Page 144 of 614 FirstFirst ... 4494134140141142143144145146147148154194244 ... LastLast
Results 3,576 to 3,600 of 15348

Thread: Degenerici...

  1. #3576
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,994
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Moć je to.

    Poslato sa pisaće mašine Note 3 dual sim
    Ż\_(ツ )_/Ż
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  2. #3577
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Usrali bi se i ne bi te vise nikad zaustavili... Sprdas li se sa tom pricom!?

    Sa kojom?
    TAKUMI

  3. #3578
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    4,030
    Thanks Thanks Given 
    628
    Thanks Thanks Received 
    514
    Thanked in
    397 Posts

    Default

    ma ja sam mislio da sanjam kad su u sred TUNELA u swici za vikend izveli raciju plus postavili cunkove da usmeravaju traku i uvijek po jedan sa zapetim spravama...
    ovi nasi spadaju u zlatne jabuke i kruskice....

  4. #3579
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,828
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    41 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Bottom line: moze da te zaustavi dje mu se cefne, bio to most, kruzni ili tunel... Ti ako se smatras 'pametnijim' produzi pa ces tek nagrabusit'.
    Nisam siguran da je bas tako.

    Znam iz prve ruke jako slikovit dogadjaj, nikakva lovachka pricha znam lichno chovjeka, lik je odavde porijeklom, ali porastao i zivio u jamerici 30 i kusur godina, vratio se i bio neku godinu tu, dvojno drzavljanstvo-jamerichke navike. (Inache radio i u institucijama tipa DEA i sl. A ovdje bio, pored ostalog, instruktor pucanja nekim postrojbama, tako nesto, inache ljubitelj oruzja ka' oni sto znaju. (detalj bitan za prichu, zato i pominjem).

    Elem, vozio zenu i dijete malo, bebu, pa ga autentichni pro, kakve pominjete, zaustavio na sred magistrale, dje samo gledas kad ce neko da se zakuca u tebe (straga), i krenuo da ga voza, ka' sto znaju pojedini, poveo ga do auta chak. Da li chisto iz dosade ili da raspuvava gace ili mozda da uzme neki dinar, nije ni bitno. Uglavnom, lik po navici, inicijalno, sve sto mu officer kaze postuje do atoma, jer kod njih nema zaebancije kad ti sluzbeno lice nesto naredi. Sve dok nije ukapirao da ovaj neka sto ga je zaustavio idiotski, nego seljo zajebava raznosi.

    E onda je uslijedilo nesto sasvim drugachije i prilichno promijenjenim tonom:

    -Gospodine, zaustavili ste me na nebezbjednom lokaciji i ugrozili zivot moje porodice, ako im se nesto desi zbog vase nesmotrenosti i neprofesionalnosti, rachunajte da cu naci da ste iskljuchivo vi odgovorni! I u taj chas flashne jaknom, i pokaze majstoru, ne jedan, nego dva levora. Po navici, lik nosi primary i secondary weapon, da li i kakvu legitimaciju, nije ni bitno, uglavnom instant mu je pozelio sretan put, treba li rec.
    Bi se reklo da je posle toga pazljivije birao mjesta gdje ce zaustavit, a i kako ce se ponasat.

    ---

    Slikovit dogadjaj, no malo extreman i pre-americhki za moj ukus. Poenta je da se apsolutno moze, (a i treba), sa 2 rechenice prilikom zaustavljanja, -gdine ovdje je nebezbjedno, stacu dolje na prvom prosirenju/bezbjednom mjestu, pa ako vam sto treba..
    ><

  5. #3580
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,542
    Thanks Thanks Given 
    1,060
    Thanks Thanks Received 
    786
    Thanked in
    552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NexusVI View Post
    Nisam siguran da je bas tako.

    Znam iz prve ruke jako slikovit dogadjaj, nikakva lovachka pricha znam lichno chovjeka, lik je odavde porijeklom, ali porastao i zivio u jamerici 30 i kusur godina, vratio se i bio neku godinu tu, dvojno drzavljanstvo-jamerichke navike. (Inache radio i u institucijama tipa DEA i sl. A ovdje bio, pored ostalog, instruktor pucanja nekim postrojbama, tako nesto, inache ljubitelj oruzja ka' oni sto znaju. (detalj bitan za prichu, zato i pominjem).

    Elem, vozio zenu i dijete malo, bebu, pa ga autentichni pro, kakve pominjete, zaustavio na sred magistrale, dje samo gledas kad ce neko da se zakuca u tebe (straga), i krenuo da ga voza, ka' sto znaju pojedini, poveo ga do auta chak. Da li chisto iz dosade ili da raspuvava gace ili mozda da uzme neki dinar, nije ni bitno. Uglavnom, lik po navici, inicijalno, sve sto mu officer kaze postuje do atoma, jer kod njih nema zaebancije kad ti sluzbeno lice nesto naredi. Sve dok nije ukapirao da ovaj neka sto ga je zaustavio idiotski, nego seljo zajebava raznosi.

    E onda je uslijedilo nesto sasvim drugachije i prilichno promijenjenim tonom:

    -Gospodine, zaustavili ste me na nebezbjednom lokaciji i ugrozili zivot moje porodice, ako im se nesto desi zbog vase nesmotrenosti i neprofesionalnosti, rachunajte da cu naci da ste iskljuchivo vi odgovorni! I u taj chas flashne jaknom, i pokaze majstoru, ne jedan, nego dva levora. Po navici, lik nosi primary i secondary weapon, da li i kakvu legitimaciju, nije ni bitno, uglavnom instant mu je pozelio sretan put, treba li rec.
    Bi se reklo da je posle toga pazljivije birao mjesta gdje ce zaustavit, a i kako ce se ponasat.

    ---

    Slikovit dogadjaj, no malo extreman i pre-americhki za moj ukus. Poenta je da se apsolutno moze, (a i treba), sa 2 rechenice prilikom zaustavljanja, -gdine ovdje je nebezbjedno, stacu dolje na prvom prosirenju/bezbjednom mjestu, pa ako vam sto treba..

    Zaustavljaju oni dje im je merak... mene je jedan tako zaustavio na bioce, ja mu trazio da se 'pomejrim' na prosirenje naprijed i nije dao... 2.5 minuta kasnije kad me jedna gospodja raspalila je druge pjesme pjevo...

    oni bi za svaki dan kad izadju u smjenu morali imat papir koji kaze dje su duzni da kontolisu saobracaj taj dan (lokacije) i da tamo stoji napomena da se vodi racuna o bezbjednosti... drugo je sto oni pod bezbejdnoscu misle na to sto ce sankcionisat one bez pojasa jer je to "tema dana", a ne to dje zaustavljaju narod
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  6. #3581
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LuTheDuck View Post
    Zaustavljaju oni dje im je merak... mene je jedan tako zaustavio na bioce, ja mu trazio da se 'pomejrim' na prosirenje naprijed i nije dao... 2.5 minuta kasnije kad me jedna gospodja raspalila je druge pjesme pjevo...
    Ne zezaj da te udarila? Aooooo
    I sto je bilo kasnije? Koju je pricu onda policajac pricao?

  7. #3582
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,542
    Thanks Thanks Given 
    1,060
    Thanks Thanks Received 
    786
    Thanked in
    552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .:. View Post
    Ne zezaj da te udarila? Aooooo
    I sto je bilo kasnije? Koju je pricu onda policajac pricao?
    jes, ovaj je bio naslozio kolonu vozila i zaprico se samnom... gospodja odluci da pretece istu jer je ona pametna a ostali stoje reda radi pa kad je vidjela policajca se otkine sto je ucinjela i 'skrajne' odma desno... to te se skrajnula u mene je sasvim slucajno bilo... rece da se prepala kad je vidjela policajca kako joj mase...

    meni ju je na kraju zao bilo kako su joj se na zivot ispeli...

    a zavrsili smo sve 'bez policije', nije bila prevelika steta, jer bi u protivnom isla nekom znacka, a bi mi zao coeka, nijesam nesto mogo bit fukara...
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  8. #3583
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro ste prosli. Mogla vas je od straha zgaziti obojicu....

  9. #3584
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,542
    Thanks Thanks Given 
    1,060
    Thanks Thanks Received 
    786
    Thanked in
    552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .:. View Post
    Dobro ste prosli. Mogla vas je od straha zgaziti obojicu....
    men nije - nijesam izlazio iz kola
    a ovaj kukavac je bjezo to sto je mogo

    sad mi je komicno - tad nije bilo
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  10. #3585
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by injection View Post
    ma ja sam mislio da sanjam kad su u sred TUNELA u swici za vikend izveli raciju plus postavili cunkove da usmeravaju traku i uvijek po jedan sa zapetim spravama...
    ovi nasi spadaju u zlatne jabuke i kruskice....
    U tome je razlika. Organizacija je fantasticna. Prvo sigurnost za gradjane, za policiju, pa sve ostalo. U tunelima podrazumijevaju da njihovi vozaci znaju kojom se brzinom vozi i koliko sebi mogu dati "oduska", pa se prvo organizuje sigurnost - traka za zaustavljanje, pa sve ostalo. Kad su sa oruzjem onda, to svi znaju, u pitanju je neka blokada zbog pljacke ili bilo kakvog kriminala itd... Te kontrole nemaju veze sa saobracajnim glupostima mjerenje brzine itd. Tada samo namjenski provjeravaju trazeno vozilo, face itd...A ne ' jel neko sumnjiv" i ako "naleti neko naletIi"..
    Inace u Swiss nema saobracajnih kontrola ovog naseg tipa ' nizasta" - samo da pitamo kako ste i imate li opremu.. Sve je automatizovano i funkcionise na drugi nacin koji nema veze sa ex YU komunistickim. Nije tema pa da ne detaljisem.

    Hvala Lepo

  11. #3586
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    KO
    Posts
    317
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kotor, kruzni tok, on parkiran i ...

    Last edited by draganche; 02-06-15 at 16:59.

  12. #3587
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    biseri. prekjuce u NK, na bulevar preko pjesackog i pola jednosmjerne zagradili, a ja skrecem lijevo, ne vidim ima li auta od debilcine nepismene.

  13. #3588
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    TAKUMI

  14. #3589
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Postuju li krave zabranu kretanja?




  15. #3590
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    2,333
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sreća je što kod nas životinje znaju da čitaju, pa će dosledno sprovest ovaj nalog veterinarske inspekcije
    Do not Argue with Idiots! Useful Info and Health Tips
    https://www.youtube.com/watch?v=IrYtkADFaqs

  16. #3591
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,319
    Thanks Thanks Given 
    2,802
    Thanks Thanks Received 
    4,629
    Thanked in
    2,439 Posts

    Default

    Usrale se krave.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  17. #3592
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Degenerici su nocas bili ispred Kerbera. Bilo ih je 5-6.

  18. #3593
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    http://www.kolektiv.me/slike/slike/unnamed_(3)8.jpg

  19. #3594
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,094
    Thanks Thanks Given 
    716
    Thanks Thanks Received 
    1,955
    Thanked in
    969 Posts

    Default

    ja mogu svariti i to kad neko ufati krug spoljnom.... ali onaj ulazak iz npr desne trake u unutrasnu kruznog pa opet izadje u desnu traku, samo da bi sto lakse i brze savladao kruzni tok... e sad, razumio bih mozda da ljudi to rade kad nidje nema zive duse...ali to je redovna pojava u bilo koje doba dana....

  20. #3595
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Tu je 'kriva' signalizacija na cesti koja dozvoljava da se kruzi spoljnom, tako da to nije prekrsaj. Upravo je ovo uzrok 90% udesa u kruznom toku.


  21. #3596
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,094
    Thanks Thanks Given 
    716
    Thanks Thanks Received 
    1,955
    Thanked in
    969 Posts

    Default

    a koja to signalizacija dozvoljava da kruzis spoljnom?

  22. #3597
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,687
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    405
    Thanked in
    196 Posts

    Default

    Znak na bulevaru isred kruznog da je lijeva za pravo a desna za PRAVO i desno...

  23. #3598
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,542
    Thanks Thanks Given 
    1,060
    Thanks Thanks Received 
    786
    Thanked in
    552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E_K_V View Post
    a koja to signalizacija dozvoljava da kruzis spoljnom?
    na kruzni na zablelo (kod pumpe i HDL-a) stoji znak koji prkosi zdravom razumu i pravilima saobracaja - a to je da se spoljnom trakom moze 'pravo' sto ce reci 180 stepeni kruga...
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  24. #3599
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,094
    Thanks Thanks Given 
    716
    Thanks Thanks Received 
    1,955
    Thanked in
    969 Posts

    Default

    pa spoljnom trakom se moze "pravo".... sve dok ne prelazis 180 stepeni... ako izlazis na neki od izlaza koji je sa tvoje lijeve strane od mjesta gdje ulazis u kruzni to moras unutrasnjom...
    e sad tu dolazi ona prica da je bolje da je spoljna za prvi izlaz samo, ali pravila su drugacija... ja spoljnom izlazim na prvi izlaz uvijek...

  25. #3600
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,542
    Thanks Thanks Given 
    1,060
    Thanks Thanks Received 
    786
    Thanked in
    552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E_K_V View Post
    pa spoljnom trakom se moze "pravo".... sve dok ne prelazis 180 stepeni... ako izlazis na neki od izlaza koji je sa tvoje lijeve strane od mjesta gdje ulazis u kruzni to moras unutrasnjom...
    e sad tu dolazi ona prica da je bolje da je spoljna za prvi izlaz samo, ali pravila su drugacija... ja spoljnom izlazim na prvi izlaz uvijek...
    spoljna jeste samo za prvu 1/4 kruznog ili prvi izlaz (ako isti nije u prvoj 1/4)
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

Page 144 of 614 FirstFirst ... 4494134140141142143144145146147148154194244 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •