Page 27 of 49 FirstFirst ... 1723242526272829303137 ... LastLast
Results 651 to 675 of 1217

Thread: Zivjeti od plate?

  1. #651
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,981
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    ne razumijem sto oces da kazes, pricaj jasno i jednostavno

  2. #652
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Ja sumnjam da bi moje dodano pojasnjenje pojednostavilo moja pitanja, a sto ih ne razumijesh vjerovatno postoji razlog koji bi i dalje bio prepreka u obostranom otkrivanju ove misterije...

  3. #653
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,981
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    Ja sumnjam da bi moje dodano pojasnjenje pojednostavilo moja pitanja, a sto ih ne razumijesh vjerovatno postoji razlog koji bi i dalje bio prepreka u obostranom otkrivanju ove misterije...
    U 1 ujutru ne zelim da ulazem dodatni napor da bih razumio obicne postove na forumu. Biti jednostavan je umjetnost, zapravo je izazov. Filozofiracemo na religiji i filozofiji, a ovo je drugi pdf.

  4. #654
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Svakako zaboravi moja pitanja i ne zamaraj se.

  5. #655
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Znaci ljudi u cg ne strajkuju jer ne bi da im bankrotira drzava. Jer vala bas mislim da je to glavni razlog
    U pravu si..ne misli taj prosječni gradjanin o bankrotu države,to se JA komplikovano izražavam, ali taj grajdnjin mnogo dobro, sa institkom za preživljavanje, misli I OSJEĆA da mu je i ta mala penzija ugrožena, da su BROJNe tudje nege i pomoći, invalidnije itd. JOŠ UGROŽENIJE, ...pa iz tog razloga taj prosječni gradjanin NIJE SPREMAN DA TRPI TOLIKO GODINA RADI NEKE APSTRAKNE PRAVDE, KOJA JE MNOG RELATIVNA STVAR...TIM PRIJE ŠTO BI SVAKI OPOZIOCIONAR NA MJESTU PREMIJERA BIO GORI NEGO DJUKANOVIĆ, jer su oni za njega još uvjek "mala djeca" po svemu, A NAROČITO PO SPOSOBNOSTI DA DJELAJU U NEZAPAMĆENOJ KRIZI...I TO NAROD VIDI!
    Štrajkuje se da bi bilo bolje, a ne zbog promjene radi promjene!

    ***
    A ti Ego radi u US i ne analiziraj mnogo na daljinu od 6.000 km, jer ti nisi u situaciji da budeš hranitelj familije na brdovitom Balkanu, koji je pred ekonomskim kolapsom....Pa je pomalo i neprimjereno da pozivaš na trpljenje (sumnjivih ideala radi) sa te daljine

    Pozdrav,
    Last edited by Old Bone; 21-01-13 at 00:36.
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  6. #656
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,981
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Old Bone View Post
    ali taj grajdnjin mnogo dobro, sa institkom za preživljavanje, misli I OSJEĆA da mu je i ta mala penzija ugrožena, da su BROJNe tudje nege i pomoći, invalidnije itd. JOŠ UGROŽENIJE
    Upravo o tome se radi. Ovdje su ljudi naviknuti samo na toliko da imaju da prezive, i imaju taj strah da i tu crkavicu ne izgube. Nisu naviknuti da zive bezbriznim i lagodnim zivotom srednje klase kao u normalnim zemljama, i zato i nemaju da se bune kad to izgube. A ova vlast to vidi, pa im taman ostavi toliko da kupe koru hleba, a ostalo prisvoji za sebe. Ali su toliko pohlepni postali, pa su izgubili mjeru, i sad nema nazad, tocak ekonomskog kolapsa je presao granicu sa koje je mogao da se vrati i popravi stetu, sad idemo definitivno ka bankrotu, pitanje je samo koliko cemo zaduzenjima to moci da odlazemo.

    Vecina ljudi mojih godina ne radi, isto tako vecina starijih 40-60 godina, penzioneri se raspadose zivi, broj socijalnih slucajeva je sve veci iz dana u dan... kipi sa svake strane, a nidje ni traga gradjanskom buntu. Pogledaj sto se desava u Sloveniji. Ovo nase drustvo je fenomen, neki tim psihijatara bi trebalo poslati da istrazi ovu kolektivnu hipnotisanost i letargiju.

  7. #657
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    I Vi mislite da one koji suruju sa funkcionerima vlasti to interesuje? Njima je u interesu da i oni sami ogrebu nesto uz vlast, da zaposle svoju nesposobnu djecu na vasu grbacu preko budzeta koji privatnici pune zdravim kapitalom, a oni bolesnim zaduzivanjem na stetu ekonomije i buducnosti Drzave, da im se slihtaju do zeludca, i da piskaraju po forumu "jao, samo da me vidi moj mili Premijer i njegova Kasta".. U tom fazonu..
    No, te gluposti znaju svi i 10 000 km dalje od PG, a kamoli gdje blize.
    No, ono sto je bitno oko ovog "kriznog poreza", jeste da svi koji su na budzetu drzave, od skupstine pa nadalje, sa svojom halapljivoscu (kao i njihovi sledbenici ovdje), ostetili su Drzavu sa losim poslovnim projekcijama, sa zaduzivanjima, sa kupoviinom stanova za sebe i svoje, na bespovratne kredite, na oprastanje dugova svojim milim i dragim, sa xx plata mjesecno sto su dijelili sami sebi po bordovima, sa trosenjem novca na skoroojevicko luksuziranje, na bezobzirnost i bahatost, na stratesku nezainteresovanost za buducnost drzave, na interesno namjestene ili kako god glupe ugovore, na stvaranje neradnickih agencija i izmisljanjem poslovnih funkcija... itd itd.. Moze se nadodati takvih promasaja sijaset...
    I, elem, sta se desava sada?
    Posto su kulapili kako su stizali, pokupili sve sto su mogli i preko zaduzenja za vasu cukununucad a ne njihovu.. Sad idu ad hoc haraci po euro, po 2, po 3% itd..
    I sad je kao njih "briga" za drzavu, za "bankrot" do kojeg su sami doveli, a g. Zugic kaze (pogledajte izjave samo kucajuci na pretrazivac nesto tipa - krizni porez u Crnoj Gori), da ce oduzimanjem od privatnika da ustedi novac za budzet... Koji bi to normalan covjek izjavio?
    Drugo, kao razlog navodi, da je to da ne bi morali SEBI da smanjuju plate... Treca izjava, cetvrta itd.... Smijesno bi bilo da nije budalasto i zalosno.
    Oni nece da smanje broj radnika sa drzavnog (vaseg) budzeta, nesposobne nece da sklone - ni pod razno, jer su to ovi sto im podilaze i koji su spremni na svasta nesojsko da bi se najeli - na vas racun.. Ali zato hoce komunisticki da oni procjenjuju koliko ce radniku kod privatnika biti nizi neto iznos plate, pa i samom privatniku.
    Koliko je to lakomislena i pohlepna odluka za dugotrajnom stetom po drzavu preko ekonomije.. Njih to ne zanima, samo satjerani u cosak(sami sebe nesposobnoscu i pohlepom) pokusavaju da prezive "par dana" na stetu svih pa i ekonomske politike.
    Ko se bavi ekonomijom razumije znacenje i posledice ovog pohepnog komunistickog akta...Ko ne razumije, sta se moze...

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 21-01-13 at 01:24.

  8. #658
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,593
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,602
    Thanked in
    1,779 Posts

    Default

    Bezbrižni život srednje klase...? Te zemlje se mogu prebrojati na prste... Nije zabranjeno sanjati, ali isto treba pogledati i realnost malo...
    #fakenews

  9. #659
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,981
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    I cijela ta politicka svita je pod komandom Djukanovica i jos nekoliko ovih iz tog kriminalnog podzemlja. Veli Bone da je on vizionar i da nas jedino od moze iz ovih g****a izbavit. Mislim da smo u zivom blatu, sto se vise odupiremo i pokusavamo spasit s nekim euro po euro mjerama, kriznim porezima i cudima - sve brze tonemo.

  10. #660
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,981
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Bezbrižni život srednje klase...? Te zemlje se mogu prebrojati na prste... Nije zabranjeno sanjati, ali isto treba pogledati i realnost malo...
    Nebitno koliko ih ima, evidentno je da u dosta drzava ljudi mnogo bolje zive. Ne mislim sad bukvalno bezbrizno da nemaju nikad muka, ali zive - ne prezivljavaju, i imaju buducnost.

  11. #661
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Pa obican student ekonomije bilo gdje u svijetu bi mogao da napise projekciju stete za CG ekonomiju kad je ovaj "krizni porez" u pitanju.
    Slobodno i savjete da napisu privatnicima kako i sta da urade da se klone te budalastine. Nazalost radnici iz privatnog sektora bi u 80% slucajeva izgubili mogucnost za zaposlenje. Sve po zakonu, a budzet nek "svira" od daljih zaduzenja i podizanja mauzoleja Arapa, Indusa, Azijata i koga god po CG.

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 21-01-13 at 01:21.

  12. #662
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,981
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    To su sve mudro ubacili dan prije nove godine, pa se od praznika nije imalo kad misliti o tome. A sad ce u februaru da pocne intenzivno ispiranje mozga o novim izborima pa ce se tim skrenuti paznja sa glavnih tema. Uigrana masinerija.

  13. #663
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Sta mudro.. Greota..Za zaljenje koliki je to "mudri" kapacitet..Prosle godine je bilo "mudro" i sa setnjom po Maroku, a sad eto i to "mudrost". Pa normalna privatna firma u poslednjem kvartalu vec ima plan i projekcije budzeta za ovu godinu. I sta sad? Jedini zdrav kapital koji ulazi u budzet je preko privatnih firmi, a sta oni rade? Da "stede budzet po proracunu od 30 miliona i to preko privatnika, jer im sujeta ne dozvoljava i u "blato" u koje su zaduzili drzavu - uvuku njih - zasluzne. Nego eto - nek svi idu u persun, i zdravi dioo ekonomije, i Drzava i ko god, samo da njih nesposobne neko ne otpusti sa budzeta, i da njima nisu vise snizene plate jer je stresno po njih nakon sve pohlepe koju su morali samozadovoljiti na budzetu. Da ista znaju bolje od privatnika ne bi doveli Drzavu do ovog nivoa. 600 000 ljudi i ovako divna i bogata Drzava, a dovesti je tj. voditi je samo na marginama prosjacenja po svijetu. Sramota.

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 21-01-13 at 01:39.

  14. #664
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    I Vi mislite da one koji suruju sa funkcionerima vlasti to interesuje? Njima je u interesu da i oni sami ogrebu nesto uz vlast, da zaposle svoju nesposobnu djecu na vasu grbacu preko budzeta koji privatnici pune zdravim kapitalom, a oni bolesnim zaduzivanjem na stetu ekonomije i buducnosti Drzave, da im se slihtaju do zeludca, i da piskaraju po forumu "jao, samo da me vidi moj mili Premijer i njegova Kasta".. U tom fazonu..
    No, te gluposti znaju svi i 10 000 km dalje od PG, a kamoli gdje blize.
    No, ono sto je bitno oko ovog "kriznog poreza", jeste da svi koji su na budzetu drzave, od skupstine pa nadalje, sa svojom halapljivoscu (kao i njihovi sledbenici ovdje), ostetili su Drzavu sa losim poslovnim projekcijama, sa zaduzivanjima, sa kupoviinom stanova za sebe i svoje, na bespovratne kredite, na oprastanje dugova svojim milim i dragim, sa xx plata mjesecno sto su dijelili sami sebi po bordovima, sa trosenjem novca na skoroojevicko luksuziranje, na bezobzirnost i bahatost, na stratesku nezainteresovanost za buducnost drzave, na interesno namjestene ili kako god glupe ugovore, na stvaranje neradnickih agencija i izmisljanjem poslovnih funkcija... itd itd.. Moze se nadodati takvih promasaja sijaset...
    I, elem, sta se desava sada?
    Posto su kulapili kako su stizali, pokupili sve sto su mogli i preko zaduzenja za vasu cukununucad a ne njihovu.. Sad idu ad hoc haraci po euro, po 2, po 3% itd..
    I sad je kao njih "briga" za drzavu, za "bankrot" do kojeg su sami doveli, a g. Zugic kaze (pogledajte izjave samo kucajuci na pretrazivac nesto tipa - krizni porez u Crnoj Gori), da ce oduzimanjem od privatnika da ustedi novac za budzet... Koji bi to normalan covjek izjavio?
    Drugo, kao razlog navodi, da je to da ne bi morali SEBI da smanjuju plate... Treca izjava, cetvrta itd.... Smijesno bi bilo da nije budalasto i zalosno.
    Oni nece da smanje broj radnika sa drzavnog (vaseg) budzeta, nesposobne nece da sklone - ni pod razno, jer su to ovi sto im podilaze i koji su spremni na svasta nesojsko da bi se najeli - na vas racun.. Ali zato hoce komunisticki da oni procjenjuju koliko ce radniku kod privatnika biti nizi neto iznos plate, pa i samom privatniku.
    Koliko je to lakomislena i pohlepna odluka za dugotrajnom stetom po drzavu preko ekonomije.. Njih to ne zanima, samo satjerani u cosak(sami sebe nesposobnoscu i pohlepom) pokusavaju da prezive "par dana" na stetu svih pa i ekonomske politike.
    Ko se bavi ekonomijom razumije znacenje i posledice ovog pohepnog komunistickog akta...Ko ne razumije, sta se moze...

    Hvala Lepo
    Tako je Majo! Ako ikad povedes demonstracije, racunaj na mene kao na gvozdenu ruku, executionera! Ja sam mrtav ozbiljan.
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  15. #665
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,431
    Thanks Thanks Given 
    2,997
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Нисмо баш толико богати, али ни толико сиромашни да би живјели како живимо.
    2 узрока овог стања, 2 особине владајућих - лоповство и неспособност.
    Не знам шта је горе од тога.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  16. #666
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ma kakve demonstracije i Maja. Nalakiram nokte, pakovanje, i via, pa se vi nosite s njima. Ovo sto vidim ovdje je samoubistvo i bezumno kockanje sa ekonomijom i mojom Drzavom koju volim.
    Komunizam ovog specificnog tipa zabludjele kaste i CG politicku ekonomiju prosjacenja ne podnosim.


    Hvala Lepo

  17. #667
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Belgrade, Montana
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Oni nece da smanje broj radnika sa drzavnog (vaseg) budzeta, nesposobne nece da sklone - ni pod razno, jer su to ovi sto im podilaze i koji su spremni na svasta nesojsko da bi se najeli - na vas racun.. Ali zato hoce komunisticki da oni procjenjuju koliko ce radniku kod privatnika biti nizi neto iznos plate, pa i samom privatniku.
    Koliko je to lakomislena i pohlepna odluka za dugotrajnom stetom po drzavu preko ekonomije.. Njih to ne zanima, samo satjerani u cosak(sami sebe nesposobnoscu i pohlepom) pokusavaju da prezive "par dana" na stetu svih pa i ekonomske politike.
    Ko se bavi ekonomijom razumije znacenje i posledice ovog pohepnog komunistickog akta...Ko ne razumije, sta se moze...
    Volim ovo - istina direktno u lice!!!

    Ne moze se na duge staze bez "sredjivanja stanja", "isushivanja bare" ... Komunisti su jednom pokushali i strahovladom na kratko uspjeli da "promijene svijest naroda" i da ih prije svega poduche i nauche da rade savjesno, odgovorno pa onda i struchno. Ali, brzo se sve to raspalo i pochelo opet da se kraducka. Prvo malo, onda sve besramnije. Pa zaposli ovoga, udomi onoga, "uchini" onoj, penzionishi onu, uzmi poklon od ovog, uzmi mito od one... Mochvara, glib. ..

    Bez toga, nikad mi necemo izac na zelenu granu.

    Harach, harach rajo treba... neka pogledaju malo istoriju.
    Last edited by frnjok; 21-01-13 at 02:08.

  18. #668
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Bezbrižni život srednje klase...? Te zemlje se mogu prebrojati na prste... Nije zabranjeno sanjati, ali isto treba pogledati i realnost malo...
    A u realnosti, navedi mi te silne države, približne veličine našoj, koje imaju slične ili do dva puta bolje ekonomske pokazatelje. Da zanemarimo prirodne potencijale.
    Licemjerje je pravdanje krizom, kada ni prije nje nije napravljen strateški i održiv pomak. Samo stihijsko, korupcionaško ponašanje u svakoj raboti, vođeno isključivo kratkoročnim interesima. Licemjerje je i postavljanje okruženja sa jednako halapljivim i sposobnim političkm elitama kao jedinog relevantnog komparativnog parametra . Zašto se ne bi poredili sa Islandom. Ne, bitno je sklanjati fokus sa isključivog krivca - lopovluka i nesposobnosti, neodgovorne političke elite. Zamislimo da je Njemačka vlada, ili islandski narod imao Crnu Goru ovih 20 i kusur godina kao svoju teritoriju. Ima li nekoga da vjeruje da bi bilo isto stanje u ovoj državi? Ali ne umiju oni da njeguju licemjerje kao mi. Toga bi imali za izvoz. Dobro je ovo samo da ne bude gore. Nemojte da sanjamo i da se zanosimo.
    Žali Bože ovog prostora kome je dopanuo. Ja pakujem kofere, i moraću se žestoko truditi da se ne nasladim posmatrajući sve zasluženo što slijedi u ovoj državi.

  19. #669
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Belgrade, Montana
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Superhik View Post
    A u realnosti, navedi mi te silne države, približne veličine našoj, koje imaju slične ili do dva puta bolje ekonomske pokazatelje. Zašto se ne bi poredili sa Islandom. Ne, bitno je sklanjati fokus sa isključivog krivca - lopovluka i nesposobnosti, neodgovorne političke elite. Zamislimo da je Njemačka vlada, ili islandski narod imao Crnu Goru ovih 20 i kusur godina kao svoju teritoriju. Ima li nekoga da vjeruje da bi bilo isto stanje u ovoj državi? Ali ne umiju oni da njeguju licemjerje kao mi. Toga bi imali za izvoz. Dobro je ovo samo da ne bude gore. Nemojte da sanjamo i da se zanosimo.
    Žali Bože ovog prostora kome je dopanuo. Ja pakujem kofere, i moraću se žestoko truditi da se ne nasladim posmatrajući sve zasluženo što slijedi u ovoj državi.
    Nije nazalost samo "elita" i u tome i jeste problem. Elita diktira norme ponashanja i zato jesu krivi ali se samo njenom promjenom nece mnogo rijeshit. Threba krenut od radnika do radnika u drzavnom sektoru i svakom ocijeniti doprinos. Potpuna revizija!!! Isto to za penzionere. Kralo se druze moj decenijama u ovoj drzavi, sad su to vec generacije lopova i ne govorim samo o politicharima. Gradile su se vikendice po primorju odavno (50 godina) od shklapanja drushtvene imovine! Uvijek se cinichno nasmijem kad dodjem "kuci" u PG, prevoz od aerodroma ide kroz Zeleniku. Pored puta parkirana i poredjana mocna gradjevinska mehanizacija (dizalice) jednog izuzetno "uspjeshnog" novo-privatnika. Znam ga od davnih socijalistichkih dana dok je bio proleter i obichan vozach jedne takve dizalice tada u drushtvenom vlasnishtvu. Pocheo je tako shto je s tom "drushtvenom" dizalicom preko vikenda radio na podizanju plocha na kuce ljudima. Znachi, kradjom alata. Plocha po plocha... privrednik

    Jedan drugi, poslovodja u EPCG, je, pazite ovo, "prodavao" EPCG-ine stubove ljudima koji bi trazili prikljuchak na mrezu. Njegovi ljudi bi "klijentu" onda "uveli struju" i to tako shto bi mu bar jedno strujno kolo zaobishlo brojilo i stvorio se "gubitak" firmi u kojoj rade. Dosta ih josh to rade, pola kuca u Zeti ne placa struju...

    E takvih "snalazljivih" i "uchinjenih" domacina u CG ima dosta. Prepoznajte se (ili vashe roditelje ovi mladji)!!!

    Ipak se zna ko je ko u CG.


    E, da, shto se tiche te slike "bezbriznosti" na zapadu. Prava slika je da je vecina zaposlenih u dugovima vecinom svog radnog zivota, te za kucu, te za auto, te za skolovanje djece itd. itd. Vecina Amerikanace ce vam rec da su samo tri plate daleko od ulice...
    Last edited by frnjok; 21-01-13 at 06:44.

  20. #670
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ma kod nas ni saobracajnu ne mozes podic kad je zakonski rok a da ne odneses makar bolju cokoladu onoj na salter.:glee:

  21. #671
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    sve su prilike da ce ovog proljeca biti jos masovniji protesti nego proslog..


  22. #672
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Zna li ko koliko procenata gradjana CG prima platu i penziju iz budžeta a koliko je procentualno takvih recimo u Srbiji ili Hrvatskoj?

  23. #673
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    35
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ima li iko ovdje platu od 1000 evra?

  24. #674
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

  25. #675
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    izgleda samo takvi mogu placat internet haha


Page 27 of 49 FirstFirst ... 1723242526272829303137 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Plate po profesijama
    By karamazov in forum Ekonomija
    Replies: 85
    Last Post: 26-02-16, 10:13
  2. Živjeti od plate ;)...
    By starwalker in forum Sve i svašta
    Replies: 145
    Last Post: 06-04-12, 13:53
  3. P:power plate
    By aleksa007 in forum Ostali oglasi
    Replies: 11
    Last Post: 29-04-11, 08:43
  4. Replies: 8
    Last Post: 04-10-10, 00:33
  5. Zivjeti ljubav
    By odli in forum Ljubav
    Replies: 53
    Last Post: 21-10-06, 18:05

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •