Results 1 to 9 of 9

Thread: Ukinut SLO2!

  1. #1
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    PG
    Posts
    60
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow Ukinut SLO2!

    Clan 1.4 preplatniku se obezbedjuje izmedju ostalog i start paket koji se sastoji od 51 kanala sadrzanih u listi programa iz priloga 1 ovog ugovora.
    Clan 7.1 izmjene i dopune ovog ugovora bice vazece samo ako su sacinjene u pisanoj formi i potpisane od ugovorenih strana, kao anex ovog Ugovora.

    Ocigledno je krsenje ugovora koji je sam sastavio Telekom.Sta se desava kada telekom ovo odradi.Da li ja moram placati racun za uzlugu gdje je ponudjac usluge prekrsio Ugovor.Gdje je agencija za telekomunikacije,agencija za zastitu potrosaca.Nije u pitanju samo SLO2,po telekomovoj logici oni ce nastaviti sa saltanjem kanala bez postovanja ugovora koji su oni dali korisnicima na potpis.

  2. #2
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    310
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ti i sam znas da ne postoji ista u CG za zastitu potrosaca ... Tako ti eto odg... Mozda postoje mazge iz t-coma koji bi ti rkali q da bi ti fino neshto rekao odje mozda ... ali eto nisu oni toliko u internetu da bi ih to zabrinulo .... cheers

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,702
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Umjesto slotv2 za koji nije vladalo veliko interesovanje, dodat je novi kanal B92 info na poziciju 14 (restartuj STB ako ga ne vidis).

  4. #4
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    PG
    Posts
    60
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    Umjesto slotv2 za koji nije vladalo veliko interesovanje, dodat je novi kanal B92 info na poziciju 14 (restartuj STB ako ga ne vidis).
    Sale odlicno ti kaprisas o cemu se ovdje radi.U pitanju je klasicno nepostovanje ugovora kojeg je kompanija dala na potpis korisnicima extra tv.Kako se ocekuje da potrosac postyuje ugovor kada telekom krsi ugovor.Ko garantuje korisnicima da tako necete izmijeniti ostali redosled kanala.Da li ste telekomovci razmisljali o pravnom pokricu vase akcije.Sale ti odradio nalog koji si dobio na valjan nacin.B92 info radi to nije predmet price.B92 info ce pretpostavljam biti gledaniji ali ni to nije predmet nase price.Da li sada ja trebam da platim telefon i sa kojim pravom ce telekom ugasiti moj telefonsku liniju.O tome razmiljsajte. Pozivam ostale da ne plate racune jer je telekom samoinicijativno izmijenio ugovor i lijepo na sud.Ovog puta gubite.Zapamtite vazno je znanje

  5. #5
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,390
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    b92 info je trebao da se doda a ne da se krpi i da se mice SLO 2 , koji sam ja vise gledao no b92 info (al to sad nije vazno ) vazno je to da ste makli najgledaniji kanal extra tv korisnika alooooooooooooo

  6. #6
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    152
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koliko vidim odje bi se pojedini pozivali na krsenje ugovora da im se doda 10 kanala . Slazem se da je bolje bilo da je samo dodat B92 Info al budite realni Info je gledaniji jedno 10x od SLO2

  7. #7
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,412
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Slažem se da nije u redu ukidati neki kanal. Svi smo ptpisali ugovore az taj Start paket i to je minimalno što moramo imati zar ne? Možda je neko uzeo Extra v baš radi SLO2 (znam da je glupost ali moramo i to uzeti u obzir). recimo moj otac bi često pogledao nešto na tom kanalu i ne smijete to raditi i ukidati kanale Start paketa. Sale?
    Pozdravljam uvodjenje B92 Info.


    Quote Originally Posted by daconi View Post
    b92 info je trebao da se doda a ne da se krpi i da se mice SLO 2 , koji sam ja vise gledao no b92 info (al to sad nije vazno ) vazno je to da ste makli najgledaniji kanal extra tv korisnika alooooooooooooo
    Najgledaniji?? Nije najgledaniji ni u Sloveniju a ne odje

  8. #8
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,390
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aj sad ozb , povjerovala si

  9. #9
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,412
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by daconi View Post
    aj sad ozb , povjerovala si
    Nikad ne lažem, povjerovala hahahahahha

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. D+ treba ukinut'
    By NSX in forum Muzika
    Replies: 3
    Last Post: 16-11-04, 11:10
  2. Hag ukinut NATO ispade
    By cetnjo in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 20-10-04, 23:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •