Page 53 of 99 FirstFirst ... 34349505152535455565763 ... LastLast
Results 1,301 to 1,325 of 2459

Thread: Novi HTC One!!!

  1. #1301
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Plužine
    Posts
    3,079
    Thanks Thanks Given 
    174
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    106 Posts

    Default

    Pa jesi pročitao šta si napisao? Da je Sense fluidniji od Stock androida. Hajde pročitaj opet, razmisli malo pa dođi opet.

    Sent from my HTC One RED using Tapatalk 2

  2. #1302
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,972
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    hahahahaha :lolblue:

  3. #1303
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    3,226
    Thanks Thanks Given 
    144
    Thanks Thanks Received 
    232
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Nisam probao HTC one na google edition...ali ovaj sa Senseom mi nijedan jedini put nije zalagovao....radi savrseno...dok TW ne treba komentarisat

  4. #1304
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Plužine
    Posts
    3,079
    Thanks Thanks Given 
    174
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    106 Posts

    Default

    Naravno da nema većeg krša od tw na samsunga, al neka ti taj sense, on ti je brži od čistog stock androida. Po anketama. Montstatu. Il Bešiću.

    Sent from my HTC One RED using Tapatalk 2

  5. #1305
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MontSAT View Post
    Pa jesi pročitao šta si napisao? Da je Sense fluidniji od Stock androida. Hajde pročitaj opet, razmisli malo pa dođi opet.

    Sent from my HTC One RED using Tapatalk 2
    da, i? Sense je maximalno optimizovan za One, GE ROM nije. Drugo, i stock Android ima svoj launcher, da se razumijemo. Trece, One sa 200MHz sporijim procesorom radi fluidnije nego SGS4 sa TW-om. Cetvrto: odbijas da kazes koji tel koristis? Imas One? OK,koji ROM? Koju verziju? Daj rezultate benchmarka! Il cisto volis da pricas napamet?
    Za kraj: http://forum.benchmark.rs/showthread.php?299720-HTC-One
    procitaj sve ovo, pa se javi (mozes da preskocis Emixove hejterske postove u tom threadu, svi ih inace preskacemo tamo).
    Last edited by verbalni_fajter; 05-01-14 at 22:31.
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  6. #1306
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    3,226
    Thanks Thanks Given 
    144
    Thanks Thanks Received 
    232
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Ja nisam rekao da je brzi jer nisam probao GPE.... Na nexusu 4 je odlican...taki da nema razloga da je na ovom lisiji

  7. #1307
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    3,226
    Thanks Thanks Given 
    144
    Thanks Thanks Received 
    232
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    No da nebi ti zamijenio taj Red za Silver

  8. #1308
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Plužine
    Posts
    3,079
    Thanks Thanks Given 
    174
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    106 Posts

    Default

    Uh što će meni ova rabota da se sa ovom verbalnom zamlatom raspravljam.
    Da si pažljivo čitao, samsung nisam pominjao. Samo da i s4 postoji u gpe verziji. Drži ti taj sense i ostani u ubjeđenju da je stock sporiji od sensea. A da, pisalo je u Kuriru da je većina to utvrdila.

    Ayrton, javni se na pm

    Sent from my HTC One RED using Tapatalk 2

  9. #1309
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,972
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MontSAT View Post
    Uh što će meni ova rabota da se sa ovom verbalnom zamlatom raspravljam.
    Da si pažljivo čitao, samsung nisam pominjao. Samo da i s4 postoji u gpe verziji. Drži ti taj sense i ostani u ubjeđenju da je stock sporiji od sensea. A da, pisalo je u Kuriru da je većina to utvrdila.

    Ayrton, javni se na pm

    Sent from my HTC One RED using Tapatalk 2
    Ucini sebi uslugicu i ignore.

  10. #1310
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MontSAT View Post
    Uh što će meni ova rabota da se sa ovom verbalnom zamlatom raspravljam.
    Da si pažljivo čitao, samsung nisam pominjao. Samo da i s4 postoji u gpe verziji. Drži ti taj sense i ostani u ubjeđenju da je stock sporiji od sensea. A da, pisalo je u Kuriru da je većina to utvrdila.

    Ayrton, javni se na pm

    Sent from my HTC One RED using Tapatalk 2
    samo ti zivi u svojim ubjedjenjima, *ebes dokaze i iskustva ljudi iz prve ruke :roll: Vidi se ko dobija podatke iz Monts(t)ata, Montsat zamlata :mrgreen:
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  11. #1311
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Ja evo na nexus 5 a nisam imao Htc One al sam ga gustirao. One ni malo ne zaostaje za njim, a em One ima slabiji procesor em Sense ima mnogo nekih animacija i mnogo je drugaciji od stock launchera, tako da kad se sve uzme ovo u obzir Sense je pobjednik , jer iako je stock za nijansu brzi, on je u isto vrijeme i po malo dosadan i siromasan, a kao takav mora biti brz. Nije da uzimam strane al Sense mi je mnogo bolji od stock androida

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk 2
    Sate sate sate

  12. #1312
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Ayrton View Post
    No da nebi ti zamijenio taj Red za Silver
    A da ne bi vas dvojica zamijenili te red i silver za pare :-D.

    Sent from my HTC X515d using Tapatalk
    FIZIIIIIIII !!!

    Isto su me pitale STOTINE i ponavljam STOTINE hiljada studenata! ETO!

  13. #1313
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Ja evo na nexus 5 a nisam imao Htc One al sam ga gustirao. One ni malo ne zaostaje za njim, a em One ima slabiji procesor em Sense ima mnogo nekih animacija i mnogo je drugaciji od stock launchera, tako da kad se sve uzme ovo u obzir Sense je pobjednik , jer iako je stock za nijansu brzi, on je u isto vrijeme i po malo dosadan i siromasan, a kao takav mora biti brz. Nije da uzimam strane al Sense mi je mnogo bolji od stock androida

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk 2
    sense je bas otisao unazad sto se tice animacija i u odnosu na stock android. Dakle, kad se skroluju home screens, nema nikakve fensi animacije, i ne skroluje se i pozadina, a na GE skroluje. Takodje, kad se udje u app drawer, isto nema nikakve fensi animacije. Kad se pali i gasi ekran, opet nikakve fensi animacije, ni onaj crt-off efekat. Eto koliko su ga utegli u odnosu na npr sense 3, koji je imao sve one 3D karusele jos na single core telefonima.

    Iskreno, meni i nedostaju neke od animacija, upalio sam crt off u ARHD, a mislio sam da ubacim Insert Coin ROM jer ima Sense, ali sa podrskom za horizontal homescreens i animacije za homescreen scrolling...

    Bitno je da Montstat, sa svojim stock romom, izgleda zna vise od mene
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  14. #1314
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mad World
    Posts
    2,673
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    ja sam prezadovoljan sa Sense UI... Minimalistican je, odlicno izgleda i njegov nativni blink feed bash cesto listam...

  15. #1315
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Niksic/Herceg Novi
    Posts
    511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Novi Sense na One radi stvarno perfektno, djeluje maksimalno optimizovano i ispolirano. Ipak, reci da je brzi od stock Androida je nonsens - imam stock Android na Nexus 7, a na One mi je bio stock 4.3 sa Sense-om. Iako Nexus ima losiji procesor, odredjene stvari obavlja cak i brze od One-a. Svaki skinovani Android MORA da trpi odredjena usporenja u odnosu na stock, to je jasno. S tim sto je HTC to (za razliku od Samsunga i TW) odradio pametno - Sense je mnogo vise minimalisticki, bez fensi animacija i gluposti, i nepotrebnih features-a. Zato i radi kao sat, i najstabilniji je od svih skinovanih Android telefona koje sam koristio

    Sent from my Galaxy Note 2 using Tapatalk

  16. #1316
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,972
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    65 Posts

  17. #1317
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    sense je bas otisao unazad sto se tice animacija i u odnosu na stock android. Dakle, kad se skroluju home screens, nema nikakve fensi animacije, i ne skroluje se i pozadina, a na GE skroluje. Takodje, kad se udje u app drawer, isto nema nikakve fensi animacije. Kad se pali i gasi ekran, opet nikakve fensi animacije, ni onaj crt-off efekat. Eto koliko su ga utegli u odnosu na npr sense 3, koji je imao sve one 3D karusele jos na single core telefonima.

    Iskreno, meni i nedostaju neke od animacija, upalio sam crt off u ARHD, a mislio sam da ubacim Insert Coin ROM jer ima Sense, ali sa podrskom za horizontal homescreens i animacije za homescreen scrolling...

    Bitno je da Montstat, sa svojim stock romom, izgleda zna vise od mene
    Tacno je to, al je to ipak njihov launcher, znaci nije stock, i razlikuje se od njega. Ja kazem da su drugacije animacije , i sigurno da je Sense "tezi" od guglovog launchera , zato mi se i svidja jer su uspjeli da ugase lag na svakom mjestu za razliku od TW

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk 2
    Sate sate sate

  18. #1318
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milano007 View Post
    Novi Sense na One radi stvarno perfektno, djeluje maksimalno optimizovano i ispolirano. Ipak, reci da je brzi od stock Androida je nonsens - imam stock Android na Nexus 7, a na One mi je bio stock 4.3 sa Sense-om. Iako Nexus ima losiji procesor, odredjene stvari obavlja cak i brze od One-a. Svaki skinovani Android MORA da trpi odredjena usporenja u odnosu na stock, to je jasno. S tim sto je HTC to (za razliku od Samsunga i TW) odradio pametno - Sense je mnogo vise minimalisticki, bez fensi animacija i gluposti, i nepotrebnih features-a. Zato i radi kao sat, i najstabilniji je od svih skinovanih Android telefona koje sam koristio

    Sent from my Galaxy Note 2 using Tapatalk
    zasto bi moralo da bude tako po defaultu? I stock launcher je launcher, zasto ne bi mogao neki laksi i brzi da se uradi? Eto recimo masu ljudi za Cyanogen misli da ima stock launcher. Nema, ima Trebuchet, AFAIK. A sta ti je konkretno brze radio Nexus 7 u odnosu na One?
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  19. #1319
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Niksic/Herceg Novi
    Posts
    511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    zasto bi moralo da bude tako po defaultu? I stock launcher je launcher, zasto ne bi mogao neki laksi i brzi da se uradi? Eto recimo masu ljudi za Cyanogen misli da ima stock launcher. Nema, ima Trebuchet, AFAIK. A sta ti je konkretno brze radio Nexus 7 u odnosu na One?
    Taj "stock launcher" je integralni dio Android sistema, dok je Sense njegova dosminkana verzija, sa dodatnim opcijama - citaj, opterecenija verzija. Na Nexusu mi je brze radilo renderovanje slika ogromne rezolucije u stock galeriji, u odnosu na One, na primjer...

    Sent from my Galaxy Note 2 using Tapatalk

  20. #1320
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Niksic/Herceg Novi
    Posts
    511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    Inace, glavni razlog zasto je Note 2 za mene bolji od One - 5ipo sati screen on time, citav dan intenzivnog koriscenja cellular net-a (messenger, facebook, tapatalk, tumblr, viber, chrome) - i to sve na 5,5 incnom ekranu - i ostane jos 25% baterije

    One bi ovdje davno izdahnuo, na pola ovog vremena sa ovim rezimom upotrebe...

    Sent from my Galaxy Note 2 using Tapatalk

  21. #1321
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    33
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Note je zakon...

  22. #1322
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Dublin
    Posts
    973
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    ljudi, skinovana verzija androida svaka mora biti sporija od stock varijante zbog dosta bloata i procesa koji je htc tu ubacio koji rade u pozadini a koje dosta korisnika ne koristi. Pricati da je Sense brzi od stock Androida je nonsens. A Sense jeste dosta brz ali ipak je stock android brzi. Kazem kao neko ko je koristio i stock android na HTC One i Sense varijantu.

  23. #1323
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    3,226
    Thanks Thanks Given 
    144
    Thanks Thanks Received 
    232
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BANDITO View Post
    A da ne bi vas dvojica zamijenili te red i silver za pare :-D.

    Sent from my HTC X515d using Tapatalk
    zavisi koliko se nudi para ))

  24. #1324
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RMD View Post
    ljudi, skinovana verzija androida svaka mora biti sporija od stock varijante zbog dosta bloata i procesa koji je htc tu ubacio koji rade u pozadini a koje dosta korisnika ne koristi. Pricati da je Sense brzi od stock Androida je nonsens. A Sense jeste dosta brz ali ipak je stock android brzi. Kazem kao neko ko je koristio i stock android na HTC One i Sense varijantu.
    ok, izbaci onda tvoje bench skorove sa stock (GE) verzijom (pretpostavljam da nju koristis, jer je brza)...
    BTW, od KitKata i stock ima sve vise opcija koje dosta korisnika ne koristi. Eto recimo novi dialer, koji ce ti traziti ko te zove, i ako ga nemas u imeniku...
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  25. #1325
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Ayrton View Post
    No da nebi ti zamijenio taj Red za Silver
    Quote Originally Posted by Ayrton View Post
    zavisi koliko se nudi para ))
    Pm da se dogovaramo :-)
    FIZIIIIIIII !!!

    Isto su me pitale STOTINE i ponavljam STOTINE hiljada studenata! ETO!

Page 53 of 99 FirstFirst ... 34349505152535455565763 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem zvucnike BOSTON ACOUSTIC CS226/potpuno novi/...DYNAUDIO AUDIENCE 72/kao novi/
    By daki772 in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 13
    Last Post: 02-11-12, 22:39
  2. Prodajem zvucnike BOSTON ACOUSTIC CS226/potpuno novi/...DYNAUDIO AUDIENCE 72/kao novi/
    By daki772 in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 2
    Last Post: 27-10-12, 15:32
  3. P: Novi X-Box
    By avitanretla in forum Ostali oglasi
    Replies: 27
    Last Post: 18-08-09, 21:21
  4. Replies: 5
    Last Post: 22-04-06, 05:42
  5. Novi TT
    By ShAq_Ct in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 5
    Last Post: 09-04-06, 07:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •