prvi put i u Podgorici bez Tuzi, Beranama bez Petnjice...

    Posljedice - očajne i za Crnogorce i za Srbe. Novi krug prosipanja iz šupljeg u prazno, sa istom garniturom.
    Just to slip the skin...

  4. #54
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Jal Cargo View Post

    Kad govorimo o imovini, Orban je krenuo u nacionalizaciju privrede u srcu EU - i niko mu nista ne moze. Mislim da imovina crkve nece biti problem zato sto se radi o povracaju prava na ono sto nam je oduzeto, a ne o polaganju prava na nesto sto je tudje i istorijski pripada drugome. U kojoj formi ce se to realizovati (i da li postoji volja da se realizuje), to je na drzavi.
    Orban koji je u EU ne zna sta moze ali DPS koji će ovu drzavu tamo uvesti 3125 godine zna sta moze stetu nanijeti. Ovi iz CPC sad dizu dreku a kad su povukli tuzbu i vjerovali na rijec DPS-u mislili da je to pametno. Crnogorska poslovica glasi "potonja pamet sarovu pod rep" a neka oni cekaju i dalje na ljudskovinu Milojice i kompanije

  5. #55
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    kad Ranko pominje Vladu CG u trećem licu dođe mi da ga stučem kakvom šipkom po glavi i da mu kažem da je današnja omladina vrlo agresivna i da su to sve jedni vandali nevaspitani sram ih bilo i stid
    Slušam izjavu danas i pokušavam da se prisjetim kad su SDP-ovci izašli iz vlade, možda bi nam kolega OSKAR moga bliže pojasnit.

    Što se tiče DPS-a ne znam ko može pomislit da su oni Crnogorska partija, oni su prvo bili DM partija a kasnije su se transformisali u € partiju i to je to.

  6. #56
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    SDP je napustio Vladu nakon beogradskog sporazuma.
    Last edited by minjo; 08-10-13 at 19:10.
    Kao i obično, nije ili-ili, nego i-i.

  7. #57
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    984
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    ista ona SPC koja je aminovala raznorazne zločine po bivšoj YU
    Što to pričaš?

    Kad je to vrh SPC podržavao zločine? Vidio si jednog sveštenika da se slikao sa puškom, što nije zločin i sad donosiš 'zaključke'.

    Komentari nekih ovdje su kao sa huškačke B92.
    'Atomik, o-o, atomik, ou tunajt'

  8. #58
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,901
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,427
    Thanked in
    2,229 Posts

    Default

    Imao sam jednoga školskog kolegu koji je zagriženi dps-ovac još od vremena kad su bili i zvanično komunjare. Nema veze što je bio đetište, nije napolje mogao izać bez majice dps-a na sebe. Naravno, nas stručnjaka golobradih koji se svađaju oko visoke politike imalo koliko oćeš, sve jedan stručni argument sustiže drugi. Potpisao se moratorijum na referendum, dolazi on kao pokisao i (prvi i jedini put da ga vidim tužnog) veli: je li moguće da se sve vrti oko para. Veli on kako je spalio člansku kartu dps-a, a mi ga ptamo kako to da se odrekao dps-a, a on veli da sad ima kartu sdp-a. Sreća pa čovjek nije bio zlopamtilo, vrnuo se u dps, našao je u svom srcu da im oprosti.

    Drugi lik, Srbin, priču prosipa ka poijedan političar, spc ovo, istorija, Kosovo, Surdulica, Mali mokri lug... Prošao referendum, kao zezamo ga pomalo (samo pomalo) i pitamo ga kako mu je sad kad je na pogrešnoj strani. Veli on: A što bi bio problem, nikad bio na pogrešnoj strani. Da nas nije smarao pričom prethodnih desetak godina pa da mu i povjeruje čovjek.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  9. #59
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cousteau View Post
    Što to pričaš?

    Kad je to vrh SPC podržavao zločine? Vidio si jednog sveštenika da se slikao sa puškom, što nije zločin i sad donosiš 'zaključke'.

    Komentari nekih ovdje su kao sa huškačke B92.
    A i tu su pušku u fotošop ubacili moga bi se zaklet. SPC i zločini, zle glasine i kuloarska ogovaranja. SPC je samo znala da pričesti svete ratnike za srpstvo kad kreću u osvetničku krvavu borbu sa do zuba naoružanim Srebreničanima. I čak zamjeraju što je Amfilohije drugovao sa Arkanom, ili što je izjavio da bi krio Mladića. Tja, pa to su heroji, je'l da

  10. #60
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,807
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,964
    Thanked in
    2,325 Posts

    Default

    DPS je prošao katarzu ... Ja se svima izvinjavam koje će ovo možda uvrjediti, ali je jednostavno nisam u stanju da povjerujem onima koji imaju istoriju kakvu ima DPS (čitaj Milo & Co.).

    Pošto nemam dovoljno intelektualnog kapaciteta da sastavim tekst koji bi bio dovoljno originalan, a da ne zvuči kao nešto što već nije rečeno, citiraću jednog meni dragog čovjeka: ,,Na danasnji dan red je da se i ja amfilOHiju ispovjedam: oprosti mi pukovniče sto ne sprzih Vukovar, sto ne postrah Dubrovnik i ne raspametih Sarajevo. Oprosti mi sto mislim da je 8000 ljudi genocid, oprosti mi sto se druzim i sa ustašama, balijama i šiptarima i srbima koji su gresni po pitanju gore pomenutog! Oprosti sto ne bijem *****a, oprosti sto ne guzim đakona, oprosti sto ne ne razapeh kad si bačio anatemu na nas nekrsti i crnogorce. Oprosti sto ne dolazim na tvoju službu ni u tvoju službu Pukovniče! Oprosti sto ti ne glasam Mila tvog poslodavca, ma ni ove druge, vaše vjerne sluge! Oprosti što cu i dalje biti pogan, nekrst i sto mi ti nećeš bit kontakt s bogom. Oprosti sto se ne kunem u Ostrog cak iako ne ubijem koga, i sto jijesam diler i mafija pa da prilozim sto na oltar! Oprosti, ali 39 godina mi je skoro u prkno, pa se necu mijenjat! Danas je, reče dan za mirenje! Sa Milom si se pomirio odavno, jos da posreduješ dako se i sa Vijestima pomiri, pa se svi zajedno još userite po svima nama, i krsrenima i nekrstima, mi to volimo!''

  11. #61
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    kad Ranko pominje Vladu CG u trećem licu dođe mi da ga stučem kakvom šipkom po glavi i da mu kažem da je današnja omladina vrlo agresivna i da su to sve jedni vandali nevaspitani sram ih bilo i stid

    Approved by Bone!
    Vrh poredjenje ...


    Pozdrav,
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  12. #62
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    kao sto bi Rambo Amadeus rekao: da se pitam ja bi ...(zabranio crkve koje sluze samo da to sto DPS nije odnio njima se da)
    a meni sto je najzalosnije od svega je to sto najveca sirotinja najvise ostavlja crkvi i onda mu pop kaze sad ce ti sve cvjetati, umjesto da mu kaze nastao si od majmuna i ne budi majmun opet.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  13. #63
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    kao sto bi Rambo Amadeus rekao: da se pitam ja bi ...(zabranio crkve koje sluze samo da to sto DPS nije odnio njima se da)
    a meni sto je najzalosnije od svega je to sto najveca sirotinja najvise ostavlja crkvi i onda mu pop kaze sad ce ti sve cvjetati, umjesto da mu kaze nastao si od majmuna i ne budi majmun opet.
    Zasto nekom braniti da bude i majmun ako mu je to sopsveni izbor. Niko mu to ne moze zabraniti i ne treba braniti. Mnogo gora je situacija kad obicni majmun za nekog drugog misli da su isti ili pokusava sve izjednaciti sopstvenom majmunluku.

  14. #64
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    505
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    S tim da nisu svi majmuni glupavi...

    Lakše mi je da govorim ISTINU, jer mi je svakako važnije da živim u miru sa sobom, nego li sa tobom!

  15. #65
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    kao sto bi Rambo Amadeus rekao: da se pitam ja bi ...(zabranio crkve koje sluze samo da to sto DPS nije odnio njima se da)
    a meni sto je najzalosnije od svega je to sto najveca sirotinja najvise ostavlja crkvi i onda mu pop kaze sad ce ti sve cvjetati, umjesto da mu kaze nastao si od majmuna i ne budi majmun opet.
    e vidjeh na TV kako se amfilohije "pohvalio" kako neka zena od 50 eura socijale odvaja 10 mjesecno za njega...sto bi se reklo cega se pametan stidi...
    She is only here to annoy herself!

  16. #66
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da li iko zna... bijaše li đe u svijetu ovakav događaj... nazvan istorijskim... crkveni i državni događaj po mom mišljenju a da se nije istakla državna zastava? a tu i predsjednik države među gostima? da li iko zna za ovakav primjer u savremenom protokolu?

  17. #67
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    505
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pirun View Post
    da li iko zna... bijaše li đe u svijetu ovakav događaj... nazvan istorijskim... crkveni i državni događaj po mom mišljenju a da se nije istakla državna zastava? a tu i predsjednik države među gostima? da li iko zna za ovakav primjer u savremenom protokolu?
    Upitaše novinari da li je predviđeno isticanje crnogorske zastave tokom osvještanja Sabornog hrama, mitropolit je odgovorio: „Nije uobičajeno da se u ovakvim prilikama stavljaju zastave. Sam hram je po sebi zastava. Koliko znam, samo je predviđen jedan natpis ’1700-godišnjica’, gore na pirgovima.”
    Lakše mi je da govorim ISTINU, jer mi je svakako važnije da živim u miru sa sobom, nego li sa tobom!

  18. #68
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    shvatam ja što veli Amfilohije u svojoj borbi protiv Crnogoraca... do juče ogromna srpska zastava na crkvi.
    pitam za državni protokol jer je u ovome učestvovala država. primjeri SAD, Engleska, Švedska itd.

    a evo kako Amfilohije ponovo ne zbori istinu... nije uobičajeno isticati crnogorsku tačno... srpsku da.
    http://www.eparhija.me/osvecenje-zvo...dapsicima-2012
    http://www.eparhija.me/dubljevici-osvecenje-hrama-11
    http://www.eparhija.me/osvecenje-crk...ica-ilindan-11

  19. #69
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    DPS je vazda bio za dobre odnsose sa SPC. To je jedan ogroman rezervoar glasova koji se ne smije zanemariti.
    Problem je nastao kada su krajem 2000. celnici DPS (citaj Milo) objavili da mijenjaju svoj stranacki program i ubacaju obnovu drzavnosti kao jednu od tacaka programa.
    SPC,kao istinski i zestoki protivnik nacionalne posebnosti Crnogoraca i odnove nezavisnosti (cast rjetkim izuzecima u toj instituciji) nije mogao da proguta tu knedlu i tu pocinju sva zatezanja na relaciji SPC Vs DPS.

    Sada se izgleda kockice ponovo slazu, DPS-u trebaju glasovi a SPC-u pare i povlastice. Jos jedan spin na CG politickoj sceni.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  20. #70
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    mislim da ce biti spin i kod Amfilohija posto nije ostvario cilj kao patrijarh u Srbiji da ce pokusati to da ostvari u Crnoj Gori i da ce to biti kao priblizavanje crnogorcima. nesto ce pokusati u tom stilu da odrade i onda ce vjecno vladati on i DPS i svi ce biti srecni i zadovoljni i bice blagostanje i sve ce nam cvijetati
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  21. #71
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.cdm.me/politika/dps-odgov...gresnoj-adresi

    "DPS će uvijek biti tamo gdje je multivjerska, multinacionalna i multietnička Crna Gora."
    :grin:

    Obratite paznju, za ovakvu reakciju povod je ceremonija odrzana na Cetinju i okupljanje i protest vjernika CPC. U ovakvim situacijama, ranije, DPS bi uvijek naglasio "da ce uvijek biti tamo dje se brani Crna Gora"; sad izdaju saopstenje koje, kad se procita, izgleda kao da se odnosi na skup u nekom multinacionalnom izbjeglickom kampu, u kojem izvanjci traze nekakava prava.

    I vrhunac:
    "Ukoliko postoji potreba da se poboljša odnos državnog organa prema bilo kom udruženju, pa i vjerskoj oragnizaciji...":lolblue:

    Crnogorci, sad ste udruzenje gradjana koje trazi prava u stranoj drzavi koja moze, ali i nije obavezna, da povede racuna o vasim potrebama.
    Last edited by Jal Cargo; 09-10-13 at 08:48.

  22. #72
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    984
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo je tema na kojoj par zagrizenih nedostojno prica.
    'Atomik, o-o, atomik, ou tunajt'

  23. #73
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,824
    Thanks Thanks Given 
    108
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    97 Posts

    Default

    Ona predstava na Cetinju sa intoniranjem drzavne himne, sa ultraSrbinom Kilibardom u prvom redu - vi to zovete : "okupljanje i protest vjernika CPC"?!?

    Ono je vise licilo na proslavu 50 godina mature ili nekakav skup obozavaoca drzavnog budzeta.

  24. #74
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Za ockivati je da se u danima koji su pred nama administracija naseg premijera dopuni a najbolji kandidat je svakako Džomić. Pomirenju treba dati primjer u praksi samo je strah da najavljena manifestacija u bojama duge ne narusi idilicne dane.

  25. #75
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by nenocopy View Post
    Ona predstava na Cetinju sa intoniranjem drzavne himne, sa ultraSrbinom Kilibardom u prvom redu - vi to zovete : "okupljanje i protest vjernika CPC"?!?

    Ono je vise licilo na proslavu 50 godina mature ili nekakav skup obozavaoca drzavnog budzeta.
    Imas potpuno pravo jer nema nista ka' kad dodje Turcin i objasnjava ko je koje vjere u Crnoj Gori

Page 3 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Solarni sistemi i njihova isplativost
    By dzon1 in forum Ekonomija
    Replies: 5
    Last Post: 14-01-12, 11:15
  2. Životinje i njihova prava
    By Oky in forum Kućni ljubimci
    Replies: 0
    Last Post: 22-06-07, 15:37
  3. Nasha/njihova zemlja?
    By kIkICa in forum Primorski
    Replies: 20
    Last Post: 05-02-07, 17:11
  4. monet - njihova mreža
    By maestro in forum Operatori
    Replies: 13
    Last Post: 16-08-06, 11:41
  5. Njihova redovna bolijest, serbiancafe
    By ^the books of knjige^ in forum Sve i svašta
    Replies: 15
    Last Post: 26-05-06, 18:07

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •