Posto je vecina posjetilaca foruma primijetila da se na forumu vise prica izmedju radnika mobilnih operatera nego sto se nesto moze vidjet, odlucio sam da uvedem moderatora koji sigurno nema veze sa obije kompanije. Svi ga poznajete i on ima uputstvo da strogo radi po pravilniku foruma. Ja sa moje starne mogu samo da obecam da vise necu ovdje postovati nista sto nema veze sa direktnima pitanjima Monet-ovih korisnika. Nadam se da ce kolege iz Promoneta to isto uraditi.
Evo gospodo forumaši, ovo je bio i vrhunac moralnog posrnuća našeg
Admin-supermena. Snaga sile, samovolje beskrupulozno je primijenjena, da se pod plaštom uvodjenja "novog" i "neutralnog" moderatora oduzme pravo nekom ko nije iz "matične" firme. Do sada sam dobijao PM od administratora:

[QUOTE=Goran69]Nemoj vise otvarati thread koji sam ja zatvorio, pa cak i ako je to nesto sto ti se naredi odnekle drugo. Ne zelim da prekidamo saradnju na taj nacin[/QUOTE=Goran69]

Očito je Administrator prepoznao sebe, i ispunio to što mu je došlo.
Kao bivši moderator želio bih se zahvaliti svima vama, prije svega na konstruktivnim pitanjima , odgovorima, koji su zasigurno došli kao posledica vašeg mišljenja a ne nekog ko čak ne smije ni da misli.

Hvala i administratoru na silnim PM, i kao i na njegovom bježanju od svih pitanja koja su mu proslijedjena.