Results 1 to 5 of 5

Thread: Snowboarding

  1. #1
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,155
    Thanks Thanks Given 
    23
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    37 Posts

    Thumbs up Snowboarding

    Mislim da je ova teme bila na forumu ali da je izbrisana posto ne mogu nidje da je nadjem. Mislim da ova tema zasluzuje da se nadje na forumu zbog nas koji volimo ovaj sport, dje cemo da pisemo utiske sa staza, informacije o cijenama opreme, skipasa i svega drugog sto ce interesovati snowbordera...

    Spremate li se za sezonu i gdje preporucujete da se kupuje kako nova tako i polovna oprema, gdje servis raditi... ?

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic siti
    Posts
    1,767
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    tu je, jednu stranicu iza stara tema.

    evo ja prodajem opremu: https://forum.cdm.me/showthread.php?...zovi-daska-%29

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    pg
    Posts
    2,316
    Thanks Thanks Given 
    366
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Kad bi neko napisao aktuelne ponude turističkih agencija za ovu zimu, bilo bi super. Sa akcentom na post-novogodišnje aranžmane (polazak 2-3-4 januara)
    Ima agencija iz PG 7 noćenja, 6 dana skijanja u Ser Chevailer (250km staza, snowpark, nordijsku skijanje i sl.) sa prevozom, ski passsom, smještajem u hotelu Aigle Bleu (šestokrevetni i osmokrevetni apartmani, može neka doplata za četvorokrevetni), i jednodnevni besplatan izlet do Les Alpesa (220km staza) cijena je oko 350eura.

    je li neko obilazio gore pomenuta mjesta?

  4. #4
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,155
    Thanks Thanks Given 
    23
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by popokatepetl View Post
    Kad bi neko napisao aktuelne ponude turističkih agencija za ovu zimu, bilo bi super. Sa akcentom na post-novogodišnje aranžmane (polazak 2-3-4 januara)
    Ima agencija iz PG 7 noćenja, 6 dana skijanja u Ser Chevailer (250km staza, snowpark, nordijsku skijanje i sl.) sa prevozom, ski passsom, smještajem u hotelu Aigle Bleu (šestokrevetni i osmokrevetni apartmani, može neka doplata za četvorokrevetni), i jednodnevni besplatan izlet do Les Alpesa (220km staza) cijena je oko 350eura.

    je li neko obilazio gore pomenuta mjesta?
    Koliko mi se cini ova ponuda je dobra,uzmimo samo primjer kolasina dje ce nas 6dana samo ski pas kostati 120e,a da o duzinama "uredjenih" nasih staza I ne pricamo.

    Sent from my Desire HD using Tapatalk 2

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    pg
    Posts
    2,316
    Thanks Thanks Given 
    366
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djuka_pv View Post
    Koliko mi se cini ova ponuda je dobra,uzmimo samo primjer kolasina dje ce nas 6dana samo ski pas kostati 120e,a da o duzinama "uredjenih" nasih staza I ne pricamo.

    Sent from my Desire HD using Tapatalk 2
    Prošle godine je cijena nedjeljnog ski passa bila 104 eur. za smjestaj sa doruckom ti je bilo potrebno oko 15-20 eura dnevno, +parking ako si kolima, oko 60 eura za tih 7 dana. Znači, minimalna nedjeljna tarifa dođe oko 300 eura. U svakom slučaju, ja bih uvijek izabrao Kolašin ispred Žabljaka, pogotovo kad je januar u pitanju, jer kad se zalomi gužva na Žabljaku teoretski je nemoguće odraditi preko 4-5 vožnji dnevno.
    Kolašinci imaju glibavu praksu, da ne pale staru žicu radnim danima, već samo vikendom (februar i mart), i onda ostaju one dosadne 3 i po staze da se voze po čitav dan, koje poslije pola dana nisu ni za sanke, a kamoli za dasku.

    ovo je super varijanta za Alpe, jedino što je cimanje prevoz, a hranu možeš da kupiš usput jer tamo odiru sa cijenama po restoranima...
    Opet, za 500-600 eura mozes da skijas u jednom od najboljih ski centara u evropi, dok ces u kolasin za iste dane izac sigurno na 400 eura

    Mene zanima ima li ko jos kakav aranzman za ovu zimu? mozda neko drugo skijaliste na alpima, ili to Bansko?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Snowboarding
    By _HokutoNoKen_ in forum Sve i svašta
    Replies: 2
    Last Post: 03-01-13, 19:26
  2. Urban Snowboarding /Titograd
    By AaronDj in forum Centralni
    Replies: 2
    Last Post: 11-02-12, 08:27
  3. P: Burton snowboarding jakna XL
    By Unusual Suspect in forum Ostali oglasi
    Replies: 5
    Last Post: 02-01-11, 10:05

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •