View Poll Results: Drugi Crnogorac osim Đukanovića, mogao bi da se USPJENO suprostavi Velikoj Srbiji ?

Voters
21. You may not vote on this poll
  • Ne, na USPJEAN način, Velikoj Srbiji moe parirati samo Đukanović !

    8 38.10%
  • Moda bi mogao neko, moda, naveću u postu ko je to !

    2 9.52%
  • Mogli bi jo mnogi Crnogorci da se USPJENO suprostave Velikoj Srbiji !

    11 52.38%
Page 1 of 17 1234511 ... LastLast
Results 1 to 25 of 424

Thread: Milo Đukanović ?

  1. #1
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    922
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default Milo Đukanović ?

    Mogli bismo malo da popričamo o dometima Mila Đukanovića.
    Ja neću ulaziti u priču do 1997. godine jer on nije imao pravu vlast nego Momir koji je napisao u svojoj knjizi da je imao apsolutnu vlast !
    Đukanović je do 1997. godine imao samo ekonomske nadležnosti, i ništa više.

    U trenutnom odnosu snaga na CG političkoj sceni za mene je on najprihvatljiviji od ponuđenih opcija, jer u njegovoj politici ima kolko tolko zalaganja za očuvanje crnogorskog identiteta i kulture.

    Napominjem da je očuvanje crnogorskog identiteta i kulture, za mene daleko važnije od ekonomskog aspekta.
    Ne postoji kod mene bilo kakva varijanta, bilo kako da ekonomski stojim, da stavim ekonomsko ispred nacionalnog.

    Najvise sto cijenim kod Đukanovića i đe mu se divim, je njegova borba protiv Velike Srbije i srpskog klerofašizma.

    Kad pomislim samo da nasuprot njega stoje:

    SRPSKA VOJSKA
    SANU
    VELIKOSRPSKA POLITIKA (SRS, DSS, SPO, SPS, u Crnoj Gori: DSS, SNS, NS, SRS, NSS...)
    SRPSKI KOS
    SRPSKI DB
    SRPSKA DIJASPORA
    SRPSKA CRKVA
    SRPSKA MAFIJA
    SRPSKI MILIJARDERI
    SRPSKI MEDIJI
    CRNOGORSKI JANIČARI U SRBIJI
    RAZNI SRPSKI KLEROFAŠISTIČKI CENTRI

    Ja mu se zaista divim kako se bori sa njima!

    Mislim da bi bilo koga drugoga, ko bi htio da se suprostavi ovim srpskim klerofasistickim centrima, oni pojeli kao kokice.

    Iskreno mislim da njega nije, da bi Fićo i Sveto rekli:
    "Ljudi, ovo za referendum, šalili smo se"!
    Last edited by Regi; 05-10-05 at 17:21.

  2. #2
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Divite li mu se josh?

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Texas
    Posts
    963
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Regi
    Napominjem da je očuvanje crnogorskog identiteta i kulture, za mene daleko vanije od ekonomskog aspekta.
    Ne postoji kod mene bilo kakva varijanta, bilo kako da ekonomski stojim, da stavim ekonomsko ispred nacionalnog.
    Лако је теби дечко да то кажеш! Немаш ни кучета ни мачета, немаш жену, децу! Лако ти је да сањаш о утопији где су куће од чоколаде а прозори од мармеладе!

    Међутим, живот је пун изазова! Онај који све време сања, никад му се ти снови не остварују! Онај који је будан, и изазовима прилази на озбиљан начин, који ради на томе да своје снове претвори у јаву, тај обично нешто од тих снова и оствари!

    Кажеш економија ти уопште није битна, већ само да ти је ППП Мило Малборо на челу независне ЦГ! Од којих пара ћеш да штампаш буквар Црногорског језика, од којих пара ћеш да плаћаш научнике да раде на црногорској историји? Како ћеш зауставити одлив младих црногорских инжињера? Од којих пара ћеш градити болнице, школе, фабрике, институте, путеве, нуклеарне електране ...

    Видиш, за разлику од тебе ППП Мило малборо савршено добро зна да без пара (економије ) нема ни њега ни независне државе Црне Горе! Његова једина грешка је у томе што је он криминалац, дакле до пара долази на противзаконит начин!
    Главу дајем крајину не дајем ...

  4. #4
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    922
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Homoljac_
    Кажеш економија ти уопште није битна, већ само да ти је ППП Мило Малборо на челу независне ЦГ!
    Nemoj da izvrces moje rijeci.
    Meni je bitna NEZAVISNA CRNA GORA i tacka.
    Ne ko će biti na njenom čelu.
    Ali, ali, iskreno kai, realno, ko u ovom momentu, jedini moe da je realizuje?
    Milo jedini, naravno.

    Vidjeli smo juce da je Nea Medojević antisuverenista.
    Vidjeli smo kako podmece klipove Nezavisnoj Crnoj Gori.
    Last edited by Regi; 05-10-05 at 02:12.

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Texas
    Posts
    963
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Regi
    Nemoj da izvrces moje rijeci.
    Meni je bitna NEZAVISNA CRNA GORA i tacka.
    Ne ko će biti na njenom čelu.
    Ali, ali, iskreno kai, realno, ko u ovom momentu, jedini moe da je realizuje ?Milo, jedini naravno.
    На срећу нисам много погрешио када сам "изврнуо" твоје речи! Ево већ у овом коментару рекао си да је ето ППП Мило Малборо једини на свету који може да ...

    Ти ћеш постати зрела личност онога тренутка када схватиш да је свако заменљив! Да, онога кога нема, без њега се може!

    Независну Црну Гору може да оствари онај политичар који себи за циљ постави независност Црне Горе! У случају ППП Мила Малбора, он независност користи као СРЕДСТВО за опстанак на власти, а не као циљ стварања државе, друштва, која би понудила нешто мало или сваколико много више него ово што сада Црна Гора има!
    Главу дајем крајину не дајем ...

  6. #6
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default KO NA BRDO AK I MALO STOJI, vishe vidi no onaj pod brdo

    Svako vrijeme ima gospodara,
    vrijeme ratova, devalvacije, pljachke devizne shtednje, MUPAVACA, najezde skakavaca, raznih tajnih i javnih sluzbi, tendera (tandara -mandara) i tranzicije drushtvenog u privatno, kumovima, rodjacima i prijateljima je proshlo, hvala im na PRIGANICE.

    Dolazi novo vrijeme,
    Ljudskosti,
    Chasti,
    Poshtenja,
    Sposobnosti,
    Iskrenosti,
    Tolerancije
    i ljubavi za bliznjega svoga,
    prezira prema svim predrasudama na svim osnovama,
    Vrijeme bez nasilja i norkotike,
    vrijeme MORALA I ETIKE, vjechnih vrijednosti civilizovanog drushtva, od antichke Grchke do danashnjeg dana.

    Za novo vrijeme, su potrebni novi lideri,
    koji ce sluziti za ugled nashoj djeci, od kojih se necemo stidjet, kad se ime pomene.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čeka, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  7. #7
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    922
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by milovan
    Svako vrijeme ima gospodara,
    vrijeme ratova, devalvacije, pljachke devizne shtednje, MUPAVACA, najezde skakavaca, raznih tajnih i javnih sluzbi, tendera (tandara -mandara) i tranzicije drushtvenog u privatno, kumovima, rodjacima i prijateljima je proshlo, hvala im na PRIGANICE.

    Dolazi novo vrijeme,
    Ljudskosti,
    Chasti,
    Poshtenja,
    Sposobnosti,
    Iskrenosti,
    Tolerancije
    i ljubavi za bliznjega svoga,
    prezira prema svim predrasudama na svim osnovama,
    Vrijeme bez nasilja i norkotike,
    vrijeme MORALA I ETIKE, vjechnih vrijednosti civilizovanog drushtva, od antichke Grchke do danashnjeg dana.

    Za novo vrijeme, su potrebni novi lideri,
    koji ce sluziti za ugled nashoj djeci, od kojih se necemo stidjet, kad se ime pomene.
    Promaio si temu.
    Tema je Đukanović i pravljenje drave !

  8. #8
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Dobro se nosio u tom ambijentu, chiji je tvorac

    BASTADUR je prevesla, sebi ravne, zedne preko vode,
    a mi smo platili cijenu, neko zivotom, neko imovinom , neko kapitalom, ja iskachem iz chamca, dosta je vesla, neka malo odmori, ja sam zedan morala i etike.

    Ako se dogovori sa opozicijom,
    josh cu da trpim, dok uplovimo u NEZAVISNU luku i bachimo sidro u UN:
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čeka, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  9. #9
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    KOTOP
    Posts
    885
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking Gledajte "BritvaMen" na TV IN

    Quote Originally Posted by Regi

    Napominjem da je očuvanje crnogorskog identiteta i kulture, za mene daleko vanije od ekonomskog aspekta.
    Ne postoji kod mene bilo kakva varijanta, bilo kako da ekonomski stojim, da stavim ekonomsko ispred nacionalnog.
    Mislim da premijer Đukanović ne dijeli tvoje romantičarske razloge. Njemu referendum treba da bi na krilima nezavisnosti dobio jo 4 godine vlasti i nakon toga se posvetio biznisu (jadničak, odvajao je od svake plate pa je skupio malo crkavice ) :lolblue:

    Quote Originally Posted by Regi
    Najvise sto cijenim kod Đukanovića i đe mu se divim, je njegova borba protiv Velike Srbije i srpskog klerofaizma.
    Večeras samo na IN TV - "Bhritvamen: u epizodi BORBA SA KLEROFAISTIMA"

    Milo Đukanović je običnim, danom premijer. Ali kada bradati faisti u crnim mantijama počnu da napadaju malu Crnu Goru događa se nevjerovatna promjena. Milo postaje Britvamen. Uzdie se u visine i juri stare popove i čupa ih za brade. Njegov vjerni pomoćnik Miko - iko iako nije mnogo hrabar prilično je odan. Najveći neprijatelji su profesor Kotunjavi i bradati čarobnjak Sto-Ri koji ima moć da die građevine na planinama. Naprijed Britvamene, spasi nas, mi te volimo- kliču njegovi oboavatelji!


    :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue:

    Ja sam za referendum koji će biti prihvaćen od strane svih. Zato treba smiriti strasti i ne padati u nacionalni zanos. Milo će lake pasti u nezavisnoj Crnoj Gori (kad ostane "go" - bez mogućnosti da svali krivicu za svaki problem na Beograd).
    "Владај нашим грчем, крвава Русијо
    царуј душом нашом, Велика Будућа"

  10. #10
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    922
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by ATAMAH
    Mislim da premijer Đukanović ne dijeli tvoje romantičarske razloge. Njemu referendum treba da bi na krilima nezavisnosti dobio jo 4 godine vlasti i nakon toga se posvetio biznisu (jadničak, odvajao je od svake plate pa je skupio malo crkavice ) :lolblue:
    Ovo ti je genijalni Peco reka, ne treba sumnjati u Pecove mudrosti!

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink Najprije drzavnost

    Quote Originally Posted by Regi
    Nemoj da izvrces moje rijeci.
    Meni je bitna NEZAVISNA CRNA GORA i tacka.
    Ne ko će biti na njenom čelu.
    Ali, ali, iskreno kai, realno, ko u ovom momentu, jedini moe da je realizuje?
    Milo jedini, naravno.
    Dobro zboris Regi.

    U ovom momentu jedino Milo i njegovi saradnici su sposobni da se izbore za referendum na kojem ce se, izvesno je, vecina gradjana odrediti za vracanje drzavnosti Crnoj Gori.

    Svako odlaganje referenduma posle ovog aprilskoga roka, bilo bi razvodnjavanje i islo bi na ruku velikosrpskim saboterima slobode.

    I kakva je ovo kuknjava za demokratskim ili nedemokratskim referendumom, pa zar se ne podrazumujeva da ce biti u skladu sa evropskim standardima uz monitoring svih mogucih i nemogucih strana.

    Ja mislim da je najvaznije da Crna Gora povrati svoju drzavnost, a u slobodnoj drzavi bit ce i slobodni izbori. Ima i bit ce nacina da se obracuna sa svim devijacijama, pa i sa lopovlukom.

  12. #12
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    KOTOP
    Posts
    885
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation

    Niko meni nita ne treba da govori. Nisam PAN-GLU da ne vidim sam dokle smo doćerali.

    I PECO je istu patu sa Milom kusao u vladi '98 i '99. Sjećam se izjave kad su ga kritikovali da je nakon raskida koalicije sa DPS zadrao pitolj-korpion koji su mu dali iz policije. On se branio da nije znao da treba da ga vrati !!! :lolblue: :lolblue:
    "Владај нашим грчем, крвава Русијо
    царуј душом нашом, Велика Будућа"

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Regi
    Nemoj da izvrces moje rijeci.
    Meni je bitna NEZAVISNA CRNA GORA i tacka.
    Ne ko će biti na njenom čelu.
    Ali, ali, iskreno kai, realno, ko u ovom momentu, jedini moe da je realizuje?
    Milo jedini, naravno.

    Vidjeli smo juce da je Nea Medojević antisuverenista.
    Vidjeli smo kako podmece klipove Nezavisnoj Crnoj Gori.
    HA, ha... govoris kao onaj pjevac Mili Knezevic, koji kad su ga pitali kako ce se grijati ove zime (jer su najavljena uzasna poskupljenja i ukidanje jeftine tarife) on je odgovorio: "Jedva cekam da Crna Gora bude nezavisna"... bas pravi odgovor na dato pitanje. :roll:
    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

  14. #14
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Lazio/PG
    Posts
    398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da znash da jes!

    Toplo ce mu bit oko srca ka i svima (normalnima) a ovima drugima nece pomoc ni sva nafta saudijske arabije (ili dje lli je vec ima dovoljno) da se ugriju

  15. #15
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Gotham City
    Posts
    667
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Taj Milo je jedan najobicniji klosarcic Niksicki koji nikad za kompjuter sjeo nije, sa stranim jezicima blage veze nema, nije procitao 5 knjiga u zivotu a fakultet nije ni sa sedmicom moga zavrsit. Cijeli zivot je samo gledao kako da obogati sebe, prijatelje i kumove i to stotinama milona eura na racun drzave Crne Gore a nama bacao mrvice. Glasajte nezavisnu CG i izglasali ste gospodara Mila Djukanovica koji ce tek tad moc da radi sto mu je milo.
    Ako se organizuje taj referendum ja sam 100% siguran da ce CG bit nezavisna ili ce bit rata jer se Milo jos nidje nije zajeba. U svakom slucaju neka nam je sa srecom...
    "Ej zoro stani noc nek ostane..."

  16. #16
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Lazio/PG
    Posts
    398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Za najobichnijeg klosharchica to shto je postigao... nije loshe

    Ne-e

  17. #17
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    I danas mu se divite?, mislim ono ka juche.... ne?

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nije "ka juche" danas jos malo vise, ali to je manje od onoga sta ce biti sjutra. Ma da nam nije njega u Crnoj Gori ni Sunce nebi sijalo, a Mjesec bi se pojavljivao svaki drugi dan

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Svasta

    'Svaki narod zasluzuje svoju vlast'. Za stoku i nije niko drugi bez coban.
    I sto kad se odvoji CG od Srbije? Onda ce ovi blentavi Srbi u Crnoj Gori pokrenut akciju da odvoje Sjever ili ne znam ni ja koji dio Crne Gore. Tu ce ih Milo naravno krijuci finansirat i jedini ce on biti koji ce moci da odrzi Crnu Goru kao jednu drzavu...A narod ce kao ove dvije marionete biti uz njega zaludjene crnogorskim nacionalizmom i zivjeti ce 100 puta losije nego sto bi mogli da dodje neka normalna vlast. No nadajmo se da nece izumiti nesto za vjecni zivot prije nego sto nas spasitelj umre prirodnom smrcu u nekoj od svojih krvavo zaradjenih vila.
    Last edited by Hari Krisna; 05-10-05 at 21:01.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misli na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  20. #20
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking Hari cuvaj ovaj topic!

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Nije "ka juche" danas jos malo vise, ali to je manje od onoga sta ce biti sjutra. Ma da nam nije njega u Crnoj Gori ni Sunce nebi sijalo, a Mjesec bi se pojavljivao svaki drugi dan
    a tek shjutra!!!!!!!!!...idi.....

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Regi
    Napominjem da je očuvanje crnogorskog identiteta i kulture, za mene daleko vanije od ekonomskog aspekta.
    Ne postoji kod mene bilo kakva varijanta, bilo kako da ekonomski stojim, da stavim ekonomsko ispred nacionalnog.
    Dakle na ovo gledamo potpuno identicno. I ovakav stav nije uopste romanticarski kako je neko gore napisao, ovo je veoma zreo stav koji proistice iz realnih potreba i situacije. Jer koliko smo god ekonomski krahirali, nacionalno i kuturno smo degradirani mnogo vise a posebno je najveca steta nacinjena od 1989 do 1996 godine. Koliko ja znamleksikografski zavod jos nijeobnovljen, nije jos uvjek ustanovljena matica iseljenika......sadnemam kad...ali nastavljam...

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Question

    Quote Originally Posted by JUSTICE
    Dakle na ovo gledamo potpuno identicno. I ovakav stav nije uopste romanticarski kako je neko gore napisao, ovo je veoma zreo stav koji proistice iz realnih potreba i situacije. Jer koliko smo god ekonomski krahirali, nacionalno i kuturno smo degradirani mnogo vise a posebno je najveca steta nacinjena od 1989 do 1996 godine. Koliko ja znamleksikografski zavod jos nijeobnovljen, nije jos uvjek ustanovljena matica iseljenika......sadnemam kad...ali nastavljam...
    Pa sto nisi ostao u ovome jadu odje no si otiso za Peru kad je bitnija nezavisnost od punoga stomaka? Oce li ti nezavisnost platiti racune za struju, grijanje, donijeti hljeb porodici sjutra?
    Last edited by Hari Krisna; 06-10-05 at 09:44.

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne brini Jankasu, Novu Godinu cekam u Kotor u nasu Crnogorsku Boku....globalizacija ti je cudo

    Zivio Air Peru i Air France!

    I zivjeli Star Alliance!

  24. #24
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    922
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by JUSTICE
    Dakle na ovo gledamo potpuno identicno. I ovakav stav nije uopste romanticarski kako je neko gore napisao, ovo je veoma zreo stav koji proistice iz realnih potreba i situacije. Jer koliko smo god ekonomski krahirali, nacionalno i kuturno smo degradirani mnogo vise a posebno je najveca steta nacinjena od 1989 do 1996 godine. Koliko ja znamleksikografski zavod jos nijeobnovljen, nije jos uvjek ustanovljena matica iseljenika......sadnemam kad...ali nastavljam...
    Ja sam siguran da cemo i ekonomski bolje stojati u Nezavisnoj CG.
    Ali to za mene nije glavni razlog zasto sam za suverenu CG.

    Do 1997 Djukanovic nije imao nikakvih ingerencija osim ekonomskih.

    Momir je u svojoj knjizi jasno zapisao, da je imao apsolutnu vlast.

    Ja NIJESAM zadovoljan sa dometima branjenja i cuvanja identiteta Crnogoraca, sada u Crnoj Gori.
    Nijesam zadovoljan.
    Ali bolje nema trenutno.
    LSCG slavka Perovica je to odavno bio gurnuo u stranu i odbacio, GZP to ne interesuje, to jest na celu GZP je VelikoSrbin Medojevic, prema tome tu su SDP, DPS i Gradjanska Stranka.
    I, za koga da budes u ovom momentu ?
    Nemas apsolutno za koga, vec za postojecu vlast !
    Vjeruj mi, ja bi najradije glasao za Jevrema, za pravog Dukljanina, ali ne moze mi bit.
    Jedino postojeca vlast,
    to jest Milo Djukanovic moze dovesti do suverene CG, a to nam je cilj bez alternative !

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Regi

    Ja NIJESAM zadovoljan sa dometima branjenja i cuvanja identiteta Crnogoraca, sada u Crnoj Gori.
    Nijesam zadovoljan.
    Ali bolje nema trenutno.
    LSCG slavka Perovica je to odavno bio gurnuo u stranu i odbacio, GZP to ne interesuje, to jest na celu GZP je VelikoSrbin Medojevic, prema tome tu su SDP, DPS i Gradjanska Stranka.
    I, za koga da budes u ovom momentu ?
    Nemas apsolutno za koga, vec za postojecu vlast !
    Vjeruj mi, ja bi najradije glasao za Jevrema, za pravog Dukljanina, ali ne moze mi bit.
    Jedino postojeca vlast,
    to jest Milo Djukanovic moze dovesti do suverene CG, a to nam je cilj bez alternative !
    ja sam jos manje zadovoljan a najmanje sam zadovoljan dometima u ocuvanju identiteta Crnogoraca u nasim istorijskim kolonijama i zemljama gdje su se hiljade Crnogoraca iselilo pocetkom proslog vjeka u Sjevernoj i Juznoj Americi.
    Nezadovoljan sam odnosom DPSai SDPaprema tome, njihovim postavljanjem nesposobnih karijarista na mjesta koja moraju biti kjucna zaoucvanje naseg identiteta kako u matici tako i van nje.

    Slavko Perovic je imao viziju, posebno napocetku....LSCG je udario temelje svim institucijama koje zaista funkcionisu 1. Matica CG, 2, CPC...

    Regi za mene nema stranke na politickoj sceni Cg, ja nikada ne bih glasao za Mila Djukanovica zbog 1989. To mi je dovoljan razlog, ostalo mi ne treba. Tada je dosao navlast na krilima Velikosrpskog nacionalizmai negatora Crne Gore.
    Ja iskreno mislim da iskrene patriote kao mi treba da nakon referenduma razmisljamo o politickom organizaovanju u nesto sto bi bilo moderna crnogorska nacionana desnica.
    Slazes li se sa mnom?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Istorija Crne Gore
    By zippy in forum Istorija
    Replies: 256
    Last Post: 09-05-24, 23:04
  2. Branko Vojicic: Trinaest godina od rata za mir
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 14
    Last Post: 29-05-10, 20:12
  3. Milo Djukanovic 'OTP'
    By gromada in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 29
    Last Post: 28-08-05, 22:51
  4. www.googlism.com
    By Berankrsh69 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 10
    Last Post: 22-04-04, 09:39
  5. Pravila cutanja...
    By Karma in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 17-03-04, 07:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •