Results 1 to 3 of 3

Thread: I: Dresura

  1. #1
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default I: Dresura

    Potrebna mi je informacija tj broj ili slicno ako neko zna nekog dobrog dresera za dresuru zlatnog retrivera od 6mjeseci. Zanimaju me samo dreseri koji praktikuju dresuru u prisustvu gazde.
    Svaki info je dobro dosao. Hvala.

  2. #2
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Iskreno,dosta ce ti ljudi odavde reci da si ti svom psu najbolji dreser.Pretpostavljam da zelis da pas nauci komande tipa sjedi,lezi,cekaj,i to...To ga ti sve mozes nauciti.
    E sad,odbrana-napada je potpuno druga stvar.Za to je potreban dreser ili bar neko ko se baaaas dobro razumije u to,jer odbrana napad,vjezbe na rukavu nisu da kazem za "zezanje" jer pas to moze pogresno da shvati ukoliko sa njim to ne odradi osoba koja je kvalifikovana za to.Tako...Ali vidim da je golden u pitanju,ne znam,meni je dresura odbrana napad totalno nepoveziva sa tom rasom.
    Uglavom,ako nemas vremena da se bavis dresurom onda je vodi kod dresera kao sto si rekao koji praktikuju dresuru uz prisustvo vlasnika,jer je po mom misljenju mnogo glupo dati psa dreseru na mjesec dana ili vise,u zavisnosti koliko vec traje obuka,zato sto pas tada nauci da slusa i radi samo komandu,sto znaci da ce slusat svakoga.Ne znam za ostale,pricam u svoje ime,ne bih i nisam nikad dopustila da pas slusa bilo koga sem mene...
    Srecno sa dresurom.

  3. #3
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Naravno da dresura napad-odbrana ne dolazi u obzir jer to ne trazim od psa. Najvise me zanimaju ove osnovne komande. Tipa sjedi, lezi i ne je savladao ali zelio bih kad se nadje u drustvu drugih pasa da to isto praktikuje, da mogu normalno da ga setam na povodac i bez povodca tj u pitanju su sve neke osnovne stvari. Znaci sve osnovno pa ako ima neko preporuku neka javlja

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. dresura njemackog ovcara
    By OCTAVIAN in forum Kućni ljubimci
    Replies: 21
    Last Post: 08-02-18, 19:07
  2. Poslusnost,Dresura,Postupanje prema njemu
    By Stivi in forum Kućni ljubimci
    Replies: 93
    Last Post: 30-01-12, 12:42
  3. Dresura psa
    By surutka in forum Kućni ljubimci
    Replies: 18
    Last Post: 14-12-11, 17:07
  4. dresura pasa
    By wwewwe in forum Kućni ljubimci
    Replies: 3
    Last Post: 18-05-11, 14:40
  5. Dresura
    By kIkICa in forum Kućni ljubimci
    Replies: 19
    Last Post: 24-11-08, 10:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •