Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 33 of 33

Thread: Norveska...

  1. #26
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Komsija ujutro natenane pisem o svemu OK !

  2. #27
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Kotor - Dobrota b.b.
    Posts
    1,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To ZVEK, ipak si ti posteniji no ovi adminovci.

    Primjetio sam da su vece biblioteke prepune raznih knjiga o Norveskoj i mogu vam reci da su te knjige fantasticno napisane, a slike u njima ce vas oboriti s nogu
    Samsung Galaxy S7

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Evo da zloupotrijebim polozaj moderatora i postujem ono sto je Crnogorac_Dukljanin napisao u prethodna dva posta koja nisu vidjeli ostali korisnici, a da njega postedim muke da ih ponovo pise:

    Dj Dragone ,eo i ja da ti reknem nestoo Norveskoj ,Posto mi je zena otolen Zivijo sam i radijo dosta dugo, tamo imam kucu .Od Osla jedno 40 km Hönefoss! Zemlja je jako lijepa ,netaknuta jos od industrije ,ali za mladoga cojeka jako seljacka .Oni obozavaju prirodu tice jelene itd itd (sve to uma i mnogo ljese u nas ) Dok nijesu nasli naftu bili su "supak od svijeta" a sad su najjbogatija nacija na zemaljsku kuglu gotovinom ! Nikako je izgradjena ,ali sad u novije vrijeme su poceli da grade sve jovo nanovo ! Ima ih oko 4 mil.od toga su po mil i malacko vise stranci a pretezno iz pakistana i kosova (siptari) ! Ko voli sumu i prirodu netaknutu to je raj ! Ali bajto kad stegne zima samo 4X4 sa ekserima po santimetar ,i put se otvori po sredini po pometra !

    PS: Da ne zaboravim Norvezani su seljoberi samo takvi ahahhahaha !

    E i jos nesto manje zemlje a vise zastava nema nasvijet (ja mnim e niko nasvijet ne voli svoju zemlj ka oni :burp: ) I cijene su im duplo nego u Swerige !

    Dalje Svecka je velika i lijepa izgradjena je max ! Ima stranaca masu, ali Swedi imaju jedan specijalan model fasizma ! Kod njih si ti sve OK dok se ne primaknes njima blizu ili ako udjes u velike pare ,e onda Swedi pokazuju svoje pravo lice ! Nocni zivot je ka u metropole (samo u velje gradove) Ima svega i svacega ,normale ko ima love !
    Aj ako se dovuces ovamo imas spavanje OK !

    Danska isto lijepa ali mala i prenabudzana ! Jezik da umres od smijeha :burp: (muslimanima nedaju da prnu ) zene imaju nenormalno slobodan pogled na sex ! Sex im je zivot ,nema nevine od 11 pa nadalje Kopenhagen je dobar ali ako si dalje od centra ! U centar sve turci arapi narkomanija prosttucija itd itd !
    Komso u cipancijelu Skandinaviju da nadjes posa je legalan je jako tesko i skoro nemoguce,osim ako nijesi straovit exspert u neku granu koja je opet karakteristicna i specijalna ! Na crno ima posla kolko oces ,samo slaba fajda e ce ti neko pomoc od naskije zemljaka ovamo ! U Swerige je lakse nac crni posa nego u Norge ,ali u Norge ako ne pijes ne pusis ne hjebes itd itd ne dises ,moz usparat para masu (i ako imas smjestaj ) Da bi se cvojek nas snasa ovamo najbolje i najpametnije mu je da proseta malo po udruzenja naskijeh i kibicuje situaciju Zenki naskijeh ima ka ckalje i one su pretezno izgubljene (pomedju dva svijeta) oce da su naske (postene) hahaha i njihove moderne ,samo oni(skandinavci) misle da su one crnoglavke taman ka arapkinje ili cigansture , tako da novi momcvic vazda moze lijepo da prodje, a to ti je i ujedno zadnja sansa da ostanes ovamo !!



    PS: E sto sam ja napustijo Norvesku ! Zato sto brate mili da bi popijo jedno hjebeno pivo moram platit taksi (petkom i vikendom ) 90 evra dokle dodjem i vrnem se za taksi ! S zenkama diskusija o traktorima ,psenici ,kad su uzorali brazde hahahahahah Muzjaci spavaju u radnicke overale ,cim udju u prodavnicu odma s vrata : alooo sto je najjjeftinije ,na po/smizenje !Ehahahahahaahh ! Seljaci bracki teski ,my nedostajao asvalt mnogo vika buka tuca pucnjave itd itd !
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  4. #29
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Kotor - Dobrota b.b.
    Posts
    1,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    www.google.com - prije mnogo mnogo vremena skinuta svaka strana sto se tice skandinavije i arhiva od preko 1000 slika, pa i sad prije nekoliko jos jedan krug po googlu i nove informacije, ali znajuci da na ovome forumu ima ljudi koji su bili tamo, postavih ovaj topic i naidjoh na mnogo mnogo vise ljudi koji su bili tamo sto me prijatno iznenadilo, stoga sam trazio njihovo misljenje o samoj zemlji. Kao sto JUSTICE rece...
    Ja bih se bas zapitao ko je ovdje retardiran te mu se mora objasniti sto se trazi a sve lijepo pise u prvom postu...
    Last edited by Dragone; 18-10-05 at 22:30.
    Samsung Galaxy S7

  5. #30
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Lejla, sad cu ti obrisati post, pa neka si se trudila da mu objasnis zasto si onako reagovala, ali nikoga ne ovome forumu necemo nazivati pogrdnim imenima niti se sprdati sa bilo kim...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  6. #31
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Leila koja muka na tebe a ?? Bogomi vi poceli ka da je neko velje cudo skitat po skandinaviji . Jos neznam sto je komsija Dragone specificno trazijo od clanova ,dali muzeje i da ga provedem ka vodis po Norveskoj ili bi da radi ovamo ,stvara dom i porodicu ? posto samovamo 23 godine ujedno ozenjen sa Norvezankom taman tolko mnim e cu ga informisat dovoljno o Norveskoj ili Sweckoj dje sad zivim ! Zato batalite mozgovanje bespotrebno i masiranje mozdanijeh vijuga odjenako ,za to imamo "politika i buducnos " Crne Gore (hehehe) Daljhe Dragone ako te interesuje da se izaskitas ka turist po Norveskoj poslacu ti kataloga iljadu (zena mi je bila u tu bransu) ,a ako te interesuje POSA i da zivis tamo onda komso na private !!!!
    Eo ti malo o Norveskoj za sad :
    Norveska je skoro netaknuta zemlja tije 4 mil stanovnika su koncetrisani u 4-5 gradova ostala zemlja prazna totalno . Jedan znatan dijo samo eskimi i sami (to ti je ka indijanci) a ostalo nidje zive duse . Zbog niskijeh temperatura i veljega snijega normanome cojeku nebi nam padalo napamet da zivi u 60 % teritorija zemlje ! Priroda ka sto rekoh je netaknuta (nema industrije neke velike ) Mnim e je najjskuplja zemlja u Skandinaviju po svemu ,Norvezani dolaze u Swecku kamijonima da kupuju hranu pice itd itd jerbo je kod njih ukrv skupo sve ! Finansijski su izuzetno jaki ali su ka zidovi stipse jos ima naroda koji krepaje od gladi i zivi po kuneta i ispod mostova, i podruma, Albanci ih ubise od narkotike najvece strane grupe u Norvesku su Pakistanci ,Indijci ,sipci ! U novije vrijeme su poceli da grade infrasrukturu (jerbo je nijesu imali ) puteve (E 6) itd itd Fabrike zgrade itd itd ,tako da posla ima kolko oces ! Cisti je mit da se neko moze sad zaposlit na platforme naftne (dje su plate ogromne) jerbo su prenapunjene specijalista samo takvih ! Kupovina auta primjer ,ako je u Svecku 10000 evra u Norvesku je 20000-25000 evra ! Tamo je vrlo malo melan klase tj. srednje klase ,ili su zilijoneri ili nemaju ljeba da jedu ! OK tolko za sad ,i nemo te se klat odje bezveze dosta je toga bilo ovije minulijeh 20 i kusur godina !!!!

    Pozdrav svima !

  7. #32
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    www.virtualtourist.com ....mozes nac svasta o svacemo ...pozdrav Dragone...i stavi Lejlu na ignore listu ...ne vrijedi gubiti vrijeme

  8. #33
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    izbrisani su svi postovi u kojima se chatovalo prepucavalo ismijavalo i ostalo, nastavite da pisete u vezi teme

    ps: kome nesto nije jasno neka mi se obrati na pm, ne na topicu!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Majka Norveska
    By Night_Blade in forum Muzika
    Replies: 5
    Last Post: 22-08-04, 14:22

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •