Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 43

Thread: sto bi ovo? Gospodar morase u inostranstvo?

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default sto bi ovo? Gospodar morase u inostranstvo?

    ocete li me prosvijetlit informacijom dje to strce Gospodar sinoj? da im se nije makina pokvarila na putu ka prijestonici? ono moze svasta bit...

    moze bit e je mora malo do inostranstva... tj. do BiH mozda... a mozda je nazva Solana? a mozda nije...

    a moze li bit da je Gospodar vec zavrsio rabotu?

    zabrinut sam. dok on muku muci nedje po inostranstvu Pokret radi ka da je tu... mogli bi i oni otkazat... pa nije drzava od tolike vaznosti...

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Morao je da podnese izveštaj Solani koliko se stiglo u odugovlačenju referenduma...

  3. #3
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zakasnio. upisivao se u GZP pa bila ogrrrrrrromna gužva
    Kako Vaša bolest ?

  4. #4
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    229
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Otisao da promovise nezavisnu kod JUSTICE. Dalekoooooooooooo je to...

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Dje si nevjesta
    Nema te ni da se javis a kamo li da da svrnes, cccccccccc....

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    htio bih procitat sto misli Justice o ovom najnovijem putu nasega Miloga u inostranstvo? je li to njemu smeta Cetinje ili stvarno cojek morase nedje na zurku?

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Mora je gazda do Ciriha po sat, bio ga je ostavio na opravku

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    tebi je ovo smijesno? ili ne smijes postirat da me ne uvrijedis... nemo ti mene pazit. ja znam da se u CG praktikuje direktnost i istina... lice u lice. ne bi niko nidabog svasta trabunja nekome iza ledja... i bez obzira sto ja zivim u mrsku ameriku i punim se Zbunjovim lazima... vjeruj mi... u brk mi reci: "sto ti mislis da znaci njegov nenadan put u bijeli svijet i dje je to strka?"

    i da li Pokret ima zvanicno misljenje o ovom, turskom aparatu za gluhocu, iliti miletski receno samaru?

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Nijesuimali goriva da sipaju u one S8-ice S4-ke i navigatore.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pirun
    ...sto ti mislis da znaci njegov nenadan put u bijeli svijet i dje je to strka??
    Pusta ove zajapurene, nadobudne, iz ovoga Pokreta da se po sto puta zakunu da ce "referenduma biti..." taman k'a da ih neko za sto pita... U sebi bice da se smijulji: "jes, sve cu vas pitati..." Pitanje je koliko ce se i on sam pitati.
    Pitanje je i, i to najvaznije, koliko i on sam zeli da Crna Gora bude nezavisna?
    Koliko je tu istinskog opredjeljenja, a koliko politikantskih kalkulacija?
    Znacemo brzo, sve ce se znati. A, ko hoce posteno da pogleda, vec sve zna.
    Casti mi moje, kada se desi ono sto ja vjerujem da hoce, nece mi biti toliko zao Crne Gore sto nece gledat' samostalonost, koliko onih ljudi sto ovih dana izgorese od obecanja i zaklinjanja. Koliko ce se samo njih spaliti pred Skupstinom, *****ti...:mrgreen:

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Debakl pokreta za nezavisnu CG na Cetinju

    Milo pobjegao od debakla


    Predstavnici opozicionih stranaka, izostanak premijera Mila Đukanovića sa mitinga Pokreta za nezavisnu Crnu Goru na Cetinju, komentarišu kao bijeg od fijaska suverenističke politike. Opšta je ocjena da su Cetinjani uskratili podršku Đukanovićevom projektu stvaranja privatne države.
    Funkcioner SNP-a Vasilije Lalošević rekao je da je Đukanović na Cetinju stajao sa strane, pa pobjegao kada je dobio informaciju o broju prisutnih.
    - Vjerovatno je dobio i signale da ne bi bilo dobro da bude tu, zbog čega je ustuknuo. Cetinjani su pokazali odnos prema politici režima, jer je na trgu bilo najmanje građana tog grada - kazao je Lalošević.
    On je Đukanoviću poručio da će ga muk pratiti svuda po Crnoj Gori, po pitanju nezavisnosti i opstanka na vlasti.
    - SNP i ostale antirežimske partije još će snažnije djelovati kako bismo rekli „stop” režimskom nasilju. Sada je definitivno jasno da referenduma u aprilu naredne godine neće biti - zaključio je Lalošević.
    Izvršni direktor Grupe za promjene Nebojša Medojević rekao je da Đukanović godinama ima kompleks Cetinja.
    - Cetinje i Cetinjani prepoznali su da Đukanović nije crnogorski državnik i zato ga odbacuju kao strano tijelo. Najbolje bi bilo da Đukanović prestonicu preseli na Sveti Stefan gdje se okupljaju tajkuni, a Cetinje traži pravog državnika. Čestitam Cetinjanima što su prepoznali da je ovo samo još jedna obmana i što su se odazvali u ovako malom broju. Licemjerno je da vladajuća elita, koja je uništila Cetinje a na nas koji smo se zalagali za nezavisnu Crnu Goru slala do zuba naoružane specijalce da nam spriječe mitinge, sada kreće skupovima upravo iz tog grada - kazao je Medojević.
    Kako je naglasio, nije mu padalo na pamet da pođe na miting sa onima koji zloupotrebljavaju najintimnija osjećanja građana da bi napravili privatni rezervat.
    Za funkcionera Narodne stranke Sava Đurđevca debakl mitinga Pokreta za nezavisnu Crnu Goru na Cetinju je samo posljedica činjenice da „ta družina ne može okupiti dovoljno birača za svoju ideju”.
    - Bilo je jasno da ideje nezavisne Crne Gore nema u volji birača niti u istorijskoj volji građana Crne Gore. Suverenisti su doživjeli najveći poraz na Cetinju, tamo gdje su se nadali najvećem uspjehu. Pokazalo se da je Lovćen ipak preveliki da bi ga zahvatila dukljanska epidemija. Cetinjani su pokazali da dukljanski „atovi” ne mogu igrati po Obilića poljani - rekao je Đurđevac.

    V.RADENOVIĆ

    Đukanović bio zauzet neodložnim državnim obavezama

    Crnogorski premijer i predsjednik Demokratske partije socijalista Milo Đukanović nije mogao govoriti na mitingu Pokreta za nezavisnost na Cetinju zbog neodložnih državnih obaveza, saopšteno je juče iz te organizacije.
    „Đukanović nije mogao da govori na jučerašnjem zboru građana na Cetinju, jer je bio spriječen ranije nepredviđenim, a neodložnim državnim obavezamaĆ, naveo je u izjavi dostavljenoj agenciji Mina portparol Pokreta Nebojša Nikčević.

    (MINA)

    Kujović zadovoljan

    - Zadovoljan sam brojem prisutnih, atmosferom i svime što se događalo na Trgu kralja Nikole na Cetinju. Priča da je skup doživio fijasko čista je politička floskula. Bila je to atmosfera prepuna pozitivne energije i privrženosti Crnoj Gori kao samostalnoj državi. Sve je odisalo zahtjevom za državnom samostalnošću, referendumom kada se za to stvore uslovi, povjerenjem da će sve to biti tako i da će najdalje za šest mjeseci volja građana biti ispoštovana i provjerena na plebiscitu - kazao je agenciji Mina koordinator Pokreta za nezavisnu Crnu Goru Dragan Kujović.

    Stizali autobusima iz Podgorice, Nikšića...

    Iz SNS-a je saopšteno da je Đukanović najprije organizovao miting, krenuo ka Cetinju, zatim izmislio neodložne obaveze i pobjegao, kada je čuo koliko je malo prisutnih.
    - Đukanović je na Cetinju mogao da se uvjeri kakav je promašaj napravio kada je u prvi plan suverenističkog projekta isturio Lukovca, Bojovića i ostale. Treba biti pošten, pa reći da je ovo jasan znak da režim nema podršku u narodu i da je vrijeme za promjenu vlasti - kazao je šef Informativne službe SNS-a Jovan Vučurović.
    On je naglasio da je miting na Cetinju potpuni debakl, jer je, umjesto nekoliko hiljada, okupio svega nekoliko stotina građana i dodao da je na Cetinje stiglo nekoliko punih autobusa iz Podgorice, Nikšića i Budve.

    Aleksić: Odbranićemo od mafije ideju nezavisnosti

    U saopštenju u ime Nezavisne liste ”Lovćen za slobodno Cetinje„, Aleksandar Aleksić je saopštio da je DPS mašinerija doživjela debakl.
    - Cetinjani su plebiscitarno poručili Đukanoviću i izdajnicima Liberalnog saveza da je dara prevršila mjeru, da onaj ko se jednom lažno zakleo na ćivotu Svetog Petra Cetinjskog nema što da traži na Cetinju. Uzalud su bili policija, barjaci, vatromet i jeftina zabava ponuđena Cetinjanima, jer oni nijesu cirkusanti, nego najozbiljnije i najutemeljenije biračko tijelo u Crnoj Gori. Cetinjani su poručili Đukanoviću: ”Mi smo, a ne ti, iznijeli ideju crnogorske nezavisnosti. Raspiši referendum, pa da glasamo za nezavisnost. Ako smo za nezavisnost, nijesmo za kriminal i mafiju koje se ispod nje kriju, za uništavanje Cetinja koje permanentno sprovodiš punih petnaest godina što pod šajkačom, što pod crnogorskom kapom„ - kazao je Aleksić.
    Kako je naglasio, odbrani ideje nezavisnosti od mafijaških ruku Cetinje će dati puni doprinos 10. decembra izbornom pobjedom nad DPS-om.

  12. #12
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Janko interesuje me sledece sta TI mislis o savezu nezavisnih drzava Srbije i Crne Gore, dali bi to pomoglo da se smanje strasti u CG i da bude ono ovce na broju i vuk sit ??? (donekle obe strane u CG dobile bi nesto), a nama ni iz dzepa ni u dzep.

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    I ja sam cuo nedje da su Cetinjani naglo svi presli u SNS ....i da ce tamo pobjedit unionisti na referendumu ...:mrgreen:

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Janko23
    Pokazalo se da je Lovćen ipak preveliki da bi ga zahvatila dukljanska epidemija.
    Koliko ja znam, Lovcen i Cetinje su odvazda bili pod epidemijom Nezavisnosti tako da ne znam cemu ove glupe price?

    Ima li neko neutralan da objektivno kaze koliko je ljudi bilo na mitingu, a da je obavjesten?
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Shrek
    dobro znas kao i svi normalni da broj ljudi koji su za nezavisnost na Cetinju i okolnim krajevima za sigurno ne zavisi od broja prisutnih na nekom mitingu...meni su javili da uopste nije bilo lose, sa tim da su Cetinjani kao veoma nepovjerljivi i vazda skloni sumljama nijesu dosli u dovoljnom broju zbog toga sto ne vjeruju ni pokretu a jos manje djukanovicu...posebno zbog toga sto jos nije objavljen datum....
    nadam se da vam je dovoljan dokaz to da ni ja kao radikalno krilo ne bih isao pod takvim uslovima na nikakav miting ( kao sto niko od mojih istoisljenika sa kojima sam u kontaktu ni iz Niksica ni iz Bijelog Polja, ni iz Mojkovca, PG, Bara, Kotora a ponajmanje Cetinja nije bio na mitingu....onda ok...ako nije onda pravite razne konstrukcije....
    Na mitingu su ugl;avnom bile mlade snage i partijski ljudi ....mi iskrene patriote ( a cetinjani su ultra vecinom takvi)nijesmo isli i ne bi smo pristali da idemo na takav miting pod tim uslovima...svaka cast dinosi sto nije doso.....
    znaci gledajte na manjak velike masovnosti kao na bojkot onih koji su 10000000% tu od pocetka i cije misljenje o CG ne moze promjenit ni 20 robije...

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jasno je da su Cetinjani listom za nezavisnu ali je jos jasnije poslije ovog propalog mitinga postalo da tu nezavisnu nece sa Milom na celu :mrgreen:

    Inace savez nezavisnih drzava je totalna glupost. To je DPS pokusaj da i dalje sjedi na dvije stolice. Tacnije da za sve lose okrivljuje Srbiju a dobro pripisuje sebi. Ili federacija - ili nista! U oba slucaja mi Srbi u Cg dobijamo. U slucaju federacije opstaje jedinstvena srpska drzava a u slucaju otcepljenja Crne Gore otvara nam se put za dobijanje politicke i teritorijalne autonomije u samoj Crnoj Gori. U svakom slucaju dobijamo.

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Janko23
    Jasno je da su Cetinjani listom za nezavisnu ali je jos jasnije poslije ovog propalog mitinga postalo da tu nezavisnu nece sa Milom na celu :mrgreen:
    Tu vi svi grijesite i tu je sustina...dobro je sto grijesite jer to nije tacno, koliko god mrzjeli Mila ( a ne veoma mali broj patriota ga voli)spremni smo da ga "progutamo" dok traje trka...bas kao sto nije tacno da ce neko ko je indipendentista odustati od odlaska na referendum zbog toga sto su "nedemokratski uslovi" ....takvih nema ili se broje na prste male ruke....drugo je to sto pricaju novopeceni karijeristi, i ja sad mogu rec da sa za to, ali ne zelim jer bih lagao sebe ... a ne patim od toga da sebi nabijam nikakav demokratski imidz....nema potrebe za tim...

    Milo je nama isto sto je SANU i SPCu bio Milosevic...izvrsilac trenutni, pion.....Milosevic je otisao....jesi se nakon toga promjenila nacionalisticka politika u Srbiji? Nije......

    Odlaskom Mila promjenice se mnogo toga...ali trut nemoze umrijet prije nego ne izvrsi potonji let i produzi vrstu...

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Janko23
    Jasno je da su Cetinjani listom za nezavisnu ali je jos jasnije poslije ovog propalog mitinga postalo da tu nezavisnu nece sa Milom na celu :mrgreen:

    Inace savez nezavisnih drzava je totalna glupost. To je DPS pokusaj da i dalje sjedi na dvije stolice. Tacnije da za sve lose okrivljuje Srbiju a dobro pripisuje sebi. Ili federacija - ili nista! U oba slucaja mi Srbi u Cg dobijamo. U slucaju federacije opstaje jedinstvena srpska drzava a u slucaju otcepljenja Crne Gore otvara nam se put za dobijanje politicke i teritorijalne autonomije u samoj Crnoj Gori. U svakom slucaju dobijamo.
    E moj Janko. Kao gradjanin Crne Gore gubis u svakom slucaju osim da CG bude nezavisna. Ako CG ostane sa SRbijom nikad se necemo istrgnut iz ove rupe bez dna jer ce aktuelna vlast i dalje imati koga da optuzuje za svoje neuspjehe i ekonomska pitanja ce biti zamjenjena drzavnim. Plus, Srbiji se ne pise nista dobro u buducnosti jer Srbija je osudjena na propast. Svijet nece dozvoliti (vec sam postavio jedan topic o tome na podforum politika) da Srbija znatno napreduje jer su veoma nacionalisticki nastrojeni i cim ih ne bi morilo siromastvo i glad odma bi htjeli da pripajaju i BiH i CG i Hrvatsku...
    Ako pocnete da trazite autonomiju ili neka odvajanja u CG (cega se ja i plasim) Milo ce vam pomoci, potajno, jer tako se ponovo skrece paznja sa eknomskih problema i u prvi plan dolaze drzavni. Znaci, pomoci ces Milu a odmoci sebi.
    Mucni tintarom dobro i vidi sta je stvarno u tvoju, kao gradjanina CG, korist.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JUSTICE
    Shrek
    dobro znas kao i svi normalni da broj ljudi koji su za nezavisnost na Cetinju i okolnim krajevima za sigurno ne zavisi od broja prisutnih na nekom mitingu...meni su javili da uopste nije bilo lose, sa tim da su Cetinjani kao veoma nepovjerljivi i vazda skloni sumljama nijesu dosli u dovoljnom broju zbog toga sto ne vjeruju ni pokretu a jos manje djukanovicu...posebno zbog toga sto jos nije objavljen datum....
    nadam se da vam je dovoljan dokaz to da ni ja kao radikalno krilo ne bih isao pod takvim uslovima na nikakav miting ( kao sto niko od mojih istoisljenika sa kojima sam u kontaktu ni iz Niksica ni iz Bijelog Polja, ni iz Mojkovca, PG, Bara, Kotora a ponajmanje Cetinja nije bio na mitingu....onda ok...ako nije onda pravite razne konstrukcije....
    Na mitingu su ugl;avnom bile mlade snage i partijski ljudi ....mi iskrene patriote ( a cetinjani su ultra vecinom takvi)nijesmo isli i ne bi smo pristali da idemo na takav miting pod tim uslovima...svaka cast dinosi sto nije doso.....
    znaci gledajte na manjak velike masovnosti kao na bojkot onih koji su 10000000% tu od pocetka i cije misljenje o CG ne moze promjenit ni 20 robije...
    Znaci, nije bilo kao sto je ocekivano ali vecina Cetinjana ce glasat na referendumu za nezavisnost. To nam bas i odgovara, jer i treba Milo da vidi da podrska nije za njega nego za program koji je ukrao od liberala.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by shrek
    Znaci, nije bilo kao sto je ocekivano ali vecina Cetinjana ce glasat na referendumu za nezavisnost. To nam bas i odgovara, jer i treba Milo da vidi da podrska nije za njega nego za program koji je ukrao od liberala.
    To je to...dio programa je ukrao od liberala....ali seoslanja na ideologiju CFPa....a sustina je da njega boli K za sve to...i nas treba da boli K za njega...treba ga maksimalno minimizirati i iskoristiti njegove mahaniozme...naon toga traba nacinjet crnogorski 5 oktobar.... i tek tada ce svi bit mirni...Medojevic je u pravu u jednoj stvari...Milo i Amfilohije zajedno dizu tenzije....ako CG ne postane nezavisna...nastavice se sa tim do beskraja...CPC ce upadat u Crkve a SPC ce postavljat metalne barake u nedogled....referednum i nakon toga dolazak na vlast POTPUNO NOVIH SNAGA je jedini spas za CG... i jedino sto moze dovesti do istinskog okretnja prema RADU, RADU i RAZVOJU....

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek
    E moj Janko. Kao gradjanin Crne Gore gubis u svakom slucaju osim da CG bude nezavisna. Ako CG ostane sa SRbijom nikad se necemo istrgnut iz ove rupe bez dna jer ce aktuelna vlast i dalje imati koga da optuzuje za svoje neuspjehe i ekonomska pitanja ce biti zamjenjena drzavnim. Plus, Srbiji se ne pise nista dobro u buducnosti jer Srbija je osudjena na propast. Svijet nece dozvoliti (vec sam postavio jedan topic o tome na podforum politika) da Srbija znatno napreduje jer su veoma nacionalisticki nastrojeni i cim ih ne bi morilo siromastvo i glad odma bi htjeli da pripajaju i BiH i CG i Hrvatsku...
    Ako pocnete da trazite autonomiju ili neka odvajanja u CG (cega se ja i plasim) Milo ce vam pomoci, potajno, jer tako se ponovo skrece paznja sa eknomskih problema i u prvi plan dolaze drzavni. Znaci, pomoci ces Milu a odmoci sebi.
    Mucni tintarom dobro i vidi sta je stvarno u tvoju, kao gradjanina CG, korist.

    shrek ukratko nas Srba u CG ima 32% a mi nemamo nikakva prava. Nama kao veoma velikoj manjini pripada prije svega po ugledu na BIH status konstitutivnog naroda na teritoriji cijele CG. Onda nam pripada politicka i teritorijalna autonomija tamo dje smo vecina, sopstvene televizije, radio i novinske kuce , obrazovanje na sopstevnom jeziku od osnovne skole do univerziteta. Ja za moj narod ne trazim nista vise od onoga sto vec imaju Srbi i Hrvati u BIH, ili Albanci na Kosovu i u Makedoniji. Mozda tebe to ljuti ali to je tvoj problem. Ja tebi ne ogranicavam pravo da se ti i sjutra tvoja djeca obrazujete na crnogorskom jeziku ucite tu vasu crnogorsku istoriju tako da i od tebe ocekujem da ne podrzavas diskriminaciju moje nacije i da nama se omoguce sva ona ljudska i gradjanska prava koja nam shodno procentu stanovnistva u ovoj zemlji i pripadaju. Inace ja se za Mila ne sekiram suvise bila CG nezavisna ili ne bice protektorat EU i bice sve u CG uredjeno onako kako EU odredi. Zato cemo i mi od EU traziti da nam se daju prava koja nam pripadaju shodno povelji o ljudskim pravima i pravima manjina cija je Crna Gora potpisnik.

    Inace sve ovo sto ja trazim za moju srpsku naciju u Crnoj Gori vec imaju Albanci! Albanaca ima 5% u CG a nas 32%! Zar nije diskriminacija da Albanci imaju veca prava od nas Srba u CG i ako je nas 6 puta vise od njih??

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ti Janko i SNs ...vi govorite u ime svih 32% Srba?

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vidim da odredjeni ficfirici cetnicki i prknoljubi beogracki ovdje pogresno shvataju rasprave i neslaganja izmedju nas koji zelimo nezavisnu Crnu Goru.

    ja isti ka i JUSTICE ne bih i necu ic dok se ne objavi datum. tad se na mene moze racunat. do tada cu podrzavati aktuelni GZP i narocito njin potonji poziv: GZP POZVALA VLAST, OPOZICIJU I MEĐUNARODNU ZAJEDNICU DA ŠTO PRIJE STVORE USLOVE ZA ODRŽAVANJE REFERENDUMA

    za mene ovdje nema nicega spornoga. DPS i g. Djukanovicu zakazite referendum pa cemo ve skinut s vlasti cim je izglasamo... dolaze izbori... vi u povijest. i da vi je fino i da se o vama dosta dobro zbori.

    ali dok se DATUM ne objelodani i budemo znali da ce referenduma bit, a ne jos jedna prijevara na racun iskrenih crnogorskih patriota, e do tad cemo se pricat ovako... javno i nejavno...

    ali draga gospodo nesoji cetnicki: Crna Gora na prvom mjestu.

    male su ove razmirice medju svima nama i sa one bande i sa ove bande, balkanoid nam je svima gen, a kamoli medju nasom bandom koja zeli Crnu Goru.

    i zato cemo na referendum svi izac i to kastem od raznijeh bandi... zato dzaba ova glupa propaganda beogracka. trta vrta...

    do tada cetnicici sa subarom i cvijecem i aparthejdom (a znate li definiciju da mi je znat)... lajte. to jedino i nauciste... samo danas kevcete a nekad ste rezali... priroda ista. nedemokratski kapacitet, vaganolisci...

    i da izda ponovo DPS... nece propanut Crna Gora.

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Vidi se da si Drekalovic
    Eto vazda bez veze trosimo vrijeme godinama ja i ti u prepirkama, jer vazda dodjemo na isto...CG je svetinja....sve ostalo je prolazno....a ne moze bit normalna ako je ne bude..zato treba sve ucinjet da je bude.."nek je vjecna CG"....a nijesmo ni mi maciji kasalj kad odje Mikas...valjda nas tad neko za ponesto bude pita nekad

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evviva zar ne! vi se i pitate

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Jeste li znali da je Srbija inostranstvo ???
    By punisher in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 12
    Last Post: 13-03-05, 20:34
  2. Replies: 0
    Last Post: 04-08-04, 09:03
  3. CRNOGORSTVO?
    By Hrvatinic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 89
    Last Post: 20-07-04, 11:45
  4. Ne spustajte ruke,ima jos glasanja!
    By englezovic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16
    Last Post: 13-05-04, 01:48
  5. Crnogorci i VLAST
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 18
    Last Post: 20-02-04, 19:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •