Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 26

Thread: Liberali Crne Gore

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up Liberali Crne Gore

    Miodrag Zivkovic politicki lider Liberala Crne Gore - izjavio, da iako nema nijedne doticne tacke sa aktuelnim rezimom - spremnost na davanju punog doprinosa Liberala - Pokretu za nezavisnu Crnu Goru.

    Liberali svaka vam cast, pokazali ste da ste ljudi - bili i ostali.

    http://www.rtcg.org/?akcija=vijesti&id=13839

    P.S.

    Zna li neko kako se moze pristupit ovom pokretu i da li Pokret za nezavisnu CG ima svoj seit.
    Last edited by Dobrusky; 30-09-05 at 19:04.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro su se sjetili...

    Najbolje da mi najnaknadniju pamet od svih naknadnih pameti ođe neko pretstavlja kao fenomenalan potez.

    Kad su trebali da naprave posao nijesu SCELI,UMJELI.... zato bi im najbolje bilo da zataknu te frulice za pas i odmaraju do kraja zivota sto se tice politike.


    k.
    Brooclyn Forever !

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro je ipak. Bilo bi cudno da nema reprezentanata onih koji su iznjedrili tu viziju o nezavisnoj i gradjanskoj Crnoj Gori. Cisto radi simbolike.

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Skupina,od Mila i samih sebe, poraženih amatera ,pokušava da spasi što se spasiti može..

    Kasne nekoliko godina , bez ikakvog značajnijeg uticaja na javnost.

    Neka batale ... dosta su sranja napravili.Uništili izvornu suverenističku stranku neznanjem,neradom i kukavičlukom. Što oće sad koji kuratz? Da mi kažu kako vole CG?

    Maaaaa


    k.
    Brooclyn Forever !

  5. #5
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Treba oslabit Grupu za Promjene

    Kolika je to investicija Mila u Mika,
    to se nece znat,
    ali rezultate chekamo na iduce ljeto ili jesen,
    da vidimo ko je VUK , a ko je LJukav ka`LJISICA.


    Proste im pare, imovina, placevi, stanovi, fabrike,
    ali crni obraz im nikad oprostit necu.

    Necemo POTROSHENE, ocemo nove da TROSHIMO, glasajte za PROMJENE i tako pet puta za redom, dok ne nabodemo chasne i poshtene, za 20 godina, bice dobara, narodu po rebara, ima da vas upregnu da vuchete ka`konji i magarci, sve hipoteka na hipoteku, a RANISH se u APOTEKU da smirish zivce uz pivce, ocete u JEVROPU, e evo vi ga na , sad ARGATUJTE za DERIKOZE.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Texas
    Posts
    963
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Miodrag Zivkovic politicki lider Liberala Crne Gore - izjavio, da iako nema nijedne doticne tacke sa aktuelnim rezimom - spremnost na davanju punog doprinosa Liberala - Pokretu za nezavisnu Crnu Goru.
    Добруски, не заборави да су Ал Каиду створили американци! Дакле американци нису имали ниједну дотичну тачку са авганистанским терористима, али су их ипак свеобухватно (неколико милијарди долара ) помагали!

    Добруски, нема тог зла против кога се треба злом борити! Нема оправдања за криминалце, лопове, терористе! Једноставно нема! Против зла се једино може добрим! Против неправде само правдом!

    Ако Либерални Савез затвара очи пред криминалом онда и сам Либерални Савез постаје криминалан! И та држава за коју се они на такав начин боре, такође ће бити криминална! Зато што је криминалци стварају!
    Главу дајем крајину не дајем ...

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ne vidim da si se ikad pobunio protiv toga stosu Republiku Srpsku stvorili ljudi koji su u kompletu dokazani i kriminalci i ratni kriminalci....to ti ne smeta a?

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Miodrag Zivkovic ne cini, niti govori, nista drugo do onoga zbog cega je i izmisljen i instaliran.
    Vlast je vjecito htjela i sve cinjela da Liberalni savez ucini svojim prirepkom i to je napokon uspjela. U Crnoj Gori (vjerovatno i drugo gdje, ne znam) nije tesko, ako se potrudis, naci ljude pogodne za bilo sto.
    Sto ce, bas me zanima, uciniti Lukovac, Zivkovic, Pavicevic, razni LPCG, DLMTV....ako onaj koji se jedini pita zaboravi da je ikada i pominjao referendum? Ako (kao sto ja vjerujem) jednog novog 14. marta stogod potpise u Beogradu? Nesto grandiozno za Crnu Goru, naravno. Ostvari neku novu veliku pobjedu!
    O referendumu, datumu njegovog odrzavanja, svakodnevno raspredaju oni koji se ne pitaju ni za sto, koji su tu samo onako, folklorno, da donose neke krse s Olimpa i takve neke budalastine.
    Ja ocekujem od njih da onoga dana kada vide da su zajebani dodju svi ravno pred Skupstinu sa po bidonom benzina i svi se redom zapale. Izgore za milom im Crnom Gorom.
    Ne bih, nedaj Boze, medju njima voljeo da vidim moje drage, Milovana i Beranca, recimo, jer volim te ljude, ali me zanima koji je to prag njihovog strpljenja, kad ce to oni puci i reci: necu da me i dalje varate! Gonite se u tri materine, lazovi!

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool

    Quote Originally Posted by JUSTICE
    ne vidim da si se ikad pobunio protiv toga stosu Republiku Srpsku stvorili ljudi koji su u kompletu dokazani i kriminalci i ratni kriminalci....to ti ne smeta a?
    Nimalo,

    kada se ima u vidu da su Ameriku stvorili robijaši i odbegli kriminalci...

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bravo monitore!!

    Lažovi i to kakvi. Mlataraju gore dolje po CG,obećavaju jadnim ljudima svašta,metu po mrtvima Slobu,Bećkoviću,Dobrici,Kralju Petru...) a niko se od njih(vajnih POKRETAČA nezavisnosti) još ne usudi stegnut Mila za katunska muda sa jednostavnim pitanjem :

    KAD ĆEŠ ZAKAZAT TAJ JEBENI REFERENDUM , JEBENI LAŽOVE ?


    k.
    Brooclyn Forever !

  11. #11
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by kozak
    Bravo monitore!!

    Lažovi i to kakvi. Mlataraju gore dolje po CG,obećavaju jadnim ljudima svašta,metu po mrtvima Slobu,Bećkoviću,Dobrici,Kralju Petru...) a niko se od njih(vajnih POKRETAČA nezavisnosti) još ne usudi stegnut Mila za katunska muda sa jednostavnim pitanjem :

    KAD ĆEŠ ZAKAZAT TAJ JEBENI REFERENDUM , JEBENI LAŽOVE ?


    k.

    Ako bi citao Vijesti i pratio politiku sigurno bi to znao, nije Milo tu da zakazuje referendum, bolje pitaj Vujanovica on ti je pretsjednik C.Gore, ti kada si se probudio iz dubokog sna ili si se shetao do sada po Terazijama trazeci Beckovica Matiju za savjet, no April mjesec Referendum i ujedno slavlje Nezavisne nam C.Gore.
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Bond
    Nimalo,

    kada se ima u vidu da su Ameriku stvorili robijaši i odbegli kriminalci...
    pobrko si ameriku sa australijom....nista cudno od tebe

  13. #13
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    KOTOP
    Posts
    885
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Lightbulb

    Amerika je toliko jaka da nije umjela evakuisat grad uoči uragana no su se podavili kao miševi! Daleko su jaki i u Iraku. Na svakog ubijenog pobunjenika Amerikanci ispale u prosjeku 250 000 metaka kalibara 5,56mm i 12,7mm. Supersila , nema šta !!!

    Liberali su platili veliku cijenu što su umjesto o referendumu drobili o mafijaškoj državi, lupežima, korupciji, siromaštvu... Glasače je više zanimala nezavisnost od gole guzice. Zato se dio raspolućene partije opametio, a viđećemo koliko kasno.
    "Владај нашим грчем, крвава Русијо
    царуј душом нашом, Велика Будућа"

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Question

    mršavo bilo u Kotoru
    nešto su mi ih bojkotovali

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brzi
    Ako bi citao Vijesti i pratio politiku sigurno bi to znao, nije Milo tu da zakazuje referendum, bolje pitaj Vujanovica on ti je pretsjednik C.Gore, ti kada si se probudio iz dubokog sna ili si se shetao do sada po Terazijama trazeci Beckovica Matiju za savjet, no April mjesec Referendum i ujedno slavlje Nezavisne nam C.Gore.

    Vijesti ponekad pročitam i ne vidim da se nešto može naučiti iz njih.
    Milo zakazuje referendum jer je šef Filipu i ako mu Milo opet rekne (ka što oće) ,ZAKOČI sa nezavisnošću, ovaj će zakočit.

    Mitingašenje kao oblik kampanje za nezavisnost je očaj da veći očaj ne može bit.

    Matiji Bećkoviću bi samo mogao bačit na grob pinjatu blata a za savjet ga sigurno ne bih pitao.

    Referenduma neće biti...
    Brooclyn Forever !

  16. #16
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Lazio/PG
    Posts
    398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na osnovu chega ti to tako sigurno tvrdish da nece bit referenduma kozak?
    Sve shto se trenutno dogadja na crnogorskoj politichkoj sceni ukazuje na suprotno...

    E sad ti bi mozhda volio da ne bude referenduma... Shto je potpuno okej jer chojek ima pravo da se nada ali to shto ce bit ti pushti da vidimo kad vrijeme tome dodje bez ako ti nisi Vidovita Branka ili imash pretplatu na Zona Sumraka pa znash sve shto ce bit prije no se desi...

  17. #17
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Lazio/PG
    Posts
    398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E a kad smo vec kod toga s obzirom da nisam trenutachno u CG kako je stvarno bilo u kotor?
    koliko je bilo ljudi?
    atmosfera?
    shto su prichali? i to...

  18. #18
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    922
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by kozak

    Referenduma neće biti...
    Je li ti ovo misljenje, ili zelja ?

  19. #19
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Lazio/PG
    Posts
    398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs down

    O bozhe!

    I Marko Polo je bio srbin...

    Mislim stvarno ima li ta zatupljenost taj idiotizam i taj ego granica??!!

    Koliko mi se chini autor po chijoj knjizi je nastao 007 je mrtav (mada nisam siguran) tako da ne znam bih li te moga uputit njega da pitash ali ja sam nedavno prochitao u nekim novinama chini mi se danu da je 007 inspirasan upravo likom nacionalnosti koje je i u filmu englezom tj britancem...

    I to nekim vojnikom agentom koji je za vrijeme II svjetskog rata bio upucen u Jugoslaviju da ispomogne chetnike sa nekom kolichinom zlata ( ne sjecam se tachno kojom) medjutim izyeba ih je i to zlato nedje sakrio itd...

    Zato molim te ne aveta' e to mi smeta no a' malo prosheta'!

    E da i rechi mi molim te chiji su amerikanci potomci poshto sam ja mislio da je tu izmjeshano neshto vishe naroda i nacija ali mozhda grijeshim ipak si ti srbin mora da sve znash...

    Ovo je dodato naknadno kad sam vidjeo svu debilnost tvog posta! - kakve veze ima James Bond sa istorijom maloumniche?
    Last edited by Niko||aki; 03-10-05 at 09:30.

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ono u subotu je bio najgori miting u istoriji kotorskih liberala! Ni po' glavne pjace kad se sve skupi! Bruka... Eto, bio sam, kao i mnogo puta ranije, ali ovo jednostavno nije to... Bilo je govornika koji su pochinjali kao Slavko nekad, koji je dizao nama mladima moral, davao nam rijechima snagu da se rezim u CG moze srushit. Sada vishe toga nema, uvaljuju nam neku prichu... Omladine nidje! Sramota za shta su pare uzeli!
    Referenduma nece biti... I ja mislim!
    P r i m o r a c

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Niko||aki
    Na osnovu chega ti to tako sigurno tvrdish da nece bit referenduma kozak?
    Sve shto se trenutno dogadja na crnogorskoj politichkoj sceni ukazuje na suprotno...

    E sad ti bi mozhda volio da ne bude referenduma... Shto je potpuno okej jer chojek ima pravo da se nada ali to shto ce bit ti pushti da vidimo kad vrijeme tome dodje bez ako ti nisi Vidovita Branka ili imash pretplatu na Zona Sumraka pa znash sve shto ce bit prije no se desi...
    sve sto se događa na političkoj sceni u vezi referenduma je.... samo galama bez pokrica. i kod jednih i kod drugih i kod trecih. jebes ti politicare koji ne smiju ni cistacici iz EU reci da ce biti,ili ne biti, referenduma.
    ne,ti momci,za koje ti mislis da ce raspisati referendum uskoro , to nece uraditi,bar po mom misljenju.da li su to zelje moje ili je moje prosto misljenje , to nije bitno.ako vec oces, ja bih volio da ga ne bude a da CRNA GORA proglasi nezavisnost odlukom parlamenta.

    miting ,za koji si pitao, je bio uzas od uzasa....

    pozdrav


    kozak
    Brooclyn Forever !

  22. #22
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Lazio/PG
    Posts
    398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kurats i ja bi to volio ( da proglasi nezavisnost odlukom parlamenta)
    ali znash li kakav bi onda kurshlus nasta'... jer ipak nije ovo ni slovenija ni hrvatska... previshe je serbalja bili oni pravi(srbi) ili ovi krivi (********)

    No aj bice to fino i na referendum kojega ce moje je mishljenje BIT!

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Niko||aki
    Kurats i ja bi to volio ( da proglasi nezavisnost odlukom parlamenta)
    ali znash li kakav bi onda kurshlus nasta'... jer ipak nije ovo ni slovenija ni hrvatska... previshe je serbalja bili oni pravi(srbi) ili ovi krivi (********)

    No aj bice to fino i na referendum kojega ce moje je mishljenje BIT!
    prihvatam opkladu...

    ako bude referenduma ja tebi veceru (gala top) u bilo kojem crnogorskom restoranu..

    i obratno,naravski...



    k.
    Brooclyn Forever !

  24. #24
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Lazio/PG
    Posts
    398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne vidjeh u mom postu neko pozivanje na opkladu ali aj neka bude ali pod uslovom da bude vino prisutno u ogromnim kolichinama

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Niko||aki
    Ne vidjeh u mom postu neko pozivanje na opkladu ali aj neka bude ali pod uslovom da bude vino prisutno u ogromnim kolichinama

    okladu sam ja ponudio jer sam vidio da imamo razlicite projekcije ...

    vino...daaa

    dabogda ti pogodio,a ja cu sigurno onda otvarat sampanjac...

    djukanovic,cisti racuni....nikadddd!


    k.
    Brooclyn Forever !

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. RUSKA STAMPA I NAUCNA JAVNOST O CRNOJ GORI
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 7
    Last Post: 24-07-10, 15:55
  2. 1918 i svijet
    By Hari Krisna in forum Istorija
    Replies: 16
    Last Post: 18-03-08, 11:20
  3. USLOVLJENA NEZAVISNOST!
    By seerotheenya! in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1
    Last Post: 24-02-05, 12:26
  4. Ustavna Povelja
    By SteVuk in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 26-12-04, 02:24
  5. 14 mart 2002 dan rodjenja Srbogore
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 16-02-04, 18:34

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •