Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 64

Thread: NFL 2005/06 sezona

  1. #1
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up NFL 2005/06 sezona

    Hmmmmm, zar je moguce da je toliko tema, a niko da prozbori rijec o NFL-u.
    Da li ce ove sezona biti bez poraza za Indianapolis Colts-e?
    Da li ce New England Patriotsi odbraniti titulu?
    Da li ima iko da prati ovaj sport osim mene, Dedze i Culafica?
    Aj da vas vidim malo.............

  2. #2
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Takodje vidjeh da su poceli da se nose dresovi kroz grad, napokon i ta moda da stigne kod nas (doduse pola ih ne zna ko su ti likovi, ali nema veze, njima su ti veliki brojevi bas cool).
    Pa eto, aj pohvalite se ko ima koji dres?
    I ako ima ko sa zeljom da svoj dres proda, nek se slobodno javi.
    RESPECT!

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Pa dobro mozete svi skupa u sobu utakmice gledat.

    Sto se mene tice prije bih gledao fudbal iz skotske trece divizije.
    She is only here to annoy herself!

  4. #4
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Cool

    Ne pratim ove godine,ufatilo me bilo prije godinu-2 malo,al' sad ba$ slabo...
    P.S.Imam dres NY Giants-a Jasona Sehorna No.31 koji pazarih u NY ljeta
    Gospodnjega 2001...

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Malo ko prati to !!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  6. #6
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro nsx idi u skotsku pa gledaj te retarde, inace da nepratis mozda 6 izrelsku pa da mi javish neke rezultate,
    Ako ne pratis sto se javljas?

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar/Beograd
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo da se i ja ubacim u priču. Inače sam iz Bara, ali studiram u BG i ovdje sam počeo da pratim Američki fudbal. U početku mi bijaše dosadno, ali malo po malo sam skapirao pravila i onda mi je postalo jako zanimljivo! Gledajući tako neku NFL utakmicu, vidim ja najavu za prvu reprezentativnu utakmicu američkog fudbala na ovim prostorima: Srbija - Slovenija. Na stadionu Obilića, ulaz besplatan. Rekoh, moram poć na to i tako i pođoh sa jednim drugom. Od te utakmice pa do dana današnjeg ja izgoreh za ovim sportom. Pravila znam potpuno i ne propuštam ni jedan prenos NFL-a. Počeo sam i da se malo više interesujem za američki fudbal kod nas pa saznadoh da u Srbiji postoji preko 20 klubova i plus da neki fakulteti imaju svoje ekipe. Tako mi pade napamet da ja pitam može li se na mom fakultetu napravit ekipa i malo po malo (duga priča) ja sam evo wide reciver i igram za fakultet . Imao sam čak i kacigu i one štitnike na sebi jer nam pola ekipe čine momci koji već treniraju 2-3 godine po raznim klubovima. Moram da vam kažem da je sport fantazija i da bi bilo više vrijeme da se neko nakani da i u CG organizuje nešto. Ja planiram na ljeto kad dođem, da okupim moje društvo ne neku poljanu pa da ih naučim pravila, a ko zna što poslije može biti. Ako mislite da je to smiješno, treba da pročitate kako je nastao najbolji klub u Srbiji: Kragujevac Wild Boars... I na kraju, za one koje zanima mogu na http://www.safsrbija.com/galerija/Ser-Slo_38%3A0 da pogledaju slike sa te utakmice Srbije i Slovenije. A na http://www.safsrbija.com je i zvanični sajt saveza američkog fudbala srbije gdje ima dosta informacija i zanimljivih stvari. Ja se izvinjavam onima koje sam smorio ovom pričom a i što nisam baš pričao na temu NFL-a, ali nećete mi zamjerit. Ajd u zdravlje.
    Fed through the tube that sticks in me
    Just like a wartime novelty
    Tied to machines that make me be
    Cut this life off from me...

  8. #8
    Join Date
    May 2005
    Posts
    79
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Најдосаднији спорт од свих, па чак и од бејзбола, голфа, хокеја и осталих дебилних америчких спортова!

  9. #9
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,425
    Thanks Thanks Given 
    5,563
    Thanks Thanks Received 
    5,002
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    Mene se cini da se on razvio od ragbija, a ragbi je iz Engleske, i cini mi se da je mnogo tezi sport od Americkog fudbala, ali ipak, ovaj sport ima svoju draz
    Ne gledam redovno, jer ne kontam pravilia, skonbtao sam dio, ali daleko od svega. I naprotiv, sport je mnogo zanimljiv. Ljepse je gledat dosadnu NFL utakmicu nego dosadni fudbal ili kosrku.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  10. #10
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aj pa da ima neko ko se i profesionalno bavi ovim sportom, naravno da nas nisi smorio ovom pricom i htio bih da ti se zahvalim sto sto si nas posjetio
    RESPECT

    I ovo moram da porucim u ime Dedze, ako ima neko ko poznaje onog komentatora sa Elmaga, aj nek mu kaze da nije SIJATL, nego SIJETL! I nije Kvotebek nego Kvorterback ako ces da ga citas po Vuku. Nije taj tip posao iza za kvote, no je za Kvorter iza front-linije.

    I htio bih da pitam covjeka koji nam se javio da nemoze mozda loptu wilson koznu da mi nabavi ako mu nije problem HVALA !!!!

  11. #11
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto se tice toga u Srbiji tih timova volio bih da ima jedan kod nas pa bih isha tamo ali posto smo mi retardiran narod nazalost onda nista:mad:

  12. #12
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    vidim da ljudi blate sve sto je americko samo zato sto je americko !!!
    treba shvatiti sva pravila pogotovo za NFL
    meni je to ubistvo bilo dok nisam poceo gledati na elmag prije 2 god. znaci ja nisam neki previse upoznati covjek sa istorijom i svim ali sad ne propustam ni jednu tekmu.
    a za nhl niko rijeci da ne govori. to je pravi muski sport. no ga niko ovdje nije igrao. slabo ko zna da kliza uopste. niko ne zna ni sta je ofsajd u hokeju. takvi ne treba ni da se javljaju a kamoli da blate.
    ova 2 sporta su previse dinamicna i stalno se nesto desava, i na principu je osvajanja protivnickog dijela terena (americki stil zivota uopste), sto kad pogledamo svi i radimo u svojim zivotima no cutimo. no previse filosofije ovdje. dakle, NFL i NHL a ne soccer gdje mozda padne neki gol a mozda i ne.
    pffffff

  13. #13
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,425
    Thanks Thanks Given 
    5,563
    Thanks Thanks Received 
    5,002
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    Primjetio sam i ja da taj lik svaki put vice Sijatl.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  14. #14
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Debilni Amerikanci = Debilni Sport. Svi americki sportovi su tesko njesra. Nabace kacigu i tonu stitova, sto ne igraju kao pravi ragbi sto se igra bez icega e ono su ljudine a ne neki pe...i sa koledza!!

  15. #15
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da te zamolim debilche nemoj da pricash na ovaj title ako te nezanima ovaj sport...:mad:

  16. #16
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    www
    Posts
    3,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Cool

    NFL - moj omiljeni sport! Obozavam ga! Sada ga ne pratim redovno kao $to sam to radio prije 2-3 sezone, kada su moji omiljeni Raidersi izgubili u superbowlu od Buccaneersa! Rich Gannon, je te sezone bio progla$en za najjboljeg quaterbacka i ispisao istoriju - postavio najvi$e recorda! Te sezone sam redovno pratio i znao ama ba$ sve, svaki transfer, svakog igraca... Posle te sezone, mislim da na Elmag TV-u nisu redovno davali utakmice i od tad sam bukvalno batalio sa gledanjem! Sada vidim da su o5 poceli da prenose, ali rijetko kad pratim!

    -
    Quote Originally Posted by holjo
    Debilni Amerikanci = Debilni Sport. Svi americki sportovi su tesko njesra. Nabace kacigu i tonu stitova, sto ne igraju kao pravi ragbi sto se igra bez icega e ono su ljudine a ne neki pe...i sa koledza!!
    Kao 1: Rugby & NFL - americki fudbal nisu isto!!!!
    Kao 2: Da se ja pitam - banovao bih te sa 4uma!!! :mad: :hammer: :trashcom: :mad:
    Globetrotting

  17. #17
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ko vam je najbolji igrach????

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    www
    Posts
    3,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Mislim da je Owens trenutno najj!
    Globetrotting

  19. #19
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Edinburgh, Scotland
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    prije mi je pit mening bio omiljeni QB. i favre bogomi. kako se zove onaj ludi RB iz Sijetla? ono je chudo.

  20. #20
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Shoun Alexandar iz Seatle ako mislish na njega

  21. #21
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar/Beograd
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by culpepper
    I htio bih da pitam covjeka koji nam se javio da nemoze mozda loptu wilson koznu da mi nabavi ako mu nije problem HVALA !!!!
    Primjetio sam da imaju svi klubovi te Wilson-ke, ali ih nisam vidio nigdje po radnjama. Ja imam neku gumenu Intersport i dobra je za moje potrebe.

    Inače, kako stvari za sad stoje, u četvrtak bi trebalo da počnem da treniram u jednom klubu što će valjda igrati zvaničnu srbijansku ligu koja počinje na proljeće. Bio sam juče da ih gledam kako igraju utakmicu protiv Kraljevo Royal Crowns-a. Igrali su bez opreme i moram vam reć da mi se skoro dopalo i više tako. A dobra stvar je to što je sve to amaterski i najbolje je tako dok se u to ne miješa nikakav biznis. A volio bih da vidim ligu SCG, a ne samo srbijansku.

    BTW jedna ispravka. NFL je naziv lige, a sport se zove Američki fudbal. Ne treba to miješati.

    Za one koji ne znaju pravila: http://www.wildboars.org.yu/index_files/pravila.htm Tu su sasvim lijepo objašnjene osnove.

    A pogledajte i: http://www.wildboars.org.yu/index_files/istorija.htm gdje će te vidjeti kako je nastao naš najbolji klub. Samo da napomenem da je jedan njihov igrač skoro otišao na neki koledž u USA i kako stvari stoje, smiješi mu se NFL.

    Pozdrav.
    Last edited by FeaNoR; 05-12-05 at 23:40.
    Fed through the tube that sticks in me
    Just like a wartime novelty
    Tied to machines that make me be
    Cut this life off from me...

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar/Beograd
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Grungy my lad, znaš me, znam te. Nadam se da mogu da računam na tebe kad budemo pravili istoriju sa Bar Sailors-ima sledeće ljeto . Samo da znaš, očekujem field golove sa 60 jardi!
    Fed through the tube that sticks in me
    Just like a wartime novelty
    Tied to machines that make me be
    Cut this life off from me...

  23. #23
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up Kolo od Nedelje 04.12-tog

    "Ljudi onaj Culafic mi je glavu otvorio sa onim njegovim "Dzulijus Pipers". Makse budalo, cita se "PEPERS", nadji recnik sa izgovorom, nadji nekog da ti da casove engleskog, samo mi nemoj konstantno kvarit merak kad gledam utakmicu. Pih!:hammer: "
    Eto citirah Dedzu , covjeka koji ima 4 NFL dresa.
    Mada moram da priznam da je Atlanta unistena od strane Carolina Panthers-a, koji su sa onom odbranom, mogli slobodno da odbrane Poljsku kad ih je Njemacka napala 1938-e.
    Mada atmosfera na stadionu Kansas City Chiefs-a looooodiloooooooo.
    Respect za ovo kolo, a Manning i ekipa, 12-0, uhhhhhhhhh, unistise Titanse!

  24. #24
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    No ljudi, kad sam vec ovdje, samo da se pohvalim da sam nabavio dres Dan Marina iz 1990-e godine,a nadam se uskoro dresu Michael Vick-a!
    Eto ja se pohvalih, ajte sad vi, sta imate?
    p.s.
    da ne prodaje ko neki dres? :P

  25. #25
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Thumbs up NFL rulez!

    Ja sam prije 5 godina dobio dres Breda JOHNSON-a iz Washington Redskins-a, broj 14 (tad sam ima 14 godina pa mi je bio extra merak da nosim dres ). Redskinsi su mi inace najmiliji tim, mada mislim da zadnjih par sezona nisu previse jaki...

    A NFL sam pratio prije par godina, kad su tek poceli da pustaju utakmice na Elmag, uz stupidne i vise nego amaterske komentare Culafica i Vanje-nesto. Prije 3 godine sam iz Edinburga donio bio i loptu, Wilsonku, pa sam sa par drugara pokusava da odigram utakmicu, sto je bilo mnogo zajebano jer sam jedino ja donekle poznava pravila.
    Ali vidim da je sad interesovanje vise nego poraslo, tako da bi bilo mnogo zanimljivo da se ovaj narod skupi nedje i proba da odigra nesto...

    Ja sam vazda tu, JOHNSON, broj 14, iz Washington Redskinsa...
    I am the one who locks.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Nova sezona ~ nova deshavanja
    By apsolutno_nemoguca in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 53
    Last Post: 06-04-17, 13:38
  2. CNP ~ sezona 2005/ 2006
    By apsolutno_nemoguca in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 27
    Last Post: 07-03-06, 11:44
  3. Nova sezona ispracaja...
    By Starscream in forum Rođendani, svadbe, ostalo... :)
    Replies: 0
    Last Post: 29-08-05, 13:47
  4. Jel' pocela sezona kupanja u HN?
    By Milena_Laettner in forum Primorski
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-05, 11:09
  5. Prodajem komplet od 2 cd-a-Pregled sezona '78 i '80
    By mihael in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 13-11-04, 19:42

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •