Thread: Kladionioca

  1. #74051
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Ta piramida sa povećanjem uloga je klasično zlo i siguran put u propast ako nemaš ogromne pare da možeš pokriti ulog i posle mnogo kola bez odgovarajućeg rezultata. 10 20 40 80 160 320 640 1280 itd. Pogledajte samo tu progresiju ako ne dođe željeni rezultat samo 8 kola. Čini se da je jednostavno, a nije.
    Jedino takmičenje đe bi preporučio ovakvu igru je Evropsko prvenstvo i eventualno eliminaciona faza Svjetskog prvenstva jer su tu vrlo česti iksevi.

  2. #74052
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,303
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    392
    Thanked in
    298 Posts

    Default

    Treba imat para da se sve singla

  3. #74053
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ljudi pustite te varijante kladionice se ne mogu pobijedit...

  4. #74054
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,303
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    392
    Thanked in
    298 Posts

    Default

    mogu se kladionice pobijedit samo treba bit umjeren...

  5. #74055
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovako je jedan prichao da je "provalio" rulet... danas gleda ko ce kafu da mu plati.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  6. #74056
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Torino
    Posts
    2,687
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ahahahhahahaha
    "Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"

  7. #74057
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    <3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Posts
    6,126
    Thanks Thanks Given 
    1,316
    Thanks Thanks Received 
    291
    Thanked in
    149 Posts

    Default

    nece madjari ponovo na moj tiket...
    So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

  8. #74058
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Belgrade
    Posts
    1,076
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    To je sistem Martingale. (ko je igrao rulet, on je cuo...) Moze da se dobije, ali...xm...banka+vreme+zivci....(velika banka), a tu je jos i problem ogranicavanja uplate/isplate. Tipa:

    I kolo 10x3.00 Promasaj
    II kolo 20x3.00 Promasaj
    III kolo 40x3.00 Promasaj
    IV kolo 80x3.00 Promasaj
    V kolo 160x3.00 Promasaj
    VI kolo 320x3.00 Promasaj
    VII kolo 640x3.00 Promasaj
    VIII kolo 1280x3.00 Promasaj
    IX kolo 2560x3.00... ako se i pogodi dobitaj je preko 5.000, a mislim da neke kladionice ne isplacuju veci iznos od tog.

    Nije lose za pokusati, ovo je najgori scenario, moze da se dogodi da dodje X par puta i onda treba uzeti lovu i prestati. Dugorocno, ovaj sistem donosi VELIKE gubitke (znam to) i ne treba se previse oslanjati na srecu

  9. #74059
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    <3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Posts
    6,126
    Thanks Thanks Given 
    1,316
    Thanks Thanks Received 
    291
    Thanked in
    149 Posts

    Default

    da imam taku banku ne bi ulazio u kladionicu
    So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

  10. #74060
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,303
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    392
    Thanked in
    298 Posts

    Default

    zasto mi Istres ovo radi.. kakav sam tiket imao kuku

  11. #74061
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miha View Post
    zasto mi Istres ovo radi.. kakav sam tiket imao kuku
    I ja. Istres, Istres...istresao si nam pare.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  12. #74062
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,303
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    392
    Thanked in
    298 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    I ja. Istres, Istres...istresao si nam pare.
    ovi zadnjih 5 utakmica sve izgubili 3-15 gol razlika i pobijede protiv jednog od najjacih domacina u ligi..

  13. #74063
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jedini način da sigurno pobijedite kladionicu je da ne ulazite u nju. Sve ostalo je igra.
    Ali ako smo već odlučili da se igramo, na ovaj ili onaj način, onda treba imati u vidu da što više parova stavimo na tiket, sve više matematika prelazi na stranu kladionice. Kad sam pitao jednog đeda u Beogradu prije par godina, u kladionici Mozzart, koji je redovno dobijao, da me posavjetuje, on mi je rekao: Ne gledam kolika mi je kvota, igram samo one utakmice koje sam prilično siguran da će doći. Ne tražim još jedan par, i ne stavljam na tiket one utakmice u koje nisam baš siguran.
    Možda djeluje smiješno, ali dok god sam se držao savjeta starog, redovno sam i ja dobijao. 20, 30, 40e... ali sam dobijao. Povećavao sam uloge, a ne kvotu. Jedino se tako može NEŠTO dobit'. I to, vidim, da dobar dio forumasha ovdje i zna. Sve ostalo je...manje-više PRC.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  14. #74064
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    <3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Posts
    6,126
    Thanks Thanks Given 
    1,316
    Thanks Thanks Received 
    291
    Thanked in
    149 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    Jedini način da sigurno pobijedite kladionicu je da ne ulazite u nju. Sve ostalo je igra.
    Ali ako smo već odlučili da se igramo, na ovaj ili onaj način, onda treba imati u vidu da što više parova stavimo na tiket, sve više matematika prelazi na stranu kladionice. Kad sam pitao jednog đeda u Beogradu prije par godina, u kladionici Mozzart, koji je redovno dobijao, da me posavjetuje, on mi je rekao: Ne gledam kolika mi je kvota, igram samo one utakmice koje sam prilično siguran da će doći. Ne tražim još jedan par, i ne stavljam na tiket one utakmice u koje nisam baš siguran.
    Možda djeluje smiješno, ali dok god sam se držao savjeta starog, redovno sam i ja dobijao. 20, 30, 40e... ali sam dobijao. Povećavao sam uloge, a ne kvotu. Jedino se tako može NEŠTO dobit'. I to, vidim, da dobar dio forumasha ovdje i zna. Sve ostalo je...manje-više PRC.
    slazem se u potpunosti, a pogotovo sa ovim boldovanim
    So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

  15. #74065
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Belgrade
    Posts
    1,076
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    Jedini način da sigurno pobijedite kladionicu je da ne ulazite u nju. Sve ostalo je igra.
    Ali ako smo već odlučili da se igramo, na ovaj ili onaj način, onda treba imati u vidu da što više parova stavimo na tiket, sve više matematika prelazi na stranu kladionice. Kad sam pitao jednog đeda u Beogradu prije par godina, u kladionici Mozzart, koji je redovno dobijao, da me posavjetuje, on mi je rekao: Ne gledam kolika mi je kvota, igram samo one utakmice koje sam prilično siguran da će doći. Ne tražim još jedan par, i ne stavljam na tiket one utakmice u koje nisam baš siguran.
    Možda djeluje smiješno, ali dok god sam se držao savjeta starog, redovno sam i ja dobijao. 20, 30, 40e... ali sam dobijao. Povećavao sam uloge, a ne kvotu. Jedino se tako može NEŠTO dobit'. I to, vidim, da dobar dio forumasha ovdje i zna. Sve ostalo je...manje-više PRC.
    Apsolutno podrzavam i pratim vec godinama.

  16. #74066
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Belgrade
    Posts
    1,076
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Sociedad nocas 1, m? Jedan online singl da se odigra nocas. Ili ipak GG? Ili oba

  17. #74067
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,294
    Thanks Thanks Given 
    398
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by desert de Lleó View Post


    Kaha Laboral 2 kvota 3.60
    (82:45)
    I did it for me. I liked it. I was good at it. I felt alive. - Walter White

  18. #74068
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bvasecki View Post
    Tesko ces moci da ostvaris neki veci dobitak sa tim sistemom od 2 tiketa...jbg, 200-300 din nije vredno sekiracije hoce li ili nece. Ja ti predlazem sure bet, procitaj malo o tome na netu, ko je posvecen i ima love za pocetni ulog, moze da bude na dobitku mesecno, pa da kazem do 300e max, sve zavisi od pocetnog uloga (banke). Ali napominjem, to je siguran dobitak, nema gresaka i sl. Ja sam to ranije igrao, mada ne bih kretao u tu pricu ponovo bez banke od minimum 8.000-10.000e.
    EDIT: Obracam se clanu pod nickom Panzerfaust
    ovo izgleda kao sigurno ali nije uopste jer ima masu toga sto te moze zajebat a dovoljno je jednom da pogrijesis i u velikom si minusu....igrao sam i znam sto pricam....zato sad samo igram vaterpolo i dobijam

  19. #74069
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    4
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nikad ne slusaj Sofra sto se mene tice

  20. #74070
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    1,720
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bvasecki View Post
    Sociedad nocas 1, m? Jedan online singl da se odigra nocas. Ili ipak GG? Ili oba
    Ja odigrao gg kontra tradiciji, ali na neki tiket, ne singl...

  21. #74071
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mr.bobby View Post
    Ja odigrao gg kontra tradiciji, ali na neki tiket, ne singl...
    Isto.

    Koja ti je opklada na Legiu, čekam je na neki tiket.
    Biće no first goal.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  22. #74072
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    Jedini način da sigurno pobijedite kladionicu je da ne ulazite u nju. Sve ostalo je igra.
    Ali ako smo već odlučili da se igramo, na ovaj ili onaj način, onda treba imati u vidu da što više parova stavimo na tiket, sve više matematika prelazi na stranu kladionice. Kad sam pitao jednog đeda u Beogradu prije par godina, u kladionici Mozzart, koji je redovno dobijao, da me posavjetuje, on mi je rekao: Ne gledam kolika mi je kvota, igram samo one utakmice koje sam prilično siguran da će doći. Ne tražim još jedan par, i ne stavljam na tiket one utakmice u koje nisam baš siguran.
    Možda djeluje smiješno, ali dok god sam se držao savjeta starog, redovno sam i ja dobijao. 20, 30, 40e... ali sam dobijao. Povećavao sam uloge, a ne kvotu. Jedino se tako može NEŠTO dobit'. I to, vidim, da dobar dio forumasha ovdje i zna. Sve ostalo je...manje-više PRC.
    Ja evo neko vrijeme igram uglavnom onlajn uživo, maksimum tri para na tiketu i što je najbitnije najčešće vrlo jednostavne igre, tipa, da tim da gol u drugo pol, da padne gol na utakmici nakon 65-70 minuta, znači igre đe mi treba samo jedan gol za prolaz. Sa 2 takva para kvota bude 2-2,5, sa 3 para oko 3,5. Vrlo često dobijem jer je igra jednostavna i možeš je igrati i sa nekim š timovima i ligama, nije bitmo jer svugdje padaju golovi. Nema tu velikih para, ali račun strpljenjem raste.

  23. #74073
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by D.S. View Post
    Ja evo neko vrijeme igram uglavnom onlajn uživo, maksimum tri para na tiketu i što je najbitnije najčešće vrlo jednostavne igre, tipa, da tim da gol u drugo pol, da padne gol na utakmici nakon 65-70 minuta, znači igre đe mi treba samo jedan gol za prolaz. Sa 2 takva para kvota bude 2-2,5, sa 3 para oko 3,5. Vrlo često dobijem jer je igra jednostavna i možeš je igrati i sa nekim š timovima i ligama, nije bitmo jer svugdje padaju golovi. Nema tu velikih para, ali račun strpljenjem raste.
    E ovako ja svaki pu dovedem račun na 0, prije ili kasnije. Jednostavno, stvar je matematike i statistike.
    Što bi reko Signore, veća je šansa da se nešto ne dogodi nego da se dogodi. Naročito na kombo bet od 3 meča.

    Pitaj Bobija, on je majstor da betonira utakmicu.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  24. #74074
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Belgrade
    Posts
    1,076
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tote a.k.a Qler View Post
    ovo izgleda kao sigurno ali nije uopste jer ima masu toga sto te moze zajebat a dovoljno je jednom da pogrijesis i u velikom si minusu....igrao sam i znam sto pricam....zato sad samo igram vaterpolo i dobijam
    Objasni mi moguce greske, molim te? Ja sam igrao stalno over/under i koristio par programa, takodje imao 15-tak racuna na online kladionicam...ali nikada nisam bio u minusu, bukvalno nikada. Moze da te zezne da ti kladionica ogranici max.uplatu, drugo nemam pojma sta. Budi ljubazan, pa mi objasni, slabo se razumem u kladjenje A volim da saslusam sve sugestije.

  25. #74075
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Planiram da uplatim na Orlando i New York nocas neke pare pa ima li neko ko malo vise prati NBA da me posavjetuje sto u vezi ove dvije? I

Page 2963 of 4685 FirstFirst ... 1963246328632913295329592960296129622963296429652966296729733013306334633963 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 11 users browsing this thread. (0 members and 11 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •