View Poll Results: Da li ste zadovoljni izborom kanala Extra TV

Voters
67. You may not vote on this poll
  • DA

    3 4.48%
  • NE

    64 95.52%
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 48

Thread: Extra TV - peticija

  1. #1
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    pg
    Posts
    32
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Extra TV - peticija

    Ajmo da pokrenemo neku peticiju da ovi iz T-Com-a, poprave zalo sadrzaj kanala na Extra TV, mozda neko vidi, mozda nesto i urade.
    Da li ste zadovoljni ili ne izborom kanala?
    Mislim placamo da gledamo RTS-SAT, HRT3, B92INFO, SLO 1, ... i jos dosta kanala koji nisu zanimljivi prosjecnim gledaocima. Toboze u start paketu ima 57 kanala od kojih svi mi gledamo samo 5-6 (ne racunam ove kanale koje mozemo i metalnim lavorom da hvatamo).
    Predlozite sta bi voljeli da gledate a sta ima kod druhih operatera u osnovnom paketu.
    Sport klub, FOX kanali, domaci muzicki...
    Last edited by bono; 17-09-13 at 12:18.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,522
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    haha,znas sto njih zabolje za peticiju i za "obicne" korisnike...samo gubis vrijeme,ako cemo iskreno...

  3. #3
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bono View Post
    Ajmo da pokrenemo neku peticiju da ovi iz T-Com-a, poprave zalo sadrzaj kanala na Extra TV, mozda neko vidi, mozda nesto i urade.
    Da li ste zadovoljni ili ne izborom kanala?
    Mislim placamo da gledamo RTS-SAT, HRT3, B92INFO, SLO 1, ... i jos dosta kanala koji nisu zanimljivi prosjecnim gledaocima. Toboze u start paketu ima 57 kanala od kojih svi mi gledamo samo 5-6 (ne racunam ove kanale koje mozemo i metalnim lavorom da hvatamo).
    Predlozite sta bi voljeli da gledate a sta ima kod druhih operatera u osnovnom paketu.
    Sport klub, FOX kanali, domaci muzicki...

    Potpuno si u pravu ali ne vjerujem da se tu ista moze promijeniti.Imaju monopol i mogu da rade sta hoce....

  4. #4
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Bijelo Polje
    Posts
    2,401
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Aj hrt3 i rts sat nego rai uno,rai duo i ovaj arte to su izgleda stavili samo da bi lista bila veca. Trebao bi prvo da pitas da li bi prihvatili oni peticiju i koliko potpisa bi trebala da ima da bi nesto promijenili,ako bi onda da pocnes da pravis spisak od prijavljenih kojih ce sigurno biti mnogo...

    Sent from my LG-E975 using Tapatalk 2

  5. #5
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    treba se pobunit a oce li sto bit ili ne to cemo da vidimo. svakkao im treba stavit do znaja - javno - da ima dosta korisnika kopji nijesu zadovoljni izborom kanala.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  6. #6
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Fox ne dozvoljava da se njegovi programi emituju na iptv platforme, sportklub trazi euro i po' po korisniku i da bude u osnovni paket na cem extra tv ne pristaje (oce da ih stave u posebni paket koji ce ka arena kostat nedje 5e mjesecno i da se tako pune para), ostale bolje regionalne televizije traze otprilike po 3000e mjesecno ili 50centi/euro po korisniku i to vam je nedje to. Kad se extra tv otvori imace(mo) bolje programe, za sad koliko para toliko i muzike.

    p.s. ova tema je za sad rekorder na forum po broju potezanja iste.
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  7. #7
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Cetinje-Podgorica
    Posts
    3,111
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Poll rezultat ocekivan, ali ne u ovoj procentualnosti.
    " Ko te kara,nek ti piše pjesme! "


  8. #8
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    BAR
    Posts
    673
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    najbolje je rešenje otkazivanje extra tv-a, pa kad počnu da im se osipaju korisnici dako im dođe iz d.p.t. u glavu.

  9. #9
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,117
    Thanks Thanks Given 
    126
    Thanks Thanks Received 
    127
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Fox ne dozvoljava da se njegovi programi emituju na iptv platforme, sportklub trazi euro i po' po korisniku i da bude u osnovni paket na cem extra tv ne pristaje (oce da ih stave u posebni paket koji ce ka arena kostat nedje 5e mjesecno i da se tako pune para), ostale bolje regionalne televizije traze otprilike po 3000e mjesecno ili 50centi/euro po korisniku i to vam je nedje to. Kad se extra tv otvori imace(mo) bolje programe, za sad koliko para toliko i muzike.

    p.s. ova tema je za sad rekorder na forum po broju potezanja iste.
    ovaj mi dio stvarno nije jasan - ja sam recimo na cablingu i ista je stvar - ne shvatam sto je problem da se daju kanali provajderima pa neka ga i naplacuju kroz poseban paket, stvarno mi nije jasno kur*enje ovo sportkluba da uslovljavaju provajdera da mora da plati a da ne smije da dalje naplacuje. na taj nacin je ostecen prije svega korisnik, jer ni na koji nacin ne moze da pristupi sk prime-u bilo da je spreman da plati ili ne! ja bih ga prvi platio, prije njga nego xy drugih nebitnih kanala koji dodju besplatno.

  10. #10
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ahahahahahaha, ovo mi je stvarno uljepsalo dan.. Peticija kojom treba t-com da se nacera na nesto.. Ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

  11. #11
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dusman View Post
    ovaj mi dio stvarno nije jasan - ja sam recimo na cablingu i ista je stvar - ne shvatam sto je problem da se daju kanali provajderima pa neka ga i naplacuju kroz poseban paket, stvarno mi nije jasno kur*enje ovo sportkluba da uslovljavaju provajdera da mora da plati a da ne smije da dalje naplacuje. na taj nacin je ostecen prije svega korisnik, jer ni na koji nacin ne moze da pristupi sk prime-u bilo da je spreman da plati ili ne! ja bih ga prvi platio, prije njga nego xy drugih nebitnih kanala koji dodju besplatno.
    Jednostavno im je takva politika firme. Ne zele da drugi zaradjuju na njima vise nego sto oni to zele. Kad pogledas sa strane koju si ti opisa' to nema logike a sa druge i ima, jer zamisli da extratv uvede sportklubove i stavi ih u dodatni paket, sportklub bi ima 1.50€ po korisniku i sa tim bi mora da placa otkupe na prava prenosa za sve sto prenose, a extratv-u bi ostajalo 3.50€ zato sto emituju njihov signal i bogate se na njihov racun.
    U svemu ovome moje je licno misljenje da je problem do etv-a jer oni nece da se odreknu svog dijela, osim ako im se to cetvorostruko ne vrati.
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  12. #12
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Fox ne dozvoljava da se njegovi programi emituju na iptv platforme, sportklub trazi euro i po' po korisniku i da bude u osnovni paket na cem extra tv ne pristaje (oce da ih stave u posebni paket koji ce ka arena kostat nedje 5e mjesecno i da se tako pune para), ostale bolje regionalne televizije traze otprilike po 3000e mjesecno ili 50centi/euro po korisniku i to vam je nedje to. Kad se extra tv otvori imace(mo) bolje programe, za sad koliko para toliko i muzike.

    p.s. ova tema je za sad rekorder na forum po broju potezanja iste.
    Trazi li SK 1,50 po kanalu ili 1,50 za sva 3 svoja kanala?
    ... Najlakši način da vam ime dospije u novine je da ih čitate dok prelazite ulicu ...

  13. #13
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    HN
    Posts
    1,011
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    A sta je sa VIASAT kanalima, Travel itd....?

  14. #14
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Kompletan SK paket kosta jedan euro po korisniku. Pink paket toliko kosta!
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  15. #15
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Kompletan SK paket kosta jedan euro po korisniku. Pink paket toliko kosta!
    Jes ali kod nas je vise ljudi zainteresovano za pink nego za sk... Nazalost...
    AJMO CRNA GORO !!!

  16. #16
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Tesko, bas tesko. Pink kablovski kanali nemaju ni blizu gledanost koju imaju SK i Ultra i to je u Srbiji, zamisli onda razliku u CG. Obicno Pink ima gledanost, ti kablovski niposto. Od tematskih kanala najgledaniji su sigurno djeciji i sportski, onda idu filmski i dokumentarni.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  17. #17
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,117
    Thanks Thanks Given 
    126
    Thanks Thanks Received 
    127
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Jednostavno im je takva politika firme. Ne zele da drugi zaradjuju na njima vise nego sto oni to zele. Kad pogledas sa strane koju si ti opisa' to nema logike a sa druge i ima, jer zamisli da extratv uvede sportklubove i stavi ih u dodatni paket, sportklub bi ima 1.50€ po korisniku i sa tim bi mora da placa otkupe na prava prenosa za sve sto prenose, a extratv-u bi ostajalo 3.50€ zato sto emituju njihov signal i bogate se na njihov racun.
    U svemu ovome moje je licno misljenje da je problem do etv-a jer oni nece da se odreknu svog dijela, osim ako im se to cetvorostruko ne vrati.
    Znam ali ne mogu da shvatim logiku etv-a, cablinga i ostalih da svjesno odbijaju korisnike na ovaj nacin - neka ih kosta euro ipo i neka ga prodaju euro ipo, evo neka je i dva - tri eura neka i oni zarade, opet ce svako to da uzme, mislim da je ovdje stvarno veci problem potpuno nerazumna politika SK-a i njihova uslovljavanja. Znam licno dosta ljudi koje je preslo na nesretni BBM samo zbog SK. Kako je to BBM rijesio sa njima a niko drugi ne moze?

  18. #18
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    SK nikad, ali nikad nece biti u posebnom paketu. Barem u Crnoj Gori, Srbiji i Bosni.
    Last edited by Jakuza; 18-09-13 at 14:45.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  19. #19
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,117
    Thanks Thanks Given 
    126
    Thanks Thanks Received 
    127
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    To je fasizam. Ja sad otkupim prava za recimo Primeru i kazem niko ali NIKO NIKAD OSIM MENE nece to gledati platio ili ne platio. Katastrofa.

  20. #20
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    To isto npr. Arena radi, ne vidim da ti smeta?

    Samo sto je SK dostupniji sirokim masama jedno 100 puta vise.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  21. #21
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,117
    Thanks Thanks Given 
    126
    Thanks Thanks Received 
    127
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Nije isto. Arenu imas mogucnost da platis ili ne platis, ovdje nemas. Takodje Arenu mozes besplatno da gledas preko Mtel aplikacije na wifi. Ja ocu da platim SK, nije problem, ali ne moze zato sto je to neko kupio i sad mu se digao **** ko ce to moci da ima a ko ne i ko ce da zaradjuje i koliko. Nadam se da se slazes da nas kao korisnike to ne treba da zanima..

  22. #22
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Evo ja na Total TV ne mogu da je platim, nece da budu u toj platformi! Placao sam je devet mjeseci i onda su se pokupili i otisli, je li to fer?
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  23. #23
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,117
    Thanks Thanks Given 
    126
    Thanks Thanks Received 
    127
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Naravno da nije. Ja samo pricam o mogucnostima, ocu brate da mi neko ponudi sto vise moze, a ja cu da biram sta mogu priustiti a sta ne, i ocu da ne moze da se pojavi neko ko ce da otkupi sva prava i onda on procjenjuje ko nesto moze da gleda a ko ne. Mislim da to stvarno nigdje nema. Cak sam i cuo (ne znam je li tacno) da SK ima dil sa BBM-om oko toga.

    Naplati, zaradi, nije problem, ali nigdje u svijetu ne mozes da zabranis. Poenta je da se na kraju sve slomi preko nas.

  24. #24
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Cuo si pogresno. SBB(TTV) i BBM generalno dobro saradjuju, a SK je pod SBBovim krilom. Arene su sa druge strane pod Telekomovim krilom, oni su im i zvanicni vlasnici. I naravno da su jedni drugima najveca konkurencija(Iako Telekom nema ni deseti dio korisnika kojih ima SBB). I u CG je tako, Extra TV i Total TV su najjace platforme, T-Com ima prednost, zasto i kako nikad mi nece biti jasno. Zbog marketinga, Extra trija i osltalih gluposti vjerovatno, ali realno izbor kanala je ocajan. I onda imas situaciju u kojoj SBB nece da jaca konkurenta, kao sto ni konkurent nece da jaca SBB. Ali je cinjenica da je SBB masu jaci, jer on ima ekskluzivitet na Fox kanale, na Viasat kanale, na Ultre i sto je najvaznije na SK kanale.
    I svima njima puca za tebe, ti ako ti treba SK uvedi BBM ili Total, ali samo ti Total moze garantovati da ce SK biti kod njih jer su maltene isto, vidio si kako je Calbing izgubio Sk Prime lagano. Ko kaze da se to ne moze desiti BBMu sjutra, M-kablu?
    Koliko znam iz crnogorskog Telekoma postoje dvije verzije price, prva je da SK nece kod njih, druga je zasto bi svi placali SK kanale kad ce ih gledati 20 psoto korisnika. Zasto onda daju 30 centi Eurosportu od svakog pretplatnika kad ih ne gleda ni 20 posto sigurno? Zasto daju 35 centi Areni 1 od svakog pretplatnika? Uzimmo realno, postoji li ijedna platforma u Evropi koja ima mocnu sportsku ponudu koju ima SK i koja se pritom nalazi u osnovnom paketu? Ne. Niko ni blizu. To je snaga Totala, osnovna ponuda. Das 10 eura i imas sve SKove, sve Foxove, sve Viasatove, Ultre + jos masu toga.
    Arena se sa druge strane placa, ali ono sto oni nude je smijesno da bi kostalo pet eura. Extra Tv ima svoje adute, ima masu reklama i ima monopol na internet i fiksni i to obilato koristi. BBM ima sve, ima najjacu ponudu ali je skup, M-kabl nedostupan, Cabling je jak, ima prednost kartice i do prije mjesec dana bio je najjaci igrac vjerovatno, ali takodje za vecinu drzave nedostupan. Pokrivenost od 100% jedino ima Total, odlicnu ima i Extra TV, BBM slabije, a ostali ne mogu biti ozbiljni igraci sa takvom pokrivenoscu. Ko ima para da iskombinuje TTV i ETV to je najbolja solucija, ali to kosta 25 eura mjesecno. Jer paradoksalno, ako uzmes ETV mini paket + AS paket ne dobijas AS1 i opet su te zajebali. I opet nemas sav sport.

    Naravno da mozes da zabranis, mislim ne mozes, ali ponudis nerealne uslove. Tako je Arena trazila od SBBa 2.5 eura od svakog pretplatnika za Arena sport paket, a da samo Arena 1 bude u osnovnoj ponudi, ostale tri kao poseban paket, a da se naplacuju dodatno pritom. SK cjenovnik zvanicni se zna, a nezvanicni...
    Last edited by Jakuza; 18-09-13 at 15:18.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  25. #25
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Mana naseg trzista na tom polju je sto jos nije razgraniceno sa Srbijom, tako da se taj "rat" izmedju sbb-a i srpskog telekoma ili konkretnije sk-a i arene prenosi i kod nas. Tako npr kod hrvatskog i makedonskog iptv operatera imas u ponudu sportklubove a kod nas nemas. Moze se uzet jos jedan primjer a to je da rtcg ne moze da prenosi niti da otkupi prava za prenos zenske rukometne lige sampiona jer je to uradila arena i ona ima ekskluzivno pravo za Crnu Goru sto se gore pomenutog tice, iako nije dostupna svima. Tako da ima pretplatnika koji zbog stranog kanala koji nije u ponudu njihovog operatera ne mogu da gledaju ono sto oce na ono sto imaju. Mada to su vec pravna pitanja i propust drzave i zakona.
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Peticija
    By cvxcomputers in forum CdM INFO
    Replies: 5
    Last Post: 05-03-11, 10:41
  2. Replies: 10
    Last Post: 10-01-11, 15:08
  3. PETICIJA!
    By Chegevara in forum Sve i svašta
    Replies: 3
    Last Post: 06-07-04, 02:00
  4. Peticija
    By zaro in forum Ostali sportovi
    Replies: 23
    Last Post: 05-03-04, 22:36
  5. Peticija za Kipar
    By Savindan in forum Politika generalno
    Replies: 0
    Last Post: 30-01-04, 01:55

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •