Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 68

Thread: Slike Bara Remake 2

  1. #26
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    156
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sve slike su vam bomba steta ja nemam inache bi objavio. pogotovo danijela sa tvog sajta a ove gungijeve sam imao odavno ;p
    Pozdrav
    Krokodili dolaze...

  2. #27
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Bar
    Posts
    790
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default Evo jos fotkica :)

    Ova je mala jer je uslikana (danas) fonom mozda i nije bash najljepsha ali.. ako se smanji bude sladak detaljcic na displeju Nokie
    Enjoy!
    11 godina star PC je rahmetli.. Huswel I3 nastavlja posao
    www.magicprodesign.weebly.com

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,993
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Do doprinesem malo ovom topicu
    Slike su slikane 26.01.2006, mjesto događaja Barska Marina...

    Malo su umanjene, radi lakšeg učitavanja... Ako imate predog šta bi još mogli da slikamo samo recite

    http://www.geocities.com/uljari/bar/
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  4. #29
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Edinburgh, Scotland
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

  5. #30
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    43
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imam ja predlog! Slikajte ljude! Ali ozb! Izadjes fino napolje i slikas ih! ;P

  6. #31
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Bar
    Posts
    790
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Wink

    Quote Originally Posted by deep
    Imam ja predlog! Slikajte ljude! Ali ozb! Izadjes fino napolje i slikas ih! ;P
    Nije losa ideja ali.. ja ne bi slikala svakoga.. stvarno sam pozeljela da slikam jednog covjeka koji lici na kapetana Findusa(sjecate se italijanske reklame za riblje filete?) i zaista slikala bi samo ljude koji u odredjenom trenutku imaju upecatljivi izraz lica.. sa svim iskazanim crtama lica..
    Ne sjecam se da sam vidjela nekoga kome se jasnije ocrtavala harmonija na licu nego na tom covjeku.. izgledao je kao da posjeduje svo znanje i mudrost svijeta ali to nije iskazivao gordo.. da mi je da ga jos jednom sretnem i to ubiljezim makar telefonom.. osjetila bi veliku radost..
    11 godina star PC je rahmetli.. Huswel I3 nastavlja posao
    www.magicprodesign.weebly.com

  7. #32
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bjelishi 133
    Posts
    177
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zna li ko Kema? slikajte njega
    Oh Lord, give me strenght to accept things that I cannot change...

  8. #33
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Bar
    Posts
    790
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Thumbs up Me und Remake

    Evo da osvjezim ovaj Topic sa nekim lijepim trenutcima sunca u Baru Uzivajte..
    11 godina star PC je rahmetli.. Huswel I3 nastavlja posao
    www.magicprodesign.weebly.com

  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    129
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dje su nove slike? Ajmo,shta chekate?!

    Dajte slike iz kafica ,iz klubova (ta 2,3 shto imamo) a ne samo mrtva priroda

    Za najbolje slike slijedi nagrada.
    То је тај рад!

  10. #35
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    B A R
    Posts
    645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    koleza licimo li ti mi na spijune haha ako te toliko zanima sto se radi po kafica e vala napravicu jedan snimak kamerom compreesovat, uploadovat i postavit link odje

  11. #36
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    129
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ljepshe su slike dje se vidi atmosfera ljudi ovo ono a ne tu postavljate palme, borove ,svetionik i sl

    chekamo slike
    То је тај рад!

  12. #37
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Bar
    Posts
    790
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Arrow Eto zaboraviste i ovaj topic pa radite..

    EVO IMAM ZA SVE VAS VRLO INTERESANTAN PREDLOG..

    Posto je ovih dana vrlo otvoren FASHION WEEK a la 'RENOVIRANO BARSKO KORZO' by Barske cice.. trazim od vas da slikate neobicno obucene cure koje defiliraju korzom i da ih postavite ovdje.. malo je nezgodno da to rade bas cure(mislim da slikaju svoje 'koleginice'), ali ako ste sigurne da vas zenske nece pocupat za kosu.. samo napred..
    A vidjeh jednu curicu imade na sebe i farmerice i ljetnju haljinicu i dzemper.. mislim modnih krikova uvjek ima..
    Prema tome navalite!Ili se zadovoljite slikama mrtvoga grada(bez dusa na slici)?
    Meni je i takav fin..
    11 godina star PC je rahmetli.. Huswel I3 nastavlja posao
    www.magicprodesign.weebly.com

  13. #38
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,312
    Thanks Thanks Given 
    2,801
    Thanks Thanks Received 
    4,627
    Thanked in
    2,437 Posts

    Arrow Wallpaper

    Evo sam danas bio malo do rusevina starog grada pa sam malo fotkao...

    Izmedju ostalij slika podijelicu i ovaj wallpaper (rezolucije 800x600) Sahat kule sa vama...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  14. #39
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Bar
    Posts
    790
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by Fidel Castro
    Evo sam danas bio malo do rusevina starog grada pa sam malo fotkao...

    Izmedju ostalij slika podijelicu i ovaj wallpaper (rezolucije 800x600) Sahat kule sa vama...
    Svaka cast FIdel mnogo mi se svidja i djeluje izuzetno svjeze, kao da je slikano posle kise.. jesi li primjetio kako se svako drvo na okolnim planinama vidi kada posle kise dodje sunce.. mene taj pogled i svjez vazduh odusevljavaju..
    11 godina star PC je rahmetli.. Huswel I3 nastavlja posao
    www.magicprodesign.weebly.com

  15. #40
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,312
    Thanks Thanks Given 
    2,801
    Thanks Thanks Received 
    4,627
    Thanked in
    2,437 Posts

    Default

    Pa kao sto rekoh, to je danas fotkano tako da nije poslije kise... A inace tad je i najljepse i za sliku i za uzivanje kad poslije kise ostanu kaplica na drvecima, liscima aonda suncevi zraci udare u njih...

    Inace mislim da su stvarno izuzetne sve te rusevine sam osto bi se moglo mnogo ljepse sve to organizovti za turiste isl. Eto sam npr. bio skoro u Duborvniku gdje ima slicnih rusevina ali znatno manjeg kraktera a turista na hiljade sto znaci da bi se ovdje stvarno moglo sve ono malo srediti, olaksati dolazak i sam prolaz tamo a neki kafic ili slicno na tm mjestu bi bio pun pogodak... Mnogo toga moze covjek da uradi sa prirodom ali mu je izlgeda najlakse da je rusi i unistava... Eto, tako je to danas, nazalost...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  16. #41
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Bar
    Posts
    790
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by Fidel Castro
    Pa kao sto rekoh, to je danas fotkano tako da nije poslije kise... A inace tad je i najljepse i za sliku i za uzivanje kad poslije kise ostanu kaplica na drvecima, liscima aonda suncevi zraci udare u njih...

    Inace mislim da su stvarno izuzetne sve te rusevine sam osto bi se moglo mnogo ljepse sve to organizovti za turiste isl. Eto sam npr. bio skoro u Duborvniku gdje ima slicnih rusevina ali znatno manjeg kraktera a turista na hiljade sto znaci da bi se ovdje stvarno moglo sve ono malo srediti, olaksati dolazak i sam prolaz tamo a neki kafic ili slicno na tm mjestu bi bio pun pogodak... Mnogo toga moze covjek da uradi sa prirodom ali mu je izlgeda najlakse da je rusi i unistava... Eto, tako je to danas, nazalost...
    U pravu si fidel..
    Nazalost nista se po tom pitanju ne cini.. cak nemamo ni dobru turisticku organizaciju koja bi ponudila neki organizovani izlet za turiste tamo.. niko se za to ne zalaze.. a trebalo bi uraditi valjan projekat srediti razglednice, uraditi promotivni materijal, organizovati vodice i ljude koji znaju jezike da se to sve fino prevodi i objasni a kulturna bastina Starog Bara ima sto da ponudi i ne samo St.Bara vec i okoline.. mogao bi jednodnevni izlet da se ucini 2 put sedmicno za turiste iz raznih lokacija.. i sezonskih termina..
    Ali.. tu je potrebno ljude prakticno vuc za rukav da bi se neko ili nesto organizovao no to ne moze pojedinac.. ja sam bas za to da se to ucini.. jer sam vidjala da strance to interesuje i kako oni tako sami samcijati stizu gore godinama sami setkaju se i slikaju i nema nikoga ko bi im objasnio sto zapravo slikaju..
    11 godina star PC je rahmetli.. Huswel I3 nastavlja posao
    www.magicprodesign.weebly.com

  17. #42
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,312
    Thanks Thanks Given 
    2,801
    Thanks Thanks Received 
    4,627
    Thanked in
    2,437 Posts

    Default

    I agree! Bas je bio tu jedan njemac koji je kao muva bez glave jurio svuda zeljan da istrazi svaki kamen rusevina... Mnogo turista bi zeljelo da ode tqmo i da vidi sta je ostalo jos iz tog perioda ali bez organizacije nema nista... A ima ljudi, evo ja bi prvi mogao da npr. fotkam za razlgednice a usput bi mogao da budem i vodic s'obizrom da bi procitao i naucio to sto treba a jos uvijek neznam a sa jeizicima bi na lak nacin to objasnio na engleski, spanski i italijanski... Ali dzaba kad glavni ljudi nece nista korisno da urade...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  18. #43
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Bar
    Posts
    790
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Exclamation

    Quote Originally Posted by Fidel Castro
    I agree! Bas je bio tu jedan njemac koji je kao muva bez glave jurio svuda zeljan da istrazi svaki kamen rusevina... Mnogo turista bi zeljelo da ode tqmo i da vidi sta je ostalo jos iz tog perioda ali bez organizacije nema nista... A ima ljudi, evo ja bi prvi mogao da npr. fotkam za razlgednice a usput bi mogao da budem i vodic s'obizrom da bi procitao i naucio to sto treba a jos uvijek neznam a sa jeizicima bi na lak nacin to objasnio na engleski, spanski i italijanski... Ali dzaba kad glavni ljudi nece nista korisno da urade...
    To ne da je zalosno nego je i veoma neodgovorno.. ne mogu da vjerujem da jedno Podgoricko ljeto moze da parira Barskom ljetopisu ili da Budva ima da ponudi jacu kulturnu bastinu i manifestacije od nasih.. kad se zna da su se svi putevi ukrstali bas u ovom gradu i po pitanju kultura i po pitanju osvajacha ali .. jednostavno neki ljudi svoju funkciju ne svataju ozbiljno.. mada sto ja znam..
    Sve je komercijala..
    11 godina star PC je rahmetli.. Huswel I3 nastavlja posao
    www.magicprodesign.weebly.com

  19. #44
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,312
    Thanks Thanks Given 
    2,801
    Thanks Thanks Received 
    4,627
    Thanked in
    2,437 Posts

    Default

    Ma neka komercijalizuju sto oce samo neka naprave ono da valja... Eto npr. gledam Kotor koji i jeste lijep i sve ali mogu slobodno reci da je St. Bar bolji. Ipak Kotor je tako fino osvijetljen da onda izgleda i ljepsi nego sto je i kad bi se one rusevine fino osvijetlile oko sahat kule i ostalog mislim da bi za pocetak bio pun pogodak...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  20. #45
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Bar
    Posts
    790
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Angry

    Quote Originally Posted by Fidel Castro
    Ma neka komercijalizuju sto oce samo neka naprave ono da valja... Eto npr. gledam Kotor koji i jeste lijep i sve ali mogu slobodno reci da je St. Bar bolji. Ipak Kotor je tako fino osvijetljen da onda izgleda i ljepsi nego sto je i kad bi se one rusevine fino osvijetlile oko sahat kule i ostalog mislim da bi za pocetak bio pun pogodak...
    Eh Fidel..
    Znas li da je postojala ideja okupljanja mladih umjetnika iz Cg i Italije u onoj zgradi koja je citava juznije od portirove kucice.. i to sve u viziji razmijene iskustava i zajednickog rada.. Ja obozavam da stojim na vidikovcu kada sunce zalazi.. Nisam bila davno jer kad god gore odem digne mi se neka tuga zajedno sa bijesom a onda dune vjetar i to sve splasne ukoliko prije ostavim te zidine za sobom..
    11 godina star PC je rahmetli.. Huswel I3 nastavlja posao
    www.magicprodesign.weebly.com

  21. #46
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,312
    Thanks Thanks Given 
    2,801
    Thanks Thanks Received 
    4,627
    Thanked in
    2,437 Posts

    Arrow

    Uh, vidim ja da bi ti pisala clanke i to sa sve emocijama zajedno...

    I sto bi sa idejom? Nije se realizovala? Pa postoji li mogucnost da se uradi nesto slicno jer stvarno toliko malo treba da se uradi da se toliko poboljsa tamosnje stanje...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  22. #47
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Bar
    Posts
    790
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by Fidel Castro
    Uh, vidim ja da bi ti pisala clanke i to sa sve emocijama zajedno...

    I sto bi sa idejom? Nije se realizovala? Pa postoji li mogucnost da se uradi nesto slicno jer stvarno toliko malo treba da se uradi da se toliko poboljsa tamosnje stanje...
    A nije.. to je jos bila prica u ljeto 2003. ali nista od toga mada gore treba masa toga da se ulozi zgrada jeste cijela ali treba sprovesti struju vodu , uslove, da to bude neki dobar paritet Likovnoj akademiji na Cetinju.. sto da ne?
    NE mislim paritet u stvaranju i ucenju talenata nego u razmjeni iskustava i usmjeravanju tog talenta jer zaista imamo ljude koji su time obdareni.. Cini mi se cak dosta po primorju..
    A to da malo treba tu jesi u pravu ali danas rijetko ko izdejstvuje nesto za opste dobro.. sve je postao licni interes..

    P.S.Evo vam slike nekog zivog celjadeta pa ko pogodi ko je to, neka mi javi imace cokoljadu od mene
    Last edited by The_Age_of_Love; 30-06-06 at 00:44.
    11 godina star PC je rahmetli.. Huswel I3 nastavlja posao
    www.magicprodesign.weebly.com

  23. #48
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,312
    Thanks Thanks Given 
    2,801
    Thanks Thanks Received 
    4,627
    Thanked in
    2,437 Posts

    Default

    Da, izgleda vise nista enma sem licnog interesa nego eto... Dzabe cemo ja i ti ovdje pricati o istom kad to nece dati nikakvog rezultata, samo se mozemo iznervirati sto se moze nesto dobro napravititi ali ti koji to mogu nece...

    P.S. Mala bre ova slika jedna da prepoznam da je zenski rod a ne ko je... 'si ti slikala?
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  24. #49
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Bar
    Posts
    790
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Smile

    Quote Originally Posted by Fidel Castro
    Da, izgleda vise nista enma sem licnog interesa nego eto... Dzabe cemo ja i ti ovdje pricati o istom kad to nece dati nikakvog rezultata, samo se mozemo iznervirati sto se moze nesto dobro napravititi ali ti koji to mogu nece...

    P.S. Mala bre ova slika jedna da prepoznam da je zenski rod a ne ko je... 'si ti slikala?
    Ma nesam je ja slikala, to je skinuto sa montenegro.beauty sajta koji je pomenut u prethodnim postovima.. zali se covjeku koji je slikao, ja ne iljam
    11 godina star PC je rahmetli.. Huswel I3 nastavlja posao
    www.magicprodesign.weebly.com

  25. #50
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,312
    Thanks Thanks Given 
    2,801
    Thanks Thanks Received 
    4,627
    Thanked in
    2,437 Posts

    Default

    Ma nije da se zalim nego rekoh ako nisi ti slikala onda postoji mogucnost da si ti na slici ili neko koga [dobro] znas... Cisto logicki...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Satelitske slike Zemlje
    By simm in forum Nauka generalno
    Replies: 13
    Last Post: 29-11-14, 21:10
  2. vrijedne slike :)
    By apsolutno_nemoguca in forum Vizuelne umjetnosti
    Replies: 0
    Last Post: 04-05-05, 23:36
  3. Pitanje - Obrada slike ili vec sto...
    By Ben Dover in forum Software
    Replies: 2
    Last Post: 28-12-04, 20:37
  4. remake
    By funestis in forum Film
    Replies: 2
    Last Post: 05-11-04, 09:49
  5. Prve slike..
    By Unusual Suspect in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 37
    Last Post: 17-02-04, 22:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •