Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 35

Thread: Ne daj boze!!

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Ne daj boze!!

    Zamislite da je,ne daj boze, Srbija ekonomski i vojno veoma razvijena, da posjeduje nuklearnu glavu i da ne mora da slusa zapad. Ja mislim da se ostat ne bi moglo od njih! III svjetski rat bi odavno poceo jer bi oni kreirali istoriju po kojoj su Njemacka, Japan, Kanada... sprske zemlje koje vape za zlobodom Srpskog presjednika Zloba Milosevica.
    Mogu mislit sta bi se sa CG zbilo.... S' toga dolazimo do zakljucka da je Srbija osudjena da dozivotno bude siromastina i zavisna od zapadnih zemalja, a uskoro i od evropske CG!
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    daće Bog...

  3. #3
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek
    Zamislite da je,ne daj boze, Srbija ekonomski i vojno veoma razvijena, da posjeduje nuklearnu glavu i da ne mora da slusa zapad. Ja mislim da se ostat ne bi moglo od njih! III svjetski rat bi odavno poceo jer bi oni kreirali istoriju po kojoj su Njemacka, Japan, Kanada... sprske zemlje koje vape za zlobodom Srpskog presjednika Zloba Milosevica.
    Mogu mislit sta bi se sa CG zbilo.... S' toga dolazimo do zakljucka da je Srbija osudjena da dozivotno bude siromastina i zavisna od zapadnih zemalja, a uskoro i od evropske CG!
    A zamisli da Crna Gora pochne ishta da radi :-) .....

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    to je već teško zamislivo

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Boga mi, vi ka' da ste nesto veci radnici.
    Svaka drzava koja se odvojila od Srbija je danas ispred nje. To nam govori da je Srbija kocnica koju cemo mi da odstranimo uskoro i krenemo putem Hrvatske i Slovenije! Zivjeli!
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  6. #6
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek
    Boga mi, vi ka' da ste nesto veci radnici.
    Svaka drzava koja se odvojila od Srbija je danas ispred nje. To nam govori da je Srbija kocnica koju cemo mi da odstranimo uskoro i krenemo putem Hrvatske i Slovenije! Zivjeli!

    Samo vi ajte lagano :-) snacemo se mi JADNI i za to more nekako...

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by manace
    Samo vi ajte lagano :-) snacemo se mi JADNI i za to more nekako...
    ma turska je blizu
    vratite se korijenima

  8. #8
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    ma turska je blizu
    vratite se korijenima
    A jesi li ti normalan pa 500 godina smo ih terali odavde pa sad da im idemo tamo :-)
    Grchka/Bugarska/Spanija

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by manace
    Samo vi ajte lagano :-) snacemo se mi JADNI i za to more nekako...
    Sto ne iskopate jednu rupcagu u sred Srbije a mi cemo vam dosut slane vode iz naseg mora i da imate da se prckate??
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  10. #10
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek
    Sto ne iskopate jednu rupcagu u sred Srbije a mi cemo vam dosut slane vode iz naseg mora i da imate da se prckate??
    Hvala netreba :-) pravicemo Bambilend chim se Marko vrati....sa sluzbenoga puta

  11. #11
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Lazio/PG
    Posts
    398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    svrha ovoga topica?
    tema je krajnje debilna...

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Nije tema debilna uopste. Topic moze da posluzi kao opomena sta bi se moglo desit ukoliko Srbija vojno i ekonomski ojaca i postane nezavisna od zapada. S' obzirom da je toliki dio populacije za Radikale, Balkan, Evropa a boga mi ni svijet ne moze da dopusti moc takvoj svijesti.
    Ukoliko ti je topic neshvatljiv, potrazi neki srazmjeran tvojim kapacitetima i ne spamuj.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  13. #13
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek
    Nije tema debilna uopste. Topic moze da posluzi kao opomena sta bi se moglo desit ukoliko Srbija vojno i ekonomski ojaca i postane nezavisna od zapada. S' obzirom da je toliki dio populacije za Radikale, Balkan, Evropa a boga mi ni svijet ne moze da dopusti moc takvoj svijesti.
    Ukoliko ti je topic neshvatljiv, potrazi neki srazmjeran tvojim kapacitetima i ne spamuj.
    Ti kako prichas ispada da je svaki Srbin bradat sa nozem u zubima i zakrvavljenih ochiju alooooooo
    Mi smo evropski narod, oduvek smo bili zelimo da zivimo na nashoj zemlji da nas neguraju i za nashe dobro ne iseljavaju. A sem toga i nauchismo lekciju od Albanaca tiha voda breg roni zato nebrini... za Srbiju

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by manace
    A zamisli da Crna Gora pochne ishta da radi :-) .....
    Vidim gore u srbiju se opucise od radova.

    BTW totalno nepotreban topik.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  15. #15
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Lazio/PG
    Posts
    398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek
    Nije tema debilna uopste. Topic moze da posluzi kao opomena sta bi se moglo desit ukoliko Srbija vojno i ekonomski ojaca i postane nezavisna od zapada. S' obzirom da je toliki dio populacije za Radikale, Balkan, Evropa a boga mi ni svijet ne moze da dopusti moc takvoj svijesti.
    Ukoliko ti je topic neshvatljiv, potrazi neki srazmjeran tvojim kapacitetima i ne spamuj.
    Tema jeste debilna jer do toga nece doci jer Srbija nema ni ekonomske ni bilo kakve druge potencijale da to izvede... a da nekim sluchajem ima to joj naravno ne bi bilo dozvoljeno jer kao shto smo i vidjeli svjetskim silama nije problem izvrshit invaziju agresiju ,kako ocesh, na neku zemlju ako je ne poslusha shto se tih stvari tiche...
    Imash li ti uopshte predstavu koliko naoruzhanje koshta? Koliko para treba za odrzhavanje svega toga i koliko brzo sve to opet zastarijeva?
    Nema Srbija tih para da izvede to o chemu ti prichash i chega se ti pribojavas... a opet s druge strae nema ni kapaciteta da sama to proizvodi...
    Josh jedna stvar - shto je s tobom? Ti samo o nekakvim ratovima prichash i slutish neka krvoprolica? jesi ti normalan? Jesu tebe zlostavljali kao malog?
    Strashno...

  16. #16
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Hahahhaha! Jesu, Sisate i Guzate dame su me skoro stalno sexualno zlostavljale dok sam manji bio...
    Sto ne izvrse svjetske sile invaziju na Sjevernu Koreju?
    Srbija nije ekonomski jaka trenutno, ali ima veliko trziste i velike potencijale da ekonomski puno ojaca i nadjaca susjede. Sad, druga je stvar sto su oni glupi i sto to ne vide. Poenta moga topika je sta ako to uvide? Nije to tako nemoguce kao sto se tebi cini...A cim nacionalisticki nastrojena drzava malo ekonomski ojaca, sta ce da kupuje??
    Mucni tintarom!
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  17. #17
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Lazio/PG
    Posts
    398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Chovjeche bozhji ako Srbija ima potencijale da nadjacha ekonomski koga si vec rekao a shto onda ima RUSIJA? Rusija jedina drzhava koja u okviru svojih granica ima sve mogutje sirovine koje postoje na planeti kakve onda ona potencijale ima? Shto ona ne postane neki ekonomski gigant no je eto tu nedje nedaleko od nas?
    Sjeverna Koreja? Jesi li ti svjestan da SK raspolazhe nuklearnim arsenalom? Znashli ti uopshte ishta o SK kakav je tamo rezhim kakva je tamo diktatura i potpuna izolacija od strane bilo kojeg drugog spoljashnjeg uticaja i faktora? Jesi li svjestan da neko krene na SK a pogotovo USA da bi se to vrlo lako moglo pretvorit u nuklerani rat sa epilogom smaka svijeta?
    Mucni ako imash chime...

    P.S. Nijedan narod ne zasluzhuje Shreka...

  18. #18
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek
    Hahahhaha! Jesu, Sisate i Guzate dame su me skoro stalno sexualno zlostavljale dok sam manji bio...
    Sto ne izvrse svjetske sile invaziju na Sjevernu Koreju?
    Srbija nije ekonomski jaka trenutno, ali ima veliko trziste i velike potencijale da ekonomski puno ojaca i nadjaca susjede. Sad, druga je stvar sto su oni glupi i sto to ne vide. Poenta moga topika je sta ako to uvide? Nije to tako nemoguce kao sto se tebi cini...A cim nacionalisticki nastrojena drzava malo ekonomski ojaca, sta ce da kupuje??
    Mucni tintarom!
    Nebrini se za nash extremizam samo nam sudite jednako kao ostalima, da nemora svaka generacija da ispravlja neku krivu Drinu. Elem uzmi primer Bosne tamo je sada mir, zar ne ???

    PS Shrek stvarno si chudan chovek pa bas je suprotno pre ce gladni zaratiti no siti i bezbrizni. Sta gladni imaju da izgube ???
    Last edited by manace; 19-10-05 at 17:07.

  19. #19
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Niko||aki
    Chovjeche bozhji ako Srbija ima potencijale da nadjacha ekonomski koga si vec rekao a shto onda ima RUSIJA? Rusija jedina drzhava koja u okviru svojih granica ima sve mogutje sirovine koje postoje na planeti kakve onda ona potencijale ima? Shto ona ne postane neki ekonomski gigant no je eto tu nedje nedaleko od nas?
    Sjeverna Koreja? Jesi li ti svjestan da SK raspolazhe nuklearnim arsenalom? Znashli ti uopshte ishta o SK kakav je tamo rezhim kakva je tamo diktatura i potpuna izolacija od strane bilo kojeg drugog spoljashnjeg uticaja i faktora? Jesi li svjestan da neko krene na SK a pogotovo USA da bi se to vrlo lako moglo pretvorit u nuklerani rat sa epilogom smaka svijeta?
    Mucni ako imash chime...

    P.S. Nijedan narod ne zasluzhuje Shreka...
    Samo se nadam da u Rimu nestudiras ekonomiju :-)
    A Japan koliko ima resursa sa bruto drustvenim proizvodom skoro VECIM od Nemacke i Britanije zajedno.

  20. #20
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Lazio/PG
    Posts
    398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ada niko nije rekao da je to presudno da se bez toga ne mozhe ali upravo to ja i pokushavam ovome shreku da pokazhem manace da je nebitno kakve ti preduslove imash da ti nishta ne mora da znachi i tvoj primjer sa japanom meni ide u korist...

    Prochitaj malo pazhljivije moj post...

  21. #21
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Big Apple
    Posts
    679
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    ma turska je blizu
    vratite se korijenima
    RESPECT!!!

    Nije Krsto shto mu zbore no je vitez Crne Gore

  22. #22
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Big Apple
    Posts
    679
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek
    Nije tema debilna uopste. Topic moze da posluzi kao opomena sta bi se moglo desit ukoliko Srbija vojno i ekonomski ojaca i postane nezavisna od zapada. S' obzirom da je toliki dio populacije za Radikale, Balkan, Evropa a boga mi ni svijet ne moze da dopusti moc takvoj svijesti.
    Ukoliko ti je topic neshvatljiv, potrazi neki srazmjeran tvojim kapacitetima i ne spamuj.

    Tema stvarno nije debilna nego ozbiljna tu i tamo
    ali ne i previse uzimajuci u obzir da ce srbija vazda ostati siromasna, i da ce svaki presjednik vuc prema nacionalizmu jer se sa srbima drukce ne moze, te da cem im takva tvrdoglavost vazda glavu lomit, a ne daj boze da se uvate kakvoga oruzja ja vjerujem da bi prije svih svjetskih sila oni ipak najradije Crnu Goru pojahali...*ebi ga vuk dlaku mijenja ali cud nikad,
    Nije Krsto shto mu zbore no je vitez Crne Gore

  23. #23
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sentenza



    Tema stvarno nije debilna nego ozbiljna tu i tamo
    ali ne i previse uzimajuci u obzir da ce srbija vazda ostati siromasna, i da ce svaki presjednik vuc prema nacionalizmu jer se sa srbima drukce ne moze, te da cem im takva tvrdoglavost vazda glavu lomit, a ne daj boze da se uvate kakvoga oruzja ja vjerujem da bi prije svih svjetskih sila oni ipak najradije Crnu Goru pojahali...*ebi ga vuk dlaku mijenja ali cud nikad,
    Sta ce nam oruzje kad ste kuburili sa jednim bataljonom od 500 ljudi, a josh ajde da nam je to bio prvi bataljom no sedmi ejjj sedmi ???
    Last edited by manace; 19-10-05 at 20:41.

  24. #24
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Niko||aki
    Chovjeche bozhji ako Srbija ima potencijale da nadjacha ekonomski koga si vec rekao a shto onda ima RUSIJA? Rusija jedina drzhava koja u okviru svojih granica ima sve mogutje sirovine koje postoje na planeti kakve onda ona potencijale ima? Shto ona ne postane neki ekonomski gigant no je eto tu nedje nedaleko od nas?
    Sjeverna Koreja? Jesi li ti svjestan da SK raspolazhe nuklearnim arsenalom? Znashli ti uopshte ishta o SK kakav je tamo rezhim kakva je tamo diktatura i potpuna izolacija od strane bilo kojeg drugog spoljashnjeg uticaja i faktora? Jesi li svjestan da neko krene na SK a pogotovo USA da bi se to vrlo lako moglo pretvorit u nuklerani rat sa epilogom smaka svijeta?
    Mucni ako imash chime...

    P.S. Nijedan narod ne zasluzhuje Shreka...
    Nemam puno vremena pa cu ti samo kratko.
    Ti si rekao da drzava ne moze da se naoruza jer bi svijet odma izvrsio invaziju.Ja sam ti zato naveo Sjevernu Koreju koja je nabavila nuklearno oruzje i niko nije izvrsio invaziju. Zasto Srbija ako bi ekonomski bas ojacala ne bi mogla da kupi neku raspalu nuklearku od starog prijatelja Rusije? Rusija ionako jedva ceka da obrne koji dinar....
    Ja sam rekao da drzava ima potencijala da nadjaca drzave u REGIONU! Ili nauci da citas ili pogledaj malo bolje atlas da vidis dje se Rusija nalazi.
    Mucni malo tintarom i citaj kako je napisano! Ocu da vidim neki ozbiljniji komentar iduci put kad dodjem!
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  25. #25
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek
    Zasto Srbija ako bi ekonomski bas ojacala ne bi mogla da kupi neku raspalu nuklearku od starog prijatelja Rusije? Rusija ionako jedva ceka da obrne koji dinar....!
    Quote Originally Posted by shrek
    Mucni malo tintarom i citaj kako je napisano! Ocu da vidim neki ozbiljniji komentar iduci put kad dodjem!
    Pa kako da budemo ozbiljni ?
    Last edited by manace; 19-10-05 at 20:49.

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Sexy vicevi...
    By [azzo-kSv] in forum #montecafe
    Replies: 2
    Last Post: 23-05-06, 21:46
  2. Titograd drugima
    By SHORTY in forum Centralni
    Replies: 183
    Last Post: 11-10-05, 13:52
  3. Fantasticna ekonomska vijest za Crnu Goru !!!!
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 51
    Last Post: 14-09-05, 20:03
  4. NS (i SNS) idu na rasparchavanje Crne Gore
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 54
    Last Post: 14-08-05, 19:31
  5. I ovaj covjek pretenduje na vlast, boze mili
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 24
    Last Post: 28-06-04, 11:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •