Page 9 of 12 FirstFirst ... 56789101112 LastLast
Results 201 to 225 of 289

Thread: Koja VERA...ili ti VJERA!

  1. #201
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Aha, pa od cega si to nastao ako je bog jednog dana jednostavno stvorio covjeka? Shvatas li ti da to u sta ti vjerujes je ono za sta si mene optuzio? Magija! Ne vjerujes da je svijet slucajno nastao ali jerujes da ga je bog koji nije nastao nego je uvijek postojao stvorio iz niceg. E pa ja vjerujem da je univerzum uvijek postojao.
    Ovo ne isključuje postojanje tvorca.

  2. #202
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BooQy View Post
    Vjeruješ, da. Ja znam kako sam nastao Učio sam iz biologije. U školi.
    Vjeruješ onome što su te učili u školi...

  3. #203
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    To sto su nas u skoli ucili se bar zasniva na naucnim cinjenicama. Religija se zasniva na slijepom vjerovanju u spise i price stare vise hiljada godina. Za vecinu se ne zna ni ko ih je napisao a ljudi i dalje vjeruju.
    Pa nije bas tako, i danas postoji svedoci. Drugo je sto nismo spremni da im vjerujemo.
    Mozda i ti da uzmes da zivis po vjerskim nacelima bi osjetio Bozju blagodat.

  4. #204
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Beograd || Titograd
    Posts
    2,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nabla View Post
    Vjeruješ onome što su te učili u školi...
    Da. Ne vjerujem onome što se uči u crkvama.

    edit: A da li to neko pokušava da tvrdi da ljudi ne nastaju oplođenjem jajne ćelije?
    .

  5. #205
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BooQy View Post
    Da. Ne vjerujem onome što se uči u crkvama.
    Tolko smo vec shvatili.

    Quote Originally Posted by BooQy View Post
    edit: A da li to neko pokušava da tvrdi da ljudi ne nastaju oplođenjem jajne ćelije?
    Ne, vjera i nauka ne bi trebalo da se preplicu.
    Nauka objasnjava, i za mene licno sva ta objasnjenja nikad nisu dovela do toga da donesem zakljucak da Boga nema. Naprotiv, uz pomoc nauke otkrivamo koliko je sve oko nas slozeno i cudnovato.

  6. #206
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    6,410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vanjatheman View Post
    znaci tebi se cijela prica svodi na to da su apostoli dali zivot za hriscanstvo i da je zato hriscanstvo istinito? Ginuli su i muslimani za islam da li to znaci da je islam prava religija?
    Шта су то видјели муслимани?

    Quote Originally Posted by vanjatheman View Post
    po stoti put, hriscanstvo ne bi ni postojalo da nije posle 200-300 godina proglaseno za zvanicnu religiju. A sigurno kad proglase novu religiju nece trazit argumente protiv religije i prihvatice samo ono sto im odgovara.
    Пффффффффф,глупост.Зашто је проглашено за званичну вјеру?

    Quote Originally Posted by vanjatheman View Post
    shvatas li ti da ne postoji apsolutno ni jedan jedini pravi dokaz da je hriscanstvo istina?
    За тебе не јер си пун предрасуда.Исто као што си оне снимке који трају сат ипо времена погледао за 10 минута,какве ти доказе очекујеш?Ајде буди искрен па сагледај ситуацију објективно:ја могу да ти презентирам чуда и чуда са доказима,медицинским налазима и људима који су имали лична искуства и све то уживо,питање је хоћеш ли ти повјеровати?

    Quote Originally Posted by vanjatheman View Post
    sve se svodi na price i svjedocanstva ljudi ciji kredibilitet je nemoguce provjerit jer je samo hriscanstvo kao religija nastalo oko 3 vijeka posle njihove smrti.
    Одакле сад ово.Имаш ли неки доказ за ово ?

    Quote Originally Posted by vanjatheman View Post
    to je i vise nego dosta da se hriscanstvo izmjeni, da se napisu svjedocanstva i stvore lazni dokazi u koje ti toliko vjerujes. Ja bih stvarno bio srecan kad bi ti i ostali hriscani malo bolje razmislili i vidjeli da je hriscanstvo jedna obicna najobicnija glupost.
    Оћеш да поставим линкове Старозавјетних списа из времена другог вијека прије Христа и ових сад па да нам покажеш шта се то мијењало?


    Quote Originally Posted by vanjatheman View Post
    postoji i postojalo je toliko religija kroz ljudsku istoriju i sve su na kraju izumrle i postale dio mitologije izgubljene civilizacije. I sad ih niko ne shvata ozbiljno. A i ti narodi su bili ubijedjeni da je njihova religija prava religija.
    Постале да.Хришћанство је остало.

    Quote Originally Posted by vanjatheman View Post
    koji ti argument imas da pobijes egipatko ili grcko vjerovanje, ili cak islam i hinduizam i da kazes da je bas hriscanstvo istinito? ti sigurno mislis da su njihova vjerovanja gluposti. Slagao bi ako bi mi rekao da ne mislis. e ateisti su malo pametniji pa su dosli do zakljucka da su sve religije ciste gluposti. Na hiljade i hiljade religija i nijedna nije uspjela da dokaze da je istinita. I tebi to nista ne govori...zalosno
    Која сврха да ти одговорим кад ми не дозвољаваш ;-)
    Last edited by ihtus777; 10-10-09 at 20:58.

  7. #207
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    6,410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by edin1 View Post
    ovo što se tiče božjeg poslanika muhammeda, neka su na njega mir i blagoslov božji (u daljem tekstu "sallallahu alejhi we sellem"), nije istina. Ne znam samo odakle ti izvor/hrabrost za takvu tvrdnju.
    Интересовало ме ко је видио да је Ђибрил предао/објавио вјеру Мухамеду?

  8. #208
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    6,410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vanjatheman View Post
    sta je vidio? Cemu je svjedocio? Nije nimalo cudno sto se ista prica ponavlja. Ne bas ista, osnove su iste ali je svako izmislio neku svoju verziju. Proroci su drevni politicari a njihova pripovjedanja politicke propagande. Ovdje vise od godinu dana trazim jedan jedini pravi dokaz da bog postoji i nikako da ga dobijem.

    Ево ја ћу да ти нађем живе људе који су били парализовани и проходали,слијепи и прогледали,глувонијеми и прочули и проговорили....шта ти треба реци?Све ћу уживо да ти презентујем и покажем.Само покажи грам објективности.

  9. #209
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Beograd || Titograd
    Posts
    2,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa šta? Kao što sam više puta rekao, to što je nešto (trenutno) neobjašnjivo ne dokazuje ništa. Otprilike, čini mi se da su tako nastale prve religije:
    - Pada kiša.
    - Objasnićemo to sa čovjekom koji sipa vodu stojeći iznad oblaka.
    ...
    - Čovjek je bio bolestan, a sad nije.
    - To je lako objašnjivo, ako pretpostavimo postojanje nevidljivog super-bića. Misterija riješena.

    Naravno, nikome ne padaju na pamet ostali ljudi, koji su bili isto vrlo bolesni, ali naš dobri bog nije njih izliječio.
    .

  10. #210
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    6,410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Па ето:нека наука објасни како неко парализован дође код кивота Светог Василија и свештеник му очита молитву и овај устане.Шта је то онда?

  11. #211
    renaissance Guest

    Default

    Autosugestija?

  12. #212
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BooQy View Post
    Da. Ne vjerujem onome što se uči u crkvama.

    edit: A da li to neko pokušava da tvrdi da ljudi ne nastaju oplođenjem jajne ćelije?
    Da, upravo to sam rekao...
    A koji je to kriterijum na osnovu kog biraš kome ćeš da vjeruješ?

  13. #213
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ihtus777 View Post
    Па ето:нека наука објасни како неко парализован дође код кивота Светог Василија и свештеник му очита молитву и овај устане.Шта је то онда?
    placebo efekat

  14. #214
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Sta je vidio? Cemu je svjedocio? Nije nimalo cudno sto se ista prica ponavlja. Ne bas ista, osnove su iste ali je svako izmislio neku svoju verziju. Proroci su drevni politicari a njihova pripovjedanja politicke propagande. Ovdje vise od godinu dana trazim jedan jedini pravi dokaz da bog postoji i nikako da ga dobijem. Razlozi su jasni. Ti mozes da nastavis da se pravis pametan sa tvojim nebuloznim postovima ali ja znam da ce vecina mladih u 21-om vijeku kad tad shvatiti da boga nema. Ihtus je bar trudi da svoje teroje potkrijepi necim. Ti slijepo vjerujes a takvi su najgori.
    I ja trazim smisao zivota evo 32 goine pa ne odustajem.... a ti godinu Boga... e bash si se opucio.

    E lijenstino jedna. A trazish ga tako sto ga negirash a nemash nikavog dokaza za to. A ovamo trazish dokaz.... Koga ti zezash mene ili sebe?

    I to sve ti koji pojma nemash o nicemu. Pazi da ga ne nadjesh tako... no ce on tebe nac kad se najmanje budesh nadao. Sto cesh onda ucinjet.... kockas se na veliko.

    Ti znash da vecina mladih u 21 vijeku kad tad shvatiti da boga nema... kakvo mudro receno...

    Dokle ide ignoratnost... I onda se pitash sto si nesiguran tako u sebe...

    E pa svasta.
    Last edited by Ego_and_his_own; 10-10-09 at 22:58.

  15. #215
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Beograd || Titograd
    Posts
    2,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ihtus777 View Post
    Па ето:нека наука објасни како неко парализован дође код кивота Светог Василија и свештеник му очита молитву и овај устане.Шта је то онда?
    To je jedan neobjašnjiv događaj. S druge strane, ostali slučajevi, kada se ljudi nekim čudom ne izliječe kad uđu u crkvu, se lako objašnjavaju
    edit: Šta je kivot? Sanduk? Ili magični sanduk? Ili nešto treće?

    A koji je to kriterijum na osnovu kog biraš kome ćeš da vjeruješ?
    Vjerujem u ono što nije gay :P Zadovoljan?
    .

  16. #216
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    A smijesno je da niko nije vidio da paralizvona covjek ustaje u manastiru pod ostrog ali svi vjeruju da jeste... Istus misli da je to sto Svestenik cita, ovaj sto je to placebo effekat... ali jes usta.

    A cuda se desavaju svaki dan i bez svestenika i bez manastira... Evo jedan je prohodao posle 20 godina paralize zato sto ga je pauk ujeo. Mora da je zbog necega... Ali Bog nije sigurno...

    E smijesni ste ljudi... Sve sto se desava je od Boga. ALi razumljivo mi je od drveta ne vidite sumu... ALi primjetljiv progres od prije dvije godine.

    Veliki pozdrav od mene.
    Last edited by Ego_and_his_own; 10-10-09 at 23:06.

  17. #217
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ihtus777 View Post
    Шта су то видјели муслимани?
    Znaci ti u startu smatras da je tvoja religija bolja a njihova glupost. OK. Sad nije dovoljno sto su umrli za religiju sad moraju da vide nesto. Pa nisu ni Hriscani mnogo toga vidjeli.

    Quote Originally Posted by ihtus777 View Post
    Пффффффффф,глупост.Зашто је проглашено за званичну вјеру?
    Politicka korist. Ako siromasni ljudi vjeruju da ce posle smrti da idu na bolje mjesto i ja bi takvu religiju uveo jer bi mene ako sam vladar ostavili na miru.

    Quote Originally Posted by ihtus777 View Post
    Ајде буди искрен па сагледај ситуацију објективно:ја могу да ти презентирам чуда и чуда са доказима,медицинским налазима и људима који су имали лична искуства и све то уживо,питање је хоћеш ли ти повјеровати?
    Ne vjerujem tim ljudima koji kazu da su imali licna iskustva. Uvijek mi je bilo fascinantno kako nekom cudu prisustvuje vrlo mala grupica vjerskih fanatika. Da je pravo cudo cijeli svijet bi pricao o tome. Za sve postoji racionalno objasnjenje. Sve se dogadja sa razlogom. Cuda ne postoje. Postoji samo ono sto je moguce. Cudo je nesto sto je nemoguce. Ako se desi znaci da nije cudo. A ako je neobjasnjivo znaci da se neko nije dovoljno potrudio da objasni sta se desilo.

    Quote Originally Posted by ihtus777 View Post
    Одакле сад ово.Имаш ли неки доказ за ово ?
    Mislio sam na proglasenje Hriscanstva za zvanicnu religiju.

    Quote Originally Posted by ihtus777 View Post
    Оћеш да поставим линкове Старозавјетних списа из времена другог вијека прије Христа и ових сад па да нам покажеш шта се то мијењало?
    Kako god hoces. Ali drugi vijek prije Hrista nema veze sa Hriscanstvom. Tad su ljudi i dalje vjerovali da je onaj mutavac razdvojio more.

    Quote Originally Posted by ihtus777 View Post
    Постале да.Хришћанство је остало.
    Za sad. Koliko je trajalo Egipatsko carstvo? Koliko je trajala Anticka Grcka? Hriscanstvo je jos mlado a vidi kako rapidno gubi vjernike. Pogledaj koliko je porastao broj Ateista u zadnjih 50 godina. A vecina su iz hriscanskih porodica.

    Quote Originally Posted by ihtus777 View Post
    Која сврха да ти одговорим кад ми не дозвољаваш ;-)
    Znaci li to da priznajes
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  18. #218
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    I ja trazim smisao zivota evo 32 goine pa ne odustajem.... a ti godinu Boga... e bash si se opucio.

    E lijenstino jedna. A trazish ga tako sto ga negirash a nemash nikavog dokaza za to. A ovamo trazish dokaz.... Koga ti zezash mene ili sebe?

    I to sve ti koji pojma nemash o nicemu. Pazi da ga ne nadjesh tako... no ce on tebe nac kad se najmanje budesh nadao. Sto cesh onda ucinjet.... kockas se na veliko.

    Ti znash da vecina mladih u 21 vijeku kad tad shvatiti da boga nema... kakvo mudro receno...

    Dokle ide ignoratnost... I onda se pitash sto si nesiguran tako u sebe...

    E pa svasta.
    Nisam ja rekao da trazim boga. Ja znam da ga nema. Ja trazim od vas da dokazete da ga ima. Nije stvar u tome sto ja negiram postojanje boga no sto ti vjerujes bez ikakvog osnova. Ti meni kazes da nemam pojma ni o cemu a ti vjerujes u bajke i nabuloze koje ni malo dijete ne bi trebalo da shvati ozbiljno. A problem je drustva ovakvog retardiranog sto dozvoljavaju da se te bajke shvate ozbiljno.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  19. #219
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ReNaIsSaNcE View Post
    Autosugestija?
    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    placebo efekat
    Eto dvije opcije.

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    A cuda se desavaju svaki dan i bez svestenika i bez manastira... Evo jedan je prohodao posle 20 godina paralize zato sto ga je pauk ujeo. Mora da je zbog necega...
    Ali Bog nije sigurno...
    Ne,ne,definitivno je Bog.Bog je poslao pauka na njega.Slava mu!
    Pretpostavljam da će taj prijaško da napiše nešto ovako:
    'I priđe pauk obasjan svjetlošću,
    U milosti njegovoj dobro mi bi.
    I gricnu me malo osmonogo biće,
    I prohodah,Ostroga mi.'

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    E smijesni ste ljudi... Sve sto se desava je od Boga. ALi razumljivo mi je od drveta ne vidite sumu... ALi primjetljiv progres od prije dvije godine.
    Jel' de?Silovanja,masovna ubistva,krvne osvete,žrtvovanja,kanibalizam,nekrofilija,koprofil ija,koprofagija,nekrofagija,javna odrubljivanja glava,samoubistva,loš pasulj?
    Sve to?Svestran momak.


    Quote Originally Posted by BooQy View Post
    Šta je kivot? Sanduk? Ili magični sanduk? Ili nešto treće?
    Kivot je sanduk koji sadrži svete mošti,odnosno mošti svetaca.
    Off the record : Magični sanduk.
    Last edited by Čika Džo; 11-10-09 at 00:28.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  20. #220
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    ove dvije opcije, koliko god izgledale apstraktno, su ipak bolje objasnjenje od cuda ili vise sile

  21. #221
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    E smijesni ste ljudi... Sve sto se desava je od Boga. ALi razumljivo mi je od drveta ne vidite sumu...
    wtf?!
    mi smijesni?
    Last edited by Mojsije; 11-10-09 at 00:27.

  22. #222
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Nisam ja rekao da trazim boga. Ja znam da ga nema. Ja trazim od vas da dokazete da ga ima. Nije stvar u tome sto ja negiram postojanje boga no sto ti vjerujes bez ikakvog osnova. Ti meni kazes da nemam pojma ni o cemu a ti vjerujes u bajke i nabuloze koje ni malo dijete ne bi trebalo da shvati ozbiljno. A problem je drustva ovakvog retardiranog sto dozvoljavaju da se te bajke shvate ozbiljno.
    Pa sto trosish vrijeme na ovaj forum evo 2 godine? Sto se zamarash sa "glupostima" ka sto velish?

    Zato sto lazesh sebe. I ti to sam znash. Ovamo kazesh ja sznam da Bog ne postoji, a ovamo trazish dokaz... kako to trazish dokaz protiv onoga sto znash. Zaludni posa radish?

    Zapetlja si se dobro... a zivot je pred tobom... Ne dao Bog da ostanesh dje si sad. Jer su ti ocigledno vidici "skraceni".
    Dobro bi bilo da malo svijeta vidish. Da vidish u sta ljudi vjeruju i naucish nesto.

    Ima budala svudje nemoj me pogresno shvatiti... ali je koncentracija manja. Jer su ljudi slobodniji i mnogo vise postuju sebe.

    A dje ljudi postuju sebe postuju i ono sto govore.
    Last edited by Ego_and_his_own; 11-10-09 at 00:43.

  23. #223
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Jel' de?Silovanja,masovna ubistva,krvne osvete,žrtvovanja,kanibalizam,nekrofilija,koprofil ija,koprofagija,nekrofagija,javna odrubljivanja glava,samoubistva,loš pasulj?
    Sve to?Svestran momak.
    I prazne glave to si preskocio.

    Da si malo obrazovaniji, razumio bi vise... " da nije budala slijepog pogleda, bi umovi blistali svijetli?"

    Nebi Muro. Zato i tebi medju nama ostalim Bozijim stvorovima ima mjesta, da zablistash oko sebe.

  24. #224
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    I prazne glave to si preskocio.

    Da si malo obrazovaniji, razumio bi vise... " da nije budala slijepog pogleda, bi umovi blistali svijetli?"

    Nebi Muro. Zato i tebi medju nama ostalim Bozijim stvorovima ima mjesta, da zablistash oko sebe.
    kakva je to losa prica stari...

  25. #225
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    I prazne glave to si preskocio.

    Da si malo obrazovaniji, razumio bi vise... " da nije budala slijepog pogleda, bi umovi blistali svijetli?"
    Izuzetno zanimljivo kako uvijek uspiješ da istakneš svoje obrazovanje i bogato životno iskustvo.Da ne pominjem urođenu pamet,na koju si poprilično ponosan.(a i trebao bi biti,nije to mala stvar)
    U svakom slučaju,izuzetno mi je drago da tako elokventan i obrazovan pojedinac hodi među nama praznim glavama sa foruma.
    Drago mi je,takođe,da blistaš svjetlošću.
    Keep it up.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

Page 9 of 12 FirstFirst ... 56789101112 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •