Page 11 of 27 FirstFirst ... 78910111213141521 ... LastLast
Results 251 to 275 of 671

Thread: REPREZENTACIJA!

  1. #251
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    1,454
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    prvu kad je dao dva gola

  2. #252
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NETMAN
    prvu kad je dao dva gola
    u pravu si, ali to je bila prijateljska u Bgd sa Juznom Korejom...

  3. #253
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    2,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sofronije
    stankovic je odigrao skoro 50 tekmi za repku do sada... navedi mi jednu koju je odigrao u skladu sa partijama iz lacija... o tome ti govorim, a ne o njegovim realnim mogucnostima...
    Kao sto vec rekoh decko se samo stopio u bedak i ocaj nase repke u poslijednje 4 godine... moze on mnogo bolje, a golovi i nisu njegov primarni zadatak u ekipi jer ne igra spica! Vjerujem da bi bilo i golova sa njegove strane, pored gradjenja igre naravno, samo kad bi licili na ozbiljnu reprezentaciju, uz jos par dobro ukomponovanih kvalitetnih pojedinaca... u ovakvoj ekipi , sa ovakvom igrom i zalaganjem igraca, kao u par zadnjih godina, i da je nedved igr'o na njegovom mjestu, ne bi se istak'o! :wink:
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

  4. #254
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Igramo protiv BiH u subotu a nas selektor je pozvao Marka Pantelica stvarno i treba da propadne ovaj fudbal kad marko pantelic igra u reprezentaciji..


    E i vrlo interesantna situacija cuh na Sos-u

    Na pitanje sto nije zvao Ivicu Kralja, Petkovic je odgovori: "Kralj mora prvo da brani" :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
    [size=4]P.F.C. Net Huligani[/size]

  5. #255
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    2,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Razmisljao sam o Ivici Kralju problem je sto on moze da dodje u reprezentaciju samo ako brani, a to u ovom trenutku ne mogu da mu garantujem" -Petkovic za Sport danas!

    Mozda se zaletim do Koseva u subotu... muka mi je od onih muslimsa, bice cijelu utakmicu "majku vam ćetnićku (ovo ć je u org.žargonu )", i sl. ,valja slusat te pacenike... ovde rat jos uvjek uveliko traje
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

  6. #256
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Dudic u odbrani, Vitakic sa njim i na kraju Pantelic u napadu. :roll:
    ...I proci cu kroz dolinu sjenki, i necu se plasiti jer si Ti sa mnom!...

  7. #257
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zaro
    Igramo protiv BiH u subotu a nas selektor je pozvao Marka Pantelica stvarno i treba da propadne ovaj fudbal kad marko pantelic igra u reprezentaciji..

    ne nego je trebao ivicu ilieva da zovne.stvarno pocinje da mi se gadi ovaj forum zbog ovoliko prozivanja i mrznje u svakom postu na svakom topicu.
    kakvi ste jebote, od svih vas jedino sofronije umije da isqlira kolko tolko i da provocira samo kad za to ima razlog....ccc...

    i sad ti navedi razlog kako pantelic veze nema kako ovo kako ono kako me niko ne tjera da dolazim ovdje itd...
    ali nije u tome stvar i ti to znas.i ti i jos par likova ovdje...

  8. #258
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Jel ti se ne svidja? Dovidjenja :!:
    Po istoj osnovi mogao je da pozove Grubjesica,Stojanovica iz Borca, Radonjica i Burzanovica iz Budocnosti.
    AJde ne seri ti ces da mi drzis ovde predavanje kako provociram od tebe sam ovde 5x duze i boli me ***** kako zovete partizan i sta vi pricate o nama i svi ovde znaju da sam ja prvi uvek vama cestitao na uspesima i da sam pokusavao da izbegnem provokacije ali MARKO PANTELIC nije zasluzio da igra za reprezentaciju kratko i jasno.
    Razlozi? Hmmm ako je razlog gol Cukarickom ili Sutjesci onda ajmo svi u ***** krasni...

    I da IVica Iliev mi ni ne bi pao na pamet za 1000 godina a ni Marko pantelic dok nisam pogledao spisak.

    Edit:

    I kako rece jedan covek danas (da ne kvarim tvoju sliku o njemu): Davno u nasoj reprezentaciji igraju oni koji trebaju negde da se prodaju
    [size=4]P.F.C. Net Huligani[/size]

  9. #259
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e sve ti mogu vjerovat i za cestitanje i da si duze ovdje na kraju krajeva i ok si mi lik ali da pokusavas da izbjegnes provociranje e to ne stoji ni u shali.
    ne znam samo kako se ne sjetis ni ti ni niko od vas da kaze da neko vas ne zasuzuje da igra za repku po***** se u nju nego samo nasi.
    i brate,necu da se svadjam ja ni prepirem,znao sam da ces rec dovidjenja ako mi se ne svidja samo mislim da nismo ovdje jedini drugima krvnici da bi se svi ovako medjusobno ophodili .konstantno.a ja jos uvijek nisam dovoljno ZREO da kazem da mogu da isqliram.narocito ne pojedine idiotizme (ne sa tvoje strane).
    i eto na kraju krajeva ni ja ne mislim da je pantelicu mjesto u reprezentaciji ali mi ni jedan bolji koji nije pozvan ne pada na pamet.

  10. #260
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja ne znam sto se svadjate oko Pantelica? Zvao ga je sigurno kao cetvrtog spica, i normalno da ga nece pepeljitt. Tako je mogao i mene pozvat.

  11. #261
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SPOJSIS
    Posts
    604
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A KOJI JE TO CETRVTI SPIC JA ZNAM SAMO ZA SAVA LJUBOJU I OVOGA PANTELICA MISLIM DA JE SRAMOTA KOGA JE POZVA U REPREZENTACIJU ZIGIC JE ZASLUZIO DA IGRA PRIJE PANTELICA I SVIH OSTALIH SPICEVA IZ DOMACE LIGE MAKAR BI IMALI SANSE DA NABODE KOJU GLAVOM POSTO OCIGLEDNO CEMO DA IGRAMO ONU NASU IGRU DVOJICA DA TRCE KA BRAVI OKO CENTRA A OSTALI NAZAD PA DUGIM LOPTAMA JA LICNO CU DA IGRAM NA NASE PA NEKA BUDE STO BUDE
    OD BLATA CETE ME PRAVIT MENE BITI NECE
    http://cgm.cs.mcgill.ca/~godfried/agifs/piss.gif

  12. #262
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    i ja cu igrat isto na njih mada mi ova repka djeluje losije od repke koja je bila u prethodnim utakmicama...

  13. #263
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lennox
    i eto na kraju krajeva ni ja ne mislim da je pantelicu mjesto u reprezentaciji ali mi ni jedan bolji koji nije pozvan ne pada na pamet.
    Zigic! taj decko mora da bude clan repke, uvijek na klupi, iz prostog razloga da ako ti zatreba gol, a nema ga, uvijek imas alternativu da njega ubacis i do kraja ga gadjas u glavu...
    ovo za Pantelica bolje da ne komentarisem... dobar je igrac, nije da nije, ali...

    kada sam pogledao spisak, samo sam se nasmijao... Ako je ovo skup najboljih igraca koje imamo, daj da ne idemo nidje, ugasimo repku i sacekamo 4-5 godina dok ne stasaju nove generacije...

    A ovo za Kralja je najjace... Naravno, treba da brani Jevric, toliko nepouzdano stvorenje da se najezim svaki put kad mu vidim onu konjsku mutavu facu... Pazi, Kralj ne moze da brani, a razvaljuje evo godinu dana, otkako je dosao u Partizan na pocetku prosle sezone izvanredno brani... ludilo...

  14. #264
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    1 Post

    Default

    golmane Dragoslava Jevrića (Vitese) i Olivera Kovačevića (Železnik)
    Zar ima neko ko ne misli da je Kralj kvalitetnij golman od Jevrica?
    Pantelic
    Pazite da ne bi bilo one price mi mrzimo Zvezdu pa ocemo samo nase u ekipi. Ajde mi recite gddje se to dokazao sada Pantelic da bi bio pozvan kao treci spic repke u tekmi koja moze odlucivati o odlasku reprezentacije na WC a svi znamo koliko je to vazno za nas fudbal. Kao sto rece neko gore neka bude pozvan Zigic, isto je igrac Zvezde ako cemo po tome gledati, koji mozda u poslednje vrijeme nije u nekoj formi, ali je u poslednjoj utakmici dao go i sto je najvaznije, sa svojim fizickim predispozicijama, moze biti klasican joker igrac nase repke u svakom trenutku. Sumnjam da ima neki odbrambeni igrac koji njega moze da nadskoci.

    I sada vas par vidite ko je ovdje pun mrznje, "mi" koji ne opravdavamo ulazak Pantelica u repku ili "vi" koji to podrzavate i branite argumentacijom, pa on je iz Zvezde. Grubjesic je igrac partizana i u velikoj formi, na svakoj tekmi na kojoj igra da go, pa ga mi opet ne pozivamo u repku kao ni Simona Vukcevica koji je po meni mnogo bolji igrac i od Koromana i od Marica koji su pozvani.
    ...I proci cu kroz dolinu sjenki, i necu se plasiti jer si Ti sa mnom!...

  15. #265
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro je pa i Baka ima problema da sastavi svoju reprezentaciju. a i otkako je otpala Zenica, frka im je
    Hari Krisna: -bez trolovanja laganja i ostaloih podmetanja kao i visestrukih naloga

  16. #266
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    60
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zar je moguce da u za reprezentaciju nema boljeg desnog beka od Milivoja Cirkovic :roll: a sto spominjete Pantelica objektivno gledano nema trenutno boljeg treceg spica za rep osim Jestrovica(koji je povrijedjen)...Trebali su zvati Boyu pff :roll:
    FIXs ® All rights reserved 2004-2006.

    ...manet omnes una nox...

  17. #267
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    FxCxRxS
    Posts
    701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FIXs
    Zar je moguce da u za reprezentaciju nema boljeg desnog beka od Milivoja Cirkovic :roll: a sto spominjete Pantelica objektivno gledano nema trenutno boljeg treceg spica za rep osim Jestrovica(koji je povrijedjen)...Trebali su zvati Boyu pff :roll:

    Ma nema frke neka igra,bolje on nego Marjan M.
    A iskreno naj srecni bi bilo da nasi igraci ne igraju za repku(mislim na igrace c.z.).
    [size=6]Jedna grupa,
    jedan grad
    Belgrade boys!
    Red Star
    [/size]

  18. #268
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Pantelic po meni nije iznad prosjeka...protiv Sut. smo
    mogli vidjet kako je sebican & Zigicu je zasmetao par puta za cist gol!Ziga
    je za njega,a i ostale napadace u na$oj ligi car i milo mi je $to vecina vas
    tako misli...zasluzio je poziv protiv BiH!A o golmanima otom-potom... 8)

  19. #269
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    HUMSKA
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    meni se ne svidja pantelic ne to shto navijam za partizan nego zato shto nije napadach koji mozhe da igra u repki jer chetiri pet klasa su iznad stankovic miloshevic kezhman tako da...
    MI VOLIMO MI BODRIMO SAMO JEDAN KLUB NA SVETU CELOM I PEVAMO SVAKI DAN SAMO NAPRED PARTIZAN

  20. #270
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da,narocito kezman koji se pokazuje u reprezentaciji kao rasni i svetski golgeter :roll: :roll:
    sto se golmana tice kralja nikad nisam volio nesto,bice da je zbog partizana...pff...
    ja sam za jevrica 8) 8) 8)
    (i priznajem da je ovo misljenje navijacki obojeno,tj njegov drugi dio)

  21. #271
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dobro de, za Kezmana 90% foruma ima isto misljenje: ne treba ga zvat za reprezentaciju...
    ovo za kralja je vec smijesno, ali ajde posto i sam kazes da je navijacki, pa da te razumijem...

  22. #272
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    HUMSKA
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    oni kada,mislim na fudbalere,igraju za svoju zemlju nemaju volje zhelje nedostaje im inspiracija u igri uopshte ne daju ni 5% onoga koliko daju za svoje klubove.sam primjer savicevic i eto kezhman.savicevica nikad nisam vidio da golza repku ali kako je igrao za zvezdu milan to je nemoguce naspram ovoga shto je radio u repki.najvishe oko toga trebaju da se pozabave treneri ja mislim
    MI VOLIMO MI BODRIMO SAMO JEDAN KLUB NA SVETU CELOM I PEVAMO SVAKI DAN SAMO NAPRED PARTIZAN

  23. #273
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    FxCxRxS
    Posts
    701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lord_V
    oni kada,mislim na fudbalere,igraju za svoju zemlju nemaju volje zhelje nedostaje im inspiracija u igri uopshte ne daju ni 5% onoga koliko daju za svoje klubove.sam primjer savicevic i eto kezhman.savicevica nikad nisam vidio da golza repku ali kako je igrao za zvezdu milan to je nemoguce naspram ovoga shto je radio u repki.najvishe oko toga trebaju da se pozabave treneri ja mislim
    Nemoj bas biti ubedjen da nije davo golove za repku.
    Sto se mene tice od kad je otisla generacija:PixsI,Savicevic,Mijatovic,Jugovic itd. jos ni jednom nisam video da je repka zaigrala pribljizno njima.
    [size=6]Jedna grupa,
    jedan grad
    Belgrade boys!
    Red Star
    [/size]

  24. #274
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Igraci prvo nemaju NOVCANOG motiva da igraju za repku kao sto igraju za svoje klubove... Sam primjer savo Milosevic... Kako dzhara u Osasunu... razbija... u repku protiv San Marina 7 100%-tnih prilika je promashio Tuga Ali, mislim da Bosna nije neki protivnik od kojeg treba da se plashimo... mislim da je pobjeda sigurna.

  25. #275
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Salihamidzic nece igrati....eto jedne olaksavajuce okolnosti
    Every Arsenal fan will still tell you, forget United – beating Spurs is the one that really matter

Page 11 of 27 FirstFirst ... 78910111213141521 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •