Page 23 of 90 FirstFirst ... 131920212223242526273373 ... LastLast
Results 551 to 575 of 2235

Thread: Suplementacija/Ishrana

  1. #551
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    691
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    107
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Izvini Rendi. Eto JA mislim da bilo koja hrana kojoj je otvorena ambalaza malo vrijedi. Jos jednom izvini ako sam te sto uvrijedio. Izvini...

    P.S. Tek sad vidjeh da je momak korigovao cijenu. Na ovu cijenu nemam primijedbi.
    Last edited by Rigodo; 05-04-14 at 12:12.

  2. #552
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,094
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Nemam se sto uvrijedit,istina cim ih je otvorio pala im je cijena(suplementima).Da prodaje neke sireve ili neki med pa ajde,ali ipak su to suplementi(hemija)i nemoze se to tako lako pokvarit.Ja mislim da vrijedi ove pare,ti ne mislis da vrijedi ali nije u tome poenta.Poenta je,sta ja i ti imamo od komentarisanja tudjih oglasa?Oprosti ako sam te uvrijedio,ali nemoze se vise izdrzat od ovih spamera sto nemaju drugog posla no pisu svakakve gluposti po forumu.

  3. #553
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    691
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    107
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Whey se ne moze lako pokvariti ali se lako moze zagaditi. Ne operes ruke pa ih zavuces u kantu, ostavis otvoreno, ne drzis na suvom, vlaznim dozerom uzimas porcije, mozda udje i malo dextroze koju zahvacas istim dozerom... Tebi se cini glupo, jer vjerovatno znas momka. Meni nije glupo, jbg...

  4. #554
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,262
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,604
    Thanked in
    634 Posts

    Default

    Druze majka mi radi svaki dan osim nedjelje u bastu pa kad izvadi i kopa sa kopacgicom ja trknem pa je posudim da malo zafatim sa njom iz ovih suplemenata...daj sto to pricas svega ti ???? uz protein dobijes dozer-mjericu-kako god,ja samo sa njim vadim to i toliko ga ima da ne ubacujem toliko ruke u ambalazu niti ga ikad perem kad uzmem,zasto bi ako samo za njega to koristim,tako da voda u njega nije ulazila da ja znam..zatvoren je i na suvome je..pro radi sebe ne bi bio tako glibav kako ti mislis da neko radi,a i ne vjerujem da ima takvih prasadi..kreatin sam uzimao sa malom kashikicom tek tu nisam ni priblizio ruke njemu i on je cuvan i zatvaran poslije 5 sekundi nakon sto uzmem koji gram iz njega...nisam naveo shejker ili kako li se vec zove iz prostog razloga jer bi meni prvome bilo gadno i ne bi od nikoga uzeo tu stvar polovnu..tako da njega bacam jer mi za nista ne treba
    inace je ovo kupljeno koliko se sjecam nedje prvom polovinom februara,ako se moze sve to pokvarit i izgubit svoja svojstva onda mi recite da ga prosipam
    Inace ovog momka Randy-a uopste i ne poznajem niti znam ko je,tako da ne mislis da mozda mene brani ili promovise moje suplemente,nema potrebe za tim
    I ako mogu da me zaobidju ovi nafurani bilderi koji sve znaju i razumiju se ili se uopste ne razumiju pa me smaraju na pm i na tel da odma uzimaju sve to jer je to dzabe pa onda misle da je neka podvala pa se boje i nemogu nikakoto tako da uzmu od nekoga koga i ne znaju pa onda na kraju moze sve to da prodje i da je djetelina unutra ali da im dam za 20 eura jer jbg oni rizikuju tu sve hahahahahahha jaok i jes kakvih jada ima odje ovo je haos..blago mene sto sam odje jos samo par dana pa me nema oko godinu hehehehhe

    Cijena je 30 evra za oboje..ko hoce i kome treba i ko zna zasta je ovo i kome nije mnogo neka mi se javi...hvala vam

  5. #555
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,094
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rigodo View Post
    Whey se ne moze lako pokvariti ali se lako moze zagaditi. Ne operes ruke pa ih zavuces u kantu, ostavis otvoreno, ne drzis na suvom, vlaznim dozerom uzimas porcije, mozda udje i malo dextroze koju zahvacas istim dozerom...Tebi se cini glupo, jer vjerovatno znas momka. Meni nije glupo, jbg...
    Ne vjerujem sto pricas.Zagadit se moze cim otvoris kutiju,mogu ti ruke najcistije bit.

  6. #556
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    691
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    107
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    @NoLimit: Cijenu si korigovao za 25%. Vjerujem ti ja sve, samo sam naveo razloge zasto ti ne prolazi brzo dobra roba. Srecna prodaja Izvini sto ispade da tezinjam...
    @Rendi: Pa zato i cijena pada.

  7. #557
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rigodo View Post
    Whey se ne moze lako pokvariti ali se lako moze zagaditi. Ne operes ruke pa ih zavuces u kantu, ostavis otvoreno, ne drzis na suvom, vlaznim dozerom uzimas porcije, mozda udje i malo dextroze koju zahvacas istim dozerom... Tebi se cini glupo, jer vjerovatno znas momka. Meni nije glupo, jbg...

    A jbg,moze se stosta zagaditi,kad bi tako gledali ne bi se nista prodavalo...


    Sasvim korektna cijena,30 eura.

  8. #558
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,262
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,604
    Thanked in
    634 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rigodo View Post
    @NoLimit: Cijenu si korigovao za 25%. Vjerujem ti ja sve, samo sam naveo razloge zasto ti ne prolazi brzo dobra roba. Srecna prodaja Izvini sto ispade da tezinjam...
    @Rendi: Pa zato i cijena pada.
    Ne mora ni da prodje vjeruj mi,prezivjet ce se i bez tih 30 eura ali cu bit smece pa necu ovim bilderima sto me dave citav dan i na kraju mi traze da im dam sve za 20 eura...adios migos kupite za 20 eura nedje druge,mozda ima u Beograd :P
    Nemas se sto izvinjavat,razjasnili smo sve,ko ce vjerovat neka vjeruje ko nece ne mora i da smo zdravo svi

    EDIT: Ipak je prodato
    Last edited by NoLimit; 05-04-14 at 23:09.

  9. #559
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    725
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Treba li posle izvjesnog vremena napravit pauzu sa konzumiranjem kreatina, koristim olimp x pload tako nekako(miks 6 kreatina), e sad ja ga uzimam samo kad treniram tj nekih 4 puta nedeljno u prosjeku, i tako vec evo mjesec dana. Neki mi kazu da ne pauziram, neki kazu da pauziram 10dana, neki kazu mjesec, sto mi je cinjet?

  10. #560
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Loshmi_Pg View Post
    Treba li posle izvjesnog vremena napravit pauzu sa konzumiranjem kreatina, koristim olimp x pload tako nekako(miks 6 kreatina), e sad ja ga uzimam samo kad treniram tj nekih 4 puta nedeljno u prosjeku, i tako vec evo mjesec dana. Neki mi kazu da ne pauziram, neki kazu da pauziram 10dana, neki kazu mjesec, sto mi je cinjet?

    Ne moras da pauziras,sa monohidratom se preporucuje pauza posle 2-3 mjeseca koriscenja,pauza nekih 10-ak dana....ali slobodno mozes koristiti bez neke pauze,mada kad istrosis kutiju mozes napravit pauzu od nedelju dana

  11. #561
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    mada kad istrosis kutiju mozes napravit pauzu od nedelju dana
    То.
    Или је не правиш уопште...
    Или после двије кутије.

    Неће ти ништа бит', не бој се
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  12. #562
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,526
    Thanks Thanks Given 
    5,401
    Thanks Thanks Received 
    3,884
    Thanked in
    1,535 Posts

    Default

    kako da uzimam l karnitin?
    dakle na ove nase sajtove nadjoh jednu prije a jednu poslije treninga kapsulu dok neka stara teta kao poznati americki nutricionista predlaze jednu odmah ujutro na prazan stomak?

  13. #563
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,967
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,674
    Thanked in
    952 Posts

    Default

    ON whey gold standard? Dje ga najjeftinije naći

    Sent from my C6903 using Tapatalk

  14. #564
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,000
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    znam da ga imaju u proteini.si ali nisu jeftini . Jesi gledao u onu radnju na drac (pored Quantum-a)

    mada valjalo bi kad bi nam neko od ovih sto odavno treniraju i koriste suplimente daju broj nekog go radi na crno ( u smislu da prodaje ispod ruke, ne placa prostor, ne placa pdv pa samim tim moraju cijene bit dobre). Znam da je prije bio jedan momak u Blok 5 ali ne znam bavi li se vise sa tim a i nemam kontakt
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  15. #565
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  16. #566
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    U proteini.si je dugo bila najbolja cijena za optimum gold od svih cijena koje sam ja vidio. A isto mi je milije platit ga tamo 2-3 eura skuplje ako treba jer su oni zastupnici, nego da mi ga neko donosi iz gepeka sto je ko zna odakle nabavljen i napravljen.

    Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока

  17. #567
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Ziva istina

    Optimum gold na proteini.si imaju stvarno dobru cijenu,sumnjam da se idje moze naci jeftinije pa i kod dilera sto ih pominjete,mozda moze taman za 2-3 eura ispod...a i uopsteno danas se manje vise znaju cijene svih suplemenata koliko i sto kostaju,za koliko se nabavljaju,pa i koliko neko zaradjuje na njima,tako da su neke stvari ocigledne...ne moze neki "diler" prodavati Optimum gold,novi,neotpakovani za 50 eura,a ovamo u prodavnici,dje ih njihovi proizvodjaci prodaju za 55 eura,onda znamo da nisu neka cista posla tj. taj nesto muti,ili ga otvara pa dodaje neke stvari da bi povecao kolicinu ili ih je ukrao jer ih legalno sigurno nije nabavio

  18. #568
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aj da dignem topik i pitam, zna li ko tačan broj kalorija, ili makar neku okvirnu vrijednost, za svinjski but? Guglao sam, al nedje dobijem 160kCal na 100g, neđe 270kCal, itd...
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  19. #569
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    А не мо'ш је знат'... Варира, зависи све

    SVINJETINA – mršava 181,7 20 9 0 60
    SVINJETINA – masna 459,3 12 42 0 60




    Али не бој се, нећеш на бину, трпај тога меса, ја данас сврнуо у Лаковић да се мало напуни фрижидер, не смије фалит' меса )
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  20. #570
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A ja to radi dnevnog proračuna, da viđu koliko fali Moram se na silu na sramotu 2kg udebljat, maj sam zabušavao, ima JUN da pojedem 10 mesara
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  21. #571
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Kako se zove ona prodavnica suplemenata na Cvijetinom brijegu i ima li ko broj tog momka?

  22. #572
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    xplode nutrition shop il ?
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  23. #573
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Tako je xplode, nisam mogao da se sjetim. Nista, trebao mi je kad sam postavio post, kupio sam na drugom mjestu to sto sam trebao. Hvala Lover!

  24. #574
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema na čemu mačak, evo ti fb stranica ak te ima na fb, ima ti tu broj i trte vrte akcije https://www.facebook.com/XplodeNutritionShop?fref=ts
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  25. #575
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    57
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    samo whey protein i kazein sve ostalo je ili bacanje para ili stetno

Page 23 of 90 FirstFirst ... 131920212223242526273373 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ishrana pasa...
    By mixailo in forum Kućni ljubimci
    Replies: 154
    Last Post: 17-11-19, 22:09
  2. suplementacija , tech talk
    By sparco in forum Medicina
    Replies: 20
    Last Post: 16-02-12, 15:30
  3. Suplementacija u ishrani
    By getaway blues in forum Medicina
    Replies: 4
    Last Post: 08-08-11, 13:55
  4. Ishrana
    By Soniks in forum Sve i svašta
    Replies: 10
    Last Post: 29-08-10, 09:36
  5. Ishrana?
    By enex in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 24
    Last Post: 23-10-06, 11:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •