Page 46 of 119 FirstFirst ... 364243444546474849505696 ... LastLast
Results 1,126 to 1,150 of 2951

Thread: Preśednički kandidati

  1. #1126
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,822
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,044
    Thanked in
    1,808 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post

    Помазиће је чика Боро....
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  2. #1127
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    office kitano
    Posts
    439
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Ada nismo u vakumu zivjeli prije referenduma no u državu nekakvu -ja sam ih nekoliko promijenio kao i velika većina a da mrdnuo nisam odavde nego što kažeš glasali su o obliku vlasti - pa čovjek je glasao protiv društvenog uređenja koje je uspostavljeno i bio je prvi predsjednik republike Italije iako deklarisani monarhista.
    Nisu republikanci skočili na njega da je izdajnik i pokazivali svoje spomenice stečene u borbi za republiku.
    A ja ovđe po cijeli dan slušam saborce ovih što su zadnji digli ruku za Miloševića o principima pričaju a Filipa ustavobranitelja će svi kao bele lale.
    Kao bele lale.
    smatram da nije ista situacija. Jedna je stvar biti monarhista ili republikanac a druga biti protiv drzave nacije, jezika i td.
    Nada poda me separar da amor de deux

  3. #1128
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Dok god vam nije bitna pravda za svakog pojedinca zivjecete u ovakvim okolnostima, birati ovakve likove i znjeti ovakve plodove jer to i sadite.

    Sve te floskule ideoloske su samo iluzija.

    Narod (u koji spadaju i politicari) zele evropske standarde ali samo plate a ono sto zapravo omogucava visoke plate(pravedno sudstvo uredjen zakon koji stiti i drustvo i pojedinca...) je zadnja rupa na svirali.

    I onda se cudite sto vi je muzicka podloga losha i kiceraj.

  4. #1129
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    problem je sto narod misli da drugo proizilazi iz prvog a ne obrnuto
    She is only here to annoy herself!

  5. #1130
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    Vujanovica treba provjeriti vezano za slucaj Piletic i kakvu ulogu on njegova zena i shura imaju u mucenju ovoga covjeka. No je ova opozicija bez morala
    To je jasno sve, samo ste se nece to potencirati dok neko ne odluci drugacije. Sta je taj covjek prezivio, ne daj Boze nikome.

    Ali dobra fora:Sve ce to Boro pomaziti, hahaha.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  6. #1131
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Da vidimo dje je ko bio
    Last edited by Hari Krisna; 28-02-13 at 08:01.

  7. #1132
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Da, da.. "Nikog nije bilo u Rimu prije g. Lekica, niko u toku, a niko ni posle".. Dok se desavalo sta se desavalo, ljudi trazili spas u razumu kao g. Bojovic.. Tada je "decko" razmisljao o svojoj "egzistenciji" i igrao tenis po Rimu u pauzama Tv intervjua gdje je ucestvovao sa pokojnim Dragosom Kalajicem..


    Hvala Lepo

  8. #1133
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Da vidimo dje je ko bio
    Nemoj mi reći da nisi svjesan da si ovo napravio u stilu onih koje u principu žestoko kritikuješ - u stilu SPS-DPS propagandne mašinerije.
    Ti se baš trudiš da zgadiš ljudima i pomisao da simpatišu Bojovića.
    Nemoj nikad više da kritikuješ uređivačko-propagandno-manipulatorski stil Slobo-Momo-Milovog RTS-a i RTCG-a, jer bi time kritikovao i svoj stil prikazivanja informacija.
    Što bi rekla Maja... SPRDNJA.

    Kako se neke stvari lako ogole i isplivaju.

    Ne očekujem da ćeš prikazati neke druge djelove iz iste emisije o Lekiću.

    Srećni bili Bojoviću oni podržavaoci koji se na osnovu ovog Harijevog rediteljskog poduhvata odluče da podrže Bojovića.

  9. #1134
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Polovinom 90-tih česti gosti veoma gledane emisije Pinocchio (voditelj libanonski Židov Gadd Lenner) bili su "kulturnjak" Dragoš Kalajić (1943.-2005.) te tadanji srpsko-crnogorski ambasador Miodrag Lekić. Povremeno su se pojavljivali i drugi "jugoslovenski ljepodusi" koji bi se zatekli na proputovanju... Ne zaboravimo da je jugoslovenska i prosrpska propaganda imala svoje polutajne "krtice" u uredništvima većine značajnijih europskih radio-televizijskih kuća i novinskih redakcija. Bilo ih je na CNN-u, Euronews-u, BBC-ju, Francuskom RFI, Radiju Slobodna Europa, Deutche Wele..., (o Radio-brodu Mme Mitterand na jadranskoj pučini da i ne govorimo!) Oni su dobivali uputstva kada i kako djelovati. U "pravom trenutku" znali su plasirati prilog u kojem bi se o hrvatskoj politici ili djelovanju hrvatske vojske govorilo pristrano i lažno. Čim Srbima krene loše, odmah optužuju Hrvate! Dok Srbi pale, kolju, strijeljaju komentara nema. Ili, večeras jave da su Karadžić i Mladić optuženi za ratne zločine (što ne mogu prešutjeti!), ali ih zato sutradan predstavljaju kao romantične lidere, uspješne političare, pjesnike, vojskovođe...

    http://www.hkv.hr/izdvojeno/vai-pril...e-podvale.html
    http://www.ecn.org/reds/mondo/europa...straserba.html

    http://www.radioradicale.it/scheda/1...uerra-del-koss

    Interventi


    • Gad Lerner


      giornalista
    • Guido Barenson


      giornalista
      di TG2 Dossierpartecipano:
    • Marco Minniti


      DS
      Sottosegretario alla Presidenza del Consiglio
    • Marco Pannella


      RAD
    • Mirko Tremaglia


      AN
    • Miograd Lekic


      AMBASCIATORE
      Ambasciatore della Federazione Jugoslava
    • Maura Cossutta

    • PDCI
    • Dragos Kalajc


      POLITOLOGO
      dell'Universitŕ di Belgrado
    • Maurizio Molinari


      giornalista
    • Lucia Annunziata


      giornalista
    • Ruggero Di Piazza


      SACERDOTE
      della Caritas di Gorizia
    • Edward Luttwak


      POLITOLOGO
      in collegamento telefonico:
    • Emma Bonino


      COMMISSARIA UE




    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 28-02-13 at 09:06.

  10. #1135
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by hop View Post
    Nemoj mi reći da nisi svjesan da si ovo napravio u stilu onih koje u principu žestoko kritikuješ - u stilu SPS-DPS propagandne mašinerije.
    Ti se baš trudiš da zgadiš ljudima i pomisao da simpatišu Bojovića.
    Nemoj nikad više da kritikuješ uređivačko-propagandno-manipulatorski stil Slobo-Momo-Milovog RTS-a i RTCG-a, jer bi time kritikovao i svoj stil prikazivanja informacija.
    Što bi rekla Maja... SPRDNJA.

    Kako se neke stvari lako ogole i isplivaju.

    Ne očekujem da ćeš prikazati neke druge djelove iz iste emisije o Lekiću.

    Srećni bili Bojoviću oni podržavaoci koji se na osnovu ovog Harijevog rediteljskog poduhvata odluče da podrže Bojovića.
    Ti se izgleda nedje prepozna na onim skupovima pa se naśekira?????
    Harijev rediteljski poduhvat velis? Svi ti filmovi su postavljeni odje, ali izvini sto bi ti da izbrises ono sto ti se ne svidja i sto imas odredjene dusevne bolove kad se gleda ono sto ti ne odgovara. Podrzavas Lekića, a stidis se nekih djelova
    Kad bi podrzavao Bojovića ne bi imao razloga da se stidis ili koprcas sto se nesto pokazuje, ali to je tvoj izbor. Da poznajes dobro stil SPS-DPS to je odavno ocigledno jer tebi nije vazno da li je to istina već ti znas da je to Harijev rediteljski poduhvat. Takva ti je sva istina, a takvi su i ti koje podrzavas, ali kao vazda najbolje svjedocanstvo svak sam sebi postavi.
    PS.
    Ovo gore napisano je autorstvo Harija, ali ako ti je lakse i ako ti pomaze mozes napisati da je i Mao Zetonga sa trećeg plenuma. Zbilja greota od podrzavaoca Lekića koji ka ucenik koji ne nauci lekcije i trazi da ga pitaju samo ono sto zna

  11. #1136
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Majo, ne znam ko su ti ovi, samo porediti hrvatsku i srpsku propagandu je smEsno. SmEsna je, naravno, srpska.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  12. #1137
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hop View Post
    Jesi li nezadovoljan DPS-om? Recimo da jesi. Je li logično da ti je generalno cilj da se maknu sa vlasti? Recimo da jeste.
    Logično je da želim da umjesto onih kojima sam nezadovoljan na vlast dovedem one kojima sam zadovoljan - ili bar minimalno zadovoljniji. Hoću da ti ljudi budu spremni i sposobni da urade bar nešto za mene i moje političke i ekonomske interese (što je, podsjetiću te, bio slučaj kod referenduma).

    Da učestvujem u procesu koji će maći ljude kojima sam nezadovoljan i dovesti ljude kojima sam nezadovoljan, i to u situaciji u kojoj je postojao optimalni kandidat (Bojović) a ljudi su odbili da ga podrže - e tu nema ništa logično.

    Quote Originally Posted by hop View Post
    Na referendumu si glasao za promjenu, iako se nisi slagao sa načinom vođenja države za koju si glasao.
    Na ovim izborima nećeš da glasaš za promjenu, jer se ne slažeš sa načinom na koji bi (?) vodio državu onaj za koga bi glasao.
    Na referendumu sam glasao za promjenu državnog statusa - ne za način vođenja države ili ljude koji će je voditi.
    Kad bih glasao za Lekića izborima, glasao bih jedino za promjenu čovjeka koji sjedi u predsjedničkoj fotelji. I usput svojim glasom podržao čovjeka koji će raditi stvari koje su praktično suprotne mojim političkim idejama i ciljevima. Dakle glasao bih sam protiv sebe.

    Quote Originally Posted by hop View Post
    Ja neću ostati kući (da ne bi DPS i dalje vladao tako kako vlada, da bih imao ljepšu državu)
    Ali ti ne glasaš za ljepšu državu, čak ni za buduću ljepšu državu, ti glasaš za Miodraga Lekića.

    Da hoćeš da glasaš za ljepšu državu, podršku bi pružio Bojoviću i ti i svi ostali Lekićevi simpatizeri, jer je po tom pitanju Bojović mnogo naprednije rješenje. On je spreman da na mjestu predsjednika pravi poteze u pravom smjeru i javno promoviše program koji može da nas primakne toj ljepšoj državi.

  13. #1138
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne moze u DF jer im se pjesmice ne slazu hahhahahahha zbilja ti umijes zasmijavati Bojović da se prikljuci DF

  14. #1139
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ako tebi to nije jasno garant ti ja neću objasniti, a ako ti tvrdis da je referendum saradnja sa DPS-om onda se tome moze samo smijati, a nikako ozbiljno diskutovati. Smislite nesto sto ima bar zeru logike i malo razumnih argumenata. Rece li ti ono da si bivsi Liberal hahahhahaha

  15. #1140
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Ti se izgleda nedje prepozna na onim skupovima pa se naśekira?????
    Harijev rediteljski poduhvat velis? Svi ti filmovi su postavljeni odje, ali izvini sto bi ti da izbrises ono sto ti se ne svidja i sto imas odredjene dusevne bolove kad se gleda ono sto ti ne odgovara. Podrzavas Lekića, a stidis se nekih djelova
    Kad bi podrzavao Bojovića ne bi imao razloga da se stidis ili koprcas sto se nesto pokazuje, ali to je tvoj izbor. Da poznajes dobro stil SPS-DPS to je odavno ocigledno jer tebi nije vazno da li je to istina već ti znas da je to Harijev rediteljski poduhvat. Takva ti je sva istina, a takvi su i ti koje podrzavas, ali kao vazda najbolje svjedocanstvo svak sam sebi postavi.
    PS.
    Ovo gore napisano je autorstvo Harija, ali ako ti je lakse i ako ti pomaze mozes napisati da je i Mao Zetonga sa trećeg plenuma. Zbilja greota od podrzavaoca Lekića koji ka ucenik koji ne nauci lekcije i trazi da ga pitaju samo ono sto zna
    Opet kao da slušam DPS... Nije bitna budalastost i grotekstnost poruke video priloga, nego da vidimo mi odakle sad taj prilog. Izgleda da je sada bitnije što ja ne znam autora, a ne sami pokušaj i sadržaj autorskog djela.

    Izvini što sam pomislio da je ovo tvoj proizvod. Ipak, previše je propagandno-diletantski... ti bi to sigurno bolje uradio... potcijenio sam te i izvini zbog toga. Osim činjenice o autorstvu, lični doživljaj ovog autorskog pokušaja ostaje mi nepromijenjen. I moj doživljaj onih koji ovakve fore i fazone ističu i na njih se pozivaju. I doživljaj onih koji ove fore i fazone gutaju.

    RTS je nekada svojom pričom pravio antipropagandu Slobu i SPS-u (i time doprinio da ih narod sve manje podržava), trudeći se i misleći da im pomažu (nećeš valjda ovo negirati)- sa ovakvim nastupima i retorikom na dobrom si putu da isto to postigneš za onoga za koga se zalažeš.

    Šteta što je prošla dodjela oskara (i ona u Holivud i ona u Splendid) pa ne može da se kandiduje ovo autorsko djelo.
    A đe si se najviše oduševio sa ovim snimkom i "napalio" protiv Lekića, reci mi životati... je li kad si na snimku vidio onog lika bez zuba i oštrog pogleda? Onoga koji kliče Lekiću... valjda njemu kliče, što znam... nisam bio tamo, no rekoh vjerovatno kliče jer piše iznad tih sekvenci da je Lekić bio na tom skupu, a i tvoja lična autorska poruka implicira k tome. Vala kome se posle onog lika ne zgadi Lekić taj nije normalan.

  16. #1141
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Bojović je bio pozvan da se priključi DF-u pa to nije uradio. Ako je mogao zarad višeg cilja sarađivat sa DPS-om kod referenduma onda isto može zarad višeg cilja sarađivati i sa DF-om- Rasipa se opozicina enerija.
    Da li bi Bojović bio predložen kao zajednički kandidat da se priključio DF-u? Ne bih rekao.

    Ja vjerujem da se zarad viših ciljeva može sarađivati i sa DF-om, ali oni mi ne izgledaju spremni da sami naprave ustupke i žrtvuju problematičnu ideologiju i ljude da bi se ostvarili ti viši ciljevi (odnosno najviši, ako im je vjerovati).

    Opoziciona energija se godinama rasipa zahvaljujući tome što monopol na tu energiju imaju partije i ličnosti čija je politička karijera morala biti završena 2006. Ne rasipa tu energiju Bojović, nego oni ljudi koji žele da smijene DPS, ali tvrdoglavo se držeći zaostale politike za koju su svjesni da ne može sama po sebi dobiti većinu ni na jednim izborima.

    Inače, ta retorika o "zajedničkom nastupu i rasipanju energije" ubija opozicionu scenu Crne Gore iz izbora u izbore. To što sad govore za Bojovića, isto su pričali i za Pozitivnu, i za Građansku Partiju, isto pričaju svaki put i za manjinske partije i bilo koga ko pokuša da se umiješa na političku scenu i dovede do nekih promjena a odbije da se prikloni njima.

    Oni to namjerno rade da bi održali svoj monopol, a njihovi pozivi za "zajedništvo" su pozivi za zajedništvo pod njihovim vođama, njihovom politikom, i za njihove partijske (i da se ne lažemo, lične) interese. U svim izbornim procesima do sada, asimilacija ili eliminacija bilo kakve konkurencije u opoziciji je uvijek bio njihov prvi i osnovni prioritet, jer njima čak i ovaj status quo savršeno odgovara (mjesta u odborima, na lokalnom nivou, vodeća opoziciona riječ u međunarodnim okvirima, itd).

    I na samom kraju, svo to referendumsko nasljeđe i nije (više) glavni problem, eto čak ni meni. Mnogo ozbiljniji problem danas je to što su DF i SNP radikalne ultra-ljevičarske partije i u ekonomskom i društvenom smislu suprotnost onoga što je Crnoj Gori očajnički potrebno.
    Last edited by MadGod; 28-02-13 at 12:31.

  17. #1142
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Da hoćeš da glasaš za ljepšu državu, podršku bi pružio Bojoviću i ti i svi ostali Lekićevi simpatizeri
    Samo da te podsjetim da se sva priča odnosila na varijantu duela Vujanovića i Lekića i ponašanja Bojovićevih pristalica u tom slučaju, tako da nema potrebe da stalno prevrćeš na drugu priču.

    Ostali dio tvog posta neću komentarisati, jer nema svrhe da dalje razrađujem u vezi onih (tvojih) principa... a nisam ni očekivao da ćemo se složiti oko toga.

  18. #1143
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    @MadGod

    Sad je već poprilično kasno da se napravi takav DF. Sve bi bilo drugačije da su Pozitivna, LP i Pravedna od početka bili u frontu.
    Da li bi stvarno bilo?

    Smatraš li da dvije PCG-e i LP imaju dovoljno snage iza sebe da mogu da se izbore za recimo, kandidata na predsjedničkim izborima? I da čak i u tom malo vjerovatnom slučaju, taj kandidat ne bi bio natjeran da, opet, "stavi neka pitanja po strani" da bi se postigao dovoljan stepen "kompromisa" sa partijama koje čine glavninu DF-a.

    Uzmi takođe u obzir da je, da bi došlo to tog prvobitnog Fronta, Pozitivna trebala da uđe u Front prije parlamentalnih i lokalnih izbora na kojima je nezavisno učestvovala. Dakle bez političke težine koje sada imaju sa definisanim biračkim tijelom zahvaljujući glasovima koje su dobili. A dosta glasova su dobili zahvaljujući tome što su se dovoljno distancirali od Fronta.

    Nema šanse. Jedina posljedica toga je što bi danas Pozitivna CG bila za sva vremena uništena kao partija, odnosno ne bi imali ni taj mali tračak nade koji su nam oni donijeli.

    Jedini način da dođe do smjene vlasti je da SNP završi politički i ideološki zaokret koji je počeo, da Demokratski Front smijeni sve svoje lidere plus otjera Bulatovića i preletače iz SNP-a, i onda da pravi savez sa ostatkom opozicione scene, savez u kome bi bilo mnogo manje suštinskih razlika i koji bi bio politički stabilan.
    Last edited by MadGod; 28-02-13 at 12:42.

  19. #1144
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by hop View Post
    Opet kao da slušam DPS... Nije bitna budalastost i grotekstnost poruke video priloga, nego da vidimo mi odakle sad taj prilog. Izgleda da je sada bitnije što ja ne znam autora, a ne sami pokušaj i sadržaj autorskog djela..
    Kako sad odjednom skroman pa ti ne znas???? Zar ne napisa da to Harijevo djelo i nesto preskocio????? ili to neko drugi napisao , ili da to preskocimo jer te potreslo sto Lekić skidao majice, rastuzile te one pjesmice i pośetile na mladost i zajednicko kolo a sad se podijelili na Filipove i Lekićeve..... e muka ziva na tebe stvarno kad oćes da si demokrata i ne ide. Evo ja ti obećavam kad se Lekić kandiduje za nesto u teniskom savezu imaće moju podrsku, ali da obeća da se neće presvalciti pred ljudima. Ti si mu oprostio da se on (s)igrao tenisa a ti morao da mitingujes i pjevas, a ja podrzavam one koji nesto prakticno znaju.

  20. #1145
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hop View Post
    Samo da te podsjetim da se sva priča odnosila na varijantu duela Vujanovića i Lekića i ponašanja Bojovićevih pristalica u tom slučaju, tako da nema potrebe da stalno prevrćeš na drugu priču.
    O, i te kako ima potrebe da se "prevrće" na tu priču. Do varijante Lekić-Vujanović ne bi ni došlo kad bi ljudi kojima je iskreno stalo do smjene vlasti podržali Bojovića u dovoljnoj mjeri.

    Koliko imamo ljudi koji su navodno za kompromis, protiv podjela, protiv mentaliteta partijske poslušnosti, protiv kulta vođe, hoće ujedinjenje, hoće da maknu Vujanovića sa vlasti - a opet ne žele da daju podršku jedinom kandidatu pod kojim je teoretski moguće objediniti sve ljude koji ne glasaju za DPS (a vjerovatno i neke koji gasaju) i privući decenijske apstinente kojima se, budi uvjeren, gade nastupi i retorika DF-a.

    Dakle kao što sam rekao ranije, oni ili ne žele (samo) ono što tvrde da im je cilj, ili sami ne znaju šta uopšte hoće.
    Last edited by MadGod; 28-02-13 at 13:20.

  21. #1146
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    TI nisi smijesan nego zalostan. Fora, ti si kao opoziciono orjentisan a sasvim ti je dobro stanje ovakvo kakvo je. Te price oko pjesmica ces pricat nekoj djeci i dobro se potrudi da im objasnis jer vjerujem da ce ti se i oni smijat. Prica oko himne vrijedja inteligenciju i ako je tebi to glavna tema u ovakvoj Crnoj Gori onda se zna ko si i sto si. Tebi je ocigledno patriotizam otisao u masno tkivo.
    Zaslijepljen Lekićem tebi se nesto prividja djetiću. Ja nijesam nidje pisao kakvo mi je stanje, koliko mi ko u porodici zaradjuje..., a tvoje vjerovanje je malo jace i vjeruj usto oćes. Pod uslovom da imas inteliginciju prica o himni te ne moze vrijedjati, no je gora stvar da ti se i to prividja jer ni o tome nijesam pisao. Razmisli dje se trazi lijek kad se nekom nesto prividja, a ja bi se ozbiljno zabrinuo kad bi moj patrotizam bio ravan tvojemu.

  22. #1147
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Kako sad odjednom skroman pa ti ne znas???? Zar ne napisa da to Harijevo djelo i nesto preskocio????? ili to neko drugi napisao , ili da to preskocimo jer te potreslo sto Lekić skidao majice, rastuzile te one pjesmice i pośetile na mladost i zajednicko kolo a sad se podijelili na Filipove i Lekićeve..... e muka ziva na tebe stvarno kad oćes da si demokrata i ne ide.
    O kol'ko ga ti iskomplikova brate mili. Evo da skratimo: shvatio sam, nisi ti onaj video prilog napravio, a ja sam mislio da jesi. Moja greška. U redu je.
    Nemam pojma ko je onaj prilog pravio, niti me posebno zanima. Sadržaj, stil i pokušaj priloga su mi zanimljivi.

  23. #1148
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    O, i te kako ima potrebe da se "prevrće" na tu priču. Do varijante Lekić-Vujanović kad bi ljudi kojima je iskreno stalo do smjene vlasti podržali Bojovića u dovoljnoj mjeri.

    Koliko imamo ljudi koji su navodno za kompromis, protiv podjela, protiv mentaliteta partijske poslušnosti, protiv kulta vođe, hoće ujedinjenje, hoće da maknu Vujanovića sa vlasti - a opet ne žele da daju podršku jedinom kandidatu pod kojim je teoretski moguće objediniti sve ljude koji ne glasaju za DPS (a vjerovatno i neke koji gasaju) i privući decenijske apstinente kojima se, budi uvjeren, gade nastupi i retorika DF-a.

    Dakle kao što sam rekao ranije, oni ili ne žele (samo) ono što tvrde da im je cilj, ili sami ne znaju šta uopšte hoće.
    Nisam Srbin, ali mi se čini da nije realno očekivati da Srbi glasaju Bojovića i recimo da ja lagano mogu da zamislim zašto oni to ne žele. Tako da odma otpada varijanta ujedinjenja svih pod Bojovićem. ...ako i Srbe smatramo ljudima?

  24. #1149
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,789
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,003
    Thanked in
    523 Posts

    Default

    Milo mi je što su se pokazali demokratski kapaciteti i želja za promjenom.
    A kakav bi se film mogao snimiti o Filipu i Milu -čega bi sve tu bilo,ostrvili se na Lekića koji ima promil šanse-eto vam DPS i srećno vam bilo.
    Postaraću se da mi đeca odu odavde i da zaborave i jezik-moja želja je da dočekam unučad sa kojima cu razgovarati na engleskom.
    Ako to uspijem za života biću srećan .

  25. #1150
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,489
    Thanks Thanks Received 
    4,445
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hop View Post
    Nisam Srbin, ali mi se čini da nije realno očekivati da Srbi glasaju Bojovića i recimo da ja lagano mogu da zamislim zašto oni to ne žele. Tako da odma otpada varijanta ujedinjenja svih pod Bojovićem. ...ako i Srbe smatramo ljudima?
    Zašto Srbi ne bi glasali za Bojovića?

Page 46 of 119 FirstFirst ... 364243444546474849505696 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Predsjednicki kandidati?
    By Durmitor in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 533
    Last Post: 08-03-08, 15:34
  2. Kandidati za Predsjednika CG?
    By gingis kan in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 69
    Last Post: 10-06-07, 19:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •