Page 5 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast
Results 101 to 125 of 172

Thread: danas je sve naopako

  1. #101
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije ideal, to je problem sto tako ljudi razmisljaju.

  2. #102
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lucianeddu View Post
    Mozda sam ostao nedorecen, u namjeri da ne duzim pricu previse Nisam rekao da nije potreban trud za zdravu vezu, naravno da ljudi (uvijek, ne samo u romanticnim odnosima) treba da budu podrska jedno drugom. Oljce se nadovezala odlicno na moj post, govoreci o strpljenju - naime, to je jedan od najvecih napora, da upoznajes nekoga svakim danom vise i vise (jer nikad ne upoznas nekog dok ne pojedete dzak soli kako narod rece). Ali kad napor nije usmjeren na "prave" naravno da ce biti na povrsne i u krajnjoj liniji potpuno nebitne stvari, koje mogu da proizvedu samo lose efekte, ako strpljenje izostane. Jer strpljenje je najveca manifestacija ljubavi, iako naravno ove dvije stvari ne treba izjednacavati.

    Ma samo sam te malo nadopunila. Pod "laganim hodom" se misli da se ide polako,a kad se ide polako znači biti strpljiv.
    Na kraju nekako sve na svoje dodje i ljudi se medju sobom nadju,nauče jedno od drugog mnogo,lijepo se nadovezuju,uspiju kao par...
    Ljubav je,tj ta neka njena približna definicija jer je do kraja nikad spoznati nećemo,za svakog zasebna i stečena mudrost nakon proživljenih i samo svojih,ličnih iskustava.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  3. #103
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ni ja ni moj bracni sapAtnik nismo idealni, bitno je da se odlicno uskladjujemo, razgovaramo i da to priznamo sebi i jedno drugom, e tada onda sve funkcionise kako treba
    Me, myself and I

  4. #104
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ima li što suvislije od stalne reforme povjerenja za NJU i NJEGA? Ko zna, zna da najljepše je tako.
    Jer poredak ljubavi nalaže: "POVJERENJE PRVO, ZATIM OSTALO"...

    POVJERENJE PREMA SEBI!

    edit:
    Last edited by Xerxes; 29-10-13 at 21:22.
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  5. #105
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Oljce View Post
    Nije ideal, to je problem sto tako ljudi razmisljaju.
    Ja bih razlikovao ljubav kao ideal i življenje ljubavi. Ljubav kao ideal znači savršene ljude, a takvih nema. To što nema savršenih ljudi znači da se ne može živjeti ideal, već u najboljem slučaju težnja idealu, težnja savršenstvu.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  6. #106
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja vas ljudi ništa ne kontam kunem vam se. Što je problem? Priča je, što se tiče ove teme, počela klasičnim bolničkim preseravanjem starijih pacijentkinja koje se dodvoravaju medicinskoj sestri bacajući komplimente na njen fizički izgled, jer komplimenti na fizički izgled i inteligenciju su rezervisani samo za doktorice, a sve to u cilju da što prije prime terapiju i pođu kući i da se miču iz bolnice. Nepisano je pravilo da ako već nijeste donijeli čokoladu od 300g medicinskim sestrama, ili 200g kafe i bombonjeru, onda bacajte jeftine fore na fizički izgled i voala, eto vas veoma brzo sa terapijom u veni. Teoriju pomenute medicinske sestre o maženju i paženju, neću komentarisati.
    I onda se započela priča ođe na temi ko kome treba prvi da priđe. Ma kao da je bitno?! Nek' prilazi ko god oće, alo ljudi, što je frka? Oće li te odbit'? Veliki posa'. Evo mene, prelijepog, je jednom odbila na studentskoj žurki kod Vuka (mislim kod spomenika, a ne na mog druga Vuka, vi ga ne poznajete, ali to je ološ), neka studentkinja psihologije iz Kuršumlije, prije nekih 8 godina. Dala mi je lažni broj, vjerovatno stari, koji je bio ugašen. I evo me živog. Volio bih da mogu da vam kažem da sam naučio nešto iz tog odbijanja, ili da me je pogodilo, ali ništa od toga. Međutim, pošto me je to, zainteresovalo, odlučio sam da istražim čitavu situaciju. Mene, ovako prelijepog, da odbije neka pišna iz Kuršumlije? No way. Stoga, zapucao sam pravac nakon par dana put studentskog trga, na njen fakultet, prethodno se informišući kad su predavanja prve godine (bila je brucoš) i nađoh je. "Dade li ti meni mala JMBG ili broj telefona?".... Ništa, priča se završava tako da sam je poveo na kafu, popričao sa njom lijepo, saznao da se bila uplašila i da ne daje brojeve nepoznatim ljudima u Beogradu (što će kukavica, bila mlada, tek došla u veliki grad), i sve u svemu bilo je extra druženje. Nikad se više nijesmo viđeli niti čuli, iako sam dobio njen pravi broj (a možda i nijesam, jer ga nijesam nikad okrenuo), ali poenta priče je da ne budete pizde i da priđete curi, i ne cmizdrite mi ođe kako je danas sve naopako. Nije sve naopako. Dajte malo bejsa... jbt. :mrgreen:

    P.S. Neću komentarisati vaše priče o ljubavi, jer mi se povraća.
    Last edited by Luximus; 30-10-13 at 09:28.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  7. #107
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    A pazi ovo žena ti je ka sjenka što više juriš za njom to ona više bježi od tebe, a što više ti bježiš od nje ona više juri za tobom.

    Iz ličnog iskustva muva sam jednu bgm 10-15 dana i ona sva nezainteresovana. 3-4 put sam je pita da izađemo i ona me obila svaki put a nisam pregrdan ono što znam prilaze mi cure po kafića. I ja batalim to s tom malom kad ne ide jbg. I zove me posle 5 dana da izađemo. Naravno da nisam htio i ona je mene slala neke poruke al sam je kulirao posle. I onda sam se smuva s njenom drugaricom samo da bi ona bila ljubomorna i da vidi kakvu je priliku propuštila.

    Eto tako.

  8. #108
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bronx-PG View Post
    I onda sam se smuva s njenom drugaricom samo da bi ona bila ljubomorna i da vidi kakvu je priliku propuštila.
    To je ono što muškarci misle da djevojke misle, ono što one stvarno misle je: Ovaj se svakoj nabaca, bolje je ispalo što nisam izašla sa njim, jadna moja drugarica.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  9. #109
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,935
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bronx-PG View Post
    A pazi ovo žena ti je ka sjenka što više juriš za njom to ona više bježi od tebe, a što više ti bježiš od nje ona više juri za tobom.

    Iz ličnog iskustva muva sam jednu bgm 10-15 dana i ona sva nezainteresovana. 3-4 put sam je pita da izađemo i ona me obila svaki put a nisam pregrdan ono što znam prilaze mi cure po kafića. I ja batalim to s tom malom kad ne ide jbg. I zove me posle 5 dana da izađemo. Naravno da nisam htio i ona je mene slala neke poruke al sam je kulirao posle. I onda sam se smuva s njenom drugaricom samo da bi ona bila ljubomorna i da vidi kakvu je priliku propuštila.

    Eto tako.

    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  10. #110
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sujeta + inat = No sex
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  11. #111
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A najbolje je kad nakon strpljenja, truda i svašta nešto, seks bude nikakav.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  12. #112
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    A najbolje je kad nakon strpljenja, truda i svašta nešto, seks bude nikakav.
    Hahaha ali i to je pokušaj, i to uspješan pokušaj moram reći. Ok, ima sjajnih cura, dobre, lijepe, obrazovane, ali totalno netalentovane za seks, što je, priznaćete, jako loše s obzirom na cjelokupni potencijal. Treba se malo i potrudit' oko kvalitetne cure, pa i ako na kraju ispadne promašaj, nema veze, samo kondom i da se ne brinete posle kad je otkačite oće li vas zvat' za 15-20 dana sa šokantnim informacijama.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  13. #113
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,044
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    vala i ako ta netalentovana ima pored sebe nekoga ko veze nema, džaba i njemu koji misli da je talentovan. a sve i da je ona talentovana opet šipak ako je on netalentovan.
    a vala i bilo koji netalentovani će od talentovanog naučit( da se tako izrazim) nešto, jedino ako je debil.

    netalentovano talentovana.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  14. #114
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    vala i ako ta netalentovana ima pored sebe nekoga ko veze nema, džaba i njemu koji misli da je talentovan. a sve i da je ona talentovana opet šipak ako je on netalentovan.
    a vala i bilo koji netalentovani će od talentovanog naučit( da se tako izrazim) nešto, jedino ako je debil.

    netalentovano talentovana.
    Ajde ajde, ne pravi melodramu, niko nije rekao da nema netalentovanih momaka.
    Osvrnuću se na drugi dio priče: Poenta seksa nije da se podučava neko ko je netalentovan. Poenta je da se uživa. I molim te razlikuj neiskusno od netalentovano. Ta koja je neiskusna mora neki trud da pokaže, da pokaže potencijal, a ne samo da legne. Najlakše je leć'. Treba radit' mačko. Kapitalizam je ovo...socijalizam je davno prs'o. :mrgreen:
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  15. #115
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,044
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    Ajde ajde, ne pravi melodramu, niko nije rekao da nema netalentovanih momaka.
    Osvrnuću se na drugi dio priče: Poenta seksa nije da se podučava neko ko je netalentovan. Poenta je da se uživa. I molim te razlikuj neiskusno od netalentovano. Ta koja je neiskusna mora neki trud da pokaže, da pokaže potencijal, a ne samo da legne. Najlakše je leć'. Treba radit' mačko. Kapitalizam je ovo...socijalizam je davno prs'o. :mrgreen:
    pa i ja to isto velim, ne može momak da legne i da raširi ruke ala oro stajl
    nothing comes from violence and nothing ever could

  16. #116
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    pa i ja to isto velim, ne može momak da legne i da raširi ruke ala oro stajl
    Slažem se. Treba gangnam stajl igrat'. :joint:
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  17. #117
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Xerxes View Post
    Zašto se inicijativa zasniva na stereotipu muškosti, zar se danas ne teži na jednakosti, ravnopravnosti?
    Pa svi imaju strahove pobogu, i nije isključiva i uzurpirana ženstvenost ako djevojka možda prva priđe...
    Ono što sam mislio da ja napišem. Dosta puta se desi da muškarac ne vidi tu njenu zainteresovanost ili mu se možda ne dopadne ili slično, a ona OBAVEZNO čeka da on priđe, iako je ona ta koja je zainteresovana.

    Tako da apelujem na žene, ako nešto žele neka naprave prvi korak. Ne moramo mi da vam prilazimo jer ste vi zainteresovane.

    Želite jednakost, a samo bi da mi prilazimo i ako to ne uradimo iz nekog razloga(kojeg vi i ne znate, niti možete da tvrdite da ne priđemo jer smo vagine) ispadamo upravo ovo u zagradi i nijesmo ni vrijedni onda. A može da bude iz ko zna kojeg razloga. Izuzetno poštujem curu koja ima hrabrosti da prva priđe. I ova priča ne znači da ja ne prilazim ili se bojim, čisto da se ogradim od tih odgovora.

    Npr. odmah je puppy napala takve, a ne može da zna koji je razlog i šta li već. Jedino ako npr on nju primijeti i zainteresuje ga, a ne želi da priđe ili ne smije ili slično, onda takve na lomaču. Ako se oboje dopadnu jedno drugo istovremeno, onda stvarno momak neka priđe, ako ga ona ne preduhitri. Jer i tu može ona prva da napravi korak, da se ne svodi sve na muškarca kao figuru koja 'mora' biti dominantna.
    Last edited by Albatros; 30-10-13 at 14:23.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  18. #118
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    Hahaha ali i to je pokušaj, i to uspješan pokušaj moram reći. Ok, ima sjajnih cura, dobre, lijepe, obrazovane, ali totalno netalentovane za seks, što je, priznaćete, jako loše s obzirom na cjelokupni potencijal. Treba se malo i potrudit' oko kvalitetne cure, pa i ako na kraju ispadne promašaj, nema veze, samo kondom i da se ne brinete posle kad je otkačite oće li vas zvat' za 15-20 dana sa šokantnim informacijama.
    Pa jeste, ali ono "i petlu vreme ide", mislim, nema vremena za bacanje . Nego, ajde to što je netalentovana, ništa strašno, no neće ni da uči, da radi na sebi, i tebi, tj. meni . Zna se da je 99% rad a 1% talenat, ali džaba. I ajde to, nego oće i dalje da se trudiš, da ugađaš, da ovo ono, cile mile, a ništa. Zato, čista nonšalancija, ništa muvanje, trud, iznenađenja i to, potpuno normalno i onda je vrh i seks i ostalo. Romantika...
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  19. #119
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    A najbolje je kad nakon strpljenja, truda i svašta nešto, seks bude nikakav.
    AVAJ!

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Ono što sam mislio da ja napišem. Dosta puta se desi da muškarac ne vidi tu njenu zainteresovanost ili mu se možda ne dopadne ili slično, a ona OBAVEZNO čeka da on priđe, iako je ona ta koja je zainteresovana.

    Tako da apelujem na žene, ako nešto žele neka naprave prvi korak. Ne moramo mi da vam prilazimo jer ste vi zainteresovane.

    Želite jednakost, a samo bi da mi prilazimo i ako to ne uradimo iz nekog razloga(kojeg vi i ne znate, niti možete da tvrdite da ne priđemo jer smo vagine) ispadamo upravo ovo u zagradi i nijesmo ni vrijedni onda. A može da bude iz ko zna kojeg razloga. Izuzetno poštujem curu koja ima hrabrosti da prva priđe. I ova priča ne znači da ja ne prilazim ili se bojim, čisto da se ogradim od tih odgovora.
    Ja zbilja nemam problema sa tim ko ce kome prici. Slagala bih ako bih rekla da ne favorizujem MALCICE musko prilazenje zenama...ali...Boga mi, kad ti se neko svidi...cini se prvi korak...pa ne mora to biti prilazenje...jer mozda vec sjedite zajedno u nekom drustvu.

    Imala sam prilike da to uradim nekoliko puta, mislim, jednom da direktno pridjem, i dva puta (cini mi se) da navedem "pricu na svoju vodenicu", tj navedem nekoga sa kime sam sjedjela u drustvu, na fini nacin, da shvati da je ostavio utisak na mene...i da bih vrlo rado nasamo uz pice s njim nastavila za cavrljam na zapochetu temu.

    Nije strasno...te se stvari spontano i lagano dese kad ste u drustvu...

    E sad... ovo prilazhenje...nije bilo propast......ali...nije se slavno zavrsilo.

    Nije mi tesko palo...samo sam bila nekako u cudu. Nisam ocekivala takav rezultat.

  20. #120
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam vazda za to da momak priđe, a kad priđe da onda djevojka uzme stvar u svoje ruke.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  21. #121
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ View Post
    AVAJ!



    Ja zbilja nemam problema sa tim ko ce kome prici. Slagala bih ako bih rekla da ne favorizujem MALCICE musko prilazenje zenama...ali...Boga mi, kad ti se neko svidi...cini se prvi korak...pa ne mora to biti prilazenje...jer mozda vec sjedite zajedno u nekom drustvu.

    Imala sam prilike da to uradim nekoliko puta, mislim, jednom da direktno pridjem, i dva puta (cini mi se) da navedem "pricu na svoju vodenicu", tj navedem nekoga sa kime sam sjedjela u drustvu, na fini nacin, da shvati da je ostavio utisak na mene...i da bih vrlo rado nasamo uz pice s njim nastavila za cavrljam na zapochetu temu.

    Nije strasno...te se stvari spontano i lagano dese kad ste u drustvu...

    E sad... ovo prilazhenje...nije bilo propast......ali...nije se slavno zavrsilo.

    Nije mi tesko palo...samo sam bila nekako u cudu. Nisam ocekivala takav rezultat.
    Mudo brate, kapiram te brate, znači, suza, vjeruj mi.
    Keep up the good work.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  22. #122
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma nije bitno ko priđe, nego zašto. Većina ubija dosadu.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  23. #123
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Ma nije bitno ko priđe, nego zašto. Većina ubija dosadu.
    Pa nije nepoznato da se baby boom-ovi uglavnom dešavaju 9 mjeseci nakon nekog velikog kvara na naponskoj mreži. Da država ugasi struju u CG svaki mjesec po makar jedan dan, imali bi za 2 godine milion stanovnika.

    P.S. KAP mi je sumnjiv. Da ne rade možda za Pampers?
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  24. #124
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Kako ste skrenuli sa teme aoo :-D

    Послато са LT22i
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  25. #125
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Archi View Post
    Kako ste skrenuli sa teme aoo :-D

    Послато са LT22i
    Koje teme bolan? Skrenuli sa teme u kojoj medicinska sestra, po riječima napaćenih pacijentkinja, ima fizičku ljepotu koja prevazilazi njenu srednju stručnu spremu, i treba da se malo našminka i uda za nekog ko će da je mazi i pazi?
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

Page 5 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Danas je...
    By Raquel in forum Rođendani, svadbe, ostalo... :)
    Replies: 12
    Last Post: 15-07-13, 23:45
  2. Danas nam je...
    By Raquel in forum Rođendani, svadbe, ostalo... :)
    Replies: 0
    Last Post: 06-05-13, 22:13
  3. Kupujem lap top samo danas
    By fikusmali in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 3
    Last Post: 15-03-13, 13:15
  4. Danas nam je divan dan
    By kongo in forum Rođendani, svadbe, ostalo... :)
    Replies: 2
    Last Post: 04-02-13, 16:46
  5. Danas Je Vaskrs
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 18
    Last Post: 06-04-10, 16:44

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •