Page 21 of 90 FirstFirst ... 111718192021222324253171 ... LastLast
Results 501 to 525 of 2235

Thread: Suplementacija/Ishrana

  1. #501
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparky View Post
    Ishrana je majka svega.
    Onda ide trening pa suplimentacija.
    Ako je ishrana loša džabe treniraš kao konj i dzabe uzimaš bilo koju suplimentaciju.
    A kad se nabucaš dobro naravno po pravilu onda se odmah osjeti promjena snage i volje za treningom.
    I iskreno ta ishrana i nije baš najukusnija ali jbg to je što je :-)
    Ishrana
    Trening
    Odmor
    Suplementacija

    To bi po meni bia piramida

  2. #502
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    Ja brate pokusavam dobiti masu evo godinama cini mi se. 7 mjeseci ima od kako sam batalio cigare nisam dobio ni kilo, cak sam dobio danas komentare, ti si malo smrsao! AAA!!! Dokle?! Sad cu da pokusam sa ovim. Ovi iz prodavnice su mi rekli da ako ne treniram dobicu do 2-3 kg na mjesec dana, a ukoliko treniram to ce biti bolje, vise kilaze i vise misica. Sad rekoh da vidim odje, vidim ljudi sa iskustvom.
    Ubacio sam dorucak neke zitarice7pahuljice sa mlijekom. Pa medju obrok banana i casa od 2 dl ovoga, onda rucak nesto jedem, pa opet izmedju casa ovoga i mozda banana, i evo sad dok ovo pisem jedem 3 jaja umucena sa sirom i sunkom, majoneza i kecapa uz 4 parceta hleba sa kajmakom.

    E ebalo sve ako ovo sad nema 500-600 kalorija. Ne znam sto vise. A izracunao sam da mi organizam trosi 1810 kalorija.

    Auh brate mili...

    Sa takvom ishranom ne znam bi li se pile ugojilo ....nije lak proces dobijanja kg a pogotovo kvalitetnih,to je tesko...ne znam je li tebe cilj da dobijes kvalitetnu masu ili ti je samo cilj da se ugojis.....sve u svemu,ti ako mislis da se uopste ugojis moras da unosis vise kalorija nego sto potrosis,ako potrosis 1800 kalorija moras unositi vise od toga..a ako unosis ka' sto rece 500-600 kalorija,nije ni cudo sto si mrsaviji.

  3. #503
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    230
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rigodo View Post
    Moja iskustva sa dobijanjem težine, a upravo sada sam u fazi mase koju sam proračunao na godinu dana, je da ideš lagano i uz osmišljen trening. Cilj je 15-20kg, od kojih bi u definiciji ostalo 4-6kg mišića. Od septembra sam vratio 10kg ali farmerke u struku landaraju kao i ljetos. Naravno, masniji jesam, ali progres ide kao po digitronu.
    Moze li malo detaljnije, pa da pokusam da se uklopim?

  4. #504
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Iz mog iskustva, ako mi fali apetita, kompleks B vitamina rješava to. Jedem kao da nemam dna, ali bukvalno, porast apetita za 100%. Al opet, čini mi se da nije kod svakoga tako, mada po pravilu kompleks B vitamina treba značajno da pojača apetit.

  5. #505
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pterodaktil View Post
    Auh brate mili...

    Sa takvom ishranom ne znam bi li se pile ugojilo ....nije lak proces dobijanja kg a pogotovo kvalitetnih,to je tesko...ne znam je li tebe cilj da dobijes kvalitetnu masu ili ti je samo cilj da se ugojis.....sve u svemu,ti ako mislis da se uopste ugojis moras da unosis vise kalorija nego sto potrosis,ako potrosis 1800 kalorija moras unositi vise od toga..a ako unosis ka' sto rece 500-600 kalorija,nije ni cudo sto si mrsaviji.
    Rekoh samo za veceru mi je sinoc bilo 500-600 kalorija, i plus, ovaj gejner, plus dorucak koji sam imao, plus rucak. A bilo je da ebe oca sve zajedno juce minimum 2500.
    Cilj mi je da dobijem masu. Da popunim malo lice, da popunim malo ruke, da popunim malo noge... To mi je cilj. Necu da izgledam kao maneken, jer sad tako izgledam, i nije da ne volim to, ali isto ocu da dobijem jos malo. Ne brinem se da ce mi ici na stomak sve, jer nece, u to sam siguran.
    Probao sam i sa B vitaminama da mi povecaju apetit, ja mislim da sa njima sam ga cak i izgubio, nisam jeo nista. Sad uz ovaj rejner, doruckujem normalno, posle par sati popijem casu toga, rucam kasnije, pa posle rucka popijem posle opet par sati drugu casu. Do sad nisam pio trecu casu, a razmisljam se i nju da ubacim pred spavanje da je roknem.
    E ja sa svim tim pitam oce li se pokazati da tako dobijem koje kilo. Ja vidim da mi svi govorite, idi treniraj, necu, nemam volje da dizem tegove i da se cimam sa tim. Pokusavao sam i posle dva treninga izgubim volju da idem. Jednostavno mi je to dosadno. Mogu uraditi par sklekova, trbusnjaka doma i to je to.
    E za ovo sto sam ispisao, pitao sam oce li pomoci ovaj gejner da dobijem 3-4 kila uz to neko minimalno vjezbanje?

  6. #506
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,094
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    Rekoh samo za veceru mi je sinoc bilo 500-600 kalorija, i plus, ovaj gejner, plus dorucak koji sam imao, plus rucak. A bilo je da ebe oca sve zajedno juce minimum 2500.
    Cilj mi je da dobijem masu. Da popunim malo lice, da popunim malo ruke, da popunim malo noge... To mi je cilj. Necu da izgledam kao maneken, jer sad tako izgledam, i nije da ne volim to, ali isto ocu da dobijem jos malo. Ne brinem se da ce mi ici na stomak sve, jer nece, u to sam siguran.
    Probao sam i sa B vitaminama da mi povecaju apetit, ja mislim da sa njima sam ga cak i izgubio, nisam jeo nista. Sad uz ovaj rejner, doruckujem normalno, posle par sati popijem casu toga, rucam kasnije, pa posle rucka popijem posle opet par sati drugu casu. Do sad nisam pio trecu casu, a razmisljam se i nju da ubacim pred spavanje da je roknem.
    E ja sa svim tim pitam oce li se pokazati da tako dobijem koje kilo. Ja vidim da mi svi govorite, idi treniraj, necu, nemam volje da dizem tegove i da se cimam sa tim. Pokusavao sam i posle dva treninga izgubim volju da idem. Jednostavno mi je to dosadno. Mogu uraditi par sklekova, trbusnjaka doma i to je to.
    E za ovo sto sam ispisao, pitao sam oce li pomoci ovaj gejner da dobijem 3-4 kila uz to neko minimalno vjezbanje?
    Koliko si visok i tezak?

  7. #507
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    190cm/74kg

  8. #508
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    190cm/74kg
    Aoooo brutalno, 30 kila sam teži od tebe a 3 cm veći.

  9. #509
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Ja necu nista vise do 10 kg, tu da se vucem oko 85 pa kad dodje do toga, onda se lako popet i do 90, ali ne preko toga. Sad mi je cilj tih 10kg. Zato pitam valja li ovaj gejner i oce li sto pomoci uz minimalne vjezbe i naravno normalnu ishranu. Nemam ja para da kupujem hranu neku ludacku, no sto jede sav normalan narod, piletina, krompir, neko povrce, tih buckurisa kuvanih, pasulj, kupus, jaja, mazalice razne, palacinke, ne znam ni ja, normalna hrana. Ka' do sad.

  10. #510
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    Ja necu nista vise do 10 kg, tu da se vucem oko 85 pa kad dodje do toga, onda se lako popet i do 90, ali ne preko toga. Sad mi je cilj tih 10kg. Zato pitam valja li ovaj gejner i oce li sto pomoci uz minimalne vjezbe i naravno normalnu ishranu. Nemam ja para da kupujem hranu neku ludacku, no sto jede sav normalan narod, piletina, krompir, neko povrce, tih buckurisa kuvanih, pasulj, kupus, jaja, mazalice razne, palacinke, ne znam ni ja, normalna hrana. Ka' do sad.

    Ne vjerujem da oce,jer koliko vidjeh iz prethodnog posta slab si sa ishranom,tesko ces se tako udebljati...moras pojacati ishranu

  11. #511
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    764
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Kolko vas na mjesecnom nivou ispane ova ishrana ja planiram da uvedem strogu ishranu ali racunam nesto to bi bilo preko 120e lagano nema se na ovu krizu da se trosi tolko ionako zivim kod moih

  12. #512
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Обично кад људи кажу да једу али се не дебљају, кад испричају што једу све се сведе на јако мало корисних ствари из хране, а онда се чуде како не расту.
    Мени се кења од тих прича, не једеш довољно, то мораш да признаш, тј да проучиш па да схватиш, јер је немогуће да једеш довољно, а да килажа не расте, једноставно је немогуће.

    Е сад ако ти рачунаш у храну то што нпр, ајде лупам сад, поједеш два тањира раштана и 4 парчета љеба и очекујеш мишићни раст, онда се грдно вараш.
    То је исто ка' мени кад кажу А ЛАКО ЈЕ ТЕБИ, ТИ ПИЈЕШ ХЕМИЈУ, а не вјерују ми да сам један веј у животу купио од два кила и да сам попио кило, а пола кила дао другу.
    А онда кад кажем да једем 6-7 пута дневно, накриве главу и чешкају се, али и даље не вјерују да они не једу довољно.

    Мораш да схватиш што је корисна храна, а што је смеће којим само задовољиш психичку потребу за ситости, а користи од ње нема кад је ријеч о порасту масе.

    https://www.facebook.com/groups/1210...4620008896702/
    Ето ту има рачунање неких ствари које ваља јести, па прерачунај колико калорија унесеш.


    Ствар на којој треба да се базираш је дефинитивно месо у било ком облику, пиринач, кромпир, па и хљеб, што да не... Не очекује нико од тебе да се храниш као професионалци, само се труди да једеш што више корисних стварчица и мораш виђет' напредак.
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  13. #513
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    120 eura mjesecno je malo,po meni...to je 4 eura dnevno,tesko da mozes nesto napraviti sa tim...meso nije bas jeftino a treba svakodnevno da se jede

    Ovo sto je napisao Kaljestro,to je sustina.....inace ja bih dodao da svi mi pazimo da ne jedemo slatkise,brzu hranu itd...medjutim ako je neko mrsav treba mu kalorija,zeli masu,kao sto kazes Shone da si mrsav 190/74 kg,tebi recimo ako ispostujes svoj dnevni unos "zdravih" proteina/UH,zdravih masti,ako zadovoljis neku normu,uneses dovoljno toga iz kvalitetnih namirnica ti slobodno mozes dodatn pojesti cokoladu ili recimo Pizzu na kraju dana,za tebe to sigurno nece biti minus nego ce ti biti plus.

  14. #514
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Тај рад, написах му, није такмичар, може да читује кол'ко оће, може и хамбургер да приушти и пицу и палачинке, наполитанке, неће форму да упропасти, а и да се замасти мало, што ће му бит'.


    За 120 еура си у праву, то заборавих да прокоментаришем.
    Израчунао сам ја да за 120 еура отприлике може да ти испа'не само, мислим само, пола кила меса и једна туњевина дневно.
    Ајде рецимо то су протеини за 3 оброка, а ђе су још два оброка, ђе су угљени хидрати, ђе су влакна, витамини... Треба више пара дефинитивно.
    Е сад, сви ми рачунамо да ћемо и од куће имат' подршку у виду нпр 2-3 оброка, да ће бит' дома поврћа, воћа, јаја, млијека итд, па би се некако уклопили ваљда
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  15. #515
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,094
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Koji to krompir ima ovoliko gr proteina na 100gr?

  16. #516
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Колашински.

    Мислим да треба да пише 0.9, а не 9, грешка је у формули вјероватно, али није ни битно јер не рачунаш протеине из кромпира...
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  17. #517
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,094
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    koliko sam vidio na neke sajtove ima oko 2 gr,ma nisam ni mislio racunat no mi bilo cudno na koju to fintu ima toliko proteina na 100gr

  18. #518
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ко ће га знат', мада не вјерујем да има преко грам, два, максимум
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  19. #519
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    1. DOrucak

    4 jaja kuvana, cijela tunjevina( malo je proprzim jer mi je lakse pojest), veliko parce sira +cijedjena pomorandza

    2. Rucak

    lignje(cijelo pakovanje),teletina ili piletina + zelena salata

    Valja li ovo dvoje da sibam svakodnevno ?
    Last edited by Nino_pg; 13-03-14 at 17:48.

  20. #520
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    1,5 KG za nedelju i po dana sam dobio uz Gian Bolic 6000 Gainer.



  21. #521
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    1. Dorucak

    4 jaja kuvana, cijela tunjevina( malo je proprzim jer mi je lakse pojest), veliko parce sira +cijedjena pomorandza

    2. Rucak

    lignje(cijelo pakovanje),teletina ili piletina + zelena salata

    valja li ovo dvoje da sibam svakodnevno ?
    Пребачи тај сир тамо неђе увече.
    Ако је немасни?
    Ако није, исто га пребачи неђе друго, доста су ти та јаја и туњевина ујутру.



    лигње, телеће, пилеће што да не, добро је то... Само ти требају угљени хидрати јер се то из салате, ти влакнасти, не рачунају.

    Можеш шибат' сваки дан, што да не.

    има она слика ђе гледа бодибилдер у земљу онако тужно и пише

    chicken and rice again?!

    My favourite


    1,5 KG za nedelju i po dana sam dobio uz Gian Bolic 6000 Gainer.
    Јеси ли, јеси?
    Чега?
    Кликера?
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  22. #522
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    moz mislit taj gain ;p
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  23. #523
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Kaljestro View Post
    ...а не вјерују ми да сам један веј у животу купио од два кила и да сам попио кило, а пола кила дао другу.
    I dje je nestalo pola kila Wheya?
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  24. #524
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    Prodao bih USN Whey za 35€. Placen je 50€, a popio sam 3 porcije. Ukus cokolade.

    Da ponovim oglas. Nisam bio u PG pa sam morao neke ljude da odbijem...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  25. #525
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    I dje je nestalo pola kila Wheya?
    Хаххаха, добро запажање, моја грешка, кило ипо сам попио
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

Page 21 of 90 FirstFirst ... 111718192021222324253171 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ishrana pasa...
    By mixailo in forum Kućni ljubimci
    Replies: 154
    Last Post: 17-11-19, 22:09
  2. suplementacija , tech talk
    By sparco in forum Medicina
    Replies: 20
    Last Post: 16-02-12, 15:30
  3. Suplementacija u ishrani
    By getaway blues in forum Medicina
    Replies: 4
    Last Post: 08-08-11, 13:55
  4. Ishrana
    By Soniks in forum Sve i svašta
    Replies: 10
    Last Post: 29-08-10, 09:36
  5. Ishrana?
    By enex in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 24
    Last Post: 23-10-06, 11:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •