Page 9 of 12 FirstFirst ... 56789101112 LastLast
Results 201 to 225 of 293

Thread: biseri politi?ara

  1. #201
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Andrija Mandić na Cetinju 1. aprila 2008.:
    "Krstaš barjak je u Crnu Goru stigao sa Kosova"!

    :zzz:

  2. #202
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    kako bih ka slatko prevbio to je bruka....malI off izvinjavam se
    Slazem se.

  3. #203
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ćipur View Post
    Andrija Mandić na Cetinju 1. aprila 2008.:
    "Krstaš barjak je u Crnu Goru stigao sa Kosova"!

    :zzz:

    e qq, kako je to greotna izjava, ne mogu vjerovat... ja mislim da je najveca muka mandica sto ne moze u zadnjija 10 godina kolko politicari, da dokaze kako je s kosova jer bi mu politika dobila na tezini, al nazalost ima biografiju koja potvrdjuje kako je citavo vrijeme milov cojek, i instruisan da radi sto mu se rece. a bice da se nesto salio ovo sa zastavom za prvi april...

  4. #204
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    - evo jos malo saljivih prvoaprilskih izjava...
    havijer solana, prilikom rukovanja sa milom djukanovicem:
    -"...oh, hello milo, how are you, nice to see you, what a pleasure..."

    havijer solana, na konferenciji za stampu:
    -"...zelim da istaknem da je milo djukanovic kao premijer, kao predsjednik, i kao gradjanin crne gore dao pun doprinos stabilnosti regiona..."
    ovo xavi malo za 1.april...

  5. #205
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    milo i solana(bajo sekulic) su odavno dobri drugari,pa ne mora ovo da te chudi...
    Slazem se.

  6. #206
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dobro si bogomi, njemu je "what a pleasure" i kad pocinje brifing o bombardovanju srbije i crne gore, i kad srijece ahmadinedzada... diplomatija je cudo!

  7. #207
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    glavni grad
    Posts
    329
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ćipur View Post
    Andrija Mandić na Cetinju 1. aprila 2008.:
    "Krstaš barjak je u Crnu Goru stigao sa Kosova"!

    :zzz:
    e ovo je odvala decenije.....
    kuku sto se ucinje na cetinje.....zamalo direktor onog velelepnog zdanja,koje uzgred ima vise soba no ct kuca, dobi po njoklici hahhahaha a i bilo je masu naroda nema sta,kod 22 sam se zabrojao....
    podgorica - staropodgoricanima

  8. #208
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    a kakva je to fkra bila shta je to?brani se kosovo sa cetinja je li?
    Slazem se.

  9. #209
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El_NiNhO View Post
    a kakva je to fkra bila shta je to?brani se kosovo sa cetinja je li?
    ma malo se mikash i manda igraju zelenasha i bjelasha pred izbore, pa dako im narod povjeruje pa glasa o ugrozenosti jednih i drugih...apffppffffff...

  10. #210
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    kuci
    Posts
    5,163
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    e vidje li stoke danas .

    a dje je policija kad treba, i to sve SAJ iz kampa odje

  11. #211
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "za sve ono sto sam ucinio u svojoj karijeri MOGU BITI PONOSAN kao sto bi mogao biti i svaki gradjanin svjeta i na svim meridijanima..."
    milo djukanovic, herceg novi, 2. april 2008.

  12. #212
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    i
    Quote Originally Posted by Ćipur View Post
    Andrija Mandić na Cetinju 1. aprila 2008.:
    "Krstaš barjak je u Crnu Goru stigao sa Kosova"!

    :zzz:
    Aprililili :lolblue: Sprda li se on sa ljudima ili sto? Moram se ponovit', covjek pred kamerama samo bi da prica o buducnosti a u stvari samo djelje po istoriji...:???:

  13. #213
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    andrija mandić, nakon aplauza na predizbornoj tribini:
    "hvala vam ljudi...i ovo ću vam pamtiti!"

  14. #214
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    kuci
    Posts
    5,163
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wawy View Post
    andrija mandić, nakon aplauza na predizbornoj tribini:
    "hvala vam ljudi...i ovo ću vam pamtiti!"
    jes ono
    TI MALI IZ PRVOGA REDA NAJBOLJE SI TAPSHA!!! dajte mu 100 eVra

  15. #215
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Nojeva ostrva
    Posts
    2,614
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    krstas barjak stiga s kosova...jos kad kaze da smo svi mi porijeklom s kosova, e dje cete veci hit ljudi hehe :lolblue:
    this is pointless

  16. #216
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    57
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ''Svoju budućnost vidim u nekom drugom poslu. Umoran sam od bavljenja politikom.
    Ovako je Milo Đukanović govorio u julu 2004. godine, u vreme kada je bio premijer, najavljujući da će se iz visoke politike povući kada Crna Gora postane nezavisna.''

    Čova se vratio potpuno odmoran, oran, čio i svjež za bavljenje politikom. I sve to zbog nas...:hammer: ako, tako nam i treba...

  17. #217
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    57
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    1991.
    "Crna Gora je opstala kao ostrvo slobode kada su drugi bili porobljeni, pa zašto sada ne bi mogla opstati kao ostrvo komunizma"

    "... i šah sam omrznuo zbog šahovnice"

    1992. godine izjavljuje i ovo:
    “Milošević je nešto najbolje što se moglo desiti Jugoslaviji u ovom trenutku, kada povampirene fašističke snage u Hrvatskoj i Sloveniji pokušavaju da unište sve ono što je stvoreno od 1945. godine do sada. Ponosan sam da u ovim istorijskim trenucima mogu da budem rame uz rame sa njim u odbrani tekovina revolucije”
    a poznat je i izjava povodom njegovog imovnog stanja:
    “Tek ću da budem bogat kada budem prestao da se bavim politikom”.

    1993.
    "...nijedan zakon ne smije biti smetnja poslu koji je u interesu Crne Gore" ( kada je sa gazda Jezdom sklopio ugovor oko zakupa Svetog Stefana)


    “Ponosni smo na srpsko porijeklo i crnogorsku državnost, na slavnu istoriju srpskog naroda. Zato i vjerujemo u zajedničku budućnost i prosperitet”.
    “Što se tiče straha od Srbije, time pokušava politički manipulisati jedan broj ljudi, nasljednika ustašoidne politike Sekule Drljevića i Savića Markovića Štedimlije, politike razbratništva sa srpskim narodom. U svojoj zaslijepljenosti mržnjom, oni izmišljaju etnogenetske teorije o tome da smo iz Male Azije, pričaju kako je naše pismo latinično a vjera nam katolička... I to sve s namjerom da dokažu našu autohtonost i posebnost u odnosu na Srbe”.

    Izjava o Liberanom CG-u u to doba:
    "Poručujem Liberalnom savezu i nekim drugim manje uticajnim partijama koje se vrlo zalažu za otcepljenje da su osvojili 12-13 odsto biračkog tela, pa im se upravo toliko i poklanja pažnje”.
    a o tome koliko je bio naklonjen novinarima ide i ova izjava iz 1994:
    “U posljednje dvije godine nijedna profesija nije doživjela sunovrat kao novinarska”
    “...vlada je odoljela iskušenjima da se upusti u dnevno i primitivno polemisanje sa lažima i bezobrazlucima koje su autori iznosili”

    Iz tih godina su poznate i izjave:
    “Ja, niti bilo ko od nas u rukovodstvu, ne stidimo se reći da smo komunisti niti da želimo nastavljati izvornu komunističku ideju”.
    “Ljevičar sam u duši zato što bih volio da živim u državi socijalne pravde”.

    na temu zajedničke države:
    "Zajednička država ima slobodarski i antifašistički karakter zato što njihove vladajuće partije baštine četvrti, sedmi i trinaesti jul”
    a povodom osnivanja Saveza reformskih snaga (vođa u CG bio sadašnji rektor Ljubiša Stanković)
    “Zajednički imenitelj partija koje okuplja Savez reformskih snaga je srbofobija i antikomunizam”.

    1992.
    ”Svaki pametan Crnogorac i svaki pošten čovjek u ovoj zemlji sa prezirom pominje ime izdajnika Jevreme Brkovića, koji je iz lične sujete izdao svoj narod i sada daje antijugoslovenske izjave po Zagrebu, dok ustaše, ponovo kao 1941. godine, krvave svoje kame na nemoćnim srpskim civilima„

    Malo je mirotvorac govorio i o Kosovu:
    „Na Kosovu je napadnuta Jugoslavija. Kosovo je bedem srpskog i crnogorskog naroda koje ne može pasti dok je nas i pokoljenja naših potomaka. Nebrojeno puta smo rekli: Kosovo se mora braniti svim sredstvima”, Andrijevica 13. jul 1990

    čisto da spomenem jednog od mirotvorčevih pulena, Kilibardu iz 1990 godine:
    „Mi smo već istanjili avnojevske granice između Crne Gore i Hercegovine, odnosno između istočne Bosne i Crne Gore. Dosta je srpski narod robovao bratstvu i jedinstvu, avnojevskoj, Titovoj Jugoslaviji, pa, čak, i zamislima Aleksandra Karađorđevića da popravi Jugoslaviju"

    I biser 1998...Milo Đukanović za list POBJEDU 26.05.1998.
    "Zbog vjekovnih bratskih veza. Zajedničke krvi u svim ratovima prolivene, zbog vjekovnog sna najboljih Crnogoraca i Srbijanaca, zbog izvjesno bolje zajedničke budućnosti, Crna Gora se i otvorenog srca opredijelila za život u zajedničkoj državi sa Srbijom".

    mesec dana posle....

    "Nasa je primarna ideja da svoje ovakve ambiciozne planove realizujemo kroz našu zajedničku državu Saveznu Republiku Jugoslaviju, koja predstavlja i naš svjestan izbor i nas strateski interes. Mislimo da je lakše i bezbolnije, posebno na Balkanu, mijenjati promašenu politiku i njene aktere, nego granice".

    1999. godine tačnije 27.2.1999
    "Crna Gora nije Slovenija, ona je sastavni dio Jugoslavije i to želi i da ostane..”.

  18. #218
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    57
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    TAKO SU GOVORILI MIROLJUPCI
    Monitor
    Svetozar Marović: « Ali, kome se upućuje zahtjev za mir. Onima koji ubijaju i nasilno proganjaju cijele narode? Onima koji pucaju na sinove naše zemlje?! Onima čije su cijevi okrenute prema našim građanima? Onima čiji nas redarstvenici dočekuju oružjem i prijetnjom?»
    Svetozar Marović: "Danas JNA, pa i jedinice koje se nalaze koje su od Debelog brijega krenule u, kako je potpredsjednik Kostić rekao, ofanzivnu akciju, čine ono što smo zajednički mislili i zajednički dijelimo kao vrijednost, a to je udaljavaju opasnost od Crne Gore, zaustavljaju agresiju neofašizma koje logika jednog takvog poretka nesumnjivo više ili manje, prije ili kasnije, čini opasnim ne samo za sopstveni narod nego i za susjedne narode i za narode u široj zajednici" .
    Svetozar Marović: “Apstraktni principi su doveli do sukoba i rata u Jugoslaviji. Sukob apstraktnih principa, kojima su posebno mahali militantni i prilično agresivni vlastodršci hrvatskog neofašizma, očigledno bili su onaj ključni razlog koji je Jugoslaviju doveo do ponora, kao što vidimo, opšeg građanskog rata”.
    Svetozar Marović: "O bože, bojim se da mir dobija na značenju samo onda kada ga naš narod želi sačuvati za sebe i svoje potomstvo. Treba li da taj narod u miru nestane, pa da dokaže da je za mir i Evropu, za zajedništvo i dostojanstvo. Blago mirotvorcima: oni će se sinovima Božijim zvati”.
    Svetozar Marović: "Da li znači da na minobacače treba odgovarati kontemplacijom i gandizmom".
    Svetozar Marović: "Nije bilo moguće drugačije obezbijediti mir, a moguće ga je bilo zaštiti silom, jer je sila na mir napala i krenulo zlo".
    * * *
    Milo Đukanović: "Nametnuti rat ćemo dobiti, baš kao što smo takve protivnike, kao što su oni, pobjeđivali tokom čitave naše istorije. Samo, ovog puta ćemo ih pobijediti i završiti zajednički život s njima, nadam se za sva vremena".
    Milo Đukanović: “Sve opozicione separatističke stranke u Crnoj Gori nas optužuju da smo vodili besmisleni rat, a nijedna za to nema argumente. A argument je da nam je rat bio nametnut, bili smo napadnuti od strane hrvatske vojske”.

    Milo Đukanović: “Obećali smo mir i sačuvali ga. Kada je trebalo, mir smo čuvali ratom, braneći napadnutu Crnu Goru i njenu Boku…”

    Milo Đukanović: “Prevlaku ćemo sasvim sigurno imati u sastavu Crne Gore i SRJ… Našim komšijama želim da poručim da su eksperimentalisali sa nama i da ih je nekoliko nespretno bačenih granata na područje Crne Gore zamalo koštalo Dubrovnika. Zato to više ne bi smjeli činiti”.

    Milo Đukanović: “Politiku agresivnog antikomunizma i gotovo patološke srbofobije nudi Savez reformskih snaga Jugoslavije. Ja sam uvjeren da se narod Crne Gore neće dati ni ovog puta prevariti. Iza nevještih reformskih maski, lako je prepoznati nekoliko protagonista bivše, od naroda odbačene politike, nekoliko mladih, nezadovoljnih vlastohljebnika, šačicu crnogorskih nacionalista, šačicu suludih islamskih fundamentalista i albanskih separatista, koji svom narodu nude mržnju”.

    Milo Đukanović: “Ima i pokušaja da se narušavaju pravila ponašanja u plavoj zoni razgraničenja od strane Hrvata. Među civilima koji se, iako je to strogo zabranjeno, posljednjih dana sa hrvatske strane šetaju plavom zonom, čak i ratom Oštra, bio je juče lično i predsjednik hrvatskog parlamenta Stipe Mesić”.

    Milo Đukanović: “Ja zaista ne mislim da je ovo vrijeme u kojem se treba izvinjavati i ne znam ko bi kome prije trebao da uputi izvinjenje”.

  19. #219
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    IZ SAOPSTENJA ZA JAVNOST DPS-A, četvrtak, 08 Novembar 2007 :
    "biografija Medojevićevog potpresjednika počinje mladalačkim krađama sa maturske ekskurzije..."

    hahahaa, e krepa sam od smijeha kad sam ovo procita...

  20. #220
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    • Mozete da ubijete hiljade ljudi; Mozete da unistite zivot; Ali ne mozete da ubijete ideju.
    - Izraelski vrhovni ministar Shimon Peres, komentarisuci ubistvo Yitzhak Rabina

    • Najveca mana kapitalizma je nepravedna podela blagostanja; Najveca vrlina socijalizma je
    podjednaka podela bede.
    - Winston Churchill

    • Istorija ce biti dobra prema meni, jer nameravam da je napisem.
    - Winston Churchill

    • Ako prolazite kroz pakao, samo napred.
    - Winston Churchill

    • Bilo je slucajno. Potopili su mi brod.
    - John F. Kennedy, na pitanje kako je postao ratni heroj

    • Nije preterano da se kaze da neodlucni ljudi mogu za cas da promene misljenje.
    - George Bush, precednik USA

    • I ja imam svoja misljenja mada se ne nekad slazem sa njima.
    - George Bush, precednik USA

    • Bio sam pod sedetivima, kada sam doneo odluku da spalim trake.
    - Richard Nixon, precednik USA, Watergate afera

    • Nismo ostali kratkih rukava. Postiglismo totalnu jednakost u siromastvu.
    - Nguyen Co Thatch, vijetnamski ministar

    • Citao sam o spoljnoj politici i ucio ... sada znam broj kontinenata.
    - George Wallace, precednicka kampanja 1968

    • Tradicionalno, vecina australiskog uvoza dolazi preko mora.
    - Keppel Enderbery

    • Kako Y2K moze da bude problem u zemlji gde imamo Intel i Microsoft?
    - Al Gore

    • Usmeni dogovor nije vredan papira na kome je napisan.
    - Samual Goldwyn

    • Ne racunajuci ubistva, Washington ima jednu od najnizih stopa kriminala u zemlji.
    - Marion Barry, gradonacelnik Washingtona

    • Postoje dve vrste istina: prave istine, i izmisljene istine.
    - Marion Barry, povodom njegovog hapsenja zbog koriscenja droge

    • Ako bi kriminal opao za 100%, i dalje bi ga bilo 50 puta vise nego sto treba.
    - Poslanik John Bowman, komentarisuci visoku stopu kriminala u Washingtonu.

    • Zelim da budem siguran da svako ko ima posao - zeli posao.
    - George Bush, za vreme njegove prve predizborne kampanje

    • Kada puno ljudi ne moze da nadje posao, dolazi do masovne nezaposlenosti.
    - Calvin Coolidge, bivsi precednik, raspravljajuci o US ekonomskoj situaciji 1931.

    • Da je Linkoln ziv, prevrnuo bi se u grobu.
    - Precednik Gerald Ford

    • Stanje je blize sadasnjem nego sto je ikada bilo.
    - Precednik Gerald Ford

    • Volim sport. Uvek gledam Detroit Tigerse na radiu.
    - Precednik Gerald Ford

    • Kina je velika zemlja, nastanjena mnogim Kinezima.
    - Charles de Gaulle, precednik Francuske

    • Zebra nikad ne menja svoje pege.
    - Al Gore

    • Najbolji lek za nesanicu je puno ovaca.
    - Senator S. I. Hayakawa

    • Kad god sam posecivao ovu zemlju, nailazio bih na Amerikance.
    - Alf Landon, za vreme svoje posete Americi

    • Pravo na patnju je jedna od prednosti slobodne ekonomije.
    - Howard Pyle, pomocnik precednika Dwight D. Eisenhowera, komentarisuci
    nezaposlenost u Detroitu

    • Ulice u Philadelphiji su bezbedne - jedino ih ljudi cine opasnima.
    - Frank Rizzo, bivsi sef policije i gradonacelnik Philadelphie

    • Covek ne moze da bude na dva mesta u isto vreme osim ako je ptica.
    - Ser Boyle Roche

    • Ja nisam neodlucan ... ili jesam?
    - Jim Scheibel, gradonacelnik grada St. Paul, Minnesota

    • Stani malo! Ne zelim da slusam o poljoprivredi nego o vojsci!
    - Senator William Scott, nakon sto su nadlezni poceli da mu pricaju o raketnim silosima

    • Precednik je ispunio sva obecanja koja je nameravao da ispuni.
    - Klintonov pomocnik George Stephanopolous, govoreci za Larry King Live

    • Ne zelim da reporteri njuskaju po nasim dokumentima. Mi smo precednik!
    - Hillary Clinton, komentarisuci objavljivanje sudskog poziva

    • Onaj nitkov je zasluzio da ga sutne magarac, a to cu i da uradim.
    - Kandindat za kongres iz Texasa

    Dan Quayle
    Bivsi potprecednik USA, poznat po mnogim glupim izjavama

    • Skoro sam bio u latnskoj americi i jedino mi je zao sto nisam ucio latinski u skoli, pa
    nisam mogao da pricam sa tim ljudima...
    - Dan Quayle

    • Mislim da vise nista ne moze da nas zaustavi na nasem putu ka slobodi i demokratiji.
    Ali, to moze da se promeni.
    - Dan Quayle

    • Pricljivost dovodi do nejasnih, nerazgovetnih stvari.
    - Dan Quayle

    • Donosio sam dobre odluke u proslosti. Donosio sam dobre odluke i u buducnosti.
    - Dan Quayle

    • Buducnost ce biti bolja sutra.
    - Dan Quayle

    • Stvaracemo najobrazovanije Amerikance na svetu.
    - Dan Quayle

    • Imamo cvrste obaveze ka NATOu, mi smo deo NATOa. Imamo cvrste obaveze ka Evropi.
    Mi smo deo Evrope.
    - Dan Quayle

    • Ja nisam deo problema. Ja sam republikanac.
    - Dan Quayle

    • Manji broj glasova je znak da manji broj ljudi izlazi na izbore.
    - Dan Quayle

    • Kada su me pitali ko je izazvao demonstracije i ubistva u LA, moj odgovor je bio jasan:
    Ko je kriv za demonstracije? Demonstranti. Ko je kriv za ubistva? Ubice.
    - Dan Quayle

    • Za svemirsku agenciju "NASA", svemir je i dalje prioritet.
    - Dan Quayle

    • Krajnje je vreme da ljudska rasa konacno udje u suncev sistem.
    - Dan Quayle

    • Lepo je sto sam ovde, u divnoj drzavi Cikago ...
    - Dan Quayle (Cikago nije drzava, nego grad)

    • Stojim iza svih glupih izjava koje sam dao.
    - Dan Quayle

    • Ako ne uspemo, rizikujemo da izgubimo.
    - Dan Quayle

    • Spremni smo za nepredvidjen dogadjaj, koji ce se mozda desiti a mozda i nece.
    - Dan Quayle

    • Nije zagadjenje to sto steti zivotnoj okolini. To su necistoce u vazduhu i vodi.
    - Dan Quayle

    • Obozavam Californiju. Prakticno sam odrastao u Phoenixu.
    - Dan Quayle

    • Havaji su jedinstvena republika. To je mala republika. To je samostalna republika. To je ...
    drukcija je od ostalih 49 republika. To jest, sve republike su razlicite, ali ova ima prilicno
    jedinstvenu situaciju.
    - Dan Quayle

    • Gubitak zivota ce biti nenadoknadiv.
    - Dan Quayle

  21. #221
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    ROVCA, nije milo to govorio!!! tj govorio je al se pravio da je uz sloba, čekao da je da poraste i ojača da bi nam donio nezavisnost.
    zapravo on je rodjen da to bude, kao džon konor iz terminatora što ga švarc brani!
    brrr , sav se naježim kad vidim što je sve za nas uradio!

  22. #222
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Džole Buš je najjači

    Sav naš uvoz dolazi iz inostranstva...
    Mi smo veoma zabrinuti zbog side u Beloj kući.
    Mislim da se svi slažemo da je prošlost prošla.
    Divna stvar u knjigama jeste to što se u njima ponekad mogu naći i predivne slike.

    -Ili Putin, na pitanje kako će riješit situaciju u Čečeniji odgovorio je:

    Ima da ih kokamo u klozet.

    Kada je odgovarao na pitanje o jednom od najpoznatijih Ruskih milijardera koji se trenutno načazi u prdekani rekao je:
    „Čovek uvijek mora da poštuje zakon, a ne samo onda kad ga uhvate za jaja“

  23. #223
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Šešelj: Slava Zvezdanu Jovanoviću

    Hag -- Vojislav Šešelj izjavio je u Hagu da Zvezdan Jovanović, osuđeni ubica premijera Srbije Zorana Đinđića, zaslužuje "slavu Gavrila Principa u srpskoj istoriji".

    "Ja verujem da je Zvezdan Jovanović lažno optužen, a da nije - uživao bi slavu Gavrila Principa u srpskoj istoriji", rekao je lider Srpske radikalne stranke tokom unakrsnog ispitivanja svedoka optužbe Asima Alića pred Haškim tribunalom. Prvostepeni sud u Beogradu osudio je Jovanovića na 40 godina zatvora zbog ubistva Đinđića.

    Pa je li moguce da stranka na cijem je celu ovaj monstrum treba da formira vladu u Srbiji??? Ovo je nevjerovatno, covjek ima komplekse od Djindjica i sad kad je mrtav. Pih

  24. #224
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default U SNS su gledali u pasulj i šolju kafe i onda su viđeli okle su njihovi došli!

    Izrod!

    Crnogorski premijer Milo Đukanović najavio da bi Crna Gora mogla da prizna KiM, prosrpska opozicija preti ulicom

    PODGORICA - Milo Đukanović, premijer Crne Gore, izjavio je da određeni delovi međunarodne zajednice očekuju od Crne Gore da prizna nezavisnost Kosova. On je dodao da je obaveza vlasti da se, pre svega, rukovodi državnim interesom, čime je otklonio sve sumnje u vezi sa crnogorskim priznavanjem južne srpske pokrajine.

    - Postoje očekivanja određenih delova međunarodne javnosti i ta očekivanja nisu iznenađujuća. Ukoliko želimo da budemo deo evropske i evroatlantske zajednice, onda naši partneri iz tih zajednica očekuju da sledimo ono što su magistralna spoljnopolitička opredeljenja tih zajednica - opravdao se Đukanović.

    Andrija Mandić, lider SNS, smatra da bi eventualno crnogorsko priznanje KiM nepomirljivo podelilo Crnu Goru, kao i da bi narušilo međunacionalne odnose u njoj.

    - Oni koji su Mila doveli na vlast sada očekuju da im on vrati dugove. Neka im vrati sam, a ne preko Crne Gore. Ako do priznanja ipak dođe, crnogorski Srbi će uraditi sve da se ta odluka promeni, jer bi to bila bruka za sve nas i za naše pretke. To što radi Đukanović nije Crna Gora. Većina crnogorskih porodica došla je u ova brda s Kosova posle kosovske bitke. I preci Mila Đukanovića su odatle. Oni su od Vojinovića, ovamo su došli iz Vučitrna. :lolblue: Sramota je da ih on ovako bruka i ponižava, ali to je njegovo pravo - konstatuje Mandić. On poručuje da će, ukoliko crnogorsko rukovodstvo ipak prizna KiM, izvesti narod na ulice, gde će se okupiti sve stranke koje su bile za očuvanje zajedničke države sa Srbijom.

    S njim se slaže i Srđan Milić, predsednik SNP, koji kaže da crnogorska vlast pravi otklon od onog što misli većinska Crna Gora.

    - Ako postoji neka luda glava u Crnoj Gori koja će priznati KiM, ona ne treba da se krije iza vlade, već nju treba predstaviti njenim punim prezimenom, bilo da se radi o Đukanoviću, Lazoviću, Đuroviću ili Roćenu. Mi ne uvodimo evropske standarde da bismo ušli u EU, već da bismo vrednosni sistem EU uspostavili u Crnoj Gori, a sadašnji vrednosni sistem je po meri Đukanovića i njegove bratije - zaključuje Milić, pitajući se zašto bi južnu srpsku pokrajinu priznala Crna Gora kad to nije uradila daleka Indonezija.

    Ranko Kadić, predsednik Demokratske srpske stranke, otkriva da je u ovom trenutku 85 odsto građana Crne Gore protiv priznavanja nezavisnosti južne srpske pokrajine.

    - Kada je Kosovo proglasilo nezavisnost, nekoliko desetina hiljada građana je izašlo na ulice u Crnoj Gori. Ako crnogorska vlast odluči da prizna KiM, imaće problema sa narodom. Narod će im ovoga puta sigurno odgovoriti - upozorava Kadić.

    KOSOVSKI SRBI, A NE DUKLJANI I ILIRCI :lolblue:

    Milutin Đukanović, predsednik opštinskog odbora SNS u Nikšiću, kaže da poštuje svoje pretke iz Vučitrna koji su se posle kosovske bitke doselili u Crnu Goru.
    - Uopšte nemam razumevanja za Mila i druge moje bratstvenike koji zaboravljaju da smo mi pravi kosovski Srbi, a ne nekakvi Dukljani ili Ilirci - kategoričan je Đukanović.

    http://www.kurir-info.rs/clanak/poli...-09-2008/izrod

  25. #225
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default Preporučuje da mrzimo Hrvate i Albance

    Amfilohije:

    Kada su mene pitali šta sam, odgovorio
    sam im Crnogorac. Pitaju kako, a ja odgovaram, biti
    Crnogorac znači biti Srbin u usijanju. Ono što je
    strašno je mržnja koja se radja, mržnja prema bratu.
    Oni ne mrze Šiptare, Hrvate, one koji su ih
    bombardovali i klali. Mrze nevina brata - Srbina
    .”

    http://www.kontra-punkt.info/k-naslovi.html

Page 9 of 12 FirstFirst ... 56789101112 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. irc.cg.yu biseri
    By Stetni in forum #montecafe
    Replies: 996
    Last Post: 21-02-11, 23:10
  2. CDM biseri
    By Antares in forum CdM Arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 21-11-05, 10:30
  3. Biserchici biseri biserchine :D
    By _JELENA_ in forum Teenland
    Replies: 16
    Last Post: 13-06-05, 21:20
  4. Djechiji biseri :)
    By KRKNA in forum #montecafe
    Replies: 16
    Last Post: 23-05-04, 12:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •