Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 56

Thread: Kako reagujete kad sretnete bivsheg/bivshu

  1. #26
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,563
    Thanks Thanks Given 
    1,964
    Thanks Thanks Received 
    2,576
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Oljce View Post
    U drugim drzavama su (ili sam ja u drugoj drzavi), uglavnom... nikakva nemam losa osecanja, niti nekakva poskakanja srca i zelela bih da znam kako su, je li im dobro, jesu li uspeli da ostvare neke stvari za koje sam znala da zele. Sa svakim bih mogla sesti i rado sela na kafu. Ljudi sa kojima sam delila deo zivota, a malo ih je, me zanimaju u tom okviru da bih volela da znam da im je dobro. Odrasli smo ljudi svi.
    Pa kakve su to bile internacionalne veze...? nije lose,a ?
    Tu es mon héro!

  2. #27
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Oljce View Post
    U drugim drzavama su (ili sam ja u drugoj drzavi), uglavnom... nikakva nemam losa osecanja, niti nekakva poskakanja srca i zelela bih da znam kako su, je li im dobro, jesu li uspeli da ostvare neke stvari za koje sam znala da zele. Sa svakim bih mogla sesti i rado sela na kafu. Ljudi sa kojima sam delila deo zivota, a malo ih je, me zanimaju u tom okviru da bih volela da znam da im je dobro. Odrasli smo ljudi svi.

    Lijepo si ovo rekla.

    Slazhem se.

    Jes da ne bih ZELJELA da znam kako su u smislu da mislim o tome....po cijeli bogovetni dan...

    Ali...recimo da se nekad sjetim...kao i svi...nekih lijepih uspomena...i onda pomislim " Sta li radi sad"...ne sa nekom tugom ili sjetom...vec..."Sta ima novo kod njega"...
    Last edited by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^; 18-03-13 at 09:56.

  3. #28
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,043
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    nešto se ne srijećemo. u svakom slučaju, pustila sam ih da žive, neki sami, neki sa familijama. uglavnom, ne uhodim ih, ne pratim, ne smaram, ne šaljem poruke...ne pokušavam da im se "uvalim" i tako to. sa nekima stanem na ulici, neke samo pozdravim i tako.


    HVALA LEPO.

  4. #29
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    uglavnom, ne uhodim ih, ne pratim, ne smaram, ne šaljem poruke...ne pokušavam da im se "uvalim" i tako to.
    a kako je ovo crnooo, znam par takvih jadnika/ca koji samo gledaju kako nesto zapetljat u iducoj vezi bivse/g, bukvalno zive za to.. prejadno :/
    She is only here to annoy herself!

  5. #30
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,043
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    a kako je ovo crnooo, znam par takvih jadnika/ca koji samo gledaju kako nesto zapetljat u iducoj vezi bivse/g, bukvalno zive za to.. prejadno :/
    a nije samo jadno nego bolesno i bezobrazno. na kraju dođeš do toga da žališ nekog, a čim počneš da ga žališ, na kraju ti se zgadi.

  6. #31
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ View Post
    Lijepo si ovo rekla.

    Slazhem se.

    Jes da ne bih ZELJELA da znam kako su u smislu da mislim o tome....po cijeli bogovetni dan...

    Ali...recimo da se nekad sjetim...kao i svi...nekih lijepih uspomena...i onda pomislim " Sta li radi sad"...ne sa nekom tugom ili sjetom...vec..."Sta ima novo kod njega"...

    To je normalno, mozda se nikad ne cujes sa tim ili sta znam, ne sretnes ali nikad mi nece biti neprijatno ili cu smatrati da je nesto nepristojno ili da nemam prava pitati nekoga s kim sam bila kako je, sta radi... Pre bih se stidela da me boli uvo da li umire negde nego sto zelim da mu je dobro.

  7. #32
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    a nije samo jadno nego bolesno i bezobrazno. na kraju dođeš do toga da žališ nekog, a čim počneš da ga žališ, na kraju ti se zgadi.
    ma samo iskulirat takve osobe i cao, to zlo u njima kad tad ce se bas njima obit o glavu
    She is only here to annoy herself!

  8. #33
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Pa kakve su to bile internacionalne veze...? nije lose,a ?
    Nisu bile internacionalne, nego sam ja otisla, tako nekako, a sad ova jeste i nije lose uopste.

  9. #34
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,043
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    ma samo iskulirat takve osobe i cao, to zlo u njima kad tad ce se bas njima obit o glavu
    zlo su same sebi

  10. #35
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,147
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da su valjale ista ne bi bile bivse Tako da... just smile and wave...
    Sreca tvoja sto si gad pa te niko ne voli! fcuk yeah!

  11. #36
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,108
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    lupi po guzi i smile
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  12. #37
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,215
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MunchMallow View Post
    nekako....volim taj osjecaj kad znas da tvoja "draga" nema sa kim da se sretne (tj. nema sa kim da ti se iza ledja prisjeca neceg bitnijeg (a meni je to vrlo bitno), jer sam misljena da sto je nekad bilo necije nikad ne moze biti samo tvoje).....a vrlo sam sebican po tom pitanju
    ko koga može posjedovat, ne daj Bože da ljudi mogu jedni drugima misli čitati...

  13. #38
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    172
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparklica View Post
    ko koga može posjedovat, ne daj Bože da ljudi mogu jedni drugima misli čitati...
    misli su jedno a djela sasvim nesto cetvrto....pazi.....ljudi cesto imaju lose misljenje o sebi jer sude po mislima koje im se motaju po glavi i sto je najgore u svemu tome cak gube i samopouzdanje i samim tim ni karakter im ne moze biti jak da odole raznoraznim iskusenjima a nijesu svjesni da izmedju njihovih misli i onoga sto bi stvarno bili u stanju da urade je ogromna barijera u vidu njihove savjesti a koju najcesce gaze jer su ustvari nesvjesni svojih ljudskih kvaliteta odnosno oni su samoobmanuti......a znam da jos uvijek ima savjesnih i razumnih djevojaka, mada su one igle a mi smo u plastu sijena

  14. #39
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,215
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MunchMallow View Post
    misli su jedno a djela sasvim nesto cetvrto....pazi.....ljudi cesto imaju lose misljenje o sebi jer sude po mislima koje im se motaju po glavi i sto je najgore u svemu tome cak gube i samopouzdanje i samim tim ni karakter im ne moze biti jak da odole raznoraznim iskusenjima a nijesu svjesni da izmedju njihovih misli i onoga sto bi stvarno bili u stanju da urade je ogromna barijera u vidu njihove savjesti a koju najcesce gaze jer su ustvari nesvjesni svojih ljudskih kvaliteta odnosno oni su samoobmanuti......a znam da jos uvijek ima savjesnih i razumnih djevojaka, mada su one igle a mi smo u plastu sijena
    vidi, meni je to lijepa zamisao, to sto cete mozda vi biti zajedno do kraja zivota, sto si ti njena prva ljubav...sve je to slatko.ali mi je polazna osnova problematichna. Miran si ako je nije takao prije tebe...Ne znam. Hocu da kazem da je u zivotu svaka predstava o sigurnosti i sigurnom sjutra iluzija... Ja znam dosta tih savjesnih i razumnih djevojaka i sve su same. Ne znam, nisam pametna , samo znam da što si stariji sve si bliži onome: sve što je ljudsko nije mi strano

  15. #40
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa View Post
    Iskreno se obradujem i raspalim ga torbicom po faci.
    Samo njezno i da se śeti kako mu nekad bilo
    Quote Originally Posted by MunchMallow View Post
    nekako....volim taj osjecaj kad znas da tvoja "draga" nema sa kim da se sretne (tj. nema sa kim da ti se iza ledja prisjeca neceg bitnijeg (a meni je to vrlo bitno), jer sam misljena da sto je nekad bilo necije nikad ne moze biti samo tvoje).....a vrlo sam sebican po tom pitanju
    Potpuno te razumijem jer to se zove miran san, a ne ka nas drug Crka koji sve misli da li se komsija vratio i da li da ga i danas odmijeni od obaveza

  16. #41
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Kako reagujete kad sretnete bivsheg
    Ne reagujem uopšte... osjećanja bez.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  17. #42
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Ne reagujem ni ja.

    Samo mi problem predstavlja ici posle toga po gatara i narodnih ljekara, da skidaju cini i madjije sa mene, urokljive oci, i pogled koji truje
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  18. #43
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,147
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Samo njezno i da se śeti kako mu nekad bilo

    Potpuno te razumijem jer to se zove miran san, a ne ka nas drug Crka koji sve misli da li se komsija vratio i da li da ga i danas odmijeni od obaveza
    Hahahaahhahahaahha Miran san Dok je mene i meni slicnih necete imat miran san momci no fino budite dobri prema svojim curama i poklonite im dovoljno paznje da ne traze od drugih :P
    Sreca tvoja sto si gad pa te niko ne voli! fcuk yeah!

  19. #44
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MunchMallow View Post
    nekako....volim taj osjecaj kad znas da tvoja "draga" nema sa kim da se sretne (tj. nema sa kim da ti se iza ledja prisjeca neceg bitnijeg (a meni je to vrlo bitno), jer sam misljena da sto je nekad bilo necije nikad ne moze biti samo tvoje).....a vrlo sam sebican po tom pitanju
    Znam nekog ko je razmišljao kao ti.Sad ima 40 i nešto godina,kosa mu je posijedjela od sebe samog i sam je.Bez druga i brata i bez žene koja bi ga mogla voljeti više no što je ijednog ikad mogla da voli.
    Svako se vodi nekim svojim načelima i ja to lično poštujem,ali kao žena nikako se ne slažem sa posebno boldovanim stavom.Mišljenja sam da takvim neznanjem sebe prilično možeš da udaljiš od dobrih stvari u životu ili sve dobro od sebe.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  20. #45
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    172
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zelim da se izvinim zenskoj populaciji na ovim mojim nesmotrenim komentarima....bilo mi je prilicno dosadno pa ispisah neka moja vidjenja koja su potpuno nebitna i (valjda) nemjerodavna ja nisam zelio nikog da povrijedim samo na sarkastican nacin sam pokusao da vam skrenem pogled u nesto gdje je izgleda najbolje i nezavirivati jer cim citav svijet prihvati nesto sto i nije normalno kao potpuno normalno onda ili cete biti osudjeni na diskriminaciju ili cete ostaviti svoj mozak po strani jer drugi razmishljaju umjesto vas pa vam ovaj vash samo pravi probleme........sorry

  21. #46
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,215
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MunchMallow View Post
    zelim da se izvinim zenskoj populaciji na ovim mojim nesmotrenim komentarima....bilo mi je prilicno dosadno pa ispisah neka moja vidjenja koja su potpuno nebitna i (valjda) nemjerodavna ja nisam zelio nikog da povrijedim samo na sarkastican nacin sam pokusao da vam skrenem pogled u nesto gdje je izgleda najbolje i nezavirivati jer cim citav svijet prihvati nesto sto i nije normalno kao potpuno normalno onda ili cete biti osudjeni na diskriminaciju ili cete ostaviti svoj mozak po strani jer drugi razmishljaju umjesto vas pa vam ovaj vash samo pravi probleme........sorry
    Ne radi se o tome jesi li igla ili plast sijena-sto je strasno uprosteno kad je rijec o ljudima, bez obzira na pol. Nikad ti se ne vratio idealizam kao shamar u lice. Ne mogu to, iz pristojnosti, da ti objashnjavam na konkretnim primjerima. Svako uci na svom primjeru *il tudjem, nakon odredjenog broja godina, ili decenije, ali se fakat ne mijenja. Cak i kad vidi greshku vrlo cesto drzi se istog. Tako da respect za tu posebnost "drugacijeg misljenja"

  22. #47
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Samo njezno i da se śeti kako mu nekad bilo
    hahhaaha neka Hari, nijesam agresivna prije, samo poslije raskida...
    Kako Vaša bolest ?

  23. #48
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    1,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Reagujem samo kad vidim buduceg.

  24. #49
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    515
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zavisi pod kojim okolnostima se sretnemo

  25. #50
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    59
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kazem joj đe si ti mala sto godina. Ako je decko sa njom kulturno se upoznamo ako ga ne znam. ako je solo, a nešto se u meni probudi, npr. neko sjećanje na predivne momente ispunjene ljubavlju i spojenim tjelima, rečem ajmo na kafu nismo pričali sto godina i onda pokušavam da je da dovedem do toga da opet osjetim one divne momente
    Last edited by brdlo; 25-03-13 at 10:17.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kako dalje ka EU? Nacionalna disciplina i kako je steći?
    By Old Bone in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 21-01-12, 14:04
  2. dje i kako?
    By somewhere-else in forum Hardware
    Replies: 4
    Last Post: 18-06-10, 12:32
  3. Administratoru misim da je vakat da reagujete a ??
    By Zvek_Zivi in forum CdM Arhiva
    Replies: 13
    Last Post: 06-03-06, 07:29

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •