Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 26 to 50 of 83

Thread: Sinusi

  1. #26
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,803
    Thanks Thanks Given 
    1,647
    Thanks Thanks Received 
    2,039
    Thanked in
    835 Posts

    Default

    Hobi. Batalih dvije godine i odmah sinusi. Ronjenje ti je super ali traži i vremena i novca. Nećeš imati problema sa sinusima, a i super je za sve boljke vezana za kosti i mišiće. Ronio sam sa jednim bajkerom iz Njemačke kad su mu pukli sinusi. Nekoliko puta je praznio masku pod vodom i tako svake godine. Moja žena ima isto problema sa sinusima i doktor joj je rekao da roni. Spremih je za zaron ali sile nije bilo da je htjela da zaroni. Ali ronjenje kao ronjnenje preporuka ko ima vremena i novca. Novac je manji problem ako se nešto voli jako ; )
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  2. #27
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jel bio ko skoro kod njega dje se nalazi od prilike

  3. #28
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Capital city
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imao upalu čeonih sinusa za one koji ne znaju mnogo jak bol koji izaziva da plačete od muke. Od tada se čuvam koliko se to može, kapa na glavu uvijek kad je hladno i tako to. Probao parenje čajevima i razne obloge ali slabo je pomagalo u mom slučaju. Uglavnom kad me jače zabole pijem amoksicilin jedno 5-6 dana i prođe me.

  4. #29
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,891
    Thanks Thanks Given 
    153
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    158 Posts

    Default

    a da podjes kod Gorana?

  5. #30
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ponekad migrena oce da da simptome kao da su sinusi. Meni se redovno nos zacepi glava kad me zaboli, i dugo sam mislio da su sinusi problem dok nisam napravio detaljne nalaze. Bio sam kod Gorana, budaletina, ispirao mi sinuse, da je srece u zatvor bi ga strpali. Uglavnom, problem sam rijesio kod dr Bajagica, akupunkturom, odradih 8 tretmana i glava me vise ne boli, i nos mi nije zacepljen nikad. E sad dal se i sinusi akupunkturom tretiraju ne znam...migrena da...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #31
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,241
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,593
    Thanked in
    628 Posts

    Default

    Ja imam problem samo kad slijecem
    Ozbiljno evo zadnjih nekolika puta sto sam putovao avionom...to je katastrofa,prilikom uzletanja nidje nita ali prilikom sletanja valjda zbog brze promjene,pritisak ili ko zna sta li je,mene sinusi okidaju,to je bol kakvog je tesko opisati...imam osjecaj kao da mi neko uzme neku dobro debelu iglu i ubode u sinuse i samo vrti i probija...to je shouuu samo suze krenu i boli ovoga svijeta...sto je to ni sam ne znam,nisam nidje isao da se raspitam jer ko zna sto bi mi rekli i dali ak oje neko imao slican problem neka piskara

  7. #32
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,803
    Thanks Thanks Given 
    1,647
    Thanks Thanks Received 
    2,039
    Thanked in
    835 Posts

    Default

    Ja bih kod ORL i veli alergijski je to kod mene. Prikljucio me na neki aparat sto impulsno upumpava rastvor. Rastvor ulazi na jednu nozdrvu, a izlazi na drugu.

    E, sad vec nekoliko puta odoh na taj aparat i zadovoljan sam. Bez antibiotika i sa nekim kapima sve mi prodje.

    Mislim se ti naruciti iz USA za oko 80€. Imaju dva modela
    Sinupulse Ellite
    Grossan Hydropulse

    Svi hvale na njih sudeci po Amazonu ali im je izrada losa. Pogotovu kod prvog. Zna da pukne posuda pa curi, a to sam vidio i kod ovog mog doktora. Ja cu najvjerovatnije poruciti ovaj drugi. Vele ljudi da sa tim ispiranjem kao prevencijom su im se zajebancije sa sinusima dramaticno prorijedile.


    Sent from my GSXR1000 @ 299
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  8. #33
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Ima li ko kakvo rjeshenje pod HITNO mi treba ...? Bicu mu DEBELO zahvalan !!!
    Ne smijem pod klimu ili na sjever ni 2 minuta ali BUKVALNO !
    ...

  9. #34
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    @ Caesar,gdje je taj doktor ...?
    ...

  10. #35
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Ima li ko kakvo rjeshenje pod HITNO mi treba ...? Bicu mu DEBELO zahvalan !!!
    Ne smijem pod klimu ili na sjever ni 2 minuta ali BUKVALNO !
    Isti sam ti moj brate.

    Nema dok se to ne otvori, pa povadis ***** lijepo.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  11. #36
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    A dje,kod koga,kako...? Eto kako pishu za ovog Gorana skontah da ne valja ici kod njega ? A meni posao zavisi sad od toga ...? Pomagaj kako znash i umijesh ?
    ...

  12. #37
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,803
    Thanks Thanks Given 
    1,647
    Thanks Thanks Received 
    2,039
    Thanked in
    835 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    @ Caesar,gdje je taj doktor ...?
    Kod krivog mosta pored kafica Amfora. Dr. Vladan Knezevic. Da kucnem ja sam ovo sanirao. Doktor veli da smo trajno rijesili problem al mu ne vjerujem. Jos sam na terapiji koju moram da ponovim u septembru pa ponovo u martu i to je to valjda. Narucio sam i ovaj aparat i muslim da cu ovo od sad imati pod kontrolom.

    Za probleme sa sinusima koji nisu alergijski doktor mi rece da ovo sto Goran radi, pa onda ovaj iz Mostara... moze da da dobre rezultate.

    Sent from my GSXR1000 @ 299
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  13. #38
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Hvala brate,samo mi josh na pm odgovori ...a meni nisu alergijski koliko znam vec samo na hladnocu i vlagu...?
    ...

  14. #39
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ne znam sto da ti kazem. Evo ja imam probleme sa sinusima preko 10 godina, skoro svaki dan. U pocetku je dovoljno bilo da popijem tabletu protiv bolova i da legnem da odspavam i probudim se ok. Medjutim kako je vrijeme odmicalo tako je problem sa sinusima zahtijevao jaci odgovor. Stalno i stalno.

    Ja sam inace jos kao mali imao problema sa tim sekretom iz nosa. Nikad nisam mogao da ga izbacim, izduvam, a nos uvijek zapusen. I dok su sva druga djeca, je li, slinila, kod mene nije bilo sanse da izduvam nos, koliko god se trudio.

    Da se vratim sad na glavnu pricu. Onda se sjecam da su mi pomagali neki kao mentol gelovi, namazem po licu i unutar nosa. Sjecam se bio je neki Aljaska gel. Medjutim s vremenom je i to prestalo da funkcionise.

    Bio sam i kod Gorana 2 puta. Goran je odlican. Nema tu nikakvog cuda i misterije u njegovom metodu lijecenja/ispiranja, osim jedino sto ne znamo sastojke one tecnosti sto uspricava u nos a i on onakav kakav je, je malo misteriozan pa to ostavlja neki utisak jaci.
    Rekoh, on je odlican. Ali makar meni, nije bio trajno rjesenje. Poslije prvog tretmana kod njega, skoro godinu dana nisam imao problema nikakvih i onda se sve opet vratilo. Opet sam otisao kod njega i sledeci put je ovo vrijeme bez problema bilo smanjeno na pola godine posle tretmana. A cuo sam od masu ljudi da je njih spasio da ih ne operisu. Slusao sam i slucajeve dje su ljudima dijagnostifikovani tumori pa odu kod njega i vise nemaju problema. Od 10 ljudi 9 ce ti rec da obavezno odes kod njega, da covjek spasava a 1 ce ti rec da ne valja nista.
    Sto se toga tice, slobodno mozes probati kod njega. Jeste gadan osjecaj ali nista sto se ne moze istrpjeti. nesto slicno kao kad si mali pa se napijes vode u more. Mozda za nijansu teze. Ono sto ljudi vide pun lavor, to je vise od tecnosti kojom se ispira nego od sadrzaja iz nosa i lica, iako ga stvarno bude toliko da se zapitas dje to sve staje. Poslije tretmana, bogami i nedelju dana ne bi trebalo izlazit napolje jer bi onda ispalo jos gore nego prije tretmana.
    S obzirom da ja ne volim nadriljekare, i da meni nije trajno rijesio problem kao sto je vecini ljudi, prestao sam da idem kod njega iako licno nemam nikakav problem sa njim i njegovim nacinom rada.

    Onda sam jedne godine cijelo ljeto proveo po ORL ambulantama i isprobao sve moguce ljekove koje su mogli doktori da mi daju u tom momentu. OD antibiotika, antihistaminika, preko dekongestiva, biljnih preparata, homeopatskih ljekova, ne znam ni ja sto sve ne, jedno 7-8 razlicitih stvari. Nista to posebno nije pomagalo.

    Jedino od cega je znalo da mi bude lakse su Defrinol tablete. To su obicne tablete za otcepljavanje nosa i jedno vrijeme su mi pomagale. Medjutim i njih sam prestao da koristim jer je s vremenom njihovo dejstvo oslabilo a i poceo sam blago da se osipam po vratu od njih. naravno ovo je individualno ne mora da znaci da se to kod njih desava generalno.

    Sprejeve nikakve ne treba koristit, osim one koji su samo na bazi morske vode, cisto eto da se malo ispere nos. Sprejevi nista ne pomazu nego samo vode u dalje probleme. More je majka za sinuse. Kad odes na more, pomalo usmrkavaj one morske vode direktno u nos. Ronjenje nisam probao ali sam cuo milion puta i od obicnih ljudi i kao preporuku od doktora da je obavezno ronjenje kod problema sa sinusima. Sto i kako , ne znam.

    U vezi ovih inhalacija, ili sto narod kaze kađenja, na mene licno to nema nikakav efekat. Probao sam i sa cajevima, i sa sodom bikarbonom, sa fizioloskim rastvorom, etericnim uljima... Nista, kao da nisam nista radio.


    Ono sto mi pomaze unazad par godina jeste jedan gel od proizvodjaca Popovica iz Herceg Novog. Da se razumijemo, taj gel ne resava zauvijek probleme sa sinusima. On nije preventiva nego djeluje konkretno kad imas napad da ti ga smiri. Gel dolazi u kutiji od kreme, kao npr krema Bekutan. Izgledom je nalik na vosak ili nesto tako. Izgleda kao da je neko uzeo onu gadnu zelenu slinu, osusio je i napunio njome kutijicu. Pa se ja cesto nasalim da je on to napravio od toga jer se klin klinom izbija.
    Uglavnom, ne znam kako se zove covjek, preziva se Popovic, iz HN je, poznat je kao travar. Ima preparate za svasta nesto, tako i za sinuse.
    Kad imas napad sinusa, uzmes pomalo gela, kao zene kad mazu kremu na lice, namazes bolna mjesta, znaci spolja, ne stavlja se u nos. Namazes lice, nos, celo, zavisno od toga sto te boli i plus obavezno namazes vrat tim gelom. Osjetices zarenje, kao da ti gori to dje si namazao, a oci ce da ti suze nenormalno. Moje iskustvo je bilo takvo da posle pola sata do 45 minuta bolovi i napad prolaze. Spasonosno. Mislim da jedna kutija gela kosta 10 eura.

    Vec neko vrijeme se kanim da idem na operaciju. Operacija kao operacija nije mnogo komplikovana ali moze da bude nezgodna zbog osjetljivosti podrucja u kojem se intervenise. Operacijom se povade polipi jer ljudi koji godinama imaju hronicne i jake bolove imaju veoma izrazenu polipozu. Iznenadili bi se kad bi vidjeli sto sve moze da poraste i koliko toga moze da se smjesti u nosu kod ljudi koji imaju hronicnu upalu sinusa. I to naravno onda smeta disanju i izlucivanju sekreta iz sinusa, itd itd. A tu nikakva voda ni tableta ne moze pomoci. Takodje, operacijom se prosire nosni kanali kako ne bi dolazilo do blokade sinusa i kako bi sekret mogao da otice. Resava se i pitanje devijacije koja je izrazena kod vecine pacijenata i jedan je od uzroka sinusitisa.
    E sad, iskustva su razlicita. Postoperativni tok i ono vadjenje tampona i zavoja su odvratni ali novim metodama i taj dio je olaksan. Problem je i sto operacija nije konacno i dozivotno rjesenje. Zato sto je to jedan ziv sistem koji konstanto radi i nazalost kod nekoga opet raste. Tako da je moguce da neko ko je jednom operisao sinuse, kroz 10 ili 20 godina ima potrebu da to opet uradi.
    To su neke stvari koje ljude odbijaju ,uz naravno rizik koji operacija uopste kao zahvat, nosi sama po sebi. Medjutim , kazem, kanim se i vjerovatno cu u nekoj blizoj buducnosti pokusati operativno da sredim taj problem. Iz razloga sto trenutno ne vidim drugo rjesenje.
    Znaci to su konstanti problemi i sa sinusima i sa grlom i ocima i zubima i usima. A jos kad se udruzi sa ovom proljecnom alergijom, nastaje prava zurka.

    Uglavnom, nemoj da ocajavas, jer uvijek ima i gore. Ja sam gledao ljude koji imaju halucinacije i cak padaju u nesvijest od glavobolje uzrokovane upalom sinusa.

    Bitno je , ko ima probleme sa sinusima, da se pridrzava koliko moze odredjenih pravila. To uglavnom znas vjerovatno.
    Prvo, nista hladno se ne smije pit, ne valja ko je pusac. Alkohol je isto mnogo los za sinuse. Najgori mamurluk imaju ljudi sa problemom sinusa. Promaja, klima i vjetar, smrtni neprijatelji. Sto ti rece 2 minuta, samo li se osjeti, gotovo, odma problemi i bolovi. Kad operem kosu, znam odma sto me ceka taj dan, pa makar je oprao ujutro a izasao popodne, opet bolovi. U Voli kad udjem, od onoga ''klimatizovanog'' vazduha, posle 5 minuta odma simptomi.
    Treba se pazit toga, koliko se moze.

    Za sinuse je dobro umivati se toplom vodom i pomalo usmrkivati, imaju cak i oni uredjaji za ispiranje sinusa sa onom cjevcicom sto uliva vodu u jednu nozdrvu a voda izlazi na drugu, kad se zauzme odredjeni polozaj. Takodje dobro je cesto vrsiti masaze glave, vrata, ramena i ledja.

    Onda, bi trebalo generalno povesti racuna o zdravlju i nekim navikama. Losa ishrana, brza hrana, alkohol, gazirana pica, slatkisi, fizicka neaktivnost, slaba kondicija i nepravilno drzanje tijela, sve to ima uticaja na sinuse. Znaci preporucuje se, zdrava hrana, trening, izbjegavanje stresa -eo me ka neki doktor.
    Najbolje je kad covjek ufati neki ritam i konstanto je aktivan, bilo da ide na posao ili se bavi vjezbanjem ili se bavi necim u slobodno vrijeme. Moje iskustvo je da sto sam vise aktivan to, kolko tolko rjedje imam bolove.

    Eto, malo sam oduzio, no se duze vremena mislim da napisem nesto na ovu temu, pa zbog toga.
    Pozdrav svim sinusnima.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  15. #40
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Hvala ti na oduzetom vremenu a iscrpnom objashnjenju...sad razmishljam znachi Goran i kuci jedno 7 dana mi djeluje kao najbrze rjeshenje trenutno ...
    ...

  16. #41
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,891
    Thanks Thanks Given 
    153
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    158 Posts

    Default

    Oni koji nisu zadovoljni sa Goranom znaci da nisu pratili uputstva da ne izlaze 7 dana, no su u tom trenutku se osjecali "procisceni" i odma izasli, sto se NIKAKO ne preporucuje. Dakle, ko isprati sva uputstva, ne moze da omane. Tvrdim da nezadovoljni nisu pratili uputstva. Uvijek treba probat, besplatno je i ne moze da skodi. Tecnost je miks nekih njegovih domacih cajeva. Nekad je to radio kuci, sad to radi u kbc-u, radi u kotlarnici, tamo ga mozete nac. Ne pokusavajte da ga dobijete na telefon, necete uspijet vrlo vjerovatno

  17. #42
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jedino ako ste ludi kod Gorana da idete. Goran je poslao 2 metra pod zemlju jednog coeka, imao je srecu sto porodica nije htjela da ga tuzi.
    Osim cajeva u tecnost izmedju ostalog sipa i hidrogen i jos nesto, zaboravio sam sto, da bi pjenilo i izgledalo crveno kad se izbaci..kao fora sukrvicu itd..
    Lik je zesci prevarant, osim sinusa rjesava i ljubavne probleme, devijaciju sudbine i ostale budalastine.

  18. #43
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koji mu je savjet dao sto se tiče "devijacije sudbine" , pa je taj završio 2 metra pod zemljom ?
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  19. #44
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobio je upalu glave od njegovih cajeva i umro.

  20. #45
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Čekaj Miško...čovjek je dobio upalu "glave" kako ti reče, ja vjerujem da je to upala mozga....ajde da budemo precizni da ne optuzujemo čovjeka bezveze...ako je umro, neko je morao utvrditi, ili obdukcijom ili bilo kako, da je to BAŠ od Goranovih čajeva, pa bi bilo logično da se Goran procesuira iako porodica nije htjela da ga tuži...mada mi nije normalno da oni znaju da ga je Goran ubio i da neće da ga tuže...prije će biti da je čovjek dobio upalu mozga i da je umro od toga a da su njegovi odmah našli krivca u Goranu jer je eto baš od Gorana uzeo čajeve tri dana prije ili mjesec prije svejedno!
    To ti ga isto dodje kao što je moj drug počeo da pije med i limun za grlo i nakon 15 dana počnu mu neki problemi, opsežne pretrage i nadje se da ima strašne probleme sa štitnom...niko ga više ne može ubijediti da nijesu med i limun ubitačna kombinacija za štitnu..

    Pošto je smrt čovjeka u pitanju, zanima me postoji li ikakav dokaz da je to zbilja Goranova krivica ili je to puko nagadjanje i zašto nee porodica da tuži čovjeka koji im je ubio ukućanina? Bez ljutnje, ali mi je to prilično mlako....
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  21. #46
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E ovako, osjecam odgovornost da upozorim ljude da ne stavljaju svoj zivot na kocku iduci kod nadri ljekara i drugih baba i vraceva. Koliko je prica istinita ne znam, ja sam je licno cuo od dr prlje, tj njegove zene dje sam bio na pregledu. Ona nije koristila termine "upala mozga", vec strucne, cini mi se nesto tipa "imao je prirodno urodjenu komunikaciju sinusa i mozga"..ako se dobro sjecam. Cak sta vise rekla mi je i ime i prezime nastradalog covjeka.

  22. #47
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mishko_ajkula View Post
    E ovako, osjecam odgovornost da upozorim ljude da ne stavljaju svoj zivot na kocku iduci kod nadri ljekara i drugih baba i vraceva. Koliko je prica istinita ne znam, ja sam je licno cuo od dr prlje, tj njegove zene dje sam bio na pregledu. Ona nije koristila termine "upala mozga", vec strucne, cini mi se nesto tipa "imao je prirodno urodjenu komunikaciju sinusa i mozga"..ako se dobro sjecam. Cak sta vise rekla mi je i ime i prezime nastradalog covjeka.

    Kakve su ovo budalshtine i nebuloze ???
    Ja sam lichno bio i lakshe mi je,a kako ti mozesh ochekivat od zene nekakvog doktora Prlje da ce neshto lijepo reci za nadriljekare...? A koliko je pregled kod toga doktora Prlje ? Shto je s mozgom druze danas ?
    ...

  23. #48
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ta zena je isto doktor majstore, i nasradali joj je komsija, tako da cisto sumnjam da je prica laz. A goran je belosvjetska olos i prevarant koji zaradjuje na muci drugih ljudi.
    Kad vec pitas, pregled specijalisticki sam platio 30e, i trajao je preko sat vremena, sto uopste nije mnogo.
    Dok je npr moj drug goranu 4 puta ostavio po 20e, i pogodi sto???...nije mu pomoglo

  24. #49
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    2,309
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Možda mu je glava neđe upala?
    Bolje imat no' nemat....

  25. #50
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mishko_ajkula View Post
    Ta zena je isto doktor majstore, i nasradali joj je komsija, tako da cisto sumnjam da je prica laz. A goran je belosvjetska olos i prevarant koji zaradjuje na muci drugih ljudi.
    Kad vec pitas, pregled specijalisticki sam platio 30e, i trajao je preko sat vremena, sto uopste nije mnogo.
    Dok je npr moj drug goranu 4 puta ostavio po 20e, i pogodi sto???...nije mu pomoglo
    Tebi treba ...jedna zmija ? Pa cesh trchat kod Gorana ...?
    ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •