Results 1 to 17 of 17

Thread: Anticelulit terapija :)

  1. #1
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    22
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Anticelulit terapija :)

    Davno je bila na ovom forumu slicna tema, ali ja sada ne mogu ili ne umijem da je nadjem, pa se izvinjavam unaprijed.

    Interesuje me je l ide neko na anticelulit masaze, preporuke? Takodje, kreme, tretmani, sve sto bi preporucili dobrodoslo je.

  2. #2
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vidi sad mene partibrejkerku klasicnu
    Prije nego bacis pare na neke varijante koje daju prividne i privremene efekte, razmisli o tome da unistis uzrok jer ces se posledice tesko trsit uz pomoc magicnih krema i tretmana.
    Svega sam se naslusala, ali da se neko oslobodio celulita samo zahvaljujuci nekoj kremi ili masazi jos to cudo nisam cula. Bar ne od ljudi koji ce iskreno reci kako jeste.
    Uravnotezena ishrana i redovna fizicka aktivnost su najjeftinija i najkorisnija varijanta, kako za celulit tako i za opste stanje organizma.

  3. #3
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Složiću se.Naravno da nema te magije u kremama i rukama da može otkloniti celulit,ukoliko se ne vodi racuna o ishrani i aktivnostima.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  4. #4
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    ja uopšte nemam celulit :mrgreen:
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  5. #5
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    a ja ne znam što ću s njim moja ti :mrgreen:



    "Tiha voda brijeg roni..."

  6. #6
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    51
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tajlandska masaza je odlicna za razbijanje celulita.
    Ali slozicu se, nistas bez promjene prehrambenih navika i fizicke aktivnosti.

  7. #7
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    22
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zora View Post
    Tajlandska masaza je odlicna za razbijanje celulita.
    Ali slozicu se, nistas bez promjene prehrambenih navika i fizicke aktivnosti.
    A gdje je rade, koliko kosta? Imas neke detalje?
    Naravno, na ishranu odavno pazim, treniram godinama, ali opet ga imam i ocu da probam nesto dodatno. Isla sam na masaze kod 2 odlicne maserke u PG, ali obije posle nekog vremena su ostale trudne i sada jedna ne radi, druga se odselila. Tako da ako koja ima problem sa sterilitetom, neka mene masira- svaka brzo zatrudni

  8. #8
    Join Date
    May 2005
    Location
    middle earth
    Posts
    2,397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Moram napomenuti da kad je celulit u pitanju (pricham iz lichnog iskustva) veliku stvar igra i genetika.Naime, moja majka je cijeli zivot bila mrshavica, ali je posljednjih nekoliko godina znacajno dobila na tezini zbog problema sa stitnom zlijezdom i tretmana ljekovima zbog iste. Kako kad je imala 50 tako i sad sa 70 kg cak i kad pokusam da joj iz shale pronadjem centimetar celulita, ne uspijevam.Izgleda da sam tu povukla na nju, pa iako sam se sad u trudnoci ugojila, nemam problema sa celulitom.Anyway, uz sve gore preporucheno (a mozhda bash i nisam povukla na majku ) cijenim da ne treba bjezhati od ispijanja shto visbe vode kad je sprechavanje i otklanjanje celulita u pitanju. Ja sam od kad znam za sebe veliki fan marezina, tako da mozhda ima veze i sa tim.
    "ujutro je bilo jutro i josh sam bio zhiv"

  9. #9
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    51
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MirisnaJa View Post
    A gdje je rade, koliko kosta? Imas neke detalje?
    Naravno, na ishranu odavno pazim, treniram godinama, ali opet ga imam i ocu da probam nesto dodatno. Isla sam na masaze kod 2 odlicne maserke u PG, ali obije posle nekog vremena su ostale trudne i sada jedna ne radi, druga se odselila. Tako da ako koja ima problem sa sterilitetom, neka mene masira- svaka brzo zatrudni
    Nemam pojma za cg, posto ih ne radim tamo

  10. #10
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    nisam locirana
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MirisnaJa View Post
    A gdje je rade, koliko kosta? Imas neke detalje?
    Naravno, na ishranu odavno pazim, treniram godinama, ali opet ga imam i ocu da probam nesto dodatno. Isla sam na masaze kod 2 odlicne maserke u PG, ali obije posle nekog vremena su ostale trudne i sada jedna ne radi, druga se odselila. Tako da ako koja ima problem sa sterilitetom, neka mene masira- svaka brzo zatrudni
    Ako treniras i pazis na ishranu kako treba ne bi trebala imati vecih problema sa celulitom, a koliko shvatam iz tvoje poruke ni nemas. Mozda bolje da poradis na tome da celulit, kojeg ti vidis samo kad stisnes rukom, prestane da ti ugrozozava psihomentalnu ravnotezu i samopouzdanje.

    P.S. Dobronamjerni savjet.
    Non sum uni angulo natus: patria mea totus hic mundus est.

  11. #11
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    22
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A moja AltaMarea nije to taj celulit- umisljeni nego pravi, grdni Do sad sam ga se rjesavala rucnim masazama pred ljeto, nekad toplo cebe, Afrodita krema ili Guam, ali sad nemam maserku vise, treba mi preporuka za maserku najprije... bez obzira na hranu, trening, javlja mi se iznova i iznova a ako ga ostavim tako bojim se da se za 2 godine nece moc gledat )

  12. #12
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,402
    Thanks Thanks Given 
    752
    Thanks Thanks Received 
    2,223
    Thanked in
    1,683 Posts

    Default

    Kako sam ja srecna zena. Hvala ti majko prirodo sto nemam taj celulit odvratni.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  13. #13
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    22
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Izgleda na ovaj forum su svih onih 2% CG zena koje nema celulit kad ih gledam na plazi :devilish: Brao vam ga zene, sto onda da kazem.

  14. #14
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam postavila bila tu temu, imala sam celulit i ako sam mnogo mrsava, ali tu ima svega i svacega, ishrana, mali unos vode, hormoni i ko zna sto jos. Ugl ja sam se oslobodila celulita masazama jedno mozda godinu dvije ali se opet vrace upravo zbog ovoga sto svi kazu, ishrana i voda i aktivnost. Masaze radi super maserka Ljiljana Dubbljevic, na starom aerodromu negdje blizu zgrade spone u ulici Josipa Broza ali na zalost nemam ni br tel ni tacnu adresu. Milism da na Fb postoji strana njenog salona "Milan" pa pokusaj naci. Zena radi vrhunski, strucna je i iskreno nisam imala nikakve zamjerke na nje rad niti na rad momka koji je radio kod nje Pedje. Davno sam isla i u medjuvremenu izgubila trag o njima
    dva i dva su tri

  15. #15
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    22
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvalaaaa! Probacu da nadjem, hvala puno

  16. #16
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    28
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Blizi se ljeto, trebam da pocnem da se mazem. Imam ga vrlo malo, ali opet ima ga. Sta mi preporucujete?

  17. #17
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve je to bacanje para. Ja sam isla na LPG tretmane, paket od 30 tretmana od po 30 minuta skoro tri mjeseca, dala grdne pare i nista se nije desilo. A navodno je LPG jedini medicinski priznat tretman koji efikasno uklanja celulit. Nidje veze. Da ne pominjem da inace nisam gojazna i aktivno se bavim fitnesom vec 8 godina, pijem litre i litre vode, ne pijem gazirane niti bilo kakve druge zasecerene napitke, ne jedem masno, obilno, zacinjeno ... po tome bi trebalo da izgledam kao viktorijin andjeo ali jbg, celulit je i dalje tu. Tako da, u principu sve je dzabe, mislim da je 99,9% genetika u pitanju, tvoj urodjeni tip gradje protiv kojeg ne mozes nista
    Tako daaaa ... prihvati sebe takvu kakva si i ne opterecuje se time. Neko je jednom rekao ''savrsenstvo i simetrija su dosadni''.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 0
    Last Post: 15-07-11, 13:02
  2. Medna terapija: Napici od meda
    By ines in forum Gastronomija
    Replies: 0
    Last Post: 11-06-06, 01:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •