Results 1 to 20 of 20

Thread: Kultura izrazavanja jednog modernog srpskog nacionalnog heroja

  1. #1
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Europe
    Posts
    1,995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Kultura izrazavanja jednog modernog srpskog nacionalnog heroja

    Prenijeti cu pismo haskog optuzenika,cetnickog vojvode i lidera SRS-a dr Vojislava Seselja zvanicnicima Haskog Tribunala.Unaprijed se izvinjavam zbog grubog recnika,nedostojnog jednog cistaca ulica,a kamoli ozbiljnog politicara kakvim je dr Seselj htio biti.

    Samo me ometajte

    Obavestavam vas da sam ponovo zakazao posetu mog pravnog savetnika Aleksandra Vucica,ovog puta za 8,9,10 i 11 mart2005,a vi mozete opet da zabranite da me poseti,pa ponovo da pokazete koliki ste kriminalci i g.o.v.n.a. u ljudskom obliku.
    Ipak,kad-tad moracete da mi omogucite posetu Aleksandra Vucica jer ja bez njega ne mogu pripremiti uvodni deo svoje odbrane,s obzirom da ce Vucic,po mojim instrukcijama,formirati trocasovni dokumentarni film na osnovu video materijala kojim raspolazem.

    Aleksandar Vucic ne dolazi da me poseti u svojstvu clana Srpske radikalne stranke nego kao moj prihvaceni pravni savetnik.Ja sam ga prihvatio kao svog pravnog savetnika,a vi,svi predstavnici Sekretarijata haskog tribunala,mozete samo da prihvatite da mi pusite k.u.r.a.c.

    Moji pravni savetnici nisu moji branioci i zato ne moraju da ispunjavaju pravilnicke uslove koji su predvidjeni za branioce.Oni samo moraju da ispune one uslove koje im ja propisem,a vi samo dalje ometajte pripremu moje odbrane,pa cete na kraju morati da pojedete sva g.o.v.n.a. koja ste israli.

    Jebacu vam majku svima,pocevsi od Hansa Holciusa pa nadalje,ukljucujuci i onu bitangu Tjarda van der Spula.
    Last edited by Blitzkrieg; 22-09-05 at 15:41.
    Don't fight a battle if you don't gain anything by winning

  2. #2
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    922
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

    :lolblue: :lolblue: :lolblue:

    To je vodja najjace stranke u Srbiji !!!

    :lolblue: :lolblue:

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Texas
    Posts
    963
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Blitzkrieg" је војни термин који се везује за Хитлера и нацистичку немачку! И даље не разумем зашто се поносиш термином који је био понос Хитлера и Хитлерове немачке?

    Даље, Шешељ је можда твој херој "Blitzkrieg"-у! Али никако није мој херој а још мање је Српски херој!
    Главу дајем крајину не дајем ...

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Texas
    Posts
    963
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Regi
    To je vodja najjace stranke u Srbiji !!!
    Нису у влади, а у парламенту су опозиција! Како су то најјачи у Србији?
    Главу дајем крајину не дајем ...

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nekadasnji predsjednik vlade srbije


    i danasnji predsjednik vlade srbije

  6. #6
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile

    seselj je najveci ludak. a pazite sad naslove sedam najnovijih kniga vojislava seselja-zbirke haskih dokumenata:
    "vasingtonski seksualni manijak-bil klinton"
    "engleski *****ski isprdak-toni bler"
    "djavolov segrt, zlocinacki rimski papa-jovan pavle drugi"
    "hitlerovi najverniji sledbenici-helmut hol i hans genser"
    "krvave rucerde medlin olbrajt"
    "kriminalac i ratni zlocinac-havijer solana"
    "podmukli galski picopevac-zak sirak"

    :lolblue:
    Last edited by milicaaaaaaa; 23-09-05 at 20:42.
    Kako Vaša bolest ?

  7. #7
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Europe
    Posts
    1,995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Homoljac_
    "Blitzkrieg" је војни термин који се везује за Хитлера и нацистичку немачку! И даље не разумем зашто се поносиш термином који је био понос Хитлера и Хитлерове немачке?

    Даље, Шешељ је можда твој херој "Blitzkrieg"-у! Али никако није мој херој а још мање је Српски херој!
    Bogami jeste vecine u Srbiji.Pogledaj malo rezultate izbora.A vidi molim te,kakve sad opet veze imaju blitzkrieg i Seselj?
    Don't fight a battle if you don't gain anything by winning

  8. #8
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Blitzkrieg
    Jebacu vam majku svima,pocevsi od Hansa Holciusa pa nadalje,ukljucujuci i onu bitangu Tjarda van der Spula.

    Covek se nalazi 3 godine na robiji a jos ni optuznicu nisu podigli i sta ocekujete od njega da kaze. Za razliku od vecine poltrona koji bi na njegovom mestu plakali, kumili, molili on im je rekao ono sto misli. E sad pitam ja Vas: u ISTOM okruzenju biste li smeli da skupite M@@A i kazete ono sto mislite.
    Last edited by manace; 25-09-05 at 23:47.

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink

    ...bar ne poziva na razračunavanje pesnicama kao što to radi jedan moderni crnogorski heroj (rata za mir), koji je eto slučajno i predsednik Vlade...

  10. #10
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by manace
    Covek se nalazi 3 godine na robiji a jos ni optuznicu nisu podigli i sta ocekujete od njega da kaze. Za razliku od vecine poltrona koji bi na njegovom mestu plakali, kumili, molili on im je rekao ono sto misli. E sad pitam ja Vas: u ISTOM okruzenju biste li smeli da skupite M@@A i kazete ono sto mislite.

    Manace,

    to nije stvar mud@, vec kulture. Tj. prostakluka.
    A ako je sudjenje ista pokazalo- Seselj ne govori sto misli; stavise- on uopste ne misli, nego se trudi sto vise posr@ti po sebi, kako bi onaj nasuprot njega jos i ispao ugladjeni gospodin... Mislim sto drugo reci o ocovjeku koji sa osmijehom prica kako je on ustvari lazov?
    Last edited by Bonja the Zmaj; 26-09-05 at 15:34.
    Vecina ljudi je zla

  11. #11
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj
    to nije stvar mud@, vec kulture. Tj. prostakluka.
    Bonja slozio bih se sa tobom da je covek ovo rekao sa slobode u normalnim okolnostima. Ako si bio u vojsci znas kako sistem lomi coveka, a ovo ti navodim samo da razumes pod kojim okolnostima je covek to rekao.
    A znas ti nas "Sad necu ni kako ja ocu" - Srpski inat

  12. #12
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bond
    ...bar ne poziva na razračunavanje pesnicama kao što to radi jedan moderni crnogorski heroj (rata za mir), koji je eto slučajno i predsednik Vlade...
    ko ne poziva na razracunavanje :shock:
    a šešeljeve famozne teroije o čišćenju srbije od ostalih naroda, nacionalnih manjina čega god ???
    Kako Vaša bolest ?

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa to je danas moderno u svetu.
    Vidiš kako Hrvati cene građansku državu.

    Prikloni se zakonima zemlje u kojoj živiš, ako nećeš široko ti polje.
    Šteta što Srbija i Crna Gora ne počnu da razmišljaju na taj način.

  14. #14
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa to znači da šešelj jeste pozivao na "razračunavanje pesnicama"
    a što se SCG tiče nije li on htio da protjera sve crnogorce iz srbije (njegova kandidaura za predsjednika srbije ipak nije bila tako davno )
    i o čemu mi govorimo?
    Kako Vaša bolest ?

  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Ne bi to bilo ni tako loše.

    Svi Crnogorci u jednoj državi!

  16. #16
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vidim šešelj i na tebe djeluje samo nemoj da kažeš poslije da si i ti pacifista :roll: ili bješe da to kažeš zato što je to moderno :roll:
    eh, da vam je on došao za predjsednika bježali bi iz vaše "majke srbije" glavom bez obzira, makar oni iole normalni
    Kako Vaša bolest ?

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Hrvati “poludjeli” za Seseljem

    Video-klip predsjednika Srpske radikalne stranke Vojislava Seselja u Haskom sudu, gdje je vratio milo za drago cijelom Sudu, bio je “apsolutni hit” na hrvatskom Internet sajtu www.monitor.hr prosle sedmice. Od srijede, kada je postavljen, snimak je skinut vise od 23.000 puta.

    Hrvatski “Vecernji list” takodje javlja da je ovaj snimak postao jedan od “najslusanijih video-klipova” medju korisnicima Interneta. Samo u jednom danu nastup Vojislava Seselja u haskoj sudnici poslusalo je 134.000 korisnika Interneta.

    Izračunato je da popularnost Šešelja u Srbiji odmah skočila za 3%.

  18. #18
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bond
    Izračunato je da popularnost Šešelja u Srbiji odmah skočila za 3%.
    misliš NA 3% :twist:
    Kako Vaša bolest ?

  19. #19
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica, Nezavisna Crna Gora
    Posts
    301
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation

    Tuzan je onaj Seselj. Da se tako ponasa jedan ulicar - da kaze da su sve njegove knjige samo gomile lazi, da samog sebe negira, jer sto je covjek ako ne stoji iza svojih rijeci??? na kraju da se onoliko izpsuje!!!

    Koliko je tek tuzan narod koji glasa za onu prostacinu. Onaj nema obzira ni prema kome. Ne znam sta dalje da kazem - porazno je to da 35% ljudi dozivljava onog "doktora" kao svog idola.

    A covjek koji je vodio Srbiju nevjerovatnom brzinom ka njenom ozdravljenju, ubise. Mislim da je ljudima cak milo sto su ga ubili. I nama Evropa ima obraza da kaze da cemo sa takvom Srbijom brze u Evropu. E TO JE NAJVECE LICEMJERSTVO KOJE SAM VIDIO I NAZALOST NA SVOJOJ KOZI OSJETIO.
    Nikola I - Da su mi Crnogorci radnici kao što su junaci, bili bi isto tako bogati kao što su slavni

  20. #20
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica, Nezavisna Crna Gora
    Posts
    301
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Crnncogorac
    Tuzan je onaj Seselj. Da se tako ponasa jedan ulicar - da kaze da su sve njegove knjige samo gomile lazi, da samog sebe negira, jer sto je covjek ako ne stoji iza svojih rijeci??? na kraju da se onoliko izpsuje!!!

    Koliko je tek tuzan narod koji glasa za onu prostacinu. Onaj nema obzira ni prema kome. Ne znam sta dalje da kazem - porazno je to da 35% ljudi dozivljava onog "doktora" kao svog idola.

    A covjek koji je vodio Srbiju nevjerovatnom brzinom ka njenom ozdravljenju, ubise. Mislim da je ljudima cak milo sto su ga ubili. I nama Evropa ima obraza da kaze da cemo sa takvom Srbijom brze u Evropu. E TO JE NAJVECE LICEMJERSTVO KOJE SAM VIDIO I NAZALOST NA SVOJOJ KOZI OSJETIO.
    Jos zamislite svu tu đecu koje treba vaspitavati, a njihovi roditelji prImjerice glasaju srs!!! Kad đeca počnu da psuju ko može da ih ubijedi da je to loše I POGREŠNO, Ili eventuakno krenu sa kalasnjikovim u grad, kao njihov premijer.

    Pa ste možda gledali one užase kako uništavaju jug Hrvatske naši vojnici, raznose cijela sela u vazduh i SVE NEKI KAPETANI KOJI GOVORE EKAVSKI.

    Cuvena recenica nekog od srpskih funkcionera je glasila:"BORIĆEMO SE DO POSLEDNJEG CRNOGORCA!!!" - SRAMNO!!! Mi da ginemo za njihove teritorije, mi da ih osvajamo krvlju, a sa onda lepo Milošević proda Kninsku krajinu za djelove Bosne đe žive muslimani, te da se od tih djelova napravi čista srpska oblast po sistemu Srebreničkog masakra!!! No, srećom za crne Bosance, Tuđman je zeznuo Mičoševića, ne da mu nije pružio pomoć, već ga je napao,
    Nikola I - Da su mi Crnogorci radnici kao što su junaci, bili bi isto tako bogati kao što su slavni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •