View Poll Results: Ovako sam glasao/glasala:

Voters
219. You may not vote on this poll
  • VUJANOVIĆ

    37 16.89%
  • LEKIĆ

    156 71.23%
  • biće nevažeći listić

    26 11.87%
Page 40 of 43 FirstFirst ... 303637383940414243 LastLast
Results 976 to 1,000 of 1070

Thread: ovako sam glasao/glasala

  1. #976
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,758
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Vujanovića ne podržavaju samo Pozitivna, Nova, Pzp, Snp, Sdp, Bojovic, poštovaoci Ustava, i 349 465 gradjana...
    (sa pravom glasa 511.405)-(glasalo za filipa 161 940)= 349 465

    Pobjeda uvjerljiva i čista ka' suza...


  2. #977
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    MNE PG
    Posts
    1,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autoput View Post
    Vujanovića ne podržavaju samo Pozitivna, Nova, Pzp, Snp, Sdp, Bojovic, poštovaoci Ustava, i 349 465 gradjana...
    (sa pravom glasa 511.405)-(glasalo za filipa 161 940)= 349 465

    Pobjeda uvjerljiva i čista ka' suza...
    A za koga su glasali tih 349 465? Broje se glasački listići.:onthego::victorious::indecisiveness:

  3. #978
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,758
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FORMICA View Post
    Broje se glasački listići.:onthego::victorious::indecisiveness:
    Tačno broje se - ali samo u normalnim državama.

    Ođe se broji ko ima policiju, tužilaštvo, budžet, upravne odbore, mekinje...

  4. #979
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by autoput View Post
    "
    Evo brate, dođeš iz Njemačke za gorivo daš 148 eura ostane ti 2 eura za žvaku...
    I još ti bude nirvana sa ovim predsjednikom...
    Ono, mora mu i biti dobro sa ovim predsjednikom kad živi u Njemačkoj..
    Taj koji dolazi samo da glasa nema problema da mu ostane samo za zvaku, a u svakom slucaju si ti u gorem polozaju kada ti dolazi kandidat iz Italije da ti pravi nirvanu i tebi bas dobro od poslanika, preśednika ili sta li vec koji zivi van. Tudje pare brojis jer si svoje lako izbrojao ili to onako iz filantropije?

  5. #980
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FORMICA View Post
    A za koga su glasali tih 349 465? Broje se glasački listići.:onthego::victorious::indecisiveness:
    ...nemoj da prisvajaš glasove nas 200 iljada...pa to što vam ostane vi se kusurajte...

  6. #981
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Taj koji dolazi samo da glasa nema problema da mu ostane samo za zvaku, a u svakom slucaju si ti u gorem polozaju kada ti dolazi kandidat iz Italije da ti pravi nirvanu i tebi bas dobro od poslanika, preśednika ili sta li vec koji zivi van. Tudje pare brojis jer si svoje lako izbrojao ili to onako iz filantropije?
    Sve neutralni do neutralnog, ovaj, htjedoh reći... apstinent do apstinenta...

  7. #982
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by hop View Post
    Sve neutralni do neutralnog, ovaj, htjedoh reći... apstinent do apstinenta...
    Vjerovatno ne znas sta si htio reći nego kao najgrlatiji zagovornik Lekića reci nam da li su izbrojali ona 3% da li je Danilović slagao ili on priznao da jeste, a ti bolje od njega znas i tvrdis da nije
    Znam da ti odgovoris na pitanje tako sto poslije pricas "markove konake", ali dako pocens

  8. #983
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    PG
    Posts
    953
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Evo ja samo da kazem da sam bas neutralan ali da mi je filip kralj a lekic seljak i on je chetnick

  9. #984
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by volimdakucam View Post
    Evo ja samo da kazem da sam bas neutralan ali da mi je filip kralj a lekic seljak i on je chetnick
    Možda se oni čiji se apstinentski izborni moto ne slaže sa forumaškim potpisom ("Nema povoljnog vjetra za onog koji ne zna kud plovi") samo drže forumaškog mota "volimdakucam", pa otuda sva ta "neutralnost", nenamjerno, u zanosu kucanja.

  10. #985
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Vjerovatno ne znas sta si htio reći nego kao najgrlatiji zagovornik Lekića reci nam da li su izbrojali ona 3% da li je Danilović slagao ili on priznao da jeste, a ti bolje od njega znas i tvrdis da nije
    Znam da ti odgovoris na pitanje tako sto poslije pricas "markove konake", ali dako pocens
    Zbog cega je ljude sramota da podrze otvoreno Vujanovica nego sve apstinenti koji su protiv Lekica ...

  11. #986
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by hop View Post
    Možda se oni čiji se apstinentski izborni moto ne slaže sa forumaškim potpisom ("Nema povoljnog vjetra za onog koji ne zna kud plovi") samo drže forumaškog mota "volimdakucam", pa otuda sva ta "neutralnost", nenamjerno, u zanosu kucanja.
    Da bi shvatio taj moto pocni od pretpostavke da oni koji dozivljavaju brodolome pri svim vjetrovima u sustini i ne znaju koji su vjetrovi povoljni, a kad svjesno idu u brodolome, onda im je i znanje evidentno. Brodolomcima je vazda neko drugi kriv, a dok ne podju sami od sebe - ni vjetra, ni znanja, ni plovidbe i takvi kapetani samo za sprdnju ostaju.
    PS.
    Ne rece koliko je po vasoj evidenciji profesor DF-a osvojio glasova? Valjda tako ozbiljna koalicija zna brojati i sabirati

  12. #987
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    223
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovako im je svaka istina

  13. #988
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Zbog cega je ljude sramota da podrze otvoreno Vujanovica nego sve apstinenti koji su protiv Lekica ...
    ...pa valjda bi glasali da je tako kako ti kažeš jer je glasanje tajno zar ne...vidi se da li nekoga glasaju u 200 iljada koji ne glasaju...vi stalno prozivate (opozicija) neglasače a ne pozicija...makar ođe na forumu...

  14. #989
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    215
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Montenegrino-CT View Post
    ...pa valjda bi glasali da je tako kako ti kažeš jer je glasanje tajno zar ne...vidi se da li nekoga glasaju u 200 iljada koji ne glasaju...vi stalno prozivate (opozicija) neglasače a ne pozicija...makar ođe na forumu...

    Koliko ja mogu ukapirat ,apstinente bi trebalo dozivjet kao licemjere , lazove i kontraproduktivan element , a na ovom forumu prikrivene promotere konkretno DPS-a . Najbolje bi bilo , a u cilju smijene ove vlasti , streljat ih po kratkom postupku , a argumente i racune za sve to polagati samome sebi ....

  15. #990
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,905
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,432
    Thanked in
    2,231 Posts

    Default

    Samo ne znam otkad su apstinent i neutralan sinonimi. Apstinent može da bude i nezainteresovan, i da se lomi između dvije opcije, i da ne smatra da ima opcije, i da ne bude prisutan, i da ne bude sposoban, i da time izrazi neki stav, bilo da je neki od navedenih ili samo kažnjava nekog koga inače podržava. A hiperaktivni forumaši neka se odluče da li žele proteste zbog konkretnih predsjedničkih izbora, zbog izbornog sistema, zbog malverzacija, zbog stanja u zemlji, zbog sveg toga zajedno... Možda i opozicija dobije ideju. Samo ne znam da li je razlog za proteste izborni rezultat kao proizvod ovakvog izbornog procesa ili to što je rezultat bio tijesan. Sve ostale navedene stvari, svaka za sebe, dovoljan su razlog da se svaki dan protestuje. No su i oni svjesni koliko su sposobni da inspirišu ljude. Mnogo svjesniji od forumaša. Jer, ako je vjerovat opoziciji, poslije izborne krađe na referendumu, parlamentarnim izborima, poslije priznavanja Kosova, poslije agitovanja vlade za ulazak u NATO samo odlukom parlamenta, poslije učestvovanja u vojnim operacijama, poslije afera Zavala, Kuljača, Marović, KAP, Željezara, afere snimak, poslije barskih dešavanja, poslije Nikšića, ako su njima baš predsjednički izbori kap koja je prelila čašu - koliki li je to bidon od čaše bio?

    I što sad? Predsjednički se završili, nešto nisam siguran da nezavisni Lekić može da organizuje proteste. A ako ih organizuju opozicione vođe, da čujem toga optimiste koji misli da će te proteste podržati i trećina onih koji su podržali Lekića. Da čujem pa da izneverujem.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  16. #991
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    I što sad? Predsjednički se završili, nešto nisam siguran da nezavisni Lekić može da organizuje proteste. A ako ih organizuju opozicione vođe, da čujem toga optimiste koji misli da će te proteste podržati i trećina onih koji su podržali Lekića. Da čujem pa da izneverujem.
    Ja mislim da je najbolje da taj protest organizuje DPS! Možda neki "neutralni" apstinenti tako rezonuju.

    A ako ga organizuju opozicione vođe (ili tetka moga druga ili ko god), ja ću izaći na taj protest a pri tom će me boljeti ona rabota za te vođe. To ću da izađem zbog sebe, a ne zbog njih. A na usput i zbog moje države.

  17. #992
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,905
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,432
    Thanked in
    2,231 Posts

    Default

    Jasno, jasno. Bla, bla, bla i ostale fore.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  18. #993
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Jasno, jasno. Bla, bla, bla i ostale fore.
    Ne nego je Filip čisto i pošteno pobijedio...

  19. #994
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,905
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,432
    Thanked in
    2,231 Posts

    Default

    Svi će oni pobjeđivat čisto i pošteno dok ih neko ne ugrozi. Mogle bi se vođe malo žrtvovat za narod tako što će se izopštit iz politike. Možda ih tada neko i ugrozi.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  20. #995
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Svi će oni pobjeđivat čisto i pošteno dok ih neko ne ugrozi. Mogle bi se vođe malo žrtvovat za narod tako što će se izopštit iz politike. Možda ih tada neko i ugrozi.
    Vazda li ćemo mi nalaziti nekakve priče, a nećemo o onome o čemu se radi- da li zbog ovoga što ti napisa nema veze ako je Filip prevarom pobijedio?

  21. #996
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,905
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,432
    Thanked in
    2,231 Posts

    Default

    Nije ni Mlošević mogao izgubit dok mu je Šešelj bio opozicija. A poenta je da će prežvakani dps uvijek dobijat prežvakanu opoziciju koja preko svog maksimuma ne može. Vjerujem da dps uvijek krade i da će pasti kad bude krao, a to ne bude dovoljno. Sadašnja postava opozicije to ne može da postigne. Zbog toga je vrlo bitno ko je protivnik dps-u. Iako je legitimno da je jedini razlog ZA nekog to što to znači da se glasa PROTIV dps-a, to za ogroman broj ljudi jednostavno nije dovoljno. Pa nek pjeni ko god oće zbog toga.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  22. #997
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Nije ni Mlošević mogao izgubit dok mu je Šešelj bio opozicija. A poenta je da će prežvakani dps uvijek dobijat prežvakanu opoziciju koja preko svog maksimuma ne može. Vjerujem da dps uvijek krade i da će pasti kad bude krao, a to ne bude dovoljno. Sadašnja postava opozicije to ne može da postigne. Zbog toga je vrlo bitno ko je protivnik dps-u. Iako je legitimno da je jedini razlog ZA nekog to što to znači da se glasa PROTIV dps-a, to za ogroman broj ljudi jednostavno nije dovoljno. Pa nek pjeni ko god oće zbog toga.
    ...I dobro, što zaključismo?
    Da li sve ovo što ti ispisa znači da nije bilo prevare na ovim izborima i da nema veze pa i ako je bilo, tj. da Lekić nema pravo na protest?

  23. #998
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,905
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,432
    Thanked in
    2,231 Posts

    Default

    Druže, je li moguće da mi citiraš post i da opet jedno te isto pitaš? Treća rečenica citiranog posta.

    A Lekić neka protestuje koliko god oće, ja sam mislio da je poenta protesta da se nešto promijeni, a ne protesti radi protesta. No, kako god oćeš. Jednog od ovih dana ćeš, možda, viđet koliko je bla, bla, bla u tvojim postovima. Mora da je zanimljivo kad ti za dijalog ne treba druga osoba.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  24. #999
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,758
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Taj koji dolazi samo da glasa nema problema da mu ostane samo za zvaku, a u svakom slucaju si ti u gorem polozaju kada ti dolazi kandidat iz Italije da ti pravi nirvanu i tebi bas dobro od poslanika, preśednika ili sta li vec koji zivi van. Tudje pare brojis jer si svoje lako izbrojao ili to onako iz filantropije?

    Druže to je bio citat, onako nadasve simpatican...:

    Upitan da li ga po dolasku u Crnu Goru isplaćuje predsjednik OO DPS-a uPlavu Husnija Šabović, Šujak je kazao da ni ne zna ko je on.
    “Ko je taj? Ja nikog tamo ne znam...Meni je sa ovim predsjednikom dobro...”,kazao je Šujak."

    Ima li dje koji apstinent da malo brani Lekića ili svi zastupaju i brane samo Filipa?


  25. #1000
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Mali korak za Lekica, a ISTORIJSKI DZINOVSKI ISKORAK ZA CG,
    da umjesto poslusnika i podanika Mila&DPSa, partijskog vojnika Filipa prvog, drugog i treceg USTAVOLOMCA NEJAKOG,
    CGa, izabere samostalnog i nezavisnog kandidata, koji nije bio na KOCU I KONOPCU,
    ni Zlobu, ni Milu niti ce biti VOJVODAMA.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

Page 40 of 43 FirstFirst ... 303637383940414243 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Ovako!
    By N-I-K-O in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 2
    Last Post: 26-02-13, 19:12
  2. E ovako
    By WOODSTOCK in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 9
    Last Post: 27-09-06, 01:01
  3. E sad bi oni ovako....
    By Sidewinder in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 129
    Last Post: 26-05-06, 15:31
  4. ovako
    By GAGA in forum CdM Arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 03-04-06, 10:58
  5. E ovako bih ja ...
    By Avetinjak in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 21
    Last Post: 02-04-06, 22:31

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •