Page 8 of 12 FirstFirst ... 456789101112 LastLast
Results 176 to 200 of 293

Thread: biseri politi?ara

  1. #176
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El_NiNhO View Post
    Zarija kako li se preziva iz pzp:
    "Ja ga ovom prilikom pred cjelokupnom crnogorskom javnoshcu pozivam da u sc moracha ukrstimo rukavice,kad god to njemu odgovara,a chim prije to bolje."
    Zar to ne bjese prof. Koprivica??
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  2. #177
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,905
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,432
    Thanked in
    2,231 Posts

    Default

    I kod nas država garantuje bezbjednost preko FZD (Fond za zaštitu depozita). Naravno, nije sve tako lijepo - garantuju ti ulog u iznosu 5 000€. To je sve.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  3. #178
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    57
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa nije Milena pogrijesila mnogo, samo što je ''pojela'' dio teksat koji je trebao da glasi... ''ulozite u prvu banku na koju naiđete''. A njena ''stručnost je pokazana ''slomom'' naše berze kada je mag iz Grblja Sv. Mare ostao dobar 3 miliona EURića, i ista Milenica kaže ''sve berze pa i ove u okruženju su u krizi''. Kao ekonomska logika lančane reakcije. A sv. Mare vispren i jak ekonomski znalac. QQ Bil Gejts je pion.

  4. #179
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne znaci da berza nije u krahu ako je prva banka namjesteno skocila,jedan index ne mijenj acrnilo ove nase raspale berze

  5. #180
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wawy View Post
    a stoji super, prije koju godinu hipotekarna je bila u minus na kraju fiskalne godine, ja mislim 9 miliona oprilike, i centralna banka je procijenila kako je tu sve u redu s njenim poslovanjem!? ma, ko oce da ispituje, ima nepravilnosti kolko oces, al to je tolko providno i svakodnevno, i to samo u bankarskom sektoru; a za trziste hartija od vrijednosti bukvalno je sramota sto je uradjeno u ovih nekolko godina...fingirana niska cijena akcija (neukom narodu), i onda nakon toga postepeno uvecavanje "vrijednosti", sve kontrolisano i precizno usmjeravano...brooca...
    Neo LIBERALNI koncept,
    TACHERKE I REGANA,
    gledano GLOBALNO je proizve sledeci reziltat,
    odnos najsiromashnijih 20% prema najbogatijih 20%,
    je bio prije 25 god. 1:30,
    danas je 1:70,
    nashom "PRIHVATIZACIJOM", fondovima i sa dvije berze i desetak BANAKA,
    domaci odnosi snaga, SIROTINJE I TAJKUNA se priblizavaju GLOBALNIM NEOLIBERALNIM CIFRAMA.
    BIG BRADER VAS GLEDA I CHOPLJI DO KOSKE,
    RAZVOZI BANANE U KONTENJERE SHIRIM ZEMLJINE KUGLE,
    MENE U DANSKU PRODAJU KINESKI BIJELI LUK; SHLJIVE IZ CALIFORNIJE I CHILEA; VINO IZ AUSTRALIJE I CHILEA, a jedan chovjek u Dansku , sa hiljadu brodova ZAGADI ZRAK SA CO2, koliko i 5,4 miliona stanovnika,
    dok ima jeftine NAFTE, NEOLIBERALIZAM CE DA CHOPLJI SIROTINJU UZ ASISTENCIJU WTOa,
    oni nama VRTALJOTE, SAMALJOTE, KALASHNJIKOVE , MOBILNE i FIKSNE, AUDIJE I TOJOTE,
    a mi njima kafu u krevet,
    nosenje GOLF shtapova, shjcerke u tanga gacice i chishcenje klozeta.

    Tako nam i treba,
    kad ih ne mijenjamo za LJUDE SA VIZIJOM,
    koji imaju JASAN PLAN, za CRNU GORU,
    da svaki pojedinac bude svoj na svome, da se motivishe da obradi svoj parcelu i ne zavisi od bijelog luka iz Kine, ali TAJKUNI ne daju MONOPOLE, i oce GRADJANE u stanove, daleko od SVOJE PARCELE, svog prirodnog izvora vode i shtalskog djubriva, a EKOLOSHKA KAO POSTER , DA VISI NA ZIDU.

    DOK NE PRELOMIMO U MOZAK,
    NIKO NAM NECE MOCI POMOCI,
    SAMO SAMOSTALNI RADNI LJUDI SU SLOBODNI, OVI IZ STANOVA I SOLITERA SU UKOMPOVANI U NEO LIBERALIZAM,
    da kupuju Kineski bijeli luk,
    dok NAFTA ne dostigne REALNU CIJENU, koja je deset puta skuplja od danashnje, onda ce moji Brskucani sa prvim autobusom, pravac u jednom smjeru, na svoja imanja, ako ih nijesu prodali Rusima.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  6. #181
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Danci su na BERZI izgubili 157 milijardi DKK, ili oko 20 milijardi €, od pochetka krize.
    BERZA je kocka,
    BANKE su neshto sasvim drugo,
    za OZBILJNU DRZAVU je potrebna GARANCIJA SHTEDISHAMA svojih DEPOZITA, ne sa 5000 € nego, 100% depozit.

    Ali nekom nije u interesu da se to sprovede,
    i da sve BANKE uplacuju u GARNTNI FOND, da u sluchaju kraha jedne BANKE, pokriju gubitke i preuzmu obaveze te posrnule banke, zadnjih tri mjeseca, dvije manje BANKE su izgubile svoj akcionashki kapital i one su kupljene od vecih banaka, koje su preuzele OBAVEZE prema shtedishama, akcionari gube svoj kapital, manjinski se bune i pokrecu sudske sporove prema DIREKCIJI i vecinskim akcionarima, shto se uvijek otegne u nedogled, i rijetko zavrshe u ZATVOR.

    Kad ukradesh KOKOSHKU u Dansku, cheka te ZATVOR,
    ukradi MILIONE, prodje vijek dok pane presuda.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  7. #182
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Milovane provjeri koliko tvoja banka tebi garantuje pa nam reci, ali prvo provjeri. Ne kazem to zato da ti ne vjerujem nego da je moguce da je Danska predupredila ono sto EU namjerava da uradi. Garancija depozita u banci je razlicita za drzave EU a po izvjestaju Jean-Claude Tricheta puna garancija se daje kod nekih do 103.000 eura, a kod nekih je taj minimum na 20.000 eura. Poslije proslogodisnje septembarske panika u britanskom bankarstvu i one afere sa hipotekarnim Northern Rockom kod njih je podignuta garancija sa 2000 funti na 35.000.
    Last edited by Hari Krisna; 25-03-08 at 15:45.

  8. #183
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  9. #184
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    eo sad prvi put cuh da i u dansku imaju fenomen "kineski bijeli luk".
    oce li mi ko objasnit zasto je expanzija tog luka, aj da uopstim, u citavu evropu, i kako moze taj luk koji je 10 puta bljtaviji od naseg(s izvinjenjem kineskoj vladi) bit 3 put jeftiniji, posred crne gore, od domaceg, lijepog i ukusnog bijelog luka? a jos je i nezreo, i jos ga pakuju u one *****ske bijele najlon vrecice? MADE IN MONTENEGRO?e brooca...

  10. #185
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    37,002
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Da kinezi izvoze ***** bilo bi jeftinije od našeg govneta makar 3x. Mi cijenimo svoja ***** :joint:
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  11. #186
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,120
    Thanks Thanks Given 
    421
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    I u Americi ima Federal Deposit Insurance Corporation koji daje garanciju samo do 100.000$

  12. #187
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,985
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    48 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Zar to ne bjese prof. Koprivica??
    Moguce da sam previdio
    evo malo i ovih stranih copy/pasta...bar ne offam
    "Uveren sam da će istorija Sjedinjenim Američkim Državama i Velikoj Britaniji oprostiti napad na Irak, čak i ako oružje za masovno uništenje nikada ne bude pronadeno."
    Toni Bler, 22. jula 2003, u obraćanju američkom Kongresu
    "Moje je tvrdo uverenje: bolje sporije ali brže."
    Vojislav Koštunica, 26, januara 2004
    "Taman sam bio rešio da idem peške u London, ali sam shvatio da moram da pređem Lamanš i da ne mogu peške preko vode."
    Vuk Drašković, ministar spoljnih poslova SCG
    BIVSI AMERICKI PREDSJEDNIK CALVIN COOLIDGE
    - Kad dosta ljudi izgubi posao, javi se nezaposlenost
    "Ratko Mladić je viđen u Beogradu u šopingu"
    Karla del Ponte, tužiteljka, 3. juna 2004. godine
    "Broj Srba koji su pobijeni na Kosovu ostaće nepoznat sve dok se svi ne vrate svojim kućama." - Zoran Anđelković
    Šeron Stoun sam sreo samo jedanput u Kanu. Nažalost nisam razgovarao sa njom. Samo smo se sreli i kimnuli glavom jedno drugom." - Milorad Vučelić, socijalista
    ubili su vucka, ubili su veska i mene su ubili. ne, mene nisu ubili
    vuk draskovic
    "Господине Платини као одличан голман ви сте симбол Француске!" председник ДС Борис Тадић
    Slazem se.

  13. #188
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,369
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wawy View Post
    e bravo, hercules, totalno se slazem da mene i tebe nece ubijedit da ulozimo tamo, al ima naroda da oce, i to se svodi na davanje laznih informacija, ne? a hari, ka po obicaju, neznas kudj gonis
    Dala je tacnu informaciju, ako pogledamo kamatne stope za orochene depozite koje banke nude. Na gradjanima je da izaberu dje ce i kod koga ce
    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Koliko je mene poznato,
    Danska garantuje za ulozene DEPOZITE u svoje BANKE,
    kako stoji stvar u Crnoj Gori?????
    Do kojeg iznosa?
    Quote Originally Posted by wawy View Post
    a stoji super, prije koju godinu hipotekarna je bila u minus na kraju fiskalne godine, ja mislim 9 miliona oprilike, i centralna banka je procijenila kako je tu sve u redu s njenim poslovanjem!? ma, ko oce da ispituje, ima nepravilnosti kolko oces, al to je tolko providno i svakodnevno, i to samo u bankarskom sektoru; a za trziste hartija od vrijednosti bukvalno je sramota sto je uradjeno u ovih nekolko godina...fingirana niska cijena akcija (neukom narodu), i onda nakon toga postepeno uvecavanje "vrijednosti", sve kontrolisano i precizno usmjeravano...brooca...
    Uhh neka, ne oslanjaj se na kontrole CBCG tako cvrsto. Da znas samo koliko banaka postuje a koliko ne postuje pravila prilikom racunanja rezevracija frapirao/la bi se
    Quote Originally Posted by ROVCA View Post
    Pa nije Milena pogrijesila mnogo, samo što je ''pojela'' dio teksat koji je trebao da glasi... ''ulozite u prvu banku na koju naiđete''. A njena ''stručnost je pokazana ''slomom'' naše berze kada je mag iz Grblja Sv. Mare ostao dobar 3 miliona EURića, i ista Milenica kaže ''sve berze pa i ove u okruženju su u krizi''. Kao ekonomska logika lančane reakcije. A sv. Mare vispren i jak ekonomski znalac. QQ Bil Gejts je pion.
    Nije pogrijesila rekoh gore vec.
    Quote Originally Posted by shadow_king View Post
    ne znaci da berza nije u krahu ako je prva banka namjesteno skocila,jedan index ne mijenj acrnilo ove nase raspale berze
    Sto je po tebi krah berze?
    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Neo LIBERALNI koncept,
    TACHERKE I REGANA,
    gledano GLOBALNO je proizve sledeci reziltat,
    odnos najsiromashnijih 20% prema najbogatijih 20%,
    je bio prije 25 god. 1:30,
    danas je 1:70,
    nashom "PRIHVATIZACIJOM", fondovima i sa dvije berze i desetak BANAKA,
    domaci odnosi snaga, SIROTINJE I TAJKUNA se priblizavaju GLOBALNIM NEOLIBERALNIM CIFRAMA.
    BIG BRADER VAS GLEDA I CHOPLJI DO KOSKE,
    RAZVOZI BANANE U KONTENJERE SHIRIM ZEMLJINE KUGLE,
    MENE U DANSKU PRODAJU KINESKI BIJELI LUK; SHLJIVE IZ CALIFORNIJE I CHILEA; VINO IZ AUSTRALIJE I CHILEA, a jedan chovjek u Dansku , sa hiljadu brodova ZAGADI ZRAK SA CO2, koliko i 5,4 miliona stanovnika,
    dok ima jeftine NAFTE, NEOLIBERALIZAM CE DA CHOPLJI SIROTINJU UZ ASISTENCIJU WTOa,
    oni nama VRTALJOTE, SAMALJOTE, KALASHNJIKOVE , MOBILNE i FIKSNE, AUDIJE I TOJOTE,
    a mi njima kafu u krevet,
    nosenje GOLF shtapova, shjcerke u tanga gacice i chishcenje klozeta.

    Tako nam i treba,
    kad ih ne mijenjamo za LJUDE SA VIZIJOM,
    koji imaju JASAN PLAN, za CRNU GORU,
    da svaki pojedinac bude svoj na svome, da se motivishe da obradi svoj parcelu i ne zavisi od bijelog luka iz Kine, ali TAJKUNI ne daju MONOPOLE, i oce GRADJANE u stanove, daleko od SVOJE PARCELE, svog prirodnog izvora vode i shtalskog djubriva, a EKOLOSHKA KAO POSTER , DA VISI NA ZIDU.

    DOK NE PRELOMIMO U MOZAK,
    NIKO NAM NECE MOCI POMOCI,
    SAMO SAMOSTALNI RADNI LJUDI SU SLOBODNI, OVI IZ STANOVA I SOLITERA SU UKOMPOVANI U NEO LIBERALIZAM,
    da kupuju Kineski bijeli luk,
    dok NAFTA ne dostigne REALNU CIJENU, koja je deset puta skuplja od danashnje, onda ce moji Brskucani sa prvim autobusom, pravac u jednom smjeru, na svoja imanja, ako ih nijesu prodali Rusima.
    Bogami Tacherizam i Reganomika se i dan danas izhuchavaju. A celicna lejdi je Britaniji mnogo dobroga donijal, sa ekonomskog aspekta cini mi se.
    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Danci su na BERZI izgubili 157 milijardi DKK, ili oko 20 milijardi €, od pochetka krize.
    BERZA je kocka,
    BANKE su neshto sasvim drugo,
    za OZBILJNU DRZAVU je potrebna GARANCIJA SHTEDISHAMA svojih DEPOZITA, ne sa 5000 € nego, 100% depozit.

    Ali nekom nije u interesu da se to sprovede,
    i da sve BANKE uplacuju u GARNTNI FOND, da u sluchaju kraha jedne BANKE, pokriju gubitke i preuzmu obaveze te posrnule banke, zadnjih tri mjeseca, dvije manje BANKE su izgubile svoj akcionashki kapital i one su kupljene od vecih banaka, koje su preuzele OBAVEZE prema shtedishama, akcionari gube svoj kapital, manjinski se bune i pokrecu sudske sporove prema DIREKCIJI i vecinskim akcionarima, shto se uvijek otegne u nedogled, i rijetko zavrshe u ZATVOR.

    Kad ukradesh KOKOSHKU u Dansku, cheka te ZATVOR,
    ukradi MILIONE, prodje vijek dok pane presuda.
    Berza je kocka. To bi trebalo svi da znamo. Nego me zanima, jeste li vi sigurni da kraljevina Danska garantuje 100% depozit?
    Quote Originally Posted by kEDOWN View Post
    I u Americi ima Federal Deposit Insurance Corporation koji daje garanciju samo do 100.000$
    Tacno, tacno.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  14. #189
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Moram provjerit,
    za ove chetiri decenije, nije niko izgubio deposit,
    jedna BANKA je davala ogromne kamate u zatvorenom krugu, DEPONENATA i zeljela da pokrije iz GARANTNOG FONDA,
    ne sjecam se izhoda, mislim da su zavrshili u ZATVOR ORGANIZATORI.

    Moram ispitat za DEPOZITE,
    ovo govorim iz iskustva od 40 godina, a moze svashta bit,
    josh sam ja mlad i neiskusan.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  15. #190
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    cedem; MILOS BESIC & CO - biseri iz rukava

    -"Na pitanje "Vijesti" zašto se CEDEM prvi put odlučio da dva istraživanja javnog mnjenja objavi u roku od mjesec dana, Bešić je kazao da su u pitanju tehnički problemi - zbog snjegova."

    -""Šta tebe briga", rekao je član Upravnog odbora CEDEM-a, profesor Veselin Pavićević novinaru "Vijesti" nakon pitanja zašto ta NVO prvi put organizuje istraživanja dva puta zaredom u roku od mjesec
    dana.On je najprije nervozno reagovao, rekavši da neće novinari odlučivati kada će CEDEM organizovati ankete.
    Bešić je ga smirivao, govoreći: "Sve je u redu, novinari imaju pravo da pitaju šta hoće", nakon čega je Pavićević "prešao" na drugog novinara, optužujući ga da je američki špijun.Pavićević je poslije konferencije rekao da mu je novinara do guše i da ne može više da izdrži. "

    -"Dok je Bešić pričao, jedan od novinara ga je optužio da govori laži i pitao ga da li smatra da ponašanje CEDEM-a utiče na rezultat izbora.
    "Hajzenberg je utvrdio da posmatranje atoma utiče na ponašanje atoma..."-izjavi Besic"

    -"Bešić je rekao da je najvjerovatnije slučajno podržao Vujanovićevu kandidaturu na sajtu "fejs buk" (facebook)."Veliki broj studenata je na "fejs buku" i stalno mi šalju neke pozivnice... Pojma nemam ja šta je to... Oni meni šalju - hoćete li da postanete član grupe za ne znam šta. Kad god mi to pošalju, ja pritisnem
    "jes". Ako sam to uradio, onda je u pitanju velika greška. Ne podržavam nikoga. Vjerujte mi na riječ. To je odličan sajt."

    STO RECI? OVO SU BISERI IZJAVLJENI U ROKU OD 15 MINUTA. CEGA BI SVE BILO TU DA IMAMO PRILIKE SVAKI DAN GLEDATI MOMKE IZ CEDEM-A U INTERVJUU SA NEKIM NEREZIMSKIM NOVINARIMA? C,C,C.C.C,C...

  16. #191
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    80
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by contradiction View Post
    hahahahhahaah
    izjava je stvarno wrh, presmijah se
    Bilo je stvari kojih smo se bojali, a nije trebalo... trebalo je zivjeti.

  17. #192
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cetinje - Dolina Bogova
    Posts
    230
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Moja partija je vazda nastojala da izadje u susret po pitanju pruzanja materijalne pomoci gradjanima CG" - milo djukanovic
    ...

  18. #193
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    frka im je,ne poklapaju se realni rezultati sa ovim njihovim laznim!!!

  19. #194
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    615
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    80
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Najace provale ima Krivokapic taj covjek je ziva komedija. Evo samo nekoliko njegovih provala: Kad je Pecu odgovarao na napade da previse brani premijera on mu je odgovorio da mora da ga brani posto je to premijer CRNE GORE i da je peco premijer on bi Peca branio< odnosno ko god da je premijer on bi ga branio.
    Onda kad su ga pitali sta znaci sekundarno on je odgovorio da je to nesto brzo u trenutku, za sekundu.
    Onda kad je pricao koliko voli Crnu Goru rekao da sam Bog kaze nesto protiv Crne Gore Krivokapic bi stao u zastitu Crne Gore i da Bog postavi neki zahtjev koji nije u interesu Crne Gore krivokapic bi ga odmah odbio.

  20. #195
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default Sad kaže da Albanci, Hrvati nikada nam nijesu bili prijetnja!

    Andrija Mandić na TVIN, prije 5 min:
    "Crna Gora nikada nije bila ugrožena spolja"!!!

  21. #196
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    septembar 2000, andrija mandić:
    ’’Milošević će Koštunicu pregaziti kao plitak potok’’.

    oktobar 2000, andrija mandić
    čestita koštunici pobjedu nad tiraninom...

    sto reći??

  22. #197
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    profesor Veselin Vukotić:
    "profit je porez na budale, a monopol san svakog preduzetnika."

  23. #198
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo ih kilometri bisera...made by m. djukanovic...
    ---------------------------------------------------------------
    "Црна Гора је опстала као острво слободе када су други били поробљени, па зашто сада не би могла опстати као острво комунизма"
    “Милошевић је нешто најбоље што се могло десити Југославији у овом тренутку, када повампирене фашистичке снаге у Хрватској и Словенији покушавају да униште све оно што је створено од 1945. године до сада. Поносан сам да у овим историјским тренуцима могу да будем раме уз раме са њим у одбрани тековина револуције”
    а познат је и изјава поводом његовог имовног стања:
    “Тек ћу да будем богат када будем престао да се бавим политиком”.
    ”Сваки паметан Црногорац и сваки поштен човјек у овој земљи са презиром помиње име издајника Јевреме Брковића, који је из личне сујете издао свој народ и сада даје антијугословенске изјаве по Загребу, док усташе, поново као 1941. године, крваве своје каме на немоћним српским цивилима„ 1993.
    "...ниједан закон не смије бити сметња послу који је у интересу Црне Горе" ( када је са газда Јездом склопио уговор око закупа Светог Стефана)
    “Поносни смо на српско поријекло и црногорску државност, на славну историју српског народа. Зато и вјерујемо у заједничку будућност и просперитет”.
    “Што се тиче страха од Србије, тиме покушава политички манипулисати један број људи, насљедника усташоидне политике Секуле Дрљевића и Савића Марковића Штедимлије, политике разбратништва са српским народом. У својој заслијепљености мржњом, они измишљају етногенетске теорије о томе да смо из Мале Азије, причају како је наше писмо латинично а вјера нам католичка... И то све с намјером да докажу нашу аутохтоност и посебност у односу на Србе”.
    "Поручујем Либералном савезу и неким другим мање утицајним партијама које се врло залажу за отцепљење да су освојили 12-13 одсто бирачког тела, па им се управо толико и поклања пажње”.
    а о томе колико је био наклоњен новинарима иде и ова изјава из 1994:
    “У посљедње двије године ниједна професија није доживјела суноврат као новинарска”
    “...влада је одољела искушењима да се упусти у дневно и примитивно полемисање са лажима и безобразлуцима које су аутори износили”
    “Ја, нити било ко од нас у руководству, не стидимо се рећи да смо комунисти нити да желимо настављати изворну комунистичку идеју”.
    “Љевичар сам у души зато што бих волио да живим у држави социјалне правде”.
    "Заједничка држава има слободарски и антифашистички карактер зато што њихове владајуће партије баштине четврти, седми и тринаести јул”
    а поводом оснивања Савеза реформских снага (вођа у ЦГ био садашњи ректор Љубиша Станковић)
    “Заједнички именитељ партија које окупља Савез реформских снага је србофобија и антикомунизам”.
    „На Косову је нападнута Југославија. Косово је бедем српског и црногорског народа које не може пасти док је нас и покољења наших потомака. Небројено пута смо рекли: Косово се мора бранити свим средствима”, Андријевица 13. јул 1990
    "Због вјековних братских веза. Заједничке крви у свим ратовима проливене, због вјековног сна најбољих Црногораца и Србијанаца, због извјесно боље заједничке будућности, Црна Гора се и отвореног срца опредијелила за живот у заједничкој држави са Србијом".
    "Црна Гора није Словенија, она је саставни дио Југославије и то жели и да остане..”

  24. #199
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zarko radulovic, menadzer u turizmu, uporedjujuci budvu i dubovnik:

    "dubrovcani su sve tamo nekako previse izregulisali"

  25. #200
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    branislav gvozdenovic, u intevju mileni vucinic, prije 15 minuta:

    "crna gora ce otvoriti nove zanate, u skladu sa svjetskim standardima"

Page 8 of 12 FirstFirst ... 456789101112 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. irc.cg.yu biseri
    By Stetni in forum #montecafe
    Replies: 996
    Last Post: 21-02-11, 23:10
  2. CDM biseri
    By Antares in forum CdM Arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 21-11-05, 10:30
  3. Biserchici biseri biserchine :D
    By _JELENA_ in forum Teenland
    Replies: 16
    Last Post: 13-06-05, 21:20
  4. Djechiji biseri :)
    By KRKNA in forum #montecafe
    Replies: 16
    Last Post: 23-05-04, 12:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •