Page 23 of 99 FirstFirst ... 131920212223242526273373 ... LastLast
Results 551 to 575 of 2459

Thread: Novi HTC One!!!

  1. #551
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Vala da ima fizički sličnijih telefona od s3 i s4 kao i Iphona na tržištu - nema. To da su S3 i S4 nebo i zemlja, čisto sumnjam.

  2. #552
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    S3 I S4 nebo i zemlja. Dok ne probah s4, HTC/ iPhone fanovi su mi utuvili u glavu da je to "plastikaner" kao i S3. Nidje veze. Totalno drugi telefon. "Kockastiji" , sa malo vise aluminijuma i polikarbonata, djeluje kvalitetno. S3 je stvarno bio igrackica dok je S4 sasvim nesto drugo. HTC je klasa iznad sto se tice izrade. Trenutno se razmisljam izmedju One-a i S4...HTC ce izbaciti novi model u Septembru, to i ptice na grani znaju, dok ce Samsung pricekati do NG.
    ma e, eno ih u Telenoru jedan do drugog, isti djavo

    A ovo o izbacivanju novih modela i pticama na grani... hmmm...

    :lolblue:
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  3. #553
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  4. #554
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Mozemo da se kladimo da nece proci 3-4 mjeseca, a da ce HTC izbaciti neki "pojacani" One.
    S3 i S4 su na oko isti, ali o$ecaj u ruci je totalno drugaciji.

  5. #555
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Mozemo da se kladimo da nece proci 3-4 mjeseca, a da ce HTC izbaciti neki "pojacani" One.
    S3 i S4 su na oko isti, ali o$ecaj u ruci je totalno drugaciji.
    mozda hoce, mozda nece, al ti pricas o vrapcima na grani, i sasvim sigurno pricas o septembru (kao "ha, ha, nemate pojma, ja imam info direkt iz Tajvana i J. Koreje" ). Jos jaca je prica za s4, da ce cekati NG. Kao prvo, ako mislimo na S5, onda nece biti NG, nego se prati ciklus od ~12 mjeseci, a "pojacani modeli" (kako ih ti krstis) vec stizu: SGS4 Active, SGS4 Zoom i jos poneki...
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  6. #556
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,662
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a ne znam šta se ima pojačavati za sada na HTC One...
    Više bih volio da izađe pojačana S4-tvorka u obliku ojačanog kućišta

  7. #557
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jedina stvar zbog koje sam bio u nedoumici oko kupovine ovog telefon je servisiranje, naime svi smo pročitali "stručne savjete" da je telefon maltene nemoguće otvoriti i zamjeniti bateriju, displej, itd... Povodom toga sam zvao u HTC-ov servis u PG i pitao sam ih da li imaju obezbjeđen servis za ovaj telefon i da li vrše sve opravke i van garancije i odgovorili su pozitivno.
    A rasprava koji je bolji između One, S4, Xperie i Nexusa je bespredmetna jer smatram da svaki od ovih telefona ispunjava sve naše zahtjeve i da su u pitanju zaista finese (neko voli plavuše neko crnke). U mom slučaju sam se odlučio za vrhunski dizajn i odličan ekran tj, za HTC One.
    "May the Force be with you"

  8. #558
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Temples of Syrinx
    Posts
    4,204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Roy Fokker View Post
    Tesko da ce se ovo desit.
    Quote Originally Posted by Darth Vader View Post
    Jedina stvar zbog koje sam bio u nedoumici oko kupovine ovog telefon je servisiranje, naime svi smo pročitali "stručne savjete" da je telefon maltene nemoguće otvoriti i zamjeniti bateriju, displej, itd... Povodom toga sam zvao u HTC-ov servis u PG i pitao sam ih da li imaju obezbjeđen servis za ovaj telefon i da li vrše sve opravke i van garancije i odgovorili su pozitivno.
    Ne boj se za garanciju, u 90% slucajeva daju nov uredjaj.
    Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/IRzX6D16

  9. #559
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Budva
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    126
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Neđe bješe baš o tome priča, kako su s4 dali 9-10 od 10 dok one ima 1/10 što se tiče lakoće otvaranja.

  10. #560
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by An0n1mUs View Post
    Ne boj se za garanciju, u 90% slucajeva daju nov uredjaj.
    Nije problem kada je u garanciji ali van garantnog roka je problem. Opet ovo je poprilično skup uređaj i neću ga mijenjati barem naredne 2-3 godine(trenutno sam na dobrom starom HTC Desire) pa je dobro znati da će moći da se servisira obzirom da su mu sa ifixit sajta dali ocjenu 1 od 10 (skoro nemoguća da ga rasklopiš bez oštećenja) http://www.ifixit.com/Teardown/HTC+One+Teardown/13494/1. Vazda se može desiti da telefon ispadne, a to se ne pokriva garancijom.
    Prema njima se vidi da je telefon zaista komplikovano rastaviti zbog obilne upotrebe lepka, a samim tim će i cijena bilo kakve opravke biti skupa ( bilo bi dobro ako ima neki serviser na forumu da nam malo bolje objasni situaciju ).
    "May the Force be with you"

  11. #561
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DuPont View Post
    a ne znam šta se ima pojačavati za sada na HTC One...
    Više bih volio da izađe pojačana S4-tvorka u obliku ojačanog kućišta
    sgs4 active, vec sam ga pominjao u postu iznad
    Quote Originally Posted by Darth Vader View Post
    Jedina stvar zbog koje sam bio u nedoumici oko kupovine ovog telefon je servisiranje, naime svi smo pročitali "stručne savjete" da je telefon maltene nemoguće otvoriti i zamjeniti bateriju, displej, itd... Povodom toga sam zvao u HTC-ov servis u PG i pitao sam ih da li imaju obezbjeđen servis za ovaj telefon i da li vrše sve opravke i van garancije i odgovorili su pozitivno.
    A rasprava koji je bolji između One, S4, Xperie i Nexusa je bespredmetna jer smatram da svaki od ovih telefona ispunjava sve naše zahtjeve i da su u pitanju zaista finese (neko voli plavuše neko crnke). U mom slučaju sam se odlučio za vrhunski dizajn i odličan ekran tj, za HTC One.
    koji servis si zvao? jer Integra vise nije zastupnik, a ja sam danas bio do novog ovlastenog servisa, i kroz pricu, serviser kaze da na One otvaranja nema, odma nov telefon ako sta steka :mrgreen:
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  12. #562
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,702
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Jos bolje nego da ga kasape lokalni mesari. Eto jos nesto sto su kopirali od Apple. Ali bar posteno platili patente za razliku od sammy

  13. #563
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    mozda hoce, mozda nece, al ti pricas o vrapcima na grani, i sasvim sigurno pricas o septembru (kao "ha, ha, nemate pojma, ja imam info direkt iz Tajvana i J. Koreje" ). Jos jaca je prica za s4, da ce cekati NG. Kao prvo, ako mislimo na S5, onda nece biti NG, nego se prati ciklus od ~12 mjeseci, a "pojacani modeli" (kako ih ti krstis) vec stizu: SGS4 Active, SGS4 Zoom i jos poneki...
    Uopste nije kao "...imam info direkt iz tajvana i j koreje", nego je tako bilo i sa wildfire, desire i x-om. Nakon pola godine odaju neko "s" ili ''+''.

  14. #564
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,972
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    sgs4 active, vec sam ga pominjao u postu iznad
    Stari dual-core procesor i 8mpx kamera, bas je pojacan.

  15. #565
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Uopste nije kao "...imam info direkt iz tajvana i j koreje", nego je tako bilo i sa wildfire, desire i x-om. Nakon pola godine odaju neko "s" ili ''+''.
    da... bas je tako bilo... Cek da se podsjetimo zajedno:
    WFhttp://www.gsmarena.com/htc_wildfire-3337.php
    WFS http://www.gsmarena.com/htc_wildfire_s-3777.php

    Desire i Desire HD nisu bas "isti model, samo malo pojacan". Jedino se za One X i X+ poklapa ta pricha... A odakle ti info za SGS5 za Novu Godinu?

    Quote Originally Posted by Emix View Post
    Stari dual-core procesor i 8mpx kamera, bas je pojacan.
    specifikacije jos nisu potvrdjene, The Verge javlja da je jedini downgrade 8mpix kamera.
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  16. #566
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Eto nije za Wildfire, ali za ova dva konstatacija stoji...

  17. #567
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    koji servis si zvao? jer Integra vise nije zastupnik, a ja sam danas bio do novog ovlastenog servisa, i kroz pricu, serviser kaze da na One otvaranja nema, odma nov telefon ako sta steka :mrgreen:
    Zvao sam u Montegram, servis koji je na spisku servisera Telekoma. Znači pitao sam isključivo za kvarove koje ne pokriva garancija ili posle isteka garantnog roka.
    "May the Force be with you"

  18. #568
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Eto nije za Wildfire, ali za ova dva konstatacija stoji...
    a kako stoji? Desire i Desire HD generalno nisu isti telefon, a ako ces tu logiku da upotrijebis, onda Samsung jos brze izbacuje nove modele, jer vec za koji mjesec izlazi SGS4 Zoom, pa i SGS4 Active, a i ovaj SGS4 sa octa core chipom je veci apgrejd nego sto je One X+ bio za One X... Zna se ko shtanca nove modele. HTC je od pocetka godine izbacio samo DVA nova modela: One i First
    Quote Originally Posted by Darth Vader View Post
    Zvao sam u Montegram, servis koji je na spisku servisera Telekoma. Znači pitao sam isključivo za kvarove koje ne pokriva garancija ili posle isteka garantnog roka.
    a ja sam bio tamo. Kad nazoves, javi ti se jedan ciko koji nije serviser, i koji generalno i nije bas upucen. Ja sam pricao direktno sa serviserima (dvojicom). Kao sto su rekli na ifixit, izgleda nema nacina da se otvori bez ostecenja
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  19. #569
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    a ja sam bio tamo. Kad nazoves, javi ti se jedan ciko koji nije serviser, i koji generalno i nije bas upucen. Ja sam pricao direktno sa serviserima (dvojicom). Kao sto su rekli na ifixit, izgleda nema nacina da se otvori bez ostecenja
    Pričao sam sa serviserom iz Montegrama obzirom da čovjek koji se javlja nije serviser, ponavljam rekao je da bez problema sa posebnim alatom otvara taj telefon i da će biti svih delova. Pored njih sam zvao Mobiland u Baru koji kažu da još uvijek nemaju delova za taj telefon ali da će se sigurno moći popraviti. Isti odgovor mi je dao serviser iz GSM "planet" ili nešto slično iz Podgorice. E sad ako meni kaže jedno, a tebi drugo jbg. Što bi se reklo ako su lagali mene i ja lažem vas...
    Lično ne vjerujem da bi HTC napravio takvu grešku da je telefon nemoguće popraviti, čak im je obaveza da obezbjede servis i delove za telefon u prodaji. Kako čitam po nekim forumima i HTC je potvrdio isto.
    Evo i link gdje prodaju rezervne delove http://www.etradesupply.com/htc/andr...tc-one-m7.html.
    Last edited by Darth Vader; 25-05-13 at 11:51.
    "May the Force be with you"

  20. #570
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    OK, let's agree to disagree... Ja sam skloniji da vjerujem onome sto sam procitao na ifixit, The Verge i sta mi je serviser rekao licno, a ne preko telefona...
    http://www.ifixit.com/Teardown/HTC+One+Teardown/13494/1
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  21. #571
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,972
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    65 Posts

  22. #572
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    onoliko koliko je Note2 naslednik SGS3
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  23. #573
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    5,019
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    470
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Evo sam sredjivao prijatelju S4 posto je to njemu prvi smartphone, cackao ga jedno 2 sata (telefon, ne prijatelja ) i nikakva razlika u odnosu na S3, bas nikakva. Odziv isti, ekran isti, ista plastika... Softver je nesto drugaciji ali to je ionako manje bitno. Uopste nisam odusevljen. Za razliku od HTC One
    www.jaredic.com
    ˙˙pǝlloɹ sɹǝsnoɹʇ ʎɯ ɟo sɯoʇʇoq ǝɥʇ ǝɹɐʍ plnoɥs ı 'plo ʍoɹƃ ı 'plo ʍoɹƃ ı

  24. #574
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,077
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ekran isti? ekran raznosi koliko je bolji.
    kao i kamera.al opet shit sto napravise.

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

  25. #575
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zna li se cijena HTC ONE u slobodnu prodaju? Oko 750-800e?

Page 23 of 99 FirstFirst ... 131920212223242526273373 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem zvucnike BOSTON ACOUSTIC CS226/potpuno novi/...DYNAUDIO AUDIENCE 72/kao novi/
    By daki772 in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 13
    Last Post: 02-11-12, 22:39
  2. Prodajem zvucnike BOSTON ACOUSTIC CS226/potpuno novi/...DYNAUDIO AUDIENCE 72/kao novi/
    By daki772 in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 2
    Last Post: 27-10-12, 15:32
  3. P: Novi X-Box
    By avitanretla in forum Ostali oglasi
    Replies: 27
    Last Post: 18-08-09, 21:21
  4. Replies: 5
    Last Post: 22-04-06, 05:42
  5. Novi TT
    By ShAq_Ct in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 5
    Last Post: 09-04-06, 07:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •