Results 1 to 9 of 9

Thread: Kako vrijeme prolazi

  1. #1
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default Kako vrijeme prolazi




    Počela prije nešto dana ova Turska serija na TV Vijesti,a jeste da smo ih siti,od Turskih preko Španskih do Indijskih al odgledah dio gdje se pojavio najmladji član glumačke ekipe dječak Osman i ne mogah da odolim a da ne postavim seriju jer vjerujem da će je još po neko pratiti.
    Dječak me oduševljava i da mogu pojela bih ga koliko je sladak a toliko me ganula njegova gluma da sam počela da pratim i da se zanimam serijom.


    Emir Berke Zincidi








    "Strašnu zvijer koja se krije u ljudima tu večer sam prvi put upoznao u svojoj porodici.
    Iskolačene oči,u bijesu vrat koji se isteže,nabrekle vene,prvi put sam ih tada vidio,njenu krvoločnost i
    užasne krike prvi put sam tada primijetio...
    Naravno,to nije bio zadnji susret sa njom.Sa sličnim scenama sam se i kasnije susretao.
    Možda,kada spominju odrastanje,pod tim misle navikavanje na ovakve scene...
    Kad god vidim osobu koja pod bijesom viče,plače,prijeti,uvjek se sjetim tog prvog trenutka kada
    sam se u strahu susreo sa tom zvjeri.
    Možda je zbog toga jedan dio mene uvjek djetinjast,ostao pod osjećajem krivnje."



    "Tiha voda brijeg roni..."

  2. #2
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    A nemoj ovo

  3. #3
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Pljas !

  4. #4
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Šljus!
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    nemoguce je da dobar covjek ne vjeruje u Boga.

  5. #5
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Mali može ladno da drži čas glume mnogima koji su završili našu akademiju, a i šire. Nisi jedina koja je oduševljena njime, takođe se sva rastopim kad ga gledam, ukrala bih ga. Što se serije tiče ona je sasvim solidna, jedino mi se ne svidja to što su upleli i neke kriminalce pa se priča mnogo širi, ipak mislim da bi bilo bolje da su se fokusirali samo na porodičnu dramu i političku atmosferu koja je vladala u to doba. Biće nekih ubitačno teških trenutaka... (odgledala sam 1 sezonu)
    Last edited by the_lady_marianna; 11-04-13 at 17:26.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  6. #6
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sladak je stvarno, vjerovatno i prirodni talenat, pogledaću seriju, ali malo, jer ne volim turske serije.

  7. #7
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default


    Ajde ljudi,nije svako moderan da gleda GOT i ostale visokocijenjene serijale.Nije bitno što je serija Turska,gluma i slatkoća dječaka je toliko posebna da čovjek ne može da ostane ravnodušan.

    Lady ja sam uspjela da odgledam na neki sajt 4 epizode,svaka po 2 djela od 46 min,ne znam kako će se odvijati,al Osman mi ne da da je batalim.
    ))



    "Tiha voda brijeg roni..."

  8. #8
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam pratio jedno vrijeme na Tv1 (televizija Mostar) no mi zamracise taj kanal preko satelita... Jedva cekam da nastavim dje sam stao...

    Topla preporuka i od mene

  9. #9
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Ponekad (jer nemam kad za redovno) odgledam i malecni je presladak.

    Čula sam da je ovo jedna od kvalitetnijih serija. Ali i veoma tragičnih. Čak se ljudi koji gledaju pitaju hoće li biti u seriji makar jedan dan mira i sreće.

    Edit: Malo veća digresija:
    Nešto što me nervira na ovom našem forumu je što su neki ljudi toliko puni predrasuda pa automatski kad se pomene turska serija krenu sa nekim zgražavanjem i čuđenjem. Nije da reklamiram, ali za razliku od ovog foruma forum.hr je daleko otvoreniji i na njemu ima mjesta za sva mišljenja i afinitete na svijetu pa i poseban podforum za turske serije.
    O ukusima se ne treba raspravljati nego ko ne voli neka zaobiđe. Ja lično gledam i Game of Thrones i Lost i Breaking Bad i Svi vole Rejmonda i Treći kamen od Sunca , i Bolji Život i Porodično Blago ali isto tako smatram da je Ezel jedna fantastična serija, odgledala sam onu mrčenu Fatmagul, kao i Zabranjeno Voće. Kažu da je dobra neka serija Sila, pa planiram i to da gledam kad nađem vremena. Volim serije više nego filmove jer mnogo detaljnije razrade neku tematiku i dublje uđu u karakter likova, a volim i to što traju kratko, pa svaki dan po 20 - 45 minuta imam neku zanimaciju.

    Svaka zemlja ima dobre i loše filmove, dobre i loše serije, dobre i loše glumce. Iskreno mnogo više serija i filmova u holivudskoj produkciji su lošije nego turske, naše ili hrvatske. Ako neko gleda i nešto što je loše, opet je to njegova stvar (moja majka je npr. gledala neku hrvatsku seriju samo zato što joj se strašno sviđalo kakav divan namještaj imaju u kućama i kako su uredili bašte) i nema potrebe za izlišnim spamovanjem i zgražavanjem.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 10
    Last Post: 27-07-10, 23:18
  2. Replies: 96
    Last Post: 04-09-09, 20:08
  3. svashtochine...kako ubiti vrijeme na poslu
    By DeViLiSh|Je$$uS in forum Sve i svašta
    Replies: 9
    Last Post: 11-01-07, 22:21
  4. Kako su se Crnogorci izjasnjavali SVOJEVOLJNO za vrijeme Kralja Nikole:
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5
    Last Post: 29-07-05, 20:07

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •