Page 2 of 22 FirstFirst 12345612 ... LastLast
Results 26 to 50 of 534

Thread: Da vratimo stari sjaj? :)

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default .....................!

    Kakogod, cure opustite se! :razz:
    Caesar`s wife must be above suspicion

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    NYC, Manhattan/ PG
    Posts
    1,175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jedna interesantna cinjenica koja mi se mnogo svidjela kod ovih amera (sta cu dugo vremena vec provedoh odje pa poceh i da volim sve polagano)

    Kada je u pitanju neki grad koji nije puno naseljen uvijek uspiju da naprave neku atrakciju sa kojom bi taj isti grad imao mnogo pomoci i uspijeha.
    Naime, vecinom gradovi koji su dosta izolovani uvijek su "nadareni" sa tim da imaju jedan fakultet i taj grad je poznat po tome.
    E sada koliko bi to sve bilo moguce u Cetinje pitanje je. Ipak bi onda trebao da bude savrsen saobracaj. Da ne bude objave svake zime kako su putevi neprohodni, kako se po 15tak dana ne moze doci do CT. i tome sve slicno...
    LiFe iS a BiTcH, dEaL wItH iT oR DIE!

  3. #28
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora
    Posts
    1,682
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    To je sasvim razumljivo! Nastoji se vjerovatno na tome da sve ne bude 'skoncentrisano' u velikim gradovima, vec se obraca paznja i na manja mjesta. I mnogo je bolje (po nekakvom mom poimanju) da su fakulteti smjesteni u manjim gradovima.
    A logicno je da bi nam trebala sredjena drzava u kojoj bi i Cetinje bilo sredjeno. Osim mozda da se 'otcEpimo'? Cetinje ima i moglo bi da ima mnogo stvari (pozitivnih naravno) po kojima bi bilo prepoznatljivo iako je mali grad.. kao sto bi i CG mogla to imati, iako je mala zemlja.. Ali.. Bice..
    Last edited by independent girl; 07-08-05 at 15:15.
    I am patiently waiting here
    to see which of us survives
    when all of this collides
    with reality..

  4. #29
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    heh sjetih se one recenice: "Crna Gora je mala samo u srcima onih koji je malo vole"!

    Gledam nesto danas kucu u Njegosevoj, dje je bila "Silistija/Centar" ne znam vise ni kako se sve nije zvao onaj lokal, pa se sjetih kako je tu nekad bila jedna strasna poslasticarnica / pandan onoj "Lipa", kod Ma$e. Na sred centra, skroz neiskoriscen prostor - da je dje u PG davno bi neko otvorio nesto..

    A onda mi pogled podje i malo udesno, poslovni prostor bivsa "Na-Ma" (Narodni Magazin) - vele ljudi da je u vlasnistvu onoga gradonacelnika koji nam je porucivao da ce nam zakrpit ulice kad nabavi zeleni asfalt - odlicno mjesto koje bi se moglo iskoristit za mnogo stvari, ali onako prljavo, prazno i zapusteno samo podsjeca na odnos prema Cetinju.

    Ne znam zasto je ne bi iskoristili (makar zakupili) za recimo izlozbeni prostor za studente Likovne akademije.... A fali bogami i jedan internet centar - jes "Sirius" lijepo sredjen i sve, ali mislim da bi recimo ova kuca pored "NaMe" mogla da se lijepo uredi u jedan internet centar, da ovi turisti okolo ne zuje okolo....

    I bruka vala da ni jedna od banaka u Cetinju nema bankomat! Feshta!
    Last edited by Thomas_O_Malley; 09-08-05 at 14:38.
    Caesar`s wife must be above suspicion

  5. #30
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma nama samo treba donacija od nekoga Ruskoga budze i Cetinje ce da procveta ! :smile: :smile: :smile:

  6. #31
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cetinju treba samo neko ko ce imati dovoljno petlje da grad digne iz letargije. Nekad su pare zalud, a nekad i nijesu potrebne koliko se misli da jesu potrebne.
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  7. #32
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora
    Posts
    1,682
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    Evo primjer za nesto u sto mozda neko ovdje nece ni povjerovati: na Cetinje se, evo veci dio ljeta, pale ulicne svjetiljke izmedju 17:30 i 18:00. U sred ljeta! Eto, tu pare nijesu potrebne, naprotiv, pare bi se ustedjele. Treba samo malo volje.. Ili je mozda toliko problematicno promijeniti zimski 'raspored'.. :?

    A, s druge strane, dzaba nama pare ruske i francuske, ako ih nema ko upotrijebiti kako treba.
    I am patiently waiting here
    to see which of us survives
    when all of this collides
    with reality..

  8. #33
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ma to da vide da nije koja sijalica pregorela pa da je za vidjela promijene

  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by independent girl
    Evo primjer za nesto u sto mozda neko ovdje nece ni povjerovati: na Cetinje se, evo veci dio ljeta, pale ulicne svjetiljke izmedju 17:30 i 18:00. U sred ljeta! Eto, tu pare nijesu potrebne, naprotiv, pare bi se ustedjele. Treba samo malo volje.. Ili je mozda toliko problematicno promijeniti zimski 'raspored'.. :?

    A, s druge strane, dzaba nama pare ruske i francuske, ako ih nema ko upotrijebiti kako treba.
    Ovo sam se i ja pitala dok sam bila na CT ... Uopste mi nije jasna svrha, al ajde ... bice da drvece ljepse izgleda pod sijalicama razlicite boje- jacine u 18 sati ... a za istima potrebe ima tek oko 20 30, 21.
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  10. #35
    Join Date
    May 2004
    Posts
    402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zamislite muku kad bi se vrijeme za paljenje rasvjete mijenjalo nekih 2 do 3 puta godisnje ma i vi svasta pricate ;-)
    pun energije i volje za zivotom ali zasto... otom potom

  11. #36
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora
    Posts
    1,682
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    Hhahaha sprdnja..
    I am patiently waiting here
    to see which of us survives
    when all of this collides
    with reality..

  12. #37
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Brljate li brljate?

    Kako ja na to nikad ne obratim paznju.... mada sam prije neki dan stvarno vidio ovo sto Hari veli - pale dio po dio ulicne rasvjete radi zamjene sijalica! U Njegosevoj je to bilo sa onim kamionom-dizalicom Distribucije promijenili su 5-6 sijalica taman nedje oko 18h.

    Ne znam zasto narode, ali mi se nikako ne svidja ona crvena boja trotoara u ulici Peka Pavlovica (Bogdanov kraj)... strasno mi odudara... mozda je samo to prvi utisak ali mi bas "ne lezi". Mada ce ulica lijepo da izgleda, a kad se poveze sve sa buducom ulicom koja bi po planu trebala da ide iza predsjednicke rezidencije izgledace svjetski!
    Caesar`s wife must be above suspicion

  13. #38
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default .........................!

    ND "Vijesti" , danasnji broj :

    "NAKON MNOGO PERIPETIJA, REZIDENCIJA PREDSJEDNIKA BIĆE GOTOVA POČETKOM SEPTEMBRA

    Filip Vujanović seli na Cetinje


    Cetinje - Rekonstrukcija bivše upravne zgrade cetinjskog "Oboda" biće gotova do početka septembra, tako da će Filip Vujanović ipak biti prvi crnogorski predsjednik koji će svoje dužnosti obavljati u zgradi rezidencije na Cetinju.
    Vujanović je selidbu u prijestonicu najavio još uoči predsjedničkih izbora u maju 2003. godine, ali su rokovi od tada više puta pomjerani. Selidba u grad pod Lovćenom odlagana je, između ostalog, zbog promjene izvođača radova, starosti zgrade koja se obnavlja za potrebe rezidencije i hladnih zima na Cetinju. Objekat je građen tridesetih godina prošlog vijeka, a rekonstruisan je i dograđivan polovinom osamdesetih.
    Zgradu rezidencije, čija površina iznosi skoro 2.000 kvadratnih metara čine suteren, prizemlje, sprat i potkrovlje. Rezidencija će se sastojati od kabineta predsjednika sa bibliotekom i dnevnim boravkom, velike sale i prijemnog salona, kancelarija za službenike, holova i komunikacije i prateće tehničke prostorije. Radove na budućoj rezidenciji izvodi preduzeće “Čelebić” iz Podgorice, a ugovorena vrijednost iznosi oko 1,3 miliona.
    Rok za završetak poslova bio je avgust prošle godine, ali je tada promijenjen izvođač radova. Potom je kao mogući krajnji rok naznačen početak oktobra, ali je do prolongiranja došlo zbog "pojave nepredviđenih, naknadnih radova u odnosu na projektna rješenja".╩ Novi krajnji rok završetka radova bio je 20. novembar prošle godine, koji takođe nije poštovan.╩
    Iz Direkcije javnih radova odmah potom je saopšteno da predsjednik ne može da╩ useli u rezidenciju zbog "neadekvatne okoline". Konačno, prema poslednjim informacijama, kako je rečeno "Vijestima" u Direkciji za javne radove Crne Gore, Vujanović će ključeve od rezidencije dobiti u septembru.
    Kako je "Vijestima" kazao pomoćnik direktora Direkcije Žarko Živković, realizacija rekonstrukcije zgrade rezidencije presjednika planirana je fazno.
    - U 2004. godini kroz Program javnih radova izvođeni su radovi na rekonstrukciji i adaptaciji samog objekta, dok je tokom 2005. godine planirano izvođenje radova na infrastrukturnim priključcima, djelimičnom uređenju okolnog terena, kao i nabavci i montaži namještaja i preostalog enterijera u objektu.╩ U decembru 2004. godine završeni su planirani radovi na samom objektu. Pored toga, izvođeni su radovi na elektroinstalacijama: instalacije jake i slabe struje, TT instalacijama, kompjuterskim instalacijama, video nadzoru i slično. Početkom juna ove godine nastavljeni su radovi na infrastrukturnim priključcima i djelimičnom uređenju terena oko objekta. Svi ovi radovi nalaze se pri završetku i biće okončani u narednih nekoliko dana - tvrdi Živković.
    Radovi na nabavci i montaži namještaja i preostalog enterijera započeti su takođe početkom juna, a ugovorena vrijednost radova iznosi 590.000 eura. D.J.

    --------------------------------------------------------------------------------

    DIO POSLOVA U PODGORICI


    Predsjednik Vujanović će u rezidenciji na Cetinju obavljati sve svoje poslove okrenute prema javnosti. Izuzetno, kada to termini stranih diplomatskih predstavnika ne budu dozvoljavali, predsjednik će te svoje dužnosti obavljati u Podgorici, izjavio je juče “Vijestima” generalni sekretar predsjednika Republike Milan Brajević.
    Potvrđujući da će u septembru predsjednik dobiti ključ od rezidencije na Cetinju, Brajević je kazao da će dio tehničke administracije biti stalno smješten na Cetinju, dok će dio administracije ostati u Podgorici. Nđ.R. "

    Pade mi jutros jedna ideja na pamet pa je predlozih najblizim prijateljima - dogovorili smo opkladu o broju Filipovih nocenja u rezidenciji do kraja 2006. Kljuceve, kako rekose dobija u septembru. Moj "bet" je da ce max. 7 puta zakonacit u Cetinje. Imam i druga koji je kladio na 0 ! O ishodu opklade cu zainteresovane blagovremeno obavijestit.
    Caesar`s wife must be above suspicion

  14. #39
    Join Date
    May 2004
    Posts
    402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e Thms drug ti je dobio opkladu nece ga taj u cetinje konacit vise li no moja pokojna baba neka joj je laka crna zemlja a pocinula je davne 1982 ;-)
    pun energije i volje za zivotom ali zasto... otom potom

  15. #40
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne znam zbog cega, ali pade na um jedan koji isto rijetko konaci na CT

  16. #41
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zar je on toliko bitan da mu se posvecuje paznja na ovome topicu?
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  17. #42
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora
    Posts
    1,682
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    Nadam se da ce Cetinje imati neke koristi od toga. Stete ne bi trebalo da ima.
    A to dje ce ko konacit.. Dajte ljudi, ja mislim da smo mi ipak iznad takvih prica? Ili je i nas zahvatio 'talas' malogradjanstine?
    Last edited by independent girl; 13-08-05 at 10:48.
    I am patiently waiting here
    to see which of us survives
    when all of this collides
    with reality..

  18. #43
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation

    Quote Originally Posted by independent girl
    Nadam se da ce Cetinje imati neke koristi od toga. Stete ne bi trebalo da ima.
    A to dje ce ko konacit.. Dajte ljudi, ja mislim da smo mi ipak iznad takvih prica? Ili je i nas zahvatio 'talas' malogradjanstine?
    hwala!!!

    p.s. samo lud ne bi konacio na CT
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  19. #44
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Narode, ja sam to rekao, a bogami cini mi se da se nikad do ad nijesam kladio nadajuci se da cu izgubit opkladu!

    Od toga samo moze bolje da bude citavom gradu. Prije svega mislim na dio grada neposredno uz Rezidenciju jer ce neminovno da skoce cijene stanova, daako se srede malo ulice... Htjeli - ne htjeli, zbog te cinjenice ce se morati ulozit (privuci) kapital u Cetinje... a ko ce boravit - trenutno je manje bitno. Bi li ja volio da je neko drugi - bih.

    Hari i meni je (mislim) isti pao na pamet kad sam ono napisao.... ali....

    A pomenuo sam to ovdje iskljucivo u smislu mogucnosti razvoja Cetinja, sto je jedna od osnovnih ideja topic-a .... kako mi se cini.

    Chile, isto mislimo! A vala mi ne bi bilo krivo da pogrijesimo, ako ce se poboljsanje osjetit dje treba.
    Caesar`s wife must be above suspicion

  20. #45
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    NYC, Manhattan/ PG
    Posts
    1,175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Procitah i ja vijesti i udarnu temu toga dana ali mi ove silne slike sto mi bodu oci ne dadose par minuta da postavim koji komentar.
    Ja se nesto razmisljam da kupim jedno parce zemlje tu odma pored pre$ednika i neka stoji...za par godinica ce biti sigurno par puta skuplja ta zemljica Iako je sad mozda par eurica metar kvadratni
    Sta cu, business mi se samo brti u glavi

  21. #46
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam za jednu atomsku ili hidrogensku i finito.
    Quote Originally Posted by independent girl
    Ili je i nas zahvatio 'talas' malogradjanstine?
    QQ ko prica o malogradjanstini. Mozda si isfolirala ljude na ove forume, ali ne i Cetinjane. Mali je ovo grad, znamo se svi.

    Vidji joj signature, sve bi to bilo OK samo da neko nije bio bubalica u srednjoj skoli.

    Quote Originally Posted by apsolutno_nemoguca
    bice da drvece ljepse izgleda pod sijalicama
    QQ na kvadrat, ali u glavu.
    "For the mediocre, it is happiness to be mediocre" - Friedrich Nietzsche

  22. #47
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora
    Posts
    1,682
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    Mozda mislis da se znamo iz neke od cetinjskih srednjih skola, cim tako samouvjereno izjavi da je NEKO bio bubalica u srednjoj? Eh, moracu te razocarati - def. se ne znamo iz srednje A bubalica, nazalost, nijesam bila.

    "QQ" i nije neki odgovor na nase konstatacije..

    Atomska? Ne vjerujem ja da bi ti tako rijesio situaciju u svom gradu. Mislim da i ti imas neku finu ideju vezanu za razvoj naseg grada, a mi bismo svi ovdje zeljeli da je podijelis sa nama.

    Pozdrav!


    ps. Imas dobar avatar. Gauss je zaista fascinantna licnost
    I am patiently waiting here
    to see which of us survives
    when all of this collides
    with reality..

  23. #48
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema sto mislim, nego te znam 100% i iz skole i iz grada. A evo i moji drugovi te znaju. Zato prestani da glumis laznog moralistu. Los si glumac. Ne pricam napamet, ada bubalica, nego sto.

    Ja sam rekao rekao svoj predlog. Nego evo jos jedan, preporucio bih svim mladim ljudima ono sto i ja namjeravam kad zavrsim fakultet, zatim su sportistima i dr., da bjeze glavom bez obzira iz ovoga grada. Ovaj grad samo cijeni lopove, olos,... dok ljude koji nesto uce, ili koji nesto zavrse mrze iz dna duse. Gledam ovaj forum i ovaj topic Virtuelni kafic, QQ pricate ko je sto popio i dje, ko sto kuva za rucak... Pravo ogledalo Cetinja. Promijenite slobodno naziv foruma iz Cetinje u Mjesna zajednica ili Penzionerski dom. Da ne duzim dalje, pali mala.
    "For the mediocre, it is happiness to be mediocre" - Friedrich Nietzsche

  24. #49
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs down

    flash15,

    zahvaljujuci tebi i tebi slicnima ova konstatacija (Ovaj grad samo cijeni lopove, olos,... dok ljude koji nesto uce, ili koji nesto zavrse mrze iz dna duse.)postaje od floskule moto kojim se vodi sve vise ljudi samo da ne bi strcalo nego se utopilo u masi koja guta i najmanje trzaje. Sam pljujes po onima koji pljuju i mrze druge zbog uspjeha, ucenja, rada ... a onda to isto Ti radis. :-?
    Interesantno je i simptomaticno da se uvijek pojavi neki klinac koji zeli da prosvijetli svojom prostotom oni koji to ne traze.

    U prevodu: ako ti ne odgovara da budes ovdje, ne znam zasto si dolazio. Ako si ti jedini kojem ne odgovara koncepcija ''kafanskog'' foruma dje pricaju oni koji se znaju, a pricaju svoje price ... sto ces ovdje? Cemu prozivka po licnoj osnovi ako nije dio topica? Ili se pokusavas POGRESNO uklopiti kako ti rece Mjesnu zajednicu ili Penzionerski dom.?

    A na konto flashovog prijedloga, moj je da se oni i njemu slicnu zavezu za taj grad i natjeraju da rade bar upola kao sto to rade kad odu do Terazija, i mjesto izigravanja gospode i velikih Crnogoraca po svijetu da to cine tamo odakle su. Najlakse je prosipati price kako bi trebalo, i kako mi svi volimo, i kako je drugi kriv ... a onda spakovati kofere i pravac Konj i Knez.

    :trashcom:
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  25. #50
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora
    Posts
    1,682
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    Tvoj osnovni problem je ocito sto ne razumijes ni cemu sluze ovi forumi, a vjerovatno ni internet uopste. Kao ni, slobodno mogu reci, vecina Cetinjana koje sam imala priliku da 'upoznam' na internetu. Poenta foruma/chata i slicnih oblika komunikacije na internetu nije da 'provalis' ko se 'krije' iza nekog od ovih nickova (tako sto ces se raspitivati po carsiji) i onda ga ispljujes. Ne, ovo je samo vid upoznavanja, nacin pronalazenja slicnih ljudi ili samo oblik razmjene misljenja na najrazlicitije teme. Ovdje mozes da se zabavis, da nesto novo naucis ili mozda nekoga novog upoznas.

    Sto se mog identiteta tice, nemam apsolutno nikakvu potrebu da bilo sto krijem, naprotiv izuzetno ponosno mogu da kazem ko sam i sto sam. A ti se, ukoliko ti je moj identitet toliko bitan, slobodno javi na PM (Private Message) pa cu ti dati i broj licne karte ako hoces.
    A bilo bi mi izuzetno drago da se ne znamo (kao sto i mislim da se ne znamo) jer zbilja djelujes kao neko kome ja ne bih ni 'dobar dan' rekla.

    Sto se tice drugog dijela tvog posta, u odredjenoj mjeri se cak i slazem sa tobom. Konkretno - u vezi sa ovim dijelom o tome ko se i sto cijeni na Cetinju. Upravo iz tog razloga ljudi i 'bjeze' iz Cetinja. Samo sto prema ovome sto si ti ovdje 'ispricao' ne djelujes kao neko ko se razlikuje od Cetinjana koji cijene "lopove, olos".

    Sto se tice ostalih topica, kao sto je'Virtuelni kafic' itd - ja ne posjecujem te topike, niti me interesuju, tako da si kritiku uputio na pogresnu adresu.

    Pozdrav.
    I am patiently waiting here
    to see which of us survives
    when all of this collides
    with reality..

Page 2 of 22 FirstFirst 12345612 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Sjaj carskog dvorca zamijenio za ratnu bolnicu
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 13-12-07, 18:19
  2. Koliko su Crnogorci stari...
    By gos1 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16
    Last Post: 02-05-05, 21:59
  3. Sjaj u travi
    By Connect in forum Film
    Replies: 9
    Last Post: 08-08-04, 19:09
  4. Uh evo i glupi stari od mene
    By SHORTY in forum #montecafe
    Replies: 3
    Last Post: 03-07-04, 12:47
  5. Novi forum, stari topic
    By zitiste in forum Sex i erotika
    Replies: 73
    Last Post: 29-06-04, 10:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •