Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 71

Thread: branili su nasu ljubav...

  1. #26
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    e svaka cast to poshtujem. izgleda si ok onda

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX
    Tako ti je to kad covjek poznaje moderatore pa njegovi odgovori ostaju(a naravno totalno su u skladu sa temom) a tudji se brisu.
    covjek ne poznaje moderatore, nego si nekulturan i psujes, da ne pricam o tome da samo spamujes po forumima i javljas se tek nesto da napises pa bilo u sklopu teme ili ne (to najcesce radis) dok ponekad i napises nesto kvalitetno, i nemoj da se cudis kad mi (nam) jedan dan dosadi da non stop brisemo tvoj spam, dobijes ban!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,990
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by p2p
    e to je gadno...ne znam tvoju situaciju, ali meni se desavalo. drugo je kad neko ima glupo razmisljanje, ali su jos gluplji oni koji to slusaju. mada dobro, u ovoj patrijarhalnoj sredini, zene i moraju da slusaju svoje do 25 godine to da je druge vjere je (donekle,mada tesko) razumljivo, ali kada joj brane zato sto je premlada ili cisto iz njihovog hira da dokazu da mogu da rade sta god hoce...ponasaju se kao Nikola iz Andjela 2 mada i sve vise cura koristi tu foru da raskinu...kao, ne daju mi moji da izlazim
    ja licno s tim nisam imao problema, dijelom zato sto sam musko a dijelom sto su i moji razlicite vjere, tako da nemaju sta da prigovore
    Nema potrebe da pričamo sada o detaljima, ubo si dobro...
    Mada znam dosta "mješovitih veza" koje uspijevaju. Nemoj da neko pogrešno razumije ovo mješoviti...
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  4. #29
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    307
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    meni su branili! nije da su branili nego su non-stop grinjali kako nije za mene..
    i znate sta?
    bili su j.e.b.e.n.o u pravu!
    nije da trazim njihov savjet, ali ga postujem...
    "In absenta lumini, intunericul domina "

  5. #30
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    nisu mi vala branili nikad sto se toga tice nista, mada su i malo kad znali o mojim vezama i vezicama. roditelje valja saslusat ako imaju kakav savjet da daju ili komentar, a umijesat se i oni odlucivat mjesto nas nekih.... nikako
    C9H13NO3

    One world, Two wheels

  6. #31
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AisaJ
    Pa stvarno je tako, vjerovao ili ne. Nema potrbe da se izdajem za nesto sto nisam. Ja sam npr. bila sa nekim za koga se na kraju uspostavilo da je to gledao, tako da kapiram u potpunosti o cemu govoris. Nije lako sigurno, ali znajuci sebe nebih nikad poslusala roditelje, kad bi mi branili, niti bih dopustila da mi bilo sto kazu u vezi toga. Ako se i desi da napravim gresku, sama sam je napravila.
    a sta si ti lutko ako mogu da pitam? mislim koje si nacije i vere?

    skrnavis tako lijepo ime Aisha. stvarno neki zasluzuju samo *****

  7. #32
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SandzakBeg
    a sta si ti lutko ako mogu da pitam? mislim koje si nacije i vere?

    skrnavis tako lijepo ime Aisha. stvarno neki zasluzuju samo *****
    Chime ona to skrnavi svoje lijepo ime? Nije maloumna da treba neko drugi da joj se mijesha u zhivot, chak ni roditelji.
    Never Complain, Never Explain

  8. #33
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Prvo shto mi je otac reka kad su pochele u modu mindjushe:
    Stavi je i uvo cu ti okinut!
    Od toga dana nije proshlo 15 dana 4 komaTa sam stavio (2 na jedno uvo,1 na drugo,pirsing na obrvu)
    Dosha sam kuci jasno mu je bilo da ako se bude svadja,jedno ce otic iz kuce tj. JA (spreman sam bio na to tako da su morali vidjet kolko je sati).
    Sledece shto sam uradio - dosha sam sa tetovazom.
    Da ne pominjem oblachenje,do neznam koje boje kose i frizure (antihrist).

    I na kraju sam se ozenio sa Katolkinjom sa kojom sam dobio 2 sina.
    E vidji,po cijenu zivota mi nisu mogli zabranit mindjushe i tetovaze
    a KAMOLI LJUBAV !

    Hocu da kazem da odluke niko ne donosi osim vi samo za sebe!
    Zivite svoj zivot,jer niko nema prava da vam se mijesha (normalno ako smatrate da ste zreli za odluke,ne pricham o pubertetu jer pubertet je ipak ludost)

    Samo od mene zavisi koju cu odluku da donesem u zivotu,ko se ne slaze - MOJ MU USPUT.
    Last edited by N-I-K-O; 16-03-06 at 19:22.

  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bijela, Crna Gora
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N-I-K-O
    Prvo shto mi je otac reka kad su pochele u modu mindjushe:
    Stavi je i uvo cu ti okinut!
    Od toga dana nije proshlo 15 dana 4 komaTa sam stavio (2 na jedno uvo,1 na drugo,pirsing na obrvu)
    Dosha sam kuci jasno mu je bilo da ako se bude svadja,jedno ce otic iz kuce tj. JA (spreman sam bio na to tako da su morali vidjet kolko je sati).
    Sledece shto sam uradio - dosha sam sa tetovazom.
    Da ne pominjem oblachenje,do neznam koje boje kose i frizure (antihrist).

    I na kraju sam se ozenio sa Katolkinjom sa kojom sam dobio 2 sina.
    E vidji,po cijenu zivota mi nisu mogli zabranit mindjushe i tetovaze
    a KAMOLI LJUBAV !

    Hocu da kazem da odluke niko ne donosi osim vi samo za sebe!
    Zivite svoj zivot,jer niko nema prava da vam se mijesha (normalno ako smatrate da ste zreli za odluke,ne pricham o pubertetu jer pubertet je ipak ludost)

    Samo od mene zavisi koju cu odluku da donesem u zivotu,ko se ne slaze - MOJ MU USPUT.
    Apsolutno se slazem,a tebi svaka cast. Moja najbolja drugarica se zabavlja sa muslimanom i ima velike probleme zbog toga sa majkom(na zalost oca nema ).Meni je licno to najveca glupost i ja joj uvjek dajem maksimalnu podrsku. Zar je bitnije ko je kakve vjere nego ko je kakva osoba? To mi nikada nece biti jasno,ali nikada. Mene su moji vaspitali,i hvala im na tome,da ljude gledam po tome kakvi su a ne koje su rase vjere i sl. Ako nekog volim,volim ga zbog toga kakav je,ako nekog ne volim,to sigurno nije zato sto je katolik,musliman ili bilo sta drugo!
    Put do zvijezda je samo etapa kruznog puta do sebe,i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne,bato.Stigao si cim krenes.Cilj nosis skriven pod kaputom,istetoviran na grudima kao metu.I eto ti.U tome je tajna.U tome je jedini trik.

  10. #35
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma ljudi to su prevazidjene teme... mislim... ko je kakve vjere...
    ne zivimo u iraku, iako nismo neka srecna zemlja.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  11. #36
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buba_mara
    Apsolutno se slazem,a tebi svaka cast. Moja najbolja drugarica se zabavlja sa muslimanom i ima velike probleme zbog toga sa majkom(na zalost oca nema ).Meni je licno to najveca glupost i ja joj uvjek dajem maksimalnu podrsku. Zar je bitnije ko je kakve vjere nego ko je kakva osoba? To mi nikada nece biti jasno,ali nikada. Mene su moji vaspitali,i hvala im na tome,da ljude gledam po tome kakvi su a ne koje su rase vjere i sl. Ako nekog volim,volim ga zbog toga kakav je,ako nekog ne volim,to sigurno nije zato sto je katolik,musliman ili bilo sta drugo!
    Pa na to samo zatupljeni ljudi gledaju. Meni je majka pravoslavna, otac katolik, koji je tek nedje od 25 god saznao da je katolik, koliko mu je to bilo bitno u zivotu. I zive srecni i zadovoljni zajedno evo 27 god.
    Ne znam, mene su vaspitali da dijelim ljude na dobre i na loshe - tako da te vjerske razlike bas i ne kapiram, mada shvatam da moze da bude komplikovano. Ne izmedju pravoslavnih i katolika, jer je to ipak hrishcanstvo u oba slucaja, ali izmedju muslimana i hriscana - u vecini slucajeva je neka frka sa strane roditelja.
    A zabranit` se nista ne moze! Na bezbroj primjera je dokazano da se postize samo kontraefekat.
    Never Complain, Never Explain

  12. #37
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    44
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam dijete iz mjeshovitog braka i totalno su mi strane bile podjele i kategorisanje ljudi bilo kakve vrste sem cho'jek-necho'jek i to samo u extremnim varijantama, jer ljudi nisu savrsheni i ne treba im preoshtro suditi...e, kad vas je neko tako vaspitavao cio zivot jako,ali jaaaako vas mlati po nosu kad saznate da neko ko je dao sve od sebe da privuche vashu paznju, da vam se priblizi,da vas osvoji zapravo "gleda" na to drugachijim(da se grublje ne izrazim) ochima...a vama samo petnaest godina ali prodje i to, pa odraste chovjek, odrzi samopouzdanje i bude srecan na kraju shto ga je zaobishao neko ko je bio toliki karakter da je jedno ochevo "NE" moglo da mu pokvari "najvecu ljubav u zivotu"......sprdnja
    What should I do,I'm just a little baby ?

  13. #38
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    brkate dva pojma, oni koji kazu da su deca iz mesovitih brakova ustvari i nisu deca iz mesovitih brakova, jer ako bi se oba roditelja pridrzavala svoje vere to bi automatski znacilo da oba roditelja imaju obavezu da svoje dijete poducu veri svojoj. Vasi roditelji su verovatno ateisti ili bajram/bozic vernici (jednom godisnje u crkvu ili dzamiju) jeli tako?

    oni koji su shvatili veru onako kako treba, shvatili su da je to ustvari nacin zivota a ne dio zivota koji s vremena na vrijeme moze bit bacen u stranu, po potrebi.

  14. #39
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    slazem se, samo ne znam da li ti osudjujes ove pasivne vjernike, ili ne?
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  15. #40
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by SandzakBeg
    brkate dva pojma, oni koji kazu da su deca iz mesovitih brakova ustvari i nisu deca iz mesovitih brakova...
    Ti brkas sve pa i to. Sva su djeca iz mjesovitih brakova jer je tata musko, a mama zensko, a vjera i vjerovanje je privatna stvar odraslog covjeka. Kad odrastes i ti ces to shvatiti da ti vjera nije nikakva prednost a ni nedostatak.

  16. #41
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SandzakBeg
    brkate dva pojma, oni koji kazu da su deca iz mesovitih brakova ustvari i nisu deca iz mesovitih brakova, jer ako bi se oba roditelja pridrzavala svoje vere to bi automatski znacilo da oba roditelja imaju obavezu da svoje dijete poducu veri svojoj. Vasi roditelji su verovatno ateisti ili bajram/bozic vernici (jednom godisnje u crkvu ili dzamiju) jeli tako?

    oni koji su shvatili veru onako kako treba, shvatili su da je to ustvari nacin zivota a ne dio zivota koji s vremena na vrijeme moze bit bacen u stranu, po potrebi.
    Bogomi do prije 10 god ne znam kome je to kod nas religija bila nachin zhivota.
    Never Complain, Never Explain

  17. #42
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Your computer!!!
    Posts
    76
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Roditelji moje bivse su mene voljeli a bivsa nije zato je i bivsa hehehe :-)
    Ko zna, zna...

  18. #43
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by XeLFeR
    Roditelji moje bivse su mene voljeli a bivsa nije zato je i bivsa hehehe :-)
    Ehhh, ko je nauchi da ne slusha roditelje.
    Never Complain, Never Explain

  19. #44
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Your computer!!!
    Posts
    76
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma tu samo mos naucit da slusa sa jedino da ti m**da opanu :-)
    Ko zna, zna...

  20. #45
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by SandzakBeg
    a sta si ti lutko ako mogu da pitam? mislim koje si nacije i vere?

    skrnavis tako lijepo ime Aisha. stvarno neki zasluzuju samo *****
    Puno je dana proslo od kad si ovo napisao, al nikad nije kasno za odgovor. Ja odlicno znam koje sam nacije i vjere, ali isto tako znam i da li sam covjek ili ne. Tako su me naucili, sto cu..A odakle si ti? Vidim da mijesas ekavicu i ijekavicu, pa rekoh da pitam. Inace, moji roditelji se nece brinuti sa kim cu da zivim, mislim, kad vec bude doslo do toga da se ja udam, nego hocu li Ja biti srecna i zadovoljna, postovana, i sl... A hoce li to biti Milosevic ili Djurisic, ili pak Camaj, Vuljaj ili Tuzovic, nebitno je skroz. Bitno je da ga ja izaberem, a ne oni. I ako bi se ev. sto ruzno kasnije desilo, da ne kunu oni sami sebe, no se zna kako ce bit, i ko ce kriv bit za svoje postupke. A ti mi tako licis na neke moje komsije, muslimane, koje je svu petoricu majka ozenila, a 3 se razveli od njih i ozenili pravoslavke. samo jos nesto. Oba su mi momka do sad bili pravoslavci. Prvi nije mogao gori biti, drugi me je raocarao na sasvim drugi nacin. Ali, da li mislis da bi mi milije bilo, ili da bi mi mozda lakse pale iste stvari od obojice, da su bili Muslimani? Mislim da ne... Ja jednostavno ne vidim tu razliku.
    Last edited by kuglica; 11-04-06 at 13:44.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  21. #46
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Zivim u sijenci njegove sijenke...
    Posts
    540
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs down

    Covjek se ne gleda koje je nacije i vjere, covjek se gleda u dusi, da li je dobar covjek ili ne... Ocigledno ti SandzakBeg imas drugo misljanje, takvi ljudi za mene nijesu ljudi.
    • Love built on beauty, soon as beauty, dies.
    I WaNnA Be LikE BaRbIe,ThAt BiTcH gEtS eVeRyThInG...

  22. #47
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    AišaJ mada ne bi ne trebalo da obraćaš pažnju na ovakve likove jer njegov post govori dovoljno sam za sebe... prosto ja ne znma šta bih rekla takvim ljudima i da li su uopšte vrijedni truda...
    Kako Vaša bolest ?

  23. #48
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    milicaaaaaa, nisam mu ja odgovorila na post u tom smislu, uopste nemam nikakwu emociju za takve price. Jednostavno sam rekla sto sam u tom trenutku pomislila. *Oguglala* sam na takve rijeci, i slicne njegovim, mozda jos malo teze. Uvijek sam bila OK po tom pitanju. Nikad nisam imala neki negativan odg. Imala sam ja i *drugarica* i *drugova* sa takvom pricom, tako da nisu samo momci u pitanju. Sto ti je momak, budes sa njim danas, sjutra mozda i ne. Ali prijatelj je nesto sasvim drugo. Tako da mislim da, generalno, tesko bi mi mozda bilo da mi prijatelj neki kaze da mu je to vazno, jer onda bi to *prijatelj* nestalo, sto mi uvijek teze pada, nego kad ostanem bez momka. Ako ne moze samnom zbog vjere, njegova stvar. Ja ne mogu odredjivati nekome, niti zelim i imam pravo, da promijenim to sto je on davno odredio. Radi mene slobodno i nema potrebe.
    Last edited by kuglica; 11-04-06 at 13:47.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  24. #49
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Svaka cast za post Aisa. Reagovao bih i ja ranije na ovo sto ti je napisao no nisam vidio.

    Nema vece gluposti no praviti zid izmedju ljudi zbog vjere i/ili nacionalnosti. Svi smo ljudi, od krvi i mesa, ima nas i losih i dobrih sa svake strane a najbitnije je da o nekome sudimo po njegovim djelima a ne po njegovom prezimenu ili Bogu kojem se klanja.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  25. #50
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ... ili moli Shrek... Zaboravljas se, xaxa...
    Last edited by kuglica; 11-04-06 at 13:26.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Sta je ustvari ljubav?
    By Sick-Boy in forum Ljubav
    Replies: 86
    Last Post: 22-09-06, 01:17
  2. pomjeranje granica?
    By DUKSTER in forum Ljubav
    Replies: 91
    Last Post: 14-11-05, 16:33
  3. Najljepse ljubavne pjesme
    By rain_wind_storm in forum Ljubav
    Replies: 451
    Last Post: 12-07-05, 23:10
  4. Pravo vreme za ljubav..
    By The_Age_of_Love in forum Ljubav
    Replies: 33
    Last Post: 01-05-05, 13:19
  5. ljubav
    By phenomenon in forum Religija i filozofija
    Replies: 16
    Last Post: 21-02-05, 10:03

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •