Page 13 of 15 FirstFirst ... 39101112131415 LastLast
Results 301 to 325 of 365

Thread: GZP i o GZP

  1. #301
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    stari...kapiram ja tvoj bijes i nervozu ali umjesto ovako bezveznog posta bolje da si izasha malo na svjez vazduh da provjetris glavu
    Stari, sta ti kapiras ili ne vidi se iz ovog sto pises, a pises onako kako prica rezim, sto znaci da ne mislis svojom glavom. No, ajde, mozes rezimu posluziti ka papagaj. Ako si ti zadovoljan nema razloga da se mi ostali brinemo. Mora neko biti i papagalo.
    Quote Originally Posted by intruder
    to shto ti nisi chuo za Legiju,Identitet,zemunski klan i Crvene Beretke prije Djindjicevog ubistva je tvoj hendikep.ti nisi ali Medo jeste...i ne samo da je za njih chuo nego je sa njima i radio i od njih primao pare.pishuci za taj list Medojevic je bio zastupnik "politike" zemunskog klana i pisao je naravno u njihovu korist a zaboga protiv koga zapitaj se.Medo zato danas prica ono shto ti zelis da cujes i zato ga i podrzavas.dok ima ovaca bice i novaca
    Ti znas sta je Medo znao? Jesi mu drza svijecu? Imas li ti to telepatske sposobnosti pa citas misli ljudima i znas sta su znali? Tvoj je hendikep sto ne mislis svojom glavom, pod pretpostavkom da to uopste mozes, i prenosis nesto sto si cuo preko medija predstavljajuci se da znas nesto sto ne mozes da znas. Tvoje zakljucivanje da je neko zastupnik nekakve "politike zemunskog klana" zato sto mu se ime pojavljuje medju clanovima redakcije nekog casopisa koji je neki predstavnik tog klana finansirao ravno je tezem obliku retardiranosti, jer bi onda kao clan DPS vlade taj isti Medojevic mogao da bude zastupnik Milove politike, a bogami i politike G17+ kao clan i jedan od osnivaca. I ti idiotski zakljucujes da je Medo zastupnik zemunskog kalana. Bogami zakljuces ka onaj sto je pola milenijuma istorije ispustio da bi mogao da tvrdi glupost koju tvrdi.
    Na politickoj sceni CG nakon nestanka LSCG nema ni jedna politicka opcija koja se zalaze za gradjansku CG, za sradnju Srba i Crnogoraca, a da je za stvaranje nezavisne CG. LP sa Mikom je samo jedna od simulacija bivsih liberala poput one sa GP i nedostaje im duh narodne sloge. Toj politici narodne sloge najblize je GZP. Narodna sloga je drugi naziv za gradjansku CG. Bez saradnje Srba i Crnogoraca u CG nema gradjanske CG. Rezim i sateliti su na poziciji crnogorskog nacionalizma, a opozicija srpskog nacionalizma. Nedostaje gradjanska opcija, prije svega ona liberalne orijentacije. ... No, tesko da ti to mozes razumjeti jer samo reprodukujes ono sto rezim prica. Papagalo
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  2. #302
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by nihil
    Bez saradnje Srba i Crnogoraca u CG nema gradjanske CG. Rezim i sateliti su na poziciji crnogorskog nacionalizma, a opozicija srpskog nacionalizma. Nedostaje gradjanska opcija, prije svega ona liberalne orijentacije...
    Boldovani dio je, po meni, ovdje jedna od najboljih ilustracija kljucnog nedostatka danasnje Crne Gore, a za cije je stanje najvecim dijelom odgovorna postojeca vlast. Sukobi i polarizacije su ambijent u kojem ona egzistira, ali se nadam da ce se narod ubrzo opametiti. Svakom novom anketom postaje jasnije da je ta svijest u ovom narodu sve zastupljenija. Licno mislim da ce im Medo prepoloviti glasacko tijelo. Pocelo je... GOTOV JE!

  3. #303
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    Najsmjesniji mi je intruder kad ga evo milioniti put nazva mafijasem, zlom, najvecom opasnoscu po Crnu Goru... a smije mu se sto se "prodaje" za 200 eura. Neka mi neko kaze, kakav je to mafijas koji se prodaje za 200 eura? U takvim kontradiktornim argumentima je lako uocljivo da jednoj strani ovdje nije u interesu da osnovano spore nesto, vec da spore po svaku cijenu - samo da postojece stanje ostane nepromijenjeno. Laj, pa nema veze sto se nasi dokazi sudaraju jedni o druge. Sprdnja...
    jedino je sprdnja shto posle citave price ti nisi shvatio da se Medo nije proda za 200 eura nego za vise od toga a da je 200 eura bila povishica...al dobro pametan si ti momak

  4. #304
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pa, dobro... Je l' to, po tebi, skupo il' jeftino? I je l' se tako to postaje "mafijas"? Napojnica od 200 eura (za koju, uzgred, niko nema dokaza, do rijeci covjeka koji moze naci mjesto samo na nasoj drzavnoj televizi - pored Batica, Canka i ostalih narodu omiljenih faca iz Srbije), zatim angazman u casopisu ciji je gazda bio neki mutni lik, pa kritikovanje vlasti, budjenje gradjanske svijesti... Sve su to odlike jednog pravog "mafijasa", a? Daj, nemoj da si patetican...

  5. #305
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Pa da je neki veliki coek optuzio Meda banderasha ajde i nekako...
    Ali zar nije cudno da cim se Medo primakao SNP,pojavi se Mojsije Beba kojeg nema nidje na planeti na drzavnoj TV ( po kojoj osnovi?) i odma ono kao malo cu da ga nabodem...
    I iza Meda i Bebe stoje mafije i mozda je sad doslo do nekog sukoba interesa...Medo je ugasio sto se tice Crne Gore kao politicar....
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  6. #306
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    Pa, dobro... Je l' to, po tebi, skupo il' jeftino? I je l' se tako to postaje "mafijas"? Napojnica od 200 eura (za koju, uzgred, niko nema dokaza, do rijeci covjeka koji moze naci mjesto samo na nasoj drzavnoj televizi - pored Batica, Canka i ostalih narodu omiljenih faca iz Srbije), zatim angazman u casopisu ciji je gazda bio neki mutni lik, pa kritikovanje vlasti, budjenje gradjanske svijesti... Sve su to odlike jednog pravog "mafijasa", a? Daj, nemoj da si patetican...
    zato shto kritikuje vlast ne moze bit mafijas?pa i Legija je bio najveci kriticar vlasti,toliki da je naredio ubistvo Djindjica
    na kraju krajeva vjeruj ti Medi zabolje me quurac za to

  7. #307
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Cccc...intruder vi fino veli....bolje zna on to,chita uz kafu svako jutro dje se ko posra i sa kolko natezanja,poslusajte glas razuma jer on ce vam reci samo ono sto Ozna zna vec... provjereno

    Kolega pocni da skenirash materijal....nema druge
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  8. #308
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    primljeno k znanju

  9. #309
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    zato shto kritikuje vlast ne moze bit mafijas?pa i Legija je bio najveci kriticar vlasti,toliki da je naredio ubistvo Djindjica
    Eto, ljudi, vidjeli ste na cemu se baziraju i kakvi su ustvari ti "argumenti" kada je u pitanju Medo-mafijas!

  10. #310
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    Eto, ljudi, vidjeli ste na cemu se baziraju i kakvi su ustvari ti "argumenti" kada je u pitanju Medo-mafijas!
    ja nisam dao argument vec sam pobio tvoj da neko ko kritikuje vlast ne moze biti mafijas...citaj malo bolje

    Medu mogu priznat jedino da se dobro kuurva...cas sa Legijom,cas sa Milom,cas sa Borisom Tadicem,cas sa Pedjom Bulatovicem...vala ni da u Chin Chin radi

  11. #311
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    To nije moj argument, vec tvoj. Nabrojao sam i obuhvatio vecinu onog sto ti non-stop ponavljas, sto se veze za Meda i po cemu je poznat, smatrajuci da sam ti time pruzio dosta siroku lepezu da odaberes nesto na osnovu cega ces sa sigirnoscu moci reci: "E, to je to! To je ono sto ga cini mafijasem!". Medjutim, nista dalje nisi odmakao od samo pateticnog lajanja i neosnovanog optuzivanja kako se mi zalazemo za prostu smjenu mafijasa. Geotice...
    Izvanjavamo se sirem auditorijumu zbog ovolikog cekanja, ali ostaje nada da ce Intruder jednog dana ipak imati nesto pametno da kaze, cime bi se potkrijepila njegova teorija o GZP-Medo-mafiji. 8)

  12. #312
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Fatherland
    Posts
    231
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo vidjeh sad saopstenje ove cuvene grupe za medije:

    1. bijase cijela ekipa + clanovi = 14 ljudi

    2. svi su kao na$ekirani bili

    3. Milosevicev Ambasador rece da je zvek sto se cini od njih, (iako je centralna prica Popovica bio samo mEdo (prim.aut.))

    4. bjese i cerka Branka Kostica u prvim borbenim linijama


    ali meni je ovo interesantno; novinari tj. urednici i vlasnici medija - svih u Crnoj Gori, znaju najbolje kojim sredstvima raspolaze gz:P;
    ovoliko eksponiranje, namjetljivost-marketing naravno da kosta, a svi znamo da "ni kod babe NEMA DZABE"

  13. #313
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    To nije moj argument, vec tvoj. Nabrojao sam i obuhvatio vecinu onog sto ti non-stop ponavljas, sto se veze za Meda i po cemu je poznat, smatrajuci da sam ti time pruzio dosta siroku lepezu da odaberes nesto na osnovu cega ces sa sigirnoscu moci reci: "E, to je to! To je ono sto ga cini mafijasem!". Medjutim, nista dalje nisi odmakao od samo pateticnog lajanja i neosnovanog optuzivanja kako se mi zalazemo za prostu smjenu mafijasa. Geotice...
    Izvanjavamo se sirem auditorijumu zbog ovolikog cekanja, ali ostaje nada da ce Intruder jednog dana ipak imati nesto pametno da kaze, cime bi se potkrijepila njegova teorija o GZP-Medo-mafiji. 8)

    daj ne glupiraj se vise Trigi

    zashto Medo ne izadje na TV i javno rece da nikad nije primio pare od Karica?ili da nije pisao za Legiju?

    placa ga Slobov sponzor a ti mu ljubis dupe gori si od DPS-ovaca be' svija

  14. #314
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no0bisa
    evo vidjeh sad saopstenje ove cuvene grupe za medije:

    1. bijase cijela ekipa + clanovi = 14 ljudi

    2. svi su kao na$ekirani bili

    3. Milosevicev Ambasador rece da je zvek sto se cini od njih, (iako je centralna prica Popovica bio samo mEdo (prim.aut.))

    4. bjese i cerka Branka Kostica u prvim borbenim linijama


    ali meni je ovo interesantno; novinari tj. urednici i vlasnici medija - svih u Crnoj Gori, znaju najbolje kojim sredstvima raspolaze gz:P;
    ovoliko eksponiranje, namjetljivost-marketing naravno da kosta, a svi znamo da "ni kod babe NEMA DZABE"
    meni je presmijeshno shto je napa Pink koji ka i svaka televizija prenosi shto pricaju politicari i javne licnosti...Medu nije jezik mrznje kad Amfilohije oce da zakuca Dukljane za most,nije mu jezik mrznje kad Zoran Zizic i sam Medo prizivaju rat,nije mu jezik mrznje kad neko iz VNS javno kaze kako nece Albanci i Muslimani odlucavati o sudbini Crne Gore...cudan neshto taj Medo...e jedini je jezik mrznje kad dodje neko i uprska mu bizins..onda je demokrata...ka u prkno

  15. #315
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    daj ne glupiraj se vise Trigi
    zashto Medo ne izadje na TV i javno rece da nikad nije primio pare od Karica?ili da nije pisao za Legiju?
    placa ga Slobov sponzor a ti mu ljubis dupe gori si od DPS-ovaca be' svija
    Je l' to na neki naivan nacin pokusavas da kazes kako ne znas ni jedan argument zbog cega bi Meda mogli smatrati mafijasem? Ok, proslo ti je... 8)

  16. #316
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    Je l' to na neki naivan nacin pokusavas da kazes kako ne znas ni jedan argument zbog cega bi Meda mogli smatrati mafijasem? Ok, proslo ti je... 8)
    ne,suprotno...bas ti pokazujem zashto imam razloga da vjerujem da ima veze sa mafijom..al dobro ne bi ti bio Triger da mozes da ukapiras kladim se da jos nisi provalio ni clan 39.

  17. #317
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Opala, on sad tek ima "neke veze sa mafijom". Zar nije Medo=mafija? Haha, al' nema veze. Bitno je da je progres evidentan...

  18. #318
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Diplomirani inzinjer, magistar isto cini mi se vozi BMW X5, ima stancic od 170 kvadrata koji je kostao oko 200 000 eura. Ovamo prica kako Crna Gora ne smije da se privatizuje i slicno, a naskalpao se fino.
    Pomalo cudno zar ne
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  19. #319
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Masa velika kuca
    Posts
    573
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neka vozi i neka ima sto ima. Sto Milo ima , ajmo malo o tome ?
    Medju 40 najbogatijih ljudi na svijet' !


    Quote Originally Posted by hercules
    Diplomirani inzinjer, magistar isto cini mi se vozi BMW X5, ima stancic od 170 kvadrata koji je kostao oko 200 000 eura. Ovamo prica kako Crna Gora ne smije da se privatizuje i slicno, a naskalpao se fino.
    Pomalo cudno zar ne
    Your IQ is your fashion

  20. #320
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Fatherland
    Posts
    231
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  21. #321
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Iz_dana_u_dan
    Neka vozi i neka ima sto ima. Sto Milo ima , ajmo malo o tome ?
    Medju 40 najbogatijih ljudi na svijet' !
    shto ima?reci mi...?
    stvarno sam dosad mislio da ste vi odje iskreno demokrate,protiv lopovluka i chuda ali sad samo vidim da ste opsjednuti jednom licnoscu

    nema veze shto Medo ima daj da vidimo shto Milo ima
    e blago tebi sa tobom
    Last edited by intruder; 29-12-05 at 01:15.

  22. #322
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo opet socijalne price rezimskih pokvarenjaka. Ko sta ima njegova je stvar. Ako nije ukrao onda je zaradio. Medo nije Milov tajkun. Milovi tajkuni su pokrali drzavu jer su preko drzavne vlasti koju je 15 godina vrsio DPS dosli do drzavnog, nekad drustvenog, vlasnistva. Medova imovina nije pokradena, bas kao ni imovina Slavka Perovica, nije oteta ni od gradjana ni od drzave CG. Milova imovina je u rukama tajkuna, brace, rodjaka, prijatelja, kumova itd. To je karakteristika mafije i zato je CG u rukama mafijasa. Oni koji brane tu vlast imaju korist od nje i da bi se odbranili hoce svakoga da proglase mafijasom, jer kada su svi mafija onda nema nikakve razlike. ... Vec mnogo puta vidjeno narocito kada je bio u pitanju LSCG.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  23. #323
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    do 1997 jedinstveni DPS je dijelio plijen.do 1997 i Pedja i Zoran i Momo i Srdja i danasnja SNP ekipa se nije bunila shto im se pune dzepovi a narod je gladan.tada im je bio vrhunac demokratije.glavni strateg za kradju izbora DPS-a,Pedja Bulatovic,je danas glavni zagovornik evropskih integracija iako je prije samo 6 godina kleo Evropu i nazivao je zlocinackom.odakle Dusku Jovanovicu 5.000.000 eura na racun?odakle im stanovi po Beogradu?
    e Medo danas sa takvim ljudima ide ruku pod ruku...cudan demokrata...

  24. #324
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by nihil
    Medova imovina nije pokradena, bas kao ni imovina Slavka Perovica, nije oteta ni od gradjana ni od drzave CG.
    E stvarno su ti poredjenja na mjestu
    Posjeti nas bar kad je Slavko sa strucnjacima DPS-a privatizovao preduzeca po Crnoj Gori ili na one izjave Medojevica o imovini Slavka Perovica.

  25. #325
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e sad i ti Hari...u nezgodni momenat za drzavu...

Page 13 of 15 FirstFirst ... 39101112131415 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •