Page 4 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 76 to 100 of 143

Thread: Djeca crnogorskih politicara na skolovanju u inostranstvu

  1. #76
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Montenegro
    Posts
    20
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gledam vec neko vrijeme postove ovoga Shrek-a, "interesantan" momak, sveznajuci reklo bi se.

    Ajde shrek reci mi kako si ti to "odskocio" u inostranstvo? Ne bih rekao da si prepametan pa si dobio neke strasne stipendije da bi olaksao svojima skolovanje. Zasto ti prosipas ovuda zapadno-evropsku pamet i nameces nasem narodu tvoje "futuristicko-pravno" razmisljanje? ( Apropo tome - ti si toga druga podrzavao 2mjeseca da nadje posao NA CRNO u Francukoj???). Cime se to tvoj otac privatno bavi u Crnoj Gori ( ne bi trebalo da se toga stidis i da kazes kad si tako "cist" pred Bogom i narodom) koja po tebi nema uslova za normalan biznis,u kojoj vlada bezvlasce, u kojoj je sav biznis povezan sa funkcionerima, u kojoj mnogo bogati pojedinci drze monopole? Kakav je to tvoj otac "unikatni" biznis razvio i navodno se distancirao od ovih krimino-politickih struktura koje "drze" biznis u CG?

    Cudno je to da u startu izbjegavas odgovor na to pitanje a ovamo pljujes po ostalima, posebno po funkcionerima i skolovanju njihove djece? Mozda ces ti imati nekad afinitete prema politici i drzavnoj strukturi pa ce te bit' muka od samoga sebe i kad te ljudi mozda budu vrijedjali i potcjenjivali zbog "narodnog" misljenja - "svi politicari i funkcioneri kradu"?

    Ti mislis da si najpametniji i da si iznad svih ovdjeili sto? O cemu se radi? Oli nas zaposlit onda kod tebe u firmu da i mi zivimo kao ti a? Pa se onda kandiduj za premijera i okupi sve siromahe i radnicku klasu a ove strpaj u zatvor? Ocemo li tako genije?

    Aj malo odgovori na ova pitanja....

  2. #77
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mnarmy84
    Gledam vec neko vrijeme postove ovoga Shrek-a, "interesantan" momak, sveznajuci reklo bi se.

    Ajde shrek reci mi kako si ti to "odskocio" u inostranstvo? Ne bih rekao da si prepametan pa si dobio neke strasne stipendije da bi olaksao svojima skolovanje. Zasto ti prosipas ovuda zapadno-evropsku pamet i nameces nasem narodu tvoje "futuristicko-pravno" razmisljanje? ( Apropo tome - ti si toga druga podrzavao 2mjeseca da nadje posao NA CRNO u Francukoj???). Cime se to tvoj otac privatno bavi u Crnoj Gori ( ne bi trebalo da se toga stidis i da kazes kad si tako "cist" pred Bogom i narodom) koja po tebi nema uslova za normalan biznis,u kojoj vlada bezvlasce, u kojoj je sav biznis povezan sa funkcionerima, u kojoj mnogo bogati pojedinci drze monopole? Kakav je to tvoj otac "unikatni" biznis razvio i navodno se distancirao od ovih krimino-politickih struktura koje "drze" biznis u CG?

    Cudno je to da u startu izbjegavas odgovor na to pitanje a ovamo pljujes po ostalima, posebno po funkcionerima i skolovanju njihove djece? Mozda ces ti imati nekad afinitete prema politici i drzavnoj strukturi pa ce te bit' muka od samoga sebe i kad te ljudi mozda budu vrijedjali i potcjenjivali zbog "narodnog" misljenja - "svi politicari i funkcioneri kradu"?

    Ti mislis da si najpametniji i da si iznad svih ovdjeili sto? O cemu se radi? Oli nas zaposlit onda kod tebe u firmu da i mi zivimo kao ti a? Pa se onda kandiduj za premijera i okupi sve siromahe i radnicku klasu a ove strpaj u zatvor? Ocemo li tako genije?

    Aj malo odgovori na ova pitanja....
    Ponovo, potpuno je nebitno cime se bavi moj otac. Ne osudjujem ga niti ga opravdavam vec ga gledam kao ostale privatnike u CG. Nidje ja nisam rekao da su svi privatnici lopovi vec da je puno pojedinaca koji drze monople, a to e je u neku ruku kradja. Ponovo cu ti reci, Crna Gora ima slabe uslove za bisnis u suprotnom bi biznis cvjetao i ne bi nam falilo posla i visokih plata, zar ne?
    Najbolje da ne podrzavam druga da ne nadje posao, pa makar i na crno?? Sto ti je ta prica trebala...?
    Ponovo, na ovom topicu je prica o djeci fukncionera a ne privatnika. Ja ne znam sto se stalno vracete na njih.
    Ja ako ikad budem u politici trudicu se da ljudima ne dam povoda da pljuju na mene. U suprotnom, ako budem drzao narod na 200 eura mjesecnih primanja a ja budem vozio a 8 i budem imao 5-6 stanova pusticu ih da me pljuju koliko oce, jer ce imati razloga.
    Ti mora da si neki politicar u pokusaju cim ih opravdavas i zastupas ideju da ih niko ne kontrolise i ne optuzuje za imovinu koju imaju a ne mogu da opravdaju.
    Ne mislim ja da sam najpametniji ali mislim da mogu da vidim ono sto ti ne mozes ili neces.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  3. #78
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AisaJ
    Iskreno, plate nisu nesto extra, ali nisu ni za bacit. Samo se zapitajmo, sto bi radili ni toliko da ne primamo. Nije mi nuzda...posla imam na pretek.
    200 eura tebi nije losa plata? Pa to ti je, kad narod ne zna za bolje ni ne zanima ga...
    Aj mi samo objasni kako ce neko da prezivi sa 200 eura jedan mjesec. Ja sam student i mene je 200-300 eura dovoljno da mi podmiri SAMO hranu mjesecno! I to da se uopste ne razbacujem nego normalno da se hranim. Odje su cijene vrlo malo ili nimalo vece nego u CG.Masu stvari ima i jeftinije.
    Dje ti je stanarina? Dje ti je karta za autobus ili gorivo za auto? Oli ponekad da izadjes? Koliko jos raznoraznih troskova ima...?
    I tebe 200 nije lose? Svasta.
    Ja koga kod sretnem u CG samo kuka kako nema posla, najmanje 20 drugova i drugarica me pitalo da im nadjem posao kod oca a ti posla imas na pretek?Ti si onda neki izuzetak.
    Ne moras vise da se vraces na cinjenicu da je narod nezahvalan i lijen jer sam se tu slozio sa tobom.
    'Sta bi radili da ni toliko ne primamo?' Razmisli sad malo i reci mi treba li da se pitamo to ili 'zasto ne primamo makar 400-500 eura prosjece plate kao Hrvatska?'. Koje nam je pitanje korisnije?
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  4. #79
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by shrek
    200 eura tebi nije losa plata? Pa to ti je, kad narod ne zna za bolje ni ne zanima ga...
    Aj mi samo objasni kako ce neko da prezivi sa 200 eura jedan mjesec. Ja sam student i mene je 200-300 eura dovoljno da mi podmiri SAMO hranu mjesecno! I to da se uopste ne razbacujem nego normalno da se hranim. Odje su cijene vrlo malo ili nimalo vece nego u CG.Masu stvari ima i jeftinije.
    Dje ti je stanarina? Dje ti je karta za autobus ili gorivo za auto? Oli ponekad da izadjes? Koliko jos raznoraznih troskova ima...?
    I tebe 200 nije lose? Svasta.
    Ja koga kod sretnem u CG samo kuka kako nema posla, najmanje 20 drugova i drugarica me pitalo da im nadjem posao kod oca a ti posla imas na pretek?Ti si onda neki izuzetak.
    Ne moras vise da se vraces na cinjenicu da je narod nezahvalan i lijen jer sam se tu slozio sa tobom.
    'Sta bi radili da ni toliko ne primamo?' Razmisli sad malo i reci mi treba li da se pitamo to ili 'zasto ne primamo makar 400-500 eura prosjece plate kao Hrvatska?'. Koje nam je pitanje korisnije?
    Pa prvo zato sto nismo u Hrvatskoj, a tebi plata da bi bila 400 ili 500 EUr treba da se manje zalis i da vise radis. I stvarno , sto bi radio da ti je plata manja od 200 eur... I molim te vrati se na pitanje, odakle pare djeci funkcionera....
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  5. #80
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Znaci po tebi treba da smo zadovoljni i sa 200 eura jer moze biti i gore. Ne treba da se pitamo kako je Hrvarska dosla do boljeg standarda jer to je Hrvatska a ne mi! Zalosnog li razmisljanja.
    Znaci samo treba da se potrudimo na poslu vise i imacemo 400-500 eura platu. A ako se potrudimo jos vise imacemo i 1000 eura platu. Pa znaci kod nas je standard kao i u Evropi! VRH! Jos samo da to nije dio tvoje maste ja bih se odma vratio u CG!
    Objasni kako je 200 eura dosta za zivot mjesec dana!?
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  6. #81
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek
    Znaci po tebi treba da smo zadovoljni i sa 200 eura jer moze biti i gore. Ne treba da se pitamo kako je Hrvarska dosla do boljeg standarda jer to je Hrvatska a ne mi! Zalosnog li razmisljanja.
    Znaci samo treba da se potrudimo na poslu vise i imacemo 400-500 eura platu. A ako se potrudimo jos vise imacemo i 1000 eura platu. Pa znaci kod nas je standard kao i u Evropi! VRH! Jos samo da to nije dio tvoje maste ja bih se odma vratio u CG!
    Objasni kako je 200 eura dosta za zivot mjesec dana!?
    Stvarno ti nije dobro. lose kapiras. Ili sporo. Ne kazem da je to dosta.
    Last edited by kuglica; 18-10-05 at 14:54.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  7. #82
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    "Gledas svog oca kao ostale privatnike u CG"
    A ti ostali kakvi su? Svaki osigurava radnika na minimalnih 50 eura. I ti odje prosipas neku pravdu. O Boze sto je sa ovim shrek-om.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  8. #83
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    E U
    Posts
    76
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ни за 20 година нико од обичних љуђи неће имати 500 евра плату.
    А кад неко оде, врло тешко се врне. А капитал који дође не гледа да ти имаш добру плату но да радиш што јефтиније. Другачије речено тек Балкан чека бједа. Ко умије да преживи преживеће. ко неумије умријеће.
    Запита се и гора и трава,
    куд се ђеде Маљићева глава,
    одговара Тифран и Скакавац,
    понесе је А ..

  9. #84
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sjetimo se da smo nekada imali plate od 1000 maraka i sve su upropastili DPS-ovci. Sad imamo plate od 150-200 eura i 60% nezaposlenog stanovnistva. Ali DPS-ovci vele dobro je da ne moze bit bolje :mrgreen:

  10. #85
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AisaJ
    Stvarno ti nije dobro. lose kapiras. Ili sporo. Ne kazem da je to dosta.
    Kad kazes da nesto 'nije za bacit' to znaci da nije lose. Rekla si da plate 'nisu za bacit'. Objasni mi kako se prezivljava sa 200 eura mjesecno i bice mi dobro. Dodaj samo i troskove obuce i odjece, jer se povremeno moramo i obuc
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  11. #86
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules
    "Gledas svog oca kao ostale privatnike u CG"
    A ti ostali kakvi su? Svaki osigurava radnika na minimalnih 50 eura. I ti odje prosipas neku pravdu. O Boze sto je sa ovim shrek-om.
    Osigurava ga prema mogucnostima. I koliko se meni cini drzava odredjuje minimum na koliko se radnik moze osigurat, ili se varam? Ako je tako i tu treba da trazis krivca u njima a ne u kompanijama, jer kompanijama je osnovni cilj da ostvare sto veci profit uz sto manje troskove. Plata radnika je trosak.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  12. #87
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Montenegro
    Posts
    20
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovaj Shrek bi bio idealan manipulator. Ja sam ti postavio nekoliko pitanja i ni na jedno mi nijesi odgovorio, ZASTO?

    Slozicemo se da si ti najpametniji, jer je ce tako mnogi odahnut' na ovaj forum od tvog ekonomsko-strateskog popovanja. Za moju pamet ti ne brini, i ne brini nemam ja politicke afinitete.

    Ako oces drugu da pomognes, zaposli ga u tu tvoju tajanstvenu privatnu kompaniju a ne da ga podstices na kriminal, a ovamo se zalazes i boris preko foruma protiv njega. Dodji u CG da se izboris protiv toga, ako vec oces svojoj zemlji da pomognes (ako je CG uopste i tvoja zemlja). U redu je da se drugu u nevolji pomogne ali ne dodatnom nevoljom.

    Ti me sa tom statistikom o privatnicima i privrednicima u CG podsjecas na cuvenog Nebojsu Medojevica iliti prvo se obezbijedio svoju guzicu dobro pa se onda bavis opstepoznatim problemima koje ima svaka zemlja a ne samo CG.

    Druga stvar, Moze li neko da ima 2 stana pa proda jedan za 70 000 i skoluje cerku/sina u Francusku 4 godine? ili mora da bude da je neko ukrao pare od naroda ili kako bi ti rekao preko grbace naroda, a prije dvije godine si saznao sto znaci rijec porez ???????

    Ajde Shrek veliki inkvizitoru odgovaraj na ovozemaljska pitanja

    Pozdrav,

    MNARMY84

  13. #88
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Andrija
    Ни за 20 година нико од обичних љуђи неће имати 500 евра плату.
    А кад неко оде, врло тешко се врне. А капитал који дође не гледа да ти имаш добру плату но да радиш што јефтиније. Другачије речено тек Балкан чека бједа. Ко умије да преживи преживеће. ко неумије умријеће.
    Oce, oce. Kako bi se brzo i lako povecao standard u CG na ovaj broj stanovnika, samo da oce da se tezi tome.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  14. #89
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mnarmy84

    Ajde shrek reci mi kako si ti to "odskocio" u inostranstvo? Zasto ti prosipas ovuda zapadno-evropsku pamet i nameces nasem narodu tvoje "futuristicko-pravno" razmisljanje? ( Apropo tome - ti si toga druga podrzavao 2mjeseca da nadje posao NA CRNO u Francukoj???). Cime se to tvoj otac privatno bavi u Crnoj Gori ( ne bi trebalo da se toga stidis i da kazes kad si tako "cist" pred Bogom i narodom) koja po tebi nema uslova za normalan biznis,u kojoj vlada bezvlasce, u kojoj je sav biznis povezan sa funkcionerima, u kojoj mnogo bogati pojedinci drze monopole? Kakav je to tvoj otac "unikatni" biznis razvio i navodno se distancirao od ovih krimino-politickih struktura koje "drze" biznis u CG?

    Cudno je to da u startu izbjegavas odgovor na to pitanje a ovamo pljujes po ostalima, posebno po funkcionerima i skolovanju njihove djece?
    Ti mislis da si najpametniji i da si iznad svih ovdjeili sto? O cemu se radi? Oli nas zaposlit onda kod tebe u firmu da i mi zivimo kao ti a? Pa se onda kandiduj za premijera i okupi sve siromahe i radnicku klasu a ove strpaj u zatvor? Ocemo li tako genije?

    Aj malo odgovori na ova pitanja....
    Pitanje 1) Nasao sam na internet stranicu ove skole, prijavio se i upisao.
    Pitanje 2) Ne prosipam nikakvu pamet nego iznosim svoje misljenje.
    Pitanje 3) Necu ti reci cime se bavi moj otac ali cu ti reci da to cime se bavi ne zavisi ni od jedne vlasti niti tu ima ista neregularno. Nidje ne pricam cime se bavi jer ne zelim da moja prica ima ikakve posledice na njegov posao.
    Pitanje 4) Ne izbjegavam nijedan odgovor i ne pljujem po nikom vec se samo, kao gradjanin Crne Gore, zanimam okle politicarima tolike pare ako se tacno zna koliko iznosi njihova plata.
    Pitanje 5)Vec sam ti rekao da ne mislim da sam najpametniji a ne mogu te zaposlit nidje jer jos uvijek ne drzim nikakvu firmu.
    Ovaj zadnji prijedlog-pitanje necu ni komentarisat jer nije vrijedno toga.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  15. #90
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    i jedan i drugi ste potpuno u pravu, Andrija globalno ( ako se posmatra Balkan) a Shrek lokalno....vazda je bilo Think globally drink locally....tako da sam uvjeren da je CG zbog svog veoma malog sistema izuetak...kao sto je i u ex SFRJ imala najbolje pozicije uz Sloveniju da postane nezavisna ( sto smo prokockali ucescem u ratovima , momirovim povlacenjem potpisa i podrskom milosevicu) tako i danas u razrusenom balkanu dje Kosovo nece rijesit svoj status u dogledno vrijeme,a Srbija ce se takodje j.e.bat sa svim tim problemima, Makedonija se davit sa Albanskom manjinom, Albanija gradit osnovnu infrastrukturu, Bosna mirit ...Crna Gora kao mali i lako prilagoidljiv sistem imam najvecu sansu.....
    Mene je iskreno zao ove sto ih jos uvjek plase bukom i baba bjesticama i svakako u CG ima jos uvjek dosta praznovjernih ljudi....ali oni ne treba da budu vodeca snaga jer su praznovjerni,realnost je potpuno drugacija....

    Naravno nakon postavljanja osnova tj dobijanja nezavisnosti treba izvrsit i ciscenje terena, pod tim podrzaumjevam otklanjanje DPS tumora iz naseg drustva...

  16. #91
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mnarmy84
    Ovaj Shrek bi bio idealan manipulator. Ja sam ti postavio nekoliko pitanja i ni na jedno mi nijesi odgovorio, ZASTO?

    Slozicemo se da si ti najpametniji, jer je ce tako mnogi odahnut' na ovaj forum od tvog ekonomsko-strateskog popovanja. Za moju pamet ti ne brini, i ne brini nemam ja politicke afinitete.

    Ako oces drugu da pomognes, zaposli ga u tu tvoju tajanstvenu privatnu kompaniju a ne da ga podstices na kriminal, a ovamo se zalazes i boris preko foruma protiv njega. Dodji u CG da se izboris protiv toga, ako vec oces svojoj zemlji da pomognes (ako je CG uopste i tvoja zemlja). U redu je da se drugu u nevolji pomogne ali ne dodatnom nevoljom.

    Ti me sa tom statistikom o privatnicima i privrednicima u CG podsjecas na cuvenog Nebojsu Medojevica iliti prvo se obezbijedio svoju guzicu dobro pa se onda bavis opstepoznatim problemima koje ima svaka zemlja a ne samo CG.

    Druga stvar, Moze li neko da ima 2 stana pa proda jedan za 70 000 i skoluje cerku/sina u Francusku 4 godine? ili mora da bude da je neko ukrao pare od naroda ili kako bi ti rekao preko grbace naroda, a prije dvije godine si saznao sto znaci rijec porez ???????

    Ajde Shrek veliki inkvizitoru odgovaraj na ovozemaljska pitanja

    Pozdrav,

    MNARMY84
    Eto, sad kad sam ti odgovorio na ona nepotrebna pitanja nadam se da mozemo nastaviti.
    Ja bih rekao da pored toga sto meni to govoris ipak ti pokusavas da ispanes pametnjakovic.
    Taj moj drug nije zelio da radi u CG za 200 eura mjesecno nego je zelio da proba da se snadje vani i da zaradjuje vise. Zbog cinjenice da nas je sadasnja vlast dovela u situaciju da vise ni u WC bez vize ne mozemo poc, on je bio primoran da ide na crno. Ja sam ga naravno prihvatio i pomogao mu koliko sam mogao. Ne vidim sto je tu cudno. U svakom slucaju ja sam zamolio starog da ga primi i radio je kod nas citavo ljeto.
    Ja se ne borim protiv icega nego samo iznosim svoje misljenje na ovom forumu. Ne znam u kakvom si ti tripu i kako to sve dozivljavas.
    Nesto ne vjerujem da u svakoj zemlji iz godine u godinu opada standard, kao sto ti kazes. Ili imaju ovoliku stopu nezaposlenosti, tako male plate... Imamo mi puno vise problema nego sto mislis.
    Cudo jedno. Sve opstepoznati problemi a nikako da upoznamo rjesenje tim problemima... Nisam obezbjedio guzicu, nego tek planiram da je obezbjedim.
    Moze da bude da je neki politicar prodao stan i da je tako obezbjedio skolovanje svom djetetu. Umjesto svog ovog pametovanja si mogao iznijet to kao argument u korist politicara i zavrsit.
    Pozdrav i tebi, pametnjakovicu.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  17. #92
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nekome je milije potrosit pare na novi mercedes, nekome skolovat dijete u inostransvto. U svakom slucaju, radi se o investiciji.
    Pametni ce investirat u svoju djecu, ovi drugi u svoj vozni park...
    I am the one who locks.

  18. #93
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    E U
    Posts
    76
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek
    Oce, oce. Kako bi se brzo i lako povecao standard u CG na ovaj broj stanovnika, samo da oce da se tezi tome.
    Али никога нико не занима но он сам и његови најближи.
    Другима ријечима и ти очекујеш да неко некоме помогне а
    тога нема.
    Запита се и гора и трава,
    куд се ђеде Маљићева глава,
    одговара Тифран и Скакавац,
    понесе је А ..

  19. #94
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Janko23
    Sjetimo se da smo nekada imali plate od 1000 maraka i sve su upropastili DPS-ovci.

    AHAHAHHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHA HAHAA !


    Sad imamo plate od 150-200 eura i 60% nezaposlenog stanovnistva. Ali DPS-ovci vele dobro je da ne moze bit bolje :mrgreen:

    AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAHH AHAHA !

  20. #95
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek
    Osigurava ga prema mogucnostima. I koliko se meni cini drzava odredjuje minimum na koliko se radnik moze osigurat, ili se varam? Ako je tako i tu treba da trazis krivca u njima a ne u kompanijama, jer kompanijama je osnovni cilj da ostvare sto veci profit uz sto manje troskove. Plata radnika je trosak.
    Aooo, ja sam mislio e ti sve znas,ali se prevarih. Ti blage veze nemas.
    Jedno je minimalno a drugo je prema mogucnostima. Ako nekome dajes paltu 200 eura onda za tu vrijednost treba da platis doprinose a ne minilane.
    Pa gdje da trazimo krivce. Kod privatnika ili je zakon los.

    Vidi se da ne znas o ovome mnogo nego manipulises kao po obicaju. Kraj svake diskusije sa tobom.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  21. #96
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Montenegro
    Posts
    20
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam mislio da je ovaj Shrek stvarno malo inteligentniji... Ti kao da pricas na nekom skupu u Progonovice dje hvataju samo RTCG1 pa tako "slatko" pricas...
    Evo necu te vise pitati za taj tvoj biznis da se ne bi kojim slcuajem ugrozio jer su ovi forumi strasno opasni po te postene privrednike u CG.

    A kad si trazio taj sajt skole, otisa si na Google i ukuca' University in France jel? i odma ti je nasao takav model kao sto si ti trazio? jos pocni kokice preko interneta da kupujes i bices bas fancy.

    Vidim da je dalja rasprava sa tobom uzaludna jer nemas argumenata i lupas neke maloumne, nazovi chinjenice tako da vise nijesi interesantan

    Aj sad pozdrav "gradjaninu" CG

    MNARMY84

  22. #97
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules
    Aooo, ja sam mislio e ti sve znas,ali se prevarih. Ti blage veze nemas.
    Jedno je minimalno a drugo je prema mogucnostima. Ako nekome dajes paltu 200 eura onda za tu vrijednost treba da platis doprinose a ne minilane.
    Pa gdje da trazimo krivce. Kod privatnika ili je zakon los.

    Vidi se da ne znas o ovome mnogo nego manipulises kao po obicaju. Kraj svake diskusije sa tobom.
    Posto ne znam mnogo o ovome ocu da me ti prosvjetlis, sveznalice.
    Kako izracunavam vrijednost doprinosa za 200 eura? Objasni mi taj proces osiguranja radnika...?
    Nije u tvom interesu da bjezis od diskusije samnom ili sa bilo kim jer isto kao sto ja mogu naucit od tebe mozes i ti od mene.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  23. #98
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mnarmy84
    ja sam mislio da je ovaj Shrek stvarno malo inteligentniji... Ti kao da pricas na nekom skupu u Progonovice dje hvataju samo RTCG1 pa tako "slatko" pricas...
    Evo necu te vise pitati za taj tvoj biznis da se ne bi kojim slcuajem ugrozio jer su ovi forumi strasno opasni po te postene privrednike u CG.

    A kad si trazio taj sajt skole, otisa si na Google i ukuca' University in France jel? i odma ti je nasao takav model kao sto si ti trazio? jos pocni kokice preko interneta da kupujes i bices bas fancy.

    Vidim da je dalja rasprava sa tobom uzaludna jer nemas argumenata i lupas neke maloumne, nazovi chinjenice tako da vise nijesi interesantan

    Aj sad pozdrav "gradjaninu" CG

    MNARMY84
    Zasto mi postavljas pitanja ako mislis da je dalja diskusija uzaludna?
    Potpuno je nebitno kako sam ja nasao moju skolu. Ne znam sto ce ti ta prica.
    Koje su to 'maloumne cinjenice' koje lupam?
    Rekao bih da je nasa zadnja dikusija uzaludna jer ti vise nemas cime da joj doprineses...
    Prijatno.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  24. #99
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Montenegro
    Posts
    20
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek
    Zasto mi postavljas pitanja ako mislis da je dalja diskusija uzaludna?
    Potpuno je nebitno kako sam ja nasao moju skolu. Ne znam sto ce ti ta prica.
    Postavljam ti pitanja da bi odgovorio na njih, sto mislis o tome?

    A znaci sad je nebitno kako si nasao skolu, i nebitno je odakle tebi pare, i nebitno je cime se tvoji bave u CG ali je bitno da se ti interesujes odakle djeci politicara pare za isto to sto ti imas zar ne? Prvo predstavi sebe pa onda pljuj po drugima i nemoj mislit da ja ovdje branim tu djecu nego budi realan. I niko danas nema pravo da zabija nos u tudji dzep pa i kada je rijec o politicarima. Za to su nadlezni sudovi i druge institucije a ne Shrek Medojevic sa foruma.

    Prijatno i tebi bilo Medo Shrekovicu

    MNARMY84

  25. #100
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek
    Posto ne znam mnogo o ovome ocu da me ti prosvjetlis, sveznalice.
    Kako izracunavam vrijednost doprinosa za 200 eura? Objasni mi taj proces osiguranja radnika...?
    Nije u tvom interesu da bjezis od diskusije samnom ili sa bilo kim jer isto kao sto ja mogu naucit od tebe mozes i ti od mene.
    Ti rece da ja veze blage nemam sa ekonomijom i da je ti bolje znas koji si je ucio jedan semestar. Tako da mozes ti to sam naucit ja mislim. Potrazi sve o PDV i zakon o radu i digitron.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

Page 4 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 9
    Last Post: 20-12-10, 19:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •