Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 53

Thread: Crvena Zvezda - Partizan... Marakana 14.10.2005. 17.00h

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pelennor Fields
    Posts
    774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo vi mlatite kako Zvezda ne igra dobro,jer iako to nije leprsava igra oni sa 2 extra visoka spica(koji su najbolji bas u kontranapadima gdje dolazi do izrazaja njihov skok)su zadali mnogo mnogo muka partizanu,koji je ruku na srce odigrao solidno kako sam ja ocekivao,mada ni to nije bilo d od dobrog... Najbolja njihova sansa na mecu je bio divljacki sut Radonjica koji bi donio potpuno nezasluzeno vodjstvo...
    Nego penalom sve dolazi na svoje mjesto,a Perovic to samo potvrdjuje golom kakav se rijetko vidja u nasem prvenstvu a pogotovo na derbijima...
    Btw navijanje je bilo L1m1t,cak mi je bilo bolje danas na Sever nego kad smo igrali sa BiH...
    Napred Zvezdo,samo napred...
    ...djewojka iz piwe... i can't believe it...

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pelennor Fields
    Posts
    774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I jos samo da dodam ovo:

    Napred Zvezdo,samo napred Zvezdo...
    Najbolja si ti,uvek ispred svih Zvezdo...
    ...djewojka iz piwe... i can't believe it...

  3. #28
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nazgul
    pazi kad ne mogu da vjerujem - dobili ste opet sugavom taktikom, mada je drugi gol vrhunski, ali sudjenje...
    Napomenuo sam da je ocajno, onakvih poteza nema ni na dzudo treninzima
    She is only here to annoy herself!

  4. #29
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bar*Beograd
    Posts
    1,997
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up Zvezda

    Quote Originally Posted by DIDI
    ne pamti se igra, pamti se rezultat!
    Agree.

    Btw. Drugi gol je bio odlichan. A igru i sudjenje ne vrijedi komentarisat`. ;p
    M. Roma Volley #14

    red passion, red heart, red soul - MUFC

  5. #30
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SPOJSIS
    Posts
    604
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Drugi Go Neka Je Ziv I Zdrav Onaj Nadj 50 Metara Trci Ispred Coeka I Vrti Se Cas Na Jednu Cas Na Drugu Stranu Ka Brav A I Onaj Perovic Nije Nista Bolji Izlomi I Njega I Sebe I Kad Izgubi Korak Opali Pa Sto Bude I Ispade Lijep Go
    OD BLATA CETE ME PRAVIT MENE BITI NECE
    http://cgm.cs.mcgill.ca/~godfried/agifs/piss.gif

  6. #31
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Hronicno postaje ovo...serija koja traje godinama.Napravicu malu paralelu
    $to se tice navijanja na ovom i pro$lom derbiju u aprilu-mnogo bolje izdanje ovog
    puta,naravno indijanaca ce uvijek biti,ali uz pobolj$ano ozvucenje i krcat
    Sever zvucalo je jako jako dobro.Nije bilo koreografije,ali zato su par bakljadi
    i pokoji dim upljep$ali dekor krcate sjeverne 3bine.
    P.S.Primijiteio sam da se i kolonija ljep$e polovine kvantitativno i kvalitativno
    povecala...
    P.P.S.Postavicu mozda koju fotq ovih dana.

  7. #32
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    South side
    Posts
    208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ovo krcat pominjes nekoliko puta, a uopste nije bila krcata tribina, naprotiv...
    ali (kao sto i sam pomenu) poboljsano ozvucenje pa jeste li vi navijaci ili Kulturno Umjetnicko Drustvo pobogu?
    ...k'o mnogo puta do sada - on sanja
    kako beskrajno pada...

  8. #33
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    2,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nazgul
    ovo krcat pominjes nekoliko puta, a uopste nije bila krcata tribina, naprotiv...
    ali (kao sto i sam pomenu) poboljsano ozvucenje pa jeste li vi navijaci ili Kulturno Umjetnicko Drustvo pobogu?
    da nisi bio tamo mozda? nisi sigurno, jer da jesi ne bi tako pisao... za tvoje pojmove krcata! a bogami rekao bi za juznu tribinu, koja je bojkotovala derbi again , da je kao i obicno licila na kulturno umjetnicko drustvo ..."branko kockica"... pobogu...!
    ostaje vam da razigravate za zeleznikom za intertoto kup, mada mislim da ste u prednosti, barem verbalnoj, jer imate onog prepotentnog germanskog patuljka na klupi.

    a derbi ko derbi ocaj zivi, ni jedni ni drugi nisu dva pasa spojili... al rezultat standardan! ole...
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

  9. #34
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Cool

    Jime razumi covjeka...komplex je isuvi$e velik...
    P.S.A mozda je i on ikognito bio na Severu pa je uspio da preboroji 15-ak
    praznih stolica...

  10. #35
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    South side
    Posts
    208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    imao sam malo bolji pregled pa mogu reci da je dno tribine bilo prilicno ispraznjeno (jedno 500 do 800 ljudi je moglo da stane bez guranja - onaj dio dje ste se tukli nedje oko 20 minuta).
    uostalom, ne znam cemu nervoza jer je batica sam rekao da ste poboljsali OZVUCENJE (mislim izvinite ako je to uvreda ali meni je jako smesno :lolblue: ) mada, boli vas ***** - prvi put ste bili glasniji na derbiju

    a o tituli i zavrsenom prvenstvu ip[ak ne bih, imate vi jos jednu protiv Borca

    pomenuo si bojkot!!! he he he rodjace pa nemoj da dajes sebi autogolove i diras tamo gde ne treba Pa vi ste bojkotovali kup sa trecinom prisutnog severa, koji je cas pevao, pa nije pevao, pa ste se psovali, pa pljuvali, pa ste jebali majku pixiju (nije zvezdina zvezda, a onda ste mu sisali jaja kad je postao preCednik zvIJezde), pa ste se tukli, pa kao otisli, pa se ovi vratili da teraju one koji su ostali, pa su (ne znam okle si, al si vjerovatno cuo) ovi BBRS jebali majku "seljacima" jer su oni dosli na derbi i navijali. sve u svemu smesan bojkot - a na jugu su care u subotu bili: 50-ak ljudi iz kluba kojima je zekan naredio da se nacrtaju na Jug (bez obzira da li ce biti navijaca ili ne), 50-ak (jedan autobus) makedonaca kojima je isti gen.sek. platio put i karte i 22 fyudbalera + strucni stab Jedinstva iz Bijelog Polja!!!


    kazem jos jednom nemojte se vi ljutit no se veselite zbog pobjede ( he he he bio penal ) samo nemojte se uplitat u teme u koje se bas i ne razumete sorry !!!
    ...k'o mnogo puta do sada - on sanja
    kako beskrajno pada...

  11. #36
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Outside the Shankly Gates
    Posts
    1,299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dno tribine je uvek ispraznjeno. pretpostavljam da treba biti ili glup ili grobar (ili oboje), pa da ne znash da se iz prvih 5-6 redova ne vidi nishta, od ograde i transparenata. zato ljudi stoje na stepenicama. drugo, histerichan si, dechko. previshe chak i za jednog tuznog navijacha jednog tuznog kluba.
    What, no signature? No funny line? No catchy song lyric? F*ck you.

  12. #37
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nazgul
    ( he he he bio penal )
    Zasto je ona djedurina od Saveljica onako cimnula ruku nazad ako ga vec nije drzao?! Ako ne moze Zigica da stigne bolje da batali fudbal i neka sadi paradajz
    She is only here to annoy herself!

  13. #38
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pelennor Fields
    Posts
    774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by me_myself_and_I
    dno tribine je uvek ispraznjeno. pretpostavljam da treba biti ili glup ili grobar (ili oboje), pa da ne znash da se iz prvih 5-6 redova ne vidi nishta, od ograde i transparenata. zato ljudi stoje na stepenicama. drugo, histerichan si, dechko. previshe chak i za jednog tuznog navijacha jednog tuznog kluba.
    Sta da kazem osim ISTINA...
    Napred ZVEZDO,samo napred ZVEZDO...
    ...djewojka iz piwe... i can't believe it...

  14. #39
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,597
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX
    Zasto je ona djedurina od Saveljica onako cimnula ruku nazad ako ga vec nije drzao?! Ako ne moze Zigica da stigne bolje da batali fudbal i neka sadi paradajz
    Treba da znas da je Saveljic spremniji od citave lige

  15. #40
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Exclamation

    Quote Originally Posted by me_myself_and_I
    dno tribine je uvek ispraznjeno. pretpostavljam da treba biti ili glup ili grobar (ili oboje), pa da ne znash da se iz prvih 5-6 redova ne vidi nishta, od ograde i transparenata. zato ljudi stoje na stepenicama. drugo, histerichan si, dechko. previshe chak i za jednog tuznog navijacha jednog tuznog kluba.
    Ovo sam mislio da se podrazumijeva,ali nekima ovdje treba izgleda crtat...
    Razumijem vas,ipak ste navijaci najjadnijeg kluba trenutno...

  16. #41
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    2,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nazgul

    pomenuo si bojkot!!! he he he rodjace pa nemoj da dajes sebi autogolove i diras tamo gde ne treba Pa vi ste bojkotovali kup sa trecinom prisutnog severa, koji je cas pevao, pa nije pevao, pa ste se psovali, pa pljuvali, pa ste jebali majku pixiju (nije zvezdina zvezda, a onda ste mu sisali jaja kad je postao preCednik zvIJezde), pa ste se tukli, pa kao otisli, pa se ovi vratili da teraju one koji su ostali, pa su (ne znam okle si, al si vjerovatno cuo) ovi BBRS jebali majku "seljacima" jer su oni dosli na derbi i navijali. sve u svemu smesan bojkot - a na jugu su care u subotu bili: 50-ak ljudi iz kluba kojima je zekan naredio da se nacrtaju na Jug (bez obzira da li ce biti navijaca ili ne), 50-ak (jedan autobus) makedonaca kojima je isti gen.sek. platio put i karte i 22 fyudbalera + strucni stab Jedinstva iz Bijelog Polja!!!


    kazem jos jednom nemojte se vi ljutit no se veselite zbog pobjede ( he he he bio penal ) samo nemojte se uplitat u teme u koje se bas i ne razumete sorry !!!
    ... a tukli smo se, ...jel?
    jesu li djelili prirucnik za ponasanje
    navijaca iz provincije...?
    ajde vozi mali...
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

  17. #42
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    South side
    Posts
    208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    me myself and i - da li je taj dio prazan kad zvIJezda igra u evropi? uostalom da li si ikad stajao u dno tribine na vasoj rupi, (mozda je sever drugacije gradjen, ali sa donjeg dela juga se prilicno dobro vidi jer ograda je niz i zastave ne smetaju)

    NSX i sam si rekao prije neki dan da nije bio penal (usostalom nije bitna ruka saveljica, jer je penal dosudjen zbog toga sto je savelja zigica nogom zakacio).

    a ti VELIKI Jimme - smijesan si mi, ali stvarno :lolblue:

    i opet vam kazem cigani, sve je to ok bez neuroze , ali OZVUCENJE vam je bilo do jaja :lolblue:

    (kad pedja ili savija vode navijanje, cuje se i kad se nakaslju )
    ...k'o mnogo puta do sada - on sanja
    kako beskrajno pada...

  18. #43
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Outside the Shankly Gates
    Posts
    1,299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nazgul
    me myself and i - da li je taj dio prazan kad zvIJezda igra u evropi? uostalom da li si ikad stajao u dno tribine na vasoj rupi, (mozda je sever drugacije gradjen, ali sa donjeg dela juga se prilicno dobro vidi jer ograda je niz i zastave ne smetaju)

    da, taj deo je prazan na svim utakmicama. bio je prazan protiv brage, bio je prazan protiv buducnosti iz banatskog dvora, bio je prazan i sad na reprezentaciji (a valjda cemo se sloziti da je tada sve bilo krcato), zato je bar 1.000 ljudi prestojalo tu tekmu na stepenicama.
    What, no signature? No funny line? No catchy song lyric? F*ck you.

  19. #44
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pelennor Fields
    Posts
    774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na pitanje brale "je li taj dio prazan" ti i ne treba odgovoriti jer i bez tog dijela nas HRAM(ili smijesni stadion kako ga ti nazivas) prima mnogo mnogo vise od vase rupice... Mada budite vi zadovoljni sa vasim stadionom,makar vidite iz donjih redova...
    Samo JNA tesko biva pun... Ili se ja varam...
    Sledeci put kad JNA bude pun napravicemo novi post,samo ne znam koliko cemo cekati do tada...
    A sto se tice ozvucenja,ovaj put je navijanje bilo bol,makar se ja ne sjecam da se odavno bolje navijalo...

    ps Pozdrawi Saviju kad se nakaslje...
    ...djewojka iz piwe... i can't believe it...

  20. #45
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    2,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nazgul
    a ti VELIKI Jimme - smijesan si mi, ali stvarno :lolblue:
    ti si meni bas simpa, mali... ajde dobro, moram priznati, super vam je bio bojkot...
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

  21. #46
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ser Ex Miteser
    Treba da znas da je Saveljic spremniji od citave lige

    Meni nije izgledao tako. Protiv Zigica i Purovica se zaista spremnost ni ne moze pokazat
    She is only here to annoy herself!

  22. #47
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nazgul

    NSX i sam si rekao prije neki dan da nije bio penal (usostalom nije bitna ruka saveljica, jer je penal dosudjen zbog toga sto je savelja zigica nogom zakacio).
    Dje sam to rekao?! Komentar za sudjenje sam dao na poluvremenu. Ja bih ono sasvim sigurno svirao kao faul van sesnaest, a bez obzira sto je svaki faul u sesnaest penal razmislio bih par sekundi, ali posto je za Zvezdu - svirao bih :mrgreen:
    She is only here to annoy herself!

  23. #48
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    South side
    Posts
    208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    me myself... mislim da nije, mislim da je protiv Lacia bio sever pun - do ograde, ali i na nekim predjasnjim derbijima, ali ajde...

    Djede Jimmy, kako si od jutros?

    NSX u nedelju si reka da je sudjenje bilo ocajno i da onakvih zahvata nema ni u dzudou

    ajde ajde gani, pa pobedili ste i slavite, al nemojte precerivat, ipak ste poboljsali OZVUCENJE
    Last edited by nazgul; 18-10-05 at 13:20.
    ...k'o mnogo puta do sada - on sanja
    kako beskrajno pada...

  24. #49
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nazgul
    me myself... mislim da nije, mislim da je protiv Lacia bio sever pun - do ograde, ali i na nekim predjasnjim derbijima, ali ajde...

    Djede Jimmy, kako si od jutros?

    NSX u nedelju si reka da je sudjenje bilo ocajno i da onakvih zahvata nema ni u dzudou

    ajde ajde gani, pa pobedili ste i slavite, al nemojte precerivat, ipak ste poboljsali OZVUCENJE
    Pa yebemu zlo citas li ti moje postove?! Komentar sam dao na POLUVREMENU a kad je penal sviran?! Je li bio penal u prvom poluvremenu, i to dva igraca ne povucena nego VUCENA za dres?!

    Sto se ozvucenja tice jbg treba nadglasat onoliku silu grobara
    She is only here to annoy herself!

  25. #50
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    South side
    Posts
    208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    oooo jada, pa procitaj moj post! dan posle utakmice si isto rekao da je sudjenje bilo katastrofa. Steta sto dolje nema "SOS kanal" davali su sinoc u nekoj specijalnoj emisiji snimke sa dvije, tri kamere.
    U 12. min je bio penal kao kuca
    onaj koji je nije bio, sviran je zbog toga sto je saveljic nogom zakacio zigica...

    do 20. min jeknic je morao da podijeli 3 crvena - nadj, mladenovic, kovacevic

    a OZVUCENJE je bilo perfect
    ...k'o mnogo puta do sada - on sanja
    kako beskrajno pada...

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Fudbalsko prvenstvo SCG 04/05
    By zaro in forum Ostali sportovi
    Replies: 727
    Last Post: 24-03-05, 21:26
  2. PARTIZAN - CRVENA ZVEZDA, 123. "veciti derbi"
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 153
    Last Post: 19-10-04, 12:21
  3. super liga
    By big giant head in forum Ostali sportovi
    Replies: 751
    Last Post: 04-10-04, 10:17
  4. VECITI DERBI (x2)
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 337
    Last Post: 23-04-04, 09:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •