Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 51 to 57 of 57

Thread: Nekultura, primitivizam, malograđanstvo...

  1. #51
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by stevann View Post
    Mi smo i dalje svjetlosnim godinama daleko od skupljanja izmeta naseg psa, ako nuzdu obavi na trotoaru, ulici itd..
    Nismo svi.

  2. #52
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,935
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stevann View Post
    Mi smo i dalje svjetlosnim godinama daleko od skupljanja izmeta naseg psa, ako nuzdu obavi na trotoaru, ulici itd..
    Pa i neka smo, ćušneš ga nekom granom na travu da je ođubri ako si raspoložen, ako nisi neka ga tu dje je prva ce ga kisa razbit i dobro je to, ne no još pseća ***** da skupljamo a makse!
    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  3. #53
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,305
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Glenn_Q View Post
    Pa i neka smo, ćušneš ga nekom granom na travu da je ođubri ako si raspoložen, ako nisi neka ga tu dje je prva ce ga kisa razbit i dobro je to, ne no još pseća ***** da skupljamo a makse!
    A evo i identifikacije sa naslovom teme.......

  4. #54
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,935
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Tako je!! Da nije mene i ovakvih kao što sam ja ovo društvo bi procvetalo! Ja sam svjestan toga...
    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  5. #55
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,702
    Thanks Thanks Given 
    2,124
    Thanks Thanks Received 
    1,065
    Thanked in
    502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ctrl+alt+delete View Post
    Baš u zadnje vrijeme nema dana da ne sretnem nekoga ko dobro hračne pa pljune. I to mi se vazda dešava na pauzu kad izađem i kupim nešto da pojedem, pa mi onda treba 2 sata kad se vratim u firmu dok se alavertim od traume pa da odem do kuhinje da jedem.
    kad pocnu da verglaju onaj shlajm kroz glavu.najradije automatski metak u celo.lijepo li bude kad celjade prne...

  6. #56
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Guanghzou, China
    Posts
    2,078
    Thanks Thanks Given 
    340
    Thanks Thanks Received 
    282
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Ima i ono kad istrese nos prstima pa onda prste malo tresne a ono što ostane na prstima očisti o pantalonama...
    This time next year we'll be millionaires

  7. #57
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Krkna, kad bih je viđela sigurna budi da bi zgrada odzvanjala! Ali nemam pojma ko su pošto samo ujutro vidiš kesu u kanti! Misliš da ona ne zna da to tu ne ide? Zna, naravno, pa se dobro okrene oko sebe i onda ubaci jer joj je teško da ide 50 metara do kontejnera, koji je bukvalno na toliko od zgrade! Zato sam napisala "gospođe iz moje zgrade" jer ne znam koliko ih je i koje su...a imena bih im na oglasnu tablu stavila!

    Imali smo nekoga u zgradi ko je u slivnik od terase mokrio, a slivnik se slivao na nadstrešnicu od ulaza, a odatle na beton ispred ulaza...Ulaz smrdi na mokraću, ljeti samo čekamo žuticu da zardimo i napisali smo na oglasnoj tabli i na vratima od ulaza da ćemo prijaviti sanitarnoj inspekciji da neko iz te i te vertikale mokri u slivnik...Uh đe ja živim, muka mi je!
    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Oprosti, mika, a što smo mi iz katunske nahije nekulturni????
    Mene tata nije učio ništa od ovoga što čine "gospoda" koja žive u mojoj zgradi, a nijesu ni iz katunske ni iz lješanske nahije...znam okle su
    Nemas pojma ko su ali znas okle su. Onda ti je lako i saznati ko su

    Ne volim generalizovati ali uzrok je uglavnom nevaspitanje i samim tim losi maniri steceni na losim uzorima.
    I mogu samo zamisliti kako je u kucama vecine tih koji bacaju smece po ulici, vrse nuzde dje stignu, bacaju opuske, oguljene madarine i upotrebljene stapice za usi kroz prozor.
    Ne moze se ocekivati da sjutra djeca od tih i takvih budu kulturna i sto neko rece da prelaze ulicu na zeleno, kad ih "gospodja kulturna" mama vuce pod punim gasom da pretrce na crveno, a onda im ocisti sline i frljekne onu maramicu ispred necijih vrata ili u travnjak.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Nekultura!
    By PrijekiLijek in forum Centralni
    Replies: 110
    Last Post: 10-04-10, 19:17
  2. bazen-termin za građanstvo?
    By UltrasTito in forum Primorski
    Replies: 8
    Last Post: 02-11-09, 22:50
  3. Hrišćanstvo
    By rockstar in forum Istorija
    Replies: 36
    Last Post: 05-07-09, 19:17

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •