Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 36 of 36

Thread: Proslava dana nezavisnoti - 7 rodjendan nezavisne crne gore

  1. #26
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    188
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vazno je da se proslavi u miru i bez posledica ,pa ko ce pjevat nema veze!

  2. #27
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    koliko ja kapiram oni imaju prebivalište negdje tuda tako da im se ne mora plaćat avion hotel itd. a to sve podiže prilično trošak, ne vjerujem da država plaća pjevače možda nešto za logistiku i piće čisto da bude da su pomogli, nema se para ni za mnogo bitnije stvari
    jeste, sigurno je tako
    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    PREDLOG ZAKONA:

    Da se u Ustav, pod hitno, ubaci i propiše koja muzika je obavezna da se sluša na ovakvim i sličnim manifestacijama. Da se sa CdM-a sastavi petočlana ekipa, koja će biti u Komisiju za suzbijanje loše muzike.

    A ukoliko se ne nađe adekvatan pjevač koji bi mogao upriličiti ovakvu manifestaciju, onda isključivo čekati, po redu, da grupa Perper bude slobodna, i samo tad održati manifestaciju.

    A ukoliko grupa Perper ne bude slobodna do 7. mjeseca tekuće godine, onda pronaći nekog kvalitetnog guslara, koji će odguslati 'najljepše' stihove iz Gorskog Vijenca.

    Dana, 10.5.2013., Bar, Crna Gora

    S' poštovanjem, 11/11/11.

    ________________________________________________

    Uh, ja mislio da su problem ove države ljudi koji ne priznaju ovu državu, njen jezik, zastavu, himnu i nacije koje žive u istoj... A nekoliko takvih se javilo na temi i drznulo i uključilo se u polemiku. Kad ono zapelo oko izbora muzike. Treba striktno zabraniti i propisati što će ljudi da slušaju na manifestaciji koju ONI organizuju, koju ONI plaćaju, kojoj ONI prisustvuju.
    eto, vidiš kako shvatiš kad se potrudiš
    Sve da bude jasno definisano i ako Perper nije slobodan, da se praznik pomjeri!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Korisne informacije @Majo. Vidiš kako je dobro što sam otovorio ovaj topik. Majo spremaj se, pakuj kofer. Čekamo te. :-)

    @Zvončice, neke tvoje primjedbe sam uvažio. Bile su od koristi. Dopuniću program sa još par učesnika. Pa da vas onda sve čujem.

    Što se tiče CRNOG. Taj SRBIN kad god ga pozovemo na humanitarne koncerte za CG dodje za simboličnu sumu (putne troškove i sitniš). Veliki i iskreni je prijatelj CG. Poštuju ga svi: I crnogorci, i bošnjaci, i albanci ...

    A kad pozovemo za istu stvar Šaka Polumentu VELIKOG Crnogorca (ovo Crnogorac = KBSZ) on traži 8 000 eura, a pošto je humanitarno onda 6 000 eura. Pa sad vi vidite. Crni zaslužje da bude u ovakvim prilikama uključen. Što se tiče Safeta, pa on je iz Crne Gore i sasvim je normalno da smo ga angažovali.

    I nemojte da brkate: ovo ne organizuju bosanci. Organizatori su različitog etnosa, a u organizaciju su uključeni BOŠNJACI. Bosanac i Bošnjak nije jedno te isto.

  4. #29
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Nocu Crni, danju Miki Mecava. Posto je manifestacija uvece vama dolazi Crni



    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  5. #30
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


  6. #31
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,086
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    257
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Ok druze svi su vidjeli, sad je dignuto na jedan jos visi nivo sa Ramizom i Vratnicom... - nemoj vise da te zamolim.

  7. #32
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Belgrade
    Posts
    1,076
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Molim za odgovor da li ce uz Safeta Licinu pevati i Sinisa "big time" Licina?

    Послато са ALCATEL ONE TOUCH 997 користећи Тапаток 2
    Narucivanje i dostava stvari iz Srbije : http://goo.gl/wn4Ix

  8. #33
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Rodjeni???

    HAHAHAHAHHAHA, a dje su ponikle ove zvijezde?

    Stvarno mi je zao ovaj nas narod u dijaspori, jer ovo nije moralno sto im se radi...

  9. #34
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky View Post

    @Zvončice, neke tvoje primjedbe sam uvažio. Bile su od koristi. Dopuniću program sa još par učesnika. Pa da vas onda sve čujem.

    Što se tiče CRNOG. Taj SRBIN kad god ga pozovemo na humanitarne koncerte za CG dodje za simboličnu sumu (putne troškove i sitniš). Veliki i iskreni je prijatelj CG. Poštuju ga svi: I crnogorci, i bošnjaci, i albanci ...

    A kad pozovemo za istu stvar Šaka Polumentu VELIKOG Crnogorca (ovo Crnogorac = KBSZ) on traži 8 000 eura, a pošto je humanitarno onda 6 000 eura. Pa sad vi vidite. Crni zaslužje da bude u ovakvim prilikama uključen. Što se tiče Safeta, pa on je iz Crne Gore i sasvim je normalno da smo ga angažovali.

    I nemojte da brkate: ovo ne organizuju bosanci. Organizatori su različitog etnosa, a u organizaciju su uključeni BOŠNJACI. Bosanac i Bošnjak nije jedno te isto.
    Quote Originally Posted by Dobrusky View Post
    možda si uvažio, a jesi čim si pozvao Gorana Vratnicu i neka si! I trebalo je, on je negdje u Danskoj koliko ja znam! Ali nije suština u Šaku Polumenti! Šako je svake neđelje po Evropi za Grand i njegova cijena je tolika, ali me očigledno nijesi shvatio čim Šaka pominješ kao opravdanje za moje kritike! Ni Safeta ni Šaka, ni Crnog, nije bitno okle su, bitno je što pjevaju, a pjevaju muziku koja je po meni prihvatljiva za kafanu i budvanske "diskoteke" (ma koliko to grdno zvučalo ali je nažalost tako) ali za jednu proslavu državnog praznika nije...hvala u svakom slučaju, pozdravi Gorana, drago mi je da je bar on tu
    Last edited by zvoncica; 10-05-13 at 10:46. Reason: neopravdano izostavljanje Crnoga iz jedne rečenice:D
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  10. #35
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Poštovani prijatelji zavičajnog udruženja "Dijaspora Bošnjaka Kosova - Njemačka" e.V..

    Pred nama je tradicionalni "Majski skup dijaspore Bošnjaka Kosova" kojeg uspješno realizujemo cijeli niz godina. Ove godine nam je kao članu SCANJ-a pripala čast i ukazano povjerenje da organizujemo i obilježavanje 7 godina nezavisnosti Crne Gore. Kao zemlja našeg porijekla sa kojom imamo neraskidive veze na svim nivoima dobri odnosi sa institucijama države Crne Gore su za Bošnjake Kosova veoma važni.

    Iz tog razloga UDBK - Njemačka e.V. uspjela je svojim aktivnostima kroz članstvo u savezu crnogorskih asocijacija postati most u dijaspori izmedju naše Republike Kosovo i naše Crne Gore. Kažem NAŠE, jer obadvije države doživljavamo kao svoje i trudimo se da na najljepši način doprinesemo demokratizaciji i evropskom putu na kojem istrajavaju gradjani i vodstvo obe zajednice.

    Koristim priliku da vas još jednom pozovem na naš i vaš skup i svojim prisustvom date doprinos obilježavanju ovog važnog dana kome su i Bošnjaci zajedno sa Crnogorcima, Albancima i svim drugim gradjanima Crne Gore koji je vole dali svoj muhur vječnosti.

    Upravni kolegijum UDBK - Njemačka e.V.



  11. #36
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,933
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Da li će kod nas (u CG) biti organizovana proslava za 21.? Neki koncert, ili štogod slično?

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Proslava dana nezavisnoti - 7 rodjendan nezavisne crne gore
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 107
    Last Post: 12-05-13, 23:00
  2. Crni obraz Crne Gore: 500 dana od ubistva urednika Dana
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 12
    Last Post: 11-10-05, 18:24
  3. Replies: 16
    Last Post: 17-09-05, 08:28
  4. Replies: 399
    Last Post: 08-09-05, 09:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •