Page 1 of 4 1234 LastLast
Results 1 to 25 of 89

Thread: Đe je onaj miting SNSa najavljivan za jesen ?

  1. #1
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    922
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default Đe je onaj miting SNSa najavljivan za jesen ?

    Što bi, zna li ko sa onijem mitingom SNSa, koji su najavljivali po godine, svaki dan, da će bit na jesen ?
    Evo primače se zima, đe ga je taj slavni miting SNSa ?

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    pa bio je u beograd sakupilo se 100 izdajnika, 100 beogradskih besposlicara i 50 prolaznika.... inace svo vrijeme su iza bine djeca vozili rolere i psovali im kevu brdjansku jer nije nijesu imali prostora za voznju....da sam na mjesto njihovih roditelja tuzio bih zbog sputavanja prava na neometan fizicki razvoj, ko zna mozda su bili zarazeni i bolescu ludih krava, takvim vilidzerima ne bi trebalo dopustat da se primicu urbanom beogradu
    Last edited by JUSTICE; 18-10-05 at 16:14.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pun trg = 100 "izdajnika" :mrgreen:

    http://www.sns.cg.yu/slike/bgd1.jpg

    http://www.sns.cg.yu/slike/bgd2.jpg

    http://www.sns.cg.yu/slike/bgdbeta1.jpg

    Evo odje da gledate i da patite . Par hiljada okupljenih. Pa uporedite to sa onih 100-200 okupljenih na Cetinje :mrgreen:

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    dobro brate, jesi li ti corav ili bezobraza...sam postiras slike i blamiras se....pogedaj malo bolje...na prve dvije slike se vidi 10 ljudi cija jegustina na 1m2, ustvari gustina na 4m2...na trecoj slici imas 70 ljudi i kolonu koja prolazi u daljini....ipak to je centar grada u predvecerje...ne blamiraj se odje opet ka ondasa onim mapamakoje si postiro kad si tvrdio da nema CG na njima hahahahahahahah

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by Regi
    Što bi, zna li ko sa onijem mitingom SNSa, koji su najavljivali po godine, svaki dan, da će bit na jesen ?
    Ako ti budeš dolazio možda ga i održimo.
    Bude nas više u svakom slučaju nego ovih na Cetinju.

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Heheh stvarno ste vi Dukljani cudo. Evo pogledaj ovu sliku pa mi reci jel na ovoj slici vidis par hiljada ljudi ili 100 ljudi ? :mrgreen:

    http://www.sns.cg.yu/slike/bgdbeta2.jpg

    Kako ste vi dukljani smijesni. Jesi li ti ikad bio na trgu Republike? Jel si ikada vidio ovako zbijene "slucajne prolaznike" tamo? :mrgreen: Ja ne

    Inace ova prva slika koju je snimila agencija BETA pokazuje , onima koji znaju Beograd i trg Republike da je kompletan plato trga sve do Kolarceve ulice PUN. Na navedeni plato staje par hiljada ljudi. Kada su u pitanju "slucajni prolaznici" :mrgreen: oni svi gledaju svak na svoju stranu i bave se svojim poslom a u ovom slucaju sa ove slike svi gledaju u jednom pravcu tacnije u binu sa koje je navedena slika i napravljena. Evo vam slike pa da jos malo patite :mrgreen:

    http://www.sns.cg.yu/slike/bgdbeta1.jpg

    Justice obrati paznju na srpsku zastavu na kojoj pise Jadran . Sta mislis odakle su ovi sto je nose?
    Last edited by Janko23; 18-10-05 at 17:16.

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JUSTICE
    pa bio je u beograd sakupilo se 100 izdajnika, 100 beogradskih besposlicara i 50 prolaznika.... inace svo vrijeme su iza bine djeca vozili rolere i psovali im kevu brdjansku jer nije nijesu imali prostora za voznju....da sam na mjesto njihovih roditelja tuzio bih zbog sputavanja prava na neometan fizicki razvoj, ko zna mozda su bili zarazeni i bolescu ludih krava, takvim vilidzerima ne bi trebalo dopustat da se primicu urbanom beogradu
    Hahahahah! Presmijah se!
    Sto znaci opoziciji odrzavanje mitinga u Srbiji a ne u CG? Najbolje neka ga odrze i u Azerbejdzan u znak podrske
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Janko, sta ce tebe svi ti ljudi? Imaju li oni pravo glasa? Moze ih se okupit 10 miliona a CG ce i dalje biti nezavisna.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Janko23
    Heheh stvarno ste vi Dukljani cudo. Evo pogledaj ovu sliku pa mi reci jel na ovoj slici vidis par hiljada ljudi ili 100 ljudi ? :mrgreen:

    http://www.sns.cg.yu/slike/bgdbeta2.jpg

    Kako ste vi dukljani smijesni. Jesi li ti ikad bio na trgu Republike? Jel si ikada vidio ovako zbijene "slucajne prolaznike" tamo? :mrgreen: Ja ne

    Inace ova prva slika koju je snimila agencija BETA pokazuje , onima koji znaju Beograd i trg Republike da je kompletan plato trga sve do Kolarceve ulice PUN. Na navedeni plato staje par hiljada ljudi. Kada su u pitanju "slucajni prolaznici" :mrgreen: oni svi gledaju svak na svoju stranu i bave se svojim poslom a u ovom slucaju sa ove slike svi gledaju u jednom pravcu tacnije u binu sa koje je navedena slika i napravljena. Evo vam slike pa da jos malo patite :mrgreen:

    http://www.sns.cg.yu/slike/bgdbeta1.jpg

    Justice obrati paznju na srpsku zastavu na kojoj pise Jadran . Sta mislis odakle su ovi sto je nose?

    ovdje par iljada ljudi moze da vidi samo onaj ko vjeruje u bajke, ciri bu ciri ba i onaj ko svim srcem zeli da ih vidi....
    ono sto je najvaznije ta ovom vasem mitingu nije bio niti jedan rodjenu beogradjanin...a koliko se naduvanih navijaca doveli to je sasvim nebitno...ionako su dosli u BGd da se malo provedu...a ko i ne bi, jos malo ce svi koji zive u tom gradu ic na provod u Bilecu kao vrhunsko liberalno mjesto za provod i zivot jer cete zavest ortodoxni serijat, zamotat ce zene, zabradit ce se, izlovat a svijet ce u medjuvremenu napredovat....eto toliko o tome...
    Last edited by JUSTICE; 18-10-05 at 17:28.

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Haha evo broj glavu po glavu sa ove slike ako ne izbrojis dvije hiljade evo dje sam. Inace ovo o "drogiranim navijacima" shvaticu kao uvredu . SNS je siromasna stranka i mi nemamo novaca da vodimo ljude od Podgorice do Cetinja a kamoli do Beograda. Ja znam da ti mnogo patis zato sto SNS kao stranka uziva veliku podrsku u srpskom nacionalnom korpusu u CG kao i u matici Srbiji no to je tvoj problem. Drogirani ili ne ,mi smo Srbi i trazimo za svoj narod prava koja nam pripadaju i koja vec imaju Albanci u Crnoj Gori.

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Shvati kako god oces...to je moje misljenje....svakako niko normalan ne moze da dodje na takav miting i da sa tolikom kolicinom bljuvotina obasipa zemlju u kojoj zivi u sred druge zemlje....to se zove izdaja...
    Ja sam i 1993 godine kad je bilo najgore i kad je Milosevic haro , kad god sam bio sa strancima a citavog zivota radim samo sa strancima i samo za strance, nisam nikad nista reko protiv zemlje niti sam je vrijedjao...vec sam samo individualizirao krivicu...a vi ste bezobzirni izdajnici

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U subotu 08. oktobra 2005. godine, na Trgu Republike u Beogradu odrzan je dugo najavljivani miting "VELIKO VECE ZA SRBIJU I CRNU GORU" pod pokroviteljstvom SNS iz Crne Gore. Ovaj gibanicarski esnaf sastavljen od posljednje politicke pljeve koja je vjecno vezana pupcanim crijevom za srpsku tajnu policiju, uznemirena novim zudnjama za ujedinjenje svih "srpskih zemalja", u ovoj oktobarskoj noci razmetali su se svojom bezobzirnoscu, klevetama i optuzbama svega, ne samo sto je crnogorsko, nego sto je i civilizacijsko. Ovaj posljednji najprljaviji fekalitet velikosrpske politike, kojima je krvavi metez zadnjih decenija omogucio da se neometano sluze podloscu i bez kazne, jedino sprecavaju prava drugih. Mnogi od ucesnika ove veceri bili su povezani direktno ili indirektno sa srpskim "strojem za ubijanje". Andrija Mandic, Goran Danilovic, Novak Radulovic, Budimir Aleksic-Kimak i Zelidrag Nikcevic bili su zaduzeni da sa govornice svoju nagomilanu patolosku mrznju prema sopstvenom narodu, zagade Trg Republike gde je bilo prisutno stotinak olinjalih crnogorskih penzionera i malim brojem srpskih fasista na celu sa Matijom Beckovicem i Simonom Djureticem, oko kojih se snishodljivo motao Zaro Komanin. Njihovo prisustvo gubilo se u povecoj grupi tinejdzera koji su cekali koncert benda "Nevjerne bebe", prateci prezrivim pogledima i duhovitim dobacivanjima ustreptale govornike.
    Dekor ove groteskne predstave kao i uvijek isti, crne zastave sa mrtvackim glavama, srpske trobojke, subare, gunjevi, a sve praceno pjesmama koje predstavljaju himne smrti. Klicalo se cica Drazi, Mladicu, Karadzicu i Nebojsi Medojevicu. Groteskna obijest ovih rurarlnih smokljana, koji su ispoljili sve banalne crte svoje necovjecne prirode, uz uzasan arsenal gadosti, lazi i zlocinackih poruka mrznje pred malobrojnom i iznenadjenom publikom (koja je dosla da slusa muziku). Vecina govornika je otvoreno pozvala Srbiju da mora napasti Crnu Goru da bi se konacno rijesilo srpsko nacionalno pitanje sa jasnom porukom da referenduma nece i ne moze biti! Sa zlocinackim uzivanjem optuzivali su sve druge za ono sto sami predstavljaju, tako stvarajuci zaklon za sopstvenu izdaju koja je sustinski dio njihove prirode. Boreci se protiv crnogorskih nacionalnih interesa kod srpskih nacista obezbedjuje im poseban oreol boraca za srpstvo. Zelidrag Nikcevic je optuzio crnogorsku drzavu da je protjerala srpsku kulturu i zamijenili je hrvatskom, cime Crnogorci izrazavaju svoju nezahvalnost "...kada se zna da su ih opismenili Srbi". Budimir Aleksic, zvani Kimak je zapomagao sa tribine da Srbija mora hitno da intervenise "jer je u toku genocid nad Srbima, ...a i zbog toga jer pitanje Crne Gore je prije svega unutrasnje pitanje Srbije".
    Kao covjek koji je tek izasao iz neke pecine Novak Radulovic, kada se pojavio za govornicom, zacudjeni divljim preobrazajima i guslarskim ekstazama ovog politicki nedotupavnog govornika, izazvao je pravu buru smijeha u publici koja je sa nestrpljenjem ocekivala zakazani koncert. Optuzujuci premijera Djukanovica i crnogorsku vlast nekoliko puta je ponovio umjesto "krucijalni problem", "*****jalni problem!" Svoj govor je poceo gledajuci u nebo u epskoj nadusenosti rijecima "Svenarodni srpski sabore, veceras na ovom trgu slobode dosli smo da vam kazemo: NEMA REFERENDUMA. Ne damo mafiji da kroji i buca srpsku zemlju. Ne dajte braco da se dijelimo! Mi smo svi jednoplemenici". Na ovu bratsku ponudu Radulovica dobio je odgovor iz mase od jednog mladica uz glasan smijeh svojih drugova "Pusi ***** idiote seljacki, ko je bre doveo ove urodjenike ovde!
    Ovo "puskaranje" na Crnogorce nastavio je Goran Danilovic, i u Beogradu poznat kao "djedovo dijete" duboko ukorijenjen u srpsku tradiciju "snasarenja", za sto je najzasluzniji njegov djed. U prekomjernoj razdraganosti on je saopstio da oni ne dolaze u Srbiju da kazu da su zajedno, nego "da moramo i da cemo biti zajedno pa sta kosta da kosta!" On je zatrazio od Beograda i Srbije da ne vjeruju da je u Crnoj Gori sve zavrseno ... " tek cemo ih mi o jadu zabaviti, a u tome ocekujemo vasu bratsku pomoc".
    Nimalo ocaravajuca figura Novice Stanica, koji je stupio za govornicu kao klinicki primjer zivcanog sloma, ipak nije ostala neopazena u ovoj politickoj komediji. On je poceo vise da lelece nego da govori: "Braco i sestre iz nasih domova u Crnoj Gori ne izlaze Ceda Jovanovic, Vladan Batic, Vesna Pesic i svak ko je spreman da pljune na Srpsku pravoslavnu crkvu dobro je dosao. Sa TV ekrana vec cetiri godine odjekuje REFERENDUM, DUM, DUM, DUM, a Milo Djukanovic izgleda ne zna da su svi ratovi u bivsoj SFRJ poceli referendumom".
    U potpunom dusevnom rastrojstvu sa nevidjenom grajom, iritiran propalim nacistickim skupom lider, ove partije Andrija Mandic pozvao je "NA NOC DUGIH NOZEVA" kao jedinu pravu mjeru za nerazumne Crnogorce. Jer to su jedini preostali detalji koje treba posvrsavati da bi se stvorila jedinstvena srpska drzava!
    Bez pravih slusalaca, bez odjeka zavrsena je ova tirada banalnosti uz pozdrave nekoliko tragicnih figura crnogorskih penzionera sto su masuci listom "DAN" otpozdravljali ovim "simbolima moralnog unizenja", koji su se sa Trga zajedno sa Beckovicem izgubili u vlastitu noc. Ali u ovim odvratnim kricima koji imaju malo covjecnog prepoznaju se niti Kostunicinog i Tadicevog tkanja cije su mreze podlo razapete ovoga puta prema Crnoj Gori. Njima jos uvijek u svojim iluzijama potrebne su ove iznosene rukavice, da prema svojim zlocinackim planovima u Crnoj Gori njihove ruke ostanu neumrljane.

    Beograd, 10. X 2005. g.

  13. #13
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Exclamation

    Tuga ljudi...

    Ja stvarno ne znam sto da recem. Ako je ovo sto je intruder napisa istina (uz svo duzno postovanje, nisam vidio nijedan drugi komentar veceri), ja onda ne znam vise sto da mislim o tom narodu. Sram ih bilo, no obraza odavno nemaju...
    I am the one who locks.

  14. #14
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Exclamation

    Quote Originally Posted by Janko23
    Ja znam da ti mnogo patis zato sto SNS kao stranka uziva veliku podrsku u srpskom nacionalnom korpusu u CG kao i u matici Srbiji[...]
    Alo!!!
    "u srpskom nacionalnom korpusu", "matici Srbiji"... za'ebava li se ovaj coek!?
    Janko, citas li ti ista drugo osim dnevne stampe (DAN-a)?
    I am the one who locks.

  15. #15
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    U subotu 08. oktobra 2005. godine, na Trgu Republike u Beogradu odrzan je dugo najavljivani miting "VELIKO VECE ZA SRBIJU I CRNU GORU" pod pokroviteljstvom SNS iz Crne Gore. Ovaj gibanicarski esnaf sastavljen od posljednje politicke pljeve koja je vjecno vezana pupcanim crijevom za srpsku tajnu policiju, uznemirena novim zudnjama za ujedinjenje svih "srpskih zemalja", u ovoj oktobarskoj noci razmetali su se svojom bezobzirnoscu, klevetama i optuzbama svega, ne samo sto je crnogorsko, nego sto je i civilizacijsko. Ovaj posljednji najprljaviji fekalitet velikosrpske politike, kojima je krvavi metez zadnjih decenija omogucio da se neometano sluze podloscu i bez kazne, jedino sprecavaju prava drugih. Mnogi od ucesnika ove veceri bili su povezani direktno ili indirektno sa srpskim "strojem za ubijanje". Andrija Mandic, Goran Danilovic, Novak Radulovic, Budimir Aleksic-Kimak i Zelidrag Nikcevic bili su zaduzeni da sa govornice svoju nagomilanu patolosku mrznju prema sopstvenom narodu, zagade Trg Republike gde je bilo prisutno stotinak olinjalih crnogorskih penzionera i malim brojem srpskih fasista na celu sa Matijom Beckovicem i Simonom Djureticem, oko kojih se snishodljivo motao Zaro Komanin. Njihovo prisustvo gubilo se u povecoj grupi tinejdzera koji su cekali koncert benda "Nevjerne bebe", prateci prezrivim pogledima i duhovitim dobacivanjima ustreptale govornike.
    Dekor ove groteskne predstave kao i uvijek isti, crne zastave sa mrtvackim glavama, srpske trobojke, subare, gunjevi, a sve praceno pjesmama koje predstavljaju himne smrti. Klicalo se cica Drazi, Mladicu, Karadzicu i Nebojsi Medojevicu. Groteskna obijest ovih rurarlnih smokljana, koji su ispoljili sve banalne crte svoje necovjecne prirode, uz uzasan arsenal gadosti, lazi i zlocinackih poruka mrznje pred malobrojnom i iznenadjenom publikom (koja je dosla da slusa muziku). Vecina govornika je otvoreno pozvala Srbiju da mora napasti Crnu Goru da bi se konacno rijesilo srpsko nacionalno pitanje sa jasnom porukom da referenduma nece i ne moze biti! Sa zlocinackim uzivanjem optuzivali su sve druge za ono sto sami predstavljaju, tako stvarajuci zaklon za sopstvenu izdaju koja je sustinski dio njihove prirode. Boreci se protiv crnogorskih nacionalnih interesa kod srpskih nacista obezbedjuje im poseban oreol boraca za srpstvo. Zelidrag Nikcevic je optuzio crnogorsku drzavu da je protjerala srpsku kulturu i zamijenili je hrvatskom, cime Crnogorci izrazavaju svoju nezahvalnost "...kada se zna da su ih opismenili Srbi". Budimir Aleksic, zvani Kimak je zapomagao sa tribine da Srbija mora hitno da intervenise "jer je u toku genocid nad Srbima, ...a i zbog toga jer pitanje Crne Gore je prije svega unutrasnje pitanje Srbije".
    Kao covjek koji je tek izasao iz neke pecine Novak Radulovic, kada se pojavio za govornicom, zacudjeni divljim preobrazajima i guslarskim ekstazama ovog politicki nedotupavnog govornika, izazvao je pravu buru smijeha u publici koja je sa nestrpljenjem ocekivala zakazani koncert. Optuzujuci premijera Djukanovica i crnogorsku vlast nekoliko puta je ponovio umjesto "krucijalni problem", "*****jalni problem!" Svoj govor je poceo gledajuci u nebo u epskoj nadusenosti rijecima "Svenarodni srpski sabore, veceras na ovom trgu slobode dosli smo da vam kazemo: NEMA REFERENDUMA. Ne damo mafiji da kroji i buca srpsku zemlju. Ne dajte braco da se dijelimo! Mi smo svi jednoplemenici". Na ovu bratsku ponudu Radulovica dobio je odgovor iz mase od jednog mladica uz glasan smijeh svojih drugova "Pusi ***** idiote seljacki, ko je bre doveo ove urodjenike ovde!
    Ovo "puskaranje" na Crnogorce nastavio je Goran Danilovic, i u Beogradu poznat kao "djedovo dijete" duboko ukorijenjen u srpsku tradiciju "snasarenja", za sto je najzasluzniji njegov djed. U prekomjernoj razdraganosti on je saopstio da oni ne dolaze u Srbiju da kazu da su zajedno, nego "da moramo i da cemo biti zajedno pa sta kosta da kosta!" On je zatrazio od Beograda i Srbije da ne vjeruju da je u Crnoj Gori sve zavrseno ... " tek cemo ih mi o jadu zabaviti, a u tome ocekujemo vasu bratsku pomoc".
    Nimalo ocaravajuca figura Novice Stanica, koji je stupio za govornicu kao klinicki primjer zivcanog sloma, ipak nije ostala neopazena u ovoj politickoj komediji. On je poceo vise da lelece nego da govori: "Braco i sestre iz nasih domova u Crnoj Gori ne izlaze Ceda Jovanovic, Vladan Batic, Vesna Pesic i svak ko je spreman da pljune na Srpsku pravoslavnu crkvu dobro je dosao. Sa TV ekrana vec cetiri godine odjekuje REFERENDUM, DUM, DUM, DUM, a Milo Djukanovic izgleda ne zna da su svi ratovi u bivsoj SFRJ poceli referendumom".
    U potpunom dusevnom rastrojstvu sa nevidjenom grajom, iritiran propalim nacistickim skupom lider, ove partije Andrija Mandic pozvao je "NA NOC DUGIH NOZEVA" kao jedinu pravu mjeru za nerazumne Crnogorce. Jer to su jedini preostali detalji koje treba posvrsavati da bi se stvorila jedinstvena srpska drzava!
    Bez pravih slusalaca, bez odjeka zavrsena je ova tirada banalnosti uz pozdrave nekoliko tragicnih figura crnogorskih penzionera sto su masuci listom "DAN" otpozdravljali ovim "simbolima moralnog unizenja", koji su se sa Trga zajedno sa Beckovicem izgubili u vlastitu noc. Ali u ovim odvratnim kricima koji imaju malo covjecnog prepoznaju se niti Kostunicinog i Tadicevog tkanja cije su mreze podlo razapete ovoga puta prema Crnoj Gori. Njima jos uvijek u svojim iluzijama potrebne su ove iznosene rukavice, da prema svojim zlocinackim planovima u Crnoj Gori njihove ruke ostanu neumrljane.

    Beograd, 10. X 2005. g.
    Ovo je najtendeciozniji text koji sam imao prilike da prochitam u zadnjih nekoliko godina. (cak sta vishe mislim da je falsifikat)
    Da li je Crnogorcima moguce rechima objasniti da nedaj boze istog referenduma u Srbiji i nebi bilo problema sa kvotom i cenzusima a kamoli da IKO NORMALAN IDE u CG da tamo ratuje protiv istih pa kako god se osecali??? ALO BRE STOKO 21. vek nema vishe toga puscite nas svojih gluposti

    PS Ko god je ovo pisao taj Vam dobro nemisli
    Last edited by manace; 18-10-05 at 18:57.

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma gluposti...bilo oko 200 ljudi i djece koja cekaju koncert

    "moramo i da cemo biti zajedno pa sta kosta da kosta!" - miting u jednoj recenici
    sa srbijom pa makar nas ne bilo
    mada to nije nishta neocekivano od SNS-a
    chetnichka koreografija i tri prsta su najveci domet ove stranke
    jedva cekam taj miting u pg...mozda i dodjem sa par drugova,cisto da nas bude vise

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by manace
    Ovo je najtendeciozniji text koji sam imao prilike da prochitam u zadnjih nekoliko godina. (cak sta vishe mislim da je falsifikat)
    Da li je Crnogorcima moguce rechima objasniti da nedaj boze istog referenduma u Srbiji i nebi bilo problema sa kvotom i cenzusima a kamoli da IKO NORMALAN IDE u CG da tamo ratuje protiv istih pa kako god se osecali??? ALO BRE STOKO 21. vek nema vishe toga puscite nas svojih gluposti
    ahahahaha keaeaeko je shto si se iznervira?
    ne pozivam ja na rat nego SNS i zoran zizic
    mislim bre jbt batice samo opushteno

  18. #18
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    ahahahaha keaeaeko je shto si se iznervira?
    ne pozivam ja na rat nego SNS i zoran zizic
    mislim bre jbt batice samo opushteno
    Reko li ja pre vi sami sebi snama pretite (i to i jedni i drugi)??? i posle Srbi ili genocidni ili asimilatori Velje Srbije :-)

  19. #19
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by manace
    Ovo je najtendeciozniji text koji sam imao prilike da prochitam u zadnjih nekoliko godina. (cak sta vishe mislim da je falsifikat)
    Da li je Crnogorcima moguce rechima objasniti da nedaj boze istog referenduma u Srbiji i nebi bilo problema sa kvotom i cenzusima a kamoli da IKO NORMALAN IDE u CG da tamo ratuje protiv istih pa kako god se osecali??? ALO BRE STOKO 21. vek nema vishe toga puscite nas svojih gluposti
    :lolblue: :lolblue: :lolblue: "21. vek nema vise toga..." :lolblue: :lolblue: :lolblue:

    intruder -
    Last edited by Interpol; 18-10-05 at 19:12.
    I am the one who locks.

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by manace
    Reko li ja pre vi sami sebi snama pretite (i to i jedni i drugi)??? i posle Srbi ili genocidni ili asimilatori Velje Srbije :-)
    moras bit konkretan...koji smo to mi?mi crnogorci?mi rejveri?mi iz pipera?ko brate ?

  21. #21
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    200
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    ahahahaha keaeaeko je shto si se iznervira?
    ne pozivam ja na rat nego SNS i zoran zizic
    mislim bre jbt batice samo opushteno
    Zasto ostavi nepotpisan tekst koji si postirao? Daj nam link!

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool

    Заједница опстаје нема референдума

    Београд (МИНА) - Српска народна странка (СНС) поручила је вечерас, са скупа на Тргу Републике у Београду, да заједничка држава Србије и Црне Горе опстаје и да неће бити референдума о црногорској независности.

    Послије неколико манифестација у црногорским градовима за очување Државне заједнице и унапређења њеног функционисања, СНС је организовала скуп "Велика вечер за Србију и Црну Гору" у Београду.

    Предсједник партије Андрија Мандић је рекао да су у Београд дошли са поруком - "ми ћемо бити те снаге у Црној Гори које ће се изборити за заједничку државу".

    "Питање Црне Горе није питање само једне чланице већ унутрашње питање Државне заједнице", нагласио је он.

    Мандић је казао да српски народ у Црној Гори не жели да прихвати да се на челу Црне Горе налази човјек који се појављује у пресудама италијанске владе против криминалаца.

    "Нема референдума у Црној Гори. То смо поручили у парламенту, у Бијелом Пољу, Беранама, Пљевљима и Никшићу, то и поручујемо у Београду, као што ћемо исту поруку упутити и Милу Ђукановићу са скупа у Подгорици", казао је Мандић.

    Предсједник Извршног одбора Будимир Алексић је оцијенио да нема народа у Европи чија се права толико крше као српског народа у Црној Гори.

    "Оно што се дешава са 200 хиљада Срба у Црној Гори може се поредити са оним што се Србима дешава на Косову", рекао је он.

    Потрпредсједник Горан Даниловић је нагласио да СНС вјерује у заједничку државу Србије и Црне Горе.

    Према ријечима потпредсједника Новице Станића, ко год напада Србе и Србију "добродошао је" на Телевизији Црне Горе. "Добродошао је код Ђукановића, а ми смо дошли код вас у Београд јер пречих немамо".

    Он је истакао да о државном статусу морају да се изјасне сви држављани Црне Горе, оцјењујући да је у Црној Гори на сцени антисрпска политика.

    На скупу у Београду догодио се мањи инцидент, кратко песничење два младића, које су окупљени брзо раздвојили. Они су у пратњи полиције отишли да дају изјаве.

    СНС је, послије говора њених челника, организовала "поклон концерт" младима Београда на којем је наступио рок састав "Неверне бебе".


    --------------------------------------------------------------------------------

    Говор Желидрага Никчевића којим је отворен скуп

    Даме и господо, драги Београђани,

    Током протекла два вијека државна политика Црне Горе била је да из Србије и осталих српских области доводи најбоље учитеље и политичаре, који су помогли Црногорцима да добију препознатљив европски културни идентитет, највидљивији кроз дјела некадашње црногорске владајуће династије Петровић-Његош.

    Ова династија дала је Српству неке од највећих националних идеолога и прегалаца.

    Црна Гора је такође Србији и Српству дала неке од највећих политичара, научника, писаца, умјетника и љекара, одуживши се тако остатку Српства за несебично вишевјековно просветитељство у Црној Гори.

    Ова двосмјерна веза од сјевера ка југу Српства и обрнуто, нажалост, прекинута је 1997. године. Тада је на сцену ступио Мило Ђукановић – тада почиње да се прекида органско јединство Србије Црне Горе, можда највидљивије у култури.

    Убрзо је српску поп и рок културу замијенио хрватски талас који је преплавио црногорске медије, као што су српске писце, из Србије и из Црне Горе, замијенили тзв. новоцрногорски, који свој идентитет не налазе у локалном српском, већ у сусједном, хрватском, римокатоличком.

    Наравно да је све то лажно и неискрено, насилно и трагикомично.

    Међутим, и поред тога, ви знате: данас млади из Црне Горе путују на велике културне, музичке и спортске спектакле у Београд, Нови Сад и Ниш, и на тај начин одржавају своју везу са Србијом.

    Ти млади људи желе квалитет и модерност, а то може да им пружи само заједничка држава.

    Драги Београђани, не затварајте очи пред чињеницом да у Црној Гори живи толико младих људи који неће да остану у резервату.

    СНС говори у њихово име.

    Један смо народ, и тако треба да остане.

  23. #23
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Texas
    Posts
    963
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Interpol
    Tuga ljudi...
    Ja stvarno ne znam sto da recem. Ako je ovo sto je intruder napisa istina (uz svo duzno postovanje, nisam vidio nijedan drugi komentar veceri), ja onda ne znam vise sto da mislim o tom narodu. Sram ih bilo, no obraza odavno nemaju...
    Истина је Интеполе, жива истина! Толико је истина да Интрудер није смео да постави име аутора тог текста!

    Него, сећате ли се комунизма и текстова у то доба? Овај текст неодољиво подсећа на то доба! Текст је прпун увредљивих речи попут “gibanicarski esnaf , Ovaj posljednji najprljaviji fekalitet velikosrpske politike, gde je bilo prisutno stotinak olinjalih crnogorskih penzionera”! Аутор овог текста није смео да овде постави нити један једини текст са тог скупа, тако да га ми прочитамо и сами се уверимо о чему се тамо радило!
    Главу дајем крајину не дајем ...

  24. #24
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default I najgora majka, je bolja od najbolje tetke

    Tetka u Beogradu priga izvrsne priganice,
    ali nijesam chuo da se za priganice koriste,
    dugaaaaachki nozevi,
    zahebato, bato, ako se ne zahhhebava, nastradashe PRIGANICE,

    a tetki treba skrenut paznju, da se ne troshi, sa priganicama.....
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Homoljac_
    Истина је Интеполе, жива истина! Толико је истина да Интрудер није смео да постави име аутора тог текста!

    Него, сећате ли се комунизма и текстова у то доба? Овај текст неодољиво подсећа на то доба! Текст је прпун увредљивих речи попут “gibanicarski esnaf , Ovaj posljednji najprljaviji fekalitet velikosrpske politike, gde je bilo prisutno stotinak olinjalih crnogorskih penzionera”! Аутор овог текста није смео да овде постави нити један једини текст са тог скупа, тако да га ми прочитамо и сами се уверимо о чему се тамо радило!
    :lolblue:
    kakve su to gluposti oko autora texta - vazno je da je text istinit a to vama ne odgovara

    ako bas treba autor evo ga : Mirko Zecevic (Beograd)

Page 1 of 4 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •