View Poll Results: UEFA Champiions League 2013/2014 winner?

Voters
181. You may not vote on this poll
  • Bayern Munich

    23 12.71%
  • Real Madrid CF

    50 27.62%
  • Juventus

    14 7.73%
  • FC Barcelona

    27 14.92%
  • Borussia Dortmund

    13 7.18%
  • Paris St. Germain

    5 2.76%
  • Manchester City

    8 4.42%
  • Chelsea

    18 9.94%
  • Manchester United

    10 5.52%
  • Dinamo Zagreb

    13 7.18%
Page 161 of 193 FirstFirst ... 61111151157158159160161162163164165171 ... LastLast
Results 4,001 to 4,025 of 4821

Thread: UEFA Champions League 2013/2014

  1. #4001
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,523
    Thanks Thanks Received 
    4,597
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Ramos je već neko vrijeme pogibija od štopera, nego ljudi koji ne gledaju Real često to ne vide. On je zapravo jedini iz odbrane noćas nesiguran bio, imao nekoliko paničnih ispucavanja i nerezonskih pasova. Ostali su bili baš korektni, a posebno bekovi za koje sam očekivao da budu izmasakrirani od strane Robena i Riberija.

    Modrić i Pepe su dva najbolja igrača utakmice. Bez ikakvog dvoumljenja, doktorske partije.

    Ronaldo loš, Isko ugušen, Kasiljas ugasio Gecea. Di Maria loše centrirao, mada je Real premalo loptu imao da bi se očekivao neki haos. I pored toga pet 100%tnih šansi, ali realizacija opet 1/5 i to je najveći problem.

    Biće zajebano u Minhenu, Bajern nema šta da čeka. Iskreno, nadam se da će Bejl bit skroz oporavljen do tada. Koenteraa ne bih micao, sve i da se Marselo oporavi.
    Anćeloti je poznat po gašenju krila, slično je ugasio Rokija i Gigsa na San Siru, dok su ovi bili u stravičnoj formi i raznosili sve redom... Real će sigurno dati bar jedan gol u gostima, pitanje oće li uspjeti odbranu da odigraju sa ovakvom koncentracijom... Mada ako Gvardiola ponovo izađe sa bezopasnom sredinom nemaju se navijači Reala šta brinuti...
    #fakenews

  2. #4002
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,713
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by drug_debila View Post
    kakvih likova ima odje, vi ste rekli da su ramos-pepe najgori tandem stopera te kako ce ih mandzukic razvalit. a mandzukic jedna mozda od najvecih prevara iz bundes lige, objasnio je veceras koliko je to limitiran i los igrac.... bukvalno loptu nije pipnuo. ali pepe majstor, umjesto da ubaci getzea umjesto njega on mjenja riberija.... ovamo mu trojica cuvaju robena i 90 nema viska... tika taka goodbye.
    Mandžo je imao 2 STRAŠNE asistencije - prva Krosu u 1 poluvremenu kad je pogodio igrača umjesto gol, druga Mileru na kraj utakmice. Nije on kriv što mu kolege ne umiju dat gol. Da ne pričam kolioko se puta vratio do svog šesnaesterca.
    Last edited by Mitro; 23-04-14 at 22:03. Reason: samo lagano
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  3. #4003
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,523
    Thanks Thanks Received 
    4,597
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rastapopoulos View Post
    Dosta pratim spansku ligu a Barselona mi je simpatican tim pa sam dosta njihovih utakmica sa Gvardiolom kao trenerom vidio i odavno sam stekao utisak da je Gvardiola precijenjen trener. Barselona je vecinu stvari osvojila zahvaljujuci talentu Lionela Mesija a ne zahvaljujuci njegovoj taktici ili revoluciji u igri koju je uveo a koju vole da pominju komentatori. Bajern Minhen iako je kao kolektiv jaci od Barselone ali nema igraca Mesijevog kalibra koji ce da rijesi utakmice i zato protiv svih timova koji igraju zatvoreni fudbal imaju probleme cak i kad su oni prosjecni kao ovosezonski Mancester Junajted. Gvardiola je zaboravio pravilo da se ne popravlja sto nije pokvareno jer Bajernovu igru iz prosle sezone je trebalo samo nastaviti a ne uvoditi nesto sto je novo i dokazano gore. Njegova tvrdoglavost ih moze lako kostati Lige sampiona iako imaju daleko najbolji tim od cetiri koja su jos u konkurenciji.
    Mesi bez tima ne može sam osvojiti ono što je Barsa za Gvardiolino vrijeme osvojila... Onaj sistem sa presingom čim se izgubi lopta i odmaranjem dok držiš istu nijesu bili viđeni do tada, Barsa sad ispašta više zbog tog segmenta nego zbog napada...

    Ne može Bajern igrati isto kao prošle sezone, ne bi mogao ni da je Jup ostao trener, prosto jer se protivnici drugačije postavljaju prema njima... Više niko nije lud da se otvoreno nadigrava protiv njih (izuzev Klopa), tako da ne mogu stvarati ni toliko šansi kao ranije...
    #fakenews

  4. #4004
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Ok nadam se da ćemo sad fino da diskutujemo. Ako nastavite po starom, idu direktni crveni kartoni.

    Hvala svima na razumjevanju.

  5. #4005
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,342
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Dok se Gvardiola na sva zvona hvali o posjedu lopte,
    Kajzer jasan “Possession doesn’t mean anything when the opponent creates chances. We can feel happy that Madrid only scored one.”

  6. #4006
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,418
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    OK da rezimiramo.
    Anceloti odrzao predavanje po pitanju taktike nocas, efikasno odsjekao krila Bajernu i iskoristio najjace oruzje Reala- kontranapad.
    Pepe izdominirao nocas, klasican imperator.
    Bajern jalov.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  7. #4007
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    čini mi se da se Pepe dosta kultivisao u odnosu na zadnje godine, i dalje je oštar u duelima ali izgleda da je pronašao pravu granicu
    She is only here to annoy herself!

  8. #4008
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Milo mi je sto ih je Real dobio. Odavno nisam vidio tako dobar Real nazad. Pepe je odigrao fenomenalnu utakmicu. Iker odbranio zicer i pokazao ko je i sto je. Steta za one zicere Ronalda i Di Marie, jer su zasluzili taj drugi gol.

    Gvardiola se veceras klasicno posrao po Bayernu. Nevjerovatno da mu ne igraju Martinez i Muller, nevjerovatno da do bola ograniceni Boateng i Rafinha igraju. Lahm koji je prosle godine spartao 90 minuta po desnoj strani, bleji na zadnjem veznom i treba neki Rafinha da igra njegovu poziciju. Taj prejaki Bayern je za 90 minuta meca stvorio samo jednu dobru sansu. Ako nastavi da forsira igrace koji po kvalitetu su za neki Majnc nece dobro proci.

    Bice super revans, ocekujem da ih Real ceka na kontre i da iz jedne takve prilike rijesi mec. Jer Bayern tesko moze Realu dati 3 gola onda.
    I don't get lucky. I make my own luck.

  9. #4009
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,523
    Thanks Thanks Received 
    4,597
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    čini mi se da se Pepe dosta kultivisao u odnosu na zadnje godine, i dalje je oštar u duelima ali izgleda da je pronašao pravu granicu
    Oćeš reć ima normalnog trenera, a ne psihopatu koji bi sve uradio da dođe do cilja...
    #fakenews

  10. #4010
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    230
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da, da... Ocigledna je promjena u ponasanju od kako nema Murinja. Pepe je nenormalno stabilan i jak stoper. Iznosenje lopte mu nije jaca strana ali jbga... Mene je Modric odusevio veceras. Kakva mirnoca, kakvo citanje igre u defanzivi, kakav pas (unutrasnjom, spoljnom...)...

  11. #4011
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Anćeloti je inače čovjek koji nikada u svom životu nije izgubio od Bajerna iz Minhena.

  12. #4012
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Prorocanstvo je zivo, finale Celzi - Real, 1-0 u 87 minutu gol daje OBI MIKEL cjevanicom sa 4 metra.

    Trebao sam stavit pare na ovo..
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  13. #4013
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,523
    Thanks Thanks Received 
    4,597
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Anćeloti je inače čovjek koji nikada u svom životu nije izgubio od Bajerna iz Minhena.
    Redovno ih je gasio sa najtrofejnijim timom na planeti... :mrgreen:
    #fakenews

  14. #4014
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Real Madrid i Bayern imaju najjače sastave na svijet, i onda dođu ljudi i misle da Bayern treba da ih samelje 0-3 po sred Bernabea. Ko god išta zna o fudbalu, vidi da Real makar 2 puta bolje i kvalitetnije igra nego prošlih godina, plus imaju masu igrača i ful klupu. Gvardiola je sad izjavio da su igrali fino, da su dosta kontrolisali igru ali da nije htio da se zalijeće, jer Real ima najjaču kontru na svijet a to je valjda svima jasno, pa je zbog toga tražio masu balansa u vezi.
    Zašto samo priča da nije lud Anćeloti da pravi presing na njihovoj polovini..? Niko da pomisli da ni Gvardiola nije lud pa da pritiska non stop ostavljajući prostora nazad za kontru polukontru? Pritiskali su oni, kako posjedom tako i nekom širokom igrom ( koja se meni ne sviđa kapi ), i napravili kako Pep veli 4-5 šansi za go. Čak je i rekao da posjed ne znači ništa ako se ne postiže veći cilj, a ovaj gore veli kako se Gvardiola hvali posjedom. Fail.
    Biće teško Bajernu, Real je po meni ( kako sam i prije govorio ) glavni favorit da osvoji ovo.

  15. #4015
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    230
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Anceloti mi se uvijek svidjao kao trener. Kalkulise, kao i svaki trener, ali ne pretjeruje i, kad pogrijesi, zna da izvuce pouku i da istu gresku ne ponovi dva puta. Nije sujetan, a to je velika stvar za jednog trenera na ovom nivou. Koentrao i Karvahal prijatno iznenadjenje, ne znam jesam li to spomenuo.

  16. #4016
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Kad vec oce tehnicara na zadnjeg veznog, zasto ne ubaci Thiaga?

  17. #4017
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Čini mi se da je Gvardiola mogao puno bolje opcije od onih za koje se odlučio večeras.
    Rafinja, stvarno?
    Lam na beku i Martines u sredini, nikako drugačije.
    Onako kasno uvođenje Milera, mijenjanje Švajnštajgera i Riberija...nisam pametan.

  18. #4018
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Možda je mogao bolje, ali ne znam čemu toliko čuđenja kod pozicije Lama..? Pa njemu on igra veznog evo skoro cijelu sezonu, i Rafinja beka isto. Čak je i rekao da mu je Lam standardni vezni igrač, prvi na spisku uvijek..

  19. #4019
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije čuđenje, nego nije Rafinja čovjek za ove utakmice.

  20. #4020
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Može taj Rafinja možda Adriana Ramosa da čuva, ali Koentraa teško. Viđelo se noćas.

  21. #4021
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,523
    Thanks Thanks Received 
    4,597
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Kad vec oce tehnicara na zadnjeg veznog, zasto ne ubaci Thiaga?
    Povrijeđen, inače planira igru oko njega u budućnosti...

    Quote Originally Posted by Markouskas View Post
    Možda je mogao bolje, ali ne znam čemu toliko čuđenja kod pozicije Lama..? Pa njemu on igra veznog evo skoro cijelu sezonu, i Rafinja beka isto. Čak je i rekao da mu je Lam standardni vezni igrač, prvi na spisku uvijek..
    Većinu sezone je primoran da igra tu poziciju, jer su Tijago i Martinez bili izmasakrirani povredama... Sad kad je Martinez oporavljen glupost je držati Lama i dalje tu...
    #fakenews

  22. #4022
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne bih se složio. Ali ajde, bolje on zna valjda.

  23. #4023
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,523
    Thanks Thanks Received 
    4,597
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Moguće da sam pristrasan, jer mi je Martinez prošle sezone bio ubjedljivo najbolji zadnji vezni na svijetu i jedan od najzaslužnijih za osvajanje LS... Stavio je cijelu Barsu u mali džep... Uostalom tom rotacijom mnogo više gubi pozicija desnog beka, nego zadnjeg veznog...
    #fakenews

  24. #4024
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,342
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Medo, teško je boriti se protiv kulta ličnosti.

  25. #4025
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    230
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    Falkao "uhvacen" na Bernabeu veceras... Mozda ima nesto u glasinama koje se cuju poslednjih mjeseci.

Page 161 of 193 FirstFirst ... 61111151157158159160161162163164165171 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Uefa Champions League 2012/2013
    By desert de Lleó in forum Fudbal
    Replies: 6938
    Last Post: 28-05-13, 15:54
  2. UEFA Champions League 09/10
    By Vlado in forum Ostali sportovi
    Replies: 11
    Last Post: 08-08-09, 15:08
  3. UEFA Champions League 2007/08
    By Katunjanin in forum Ostali sportovi
    Replies: 1728
    Last Post: 27-05-08, 21:51
  4. UEFA Champions league
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 546
    Last Post: 11-06-05, 10:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •