Results 1 to 16 of 16

Thread: HP g6

  1. #1
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    503
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default HP g6

    Imam hp g6 amd dual core 4300m a4,4giga rama,i o jadu se s njim zabavih.Stalno mi kresuje komp iskace mi ono plavo(crash dump) pogotovo ako pokrenem windows index rating.i stalno mi se desava da mi odjednom zakoci slika i posle 30 sekudi proradi i pise mi graphich driver has stopped working,ZASTO???
    milion drivera sam probao ne znam sta je vise.ako neko ima isti problem i da ga je rijesio neka kaze,sve mi je dobro doslo
    neko mi rece da je moj racunar pravljem za windows 8 da li to ima neke veze?

  2. #2
    Join Date
    May 2011
    Posts
    528
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    paviliona g6 kroz moje ruke je proslo barem 15 razlicith modela, znaci morao bi dati vise informacija da bi ti rekli jel predvidjen za win8 ili win7, mada mislim da to nema nikakve veze, tebi je problem u grafickoj kartici, ne znam konkretno za taj model, ali to sto si opisao je na nekim slucajevima na koje sam ja nailazio radio VPU Recover, koji je sprecavao da se racunar ne zakuca....za pocetak skini najnovije drivere za graficku, kao i za chipset

  3. #3
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    503
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by terenac View Post
    paviliona g6 kroz moje ruke je proslo barem 15 razlicith modela, znaci morao bi dati vise informacija da bi ti rekli jel predvidjen za win8 ili win7, mada mislim da to nema nikakve veze, tebi je problem u grafickoj kartici, ne znam konkretno za taj model, ali to sto si opisao je na nekim slucajevima na koje sam ja nailazio radio VPU Recover, koji je sprecavao da se racunar ne zakuca....za pocetak skini najnovije drivere za graficku, kao i za chipset
    evo ti tacan model C4w67ea
    kako mislis problem i grafickoj? hardverski ili softverski?
    ako mozes da mi fino opises u cemu je problem jer cu daidem da im ga ponesem da mi ti naprave pa da znam sta da im kazem jer mi se na glavu popeo ovaj laptop 5 puta sam ga nosio i ni jednom ga nisu napravili

    ima li jos neko neko rjesenje?

  4. #4
    Join Date
    May 2011
    Posts
    528
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a ako ga za 5 puta nisu mogli napraviti, trazi im novi ako ti je u garanciji.

  5. #5
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    503
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by terenac View Post
    a ako ga za 5 puta nisu mogli napraviti, trazi im novi ako ti je u garanciji.
    u garanciji je,ali oni ga nisu otvarali,pa me zato interesuje mislis li da je hradverski kvar ili softverski

  6. #6
    Join Date
    May 2011
    Posts
    528
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mugi11 View Post
    u garanciji je,ali oni ga nisu otvarali,pa me zato interesuje mislis li da je hradverski kvar ili softverski
    jesi li uradio ovo sto sam ti rekao ?

    drajvere za graficku i chipset???? procitaj postove gore izvise....

  7. #7
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    503
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by terenac View Post
    jesi li uradio ovo sto sam ti rekao ?

    drajvere za graficku i chipset???? procitaj postove gore izvise....
    jesam,dzaba mi sve opet mi koci driver od grafike

  8. #8
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    1,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a ko ti je radio 5 puta to ?
    Kompletan servis vaseg racunara,
    Profesionalno,brzo,najpovoljnije !!!
    067/765-470 (16h-21h)

  9. #9
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    503
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djosla View Post
    a ko ti je radio 5 puta to ?
    ja sam ga nosio u enter u moskovskoj dje sam ga i kupio

  10. #10
    Join Date
    May 2011
    Posts
    528
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ponesi ga u CT, posto su oni ovlasteni servis i detaljno im sve objasni, kako i sta, ponesi i HP garantni list, nadam se da su ti ga dali ...

  11. #11
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    503
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by terenac View Post
    ponesi ga u CT, posto su oni ovlasteni servis i detaljno im sve objasni, kako i sta, ponesi i HP garantni list, nadam se da su ti ga dali ...
    To sam i mislio da uradim ali reko prvo vas da pitam da ga ne nosim bez veze,imam garanciju ali ne znam dje je tacno CT

  12. #12
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    896
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mugi11 View Post
    Imam hp g6 amd dual core 4300m a4,4giga rama,i o jadu se s njim zabavih.Stalno mi kresuje komp iskace mi ono plavo(crash dump) pogotovo ako pokrenem windows index rating.i stalno mi se desava da mi odjednom zakoci slika i posle 30 sekudi proradi i pise mi graphich driver has stopped working,ZASTO???
    milion drivera sam probao ne znam sta je vise.ako neko ima isti problem i da ga je rijesio neka kaze,sve mi je dobro doslo
    neko mi rece da je moj racunar pravljem za windows 8 da li to ima neke veze?
    Ova serija racunara imala je ranije problem sa ram memorijom, sto kod tebe ocigledno nije slucaj, tebi graficka pravi problem. Pogledaj koju ti graficku prijavljuje, neki ljudi su se zalili da im prijavljuje 7420g umesto 7670, sto su preko sto muka resavali instalacijom i reinstalacijom drivera.

    Instaliraj ti win 7 ultimate umesto tog win 8 i ako opet imas probleme reklamiraj u ovlascenom servisu. Ako win 8 ne radi kako treba na tvom laptopu a win 7 radi bez problema, nijesi ni na kakvom gubitku. Win 8 je jako dobar za onog ko zna da iskoristi njegove resurse, velika glavobolja za onoga ko hoce da ga instalira da bi pricao da ima najnoviji operativni sistem.

  13. #13
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    346
    Posts
    633
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moj je identichan problem imao i na kraju je lipsala plocha - dok je nisu zamijenili sve je bilo uzalud - inache ja sam isforsirao da crkne dok bi ti mogao da promijenish termalnu pastu na procesoru i grafichkoj jer je na mom bila beton ....

  14. #14
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,000
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    pa i ja da znam ovaj problem se uglavnom desava kad dolazi do pregrijavanja grafike , a moze biti i do drivera ...
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  15. #15
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    503
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    pa i ja da znam ovaj problem se uglavnom desava kad dolazi do pregrijavanja grafike , a moze biti i do drivera ...
    Quote Originally Posted by lexmaul. View Post
    Moj je identichan problem imao i na kraju je lipsala plocha - dok je nisu zamijenili sve je bilo uzalud - inache ja sam isforsirao da crkne dok bi ti mogao da promijenish termalnu pastu na procesoru i grafichkoj jer je na mom bila beton ....
    strucniji od nas kazu da je u pitanju driver

  16. #16
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    346
    Posts
    633
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nema shanse da je do toga - ali ajd svaki je hardver poseban sam po sebi - srecnooo

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •