Page 25 of 28 FirstFirst ... 152122232425262728 LastLast
Results 601 to 625 of 690

Thread: Mjesto za izlazak - Virtuelni kafic

  1. #601
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Trst, Italija
    Posts
    395
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Buona sera,

    in real time, feshta iz Trsta samo ya Cetinje....

    Ja(Cetinje,neyavisna Crna Gora),Mudresa(Bokovo,neyavisna Crna Gora),Mezga(Rijeka,Croatia) i S'widerska (Polska)

    vino crno Chianti(sicilia)

    Pozdrav....

    p.s.
    me/pjan

  2. #602
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A procitaj privatnu poruku BANA!
    Caesar`s wife must be above suspicion

  3. #603
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile Princezica.

    Aoooo,
    svudje li ima ovog Thms-a, spasi Bozhe...

    :ass:



    Mademoiselle.

  4. #604
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ................!

    Quote Originally Posted by kIkICa View Post
    Aoooo,
    svudje li ima ovog Thms-a, spasi Bozhe...

    :ass:
    Za mladju forumasku populaciju:

    Opaska gospodjice Kikice u prevodu znaci tugu sto g. Thomas stize na svaku stranu, a nekako sticajem okolnosti preskace da svrati kod miss Kikice na kolace. Zapostavljajuci za tren cinjenicu da gos'n Thomas obozava da provede svoje vrijeme sa prelijepom gospodjicom Kikicom i to sto je ona u vise navrata i na ovom forumu obecala pa slagala da ce doci u Cetinje, g. Thomas izrazava sopstveno odusevljenje Kikicinim osmjehom!

    Kako sam cuo, sjutra vece je neka posebna noc u "Gaeti". Uz standardne promotivne cijene piva sprema se neka opasna festa...

    U petak u "Maestralu" gostuje Jelena Rozga, a 15. decembra gost je Sergej Cetkovic. S obzirom na brojnost cetinjske (i forumaske) populacije prisutne na koncertu Gorana Karana prosle nedjelje na istom mjestu, odlucih da vas obavijestim o ovim dogadjajima.

    P.S. Vec vidim topic 16. decembra: Kikica i Thomas u prvom redu na koncertu Sergeja Cetkovica!
    Caesar`s wife must be above suspicion

  5. #605
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile Princezica.

    Quote Originally Posted by Thomas_O_Malley View Post
    Opaska gospodjice Kikice u prevodu znaci tugu sto g. Thomas stize na svaku stranu, a nekako sticajem okolnosti preskace da svrati kod miss Kikice na kolace. Zapostavljajuci za tren cinjenicu da gos'n Thomas obozava da provede svoje vrijeme sa prelijepom gospodjicom Kikicom i to sto je ona u vise navrata i na ovom forumu obecala pa slagala da ce doci u Cetinje, g. Thomas izrazava sopstveno odusevljenje Kikicinim osmjehom!
    Ovaj cu dio da preskochim, pa ti to protumachi kako god zhelish!

    a 15. decembra gost je Sergej Cetkovic.
    P.S. Vec vidim topic 16. decembra: Kikica i Thomas u prvom redu na koncertu Sergeja Cetkovica!
    A mogla bih i ovaj obzirom da je to petak i ja imam predavanja do 21:00 :cry:, a pare za Air Pink sam potroshila na neku tashnu i cipelice...



    Mademoiselle.

  6. #606
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    64
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Clubbing

    Subota 21.04. u Yellow Moon-u DJ Chevalier & MC Humming Bird (Marija Bozovic)

    Drum and Bass night

  7. #607
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Preko Morache, Kod Male Pjace, PG City, Crna Goa ॐ
    Posts
    310
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ...konachno, da se neshto i u tu rupu desi... :joint:
    ...hehehe, show some style there...!!!
    * Kraj Cetinja selo malo, Titograd se vazda zvalo...
    :: Quod me nutrit me destruit ::

  8. #608
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    700
    Thanks Thanks Given 
    366
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default Gdje izaci

    Sad ce djelovati da sam ja neki tamo namcor koji sve mrzi i kome nista ne odgovara ali neka bude, spreman sam na sve kritike
    Neka mi neko od ovih koji znaju vise od mene, i koji izlaze vise od mene, objasni, preporuci, gdje na Cetinje moze izaci neko ko bi zelio da se dva sata normalno provede. Pod normalnim provodom smatram odlazak u neki od lokala koji bi prosao bez cuskanja, gurkanja, gazenja, davljenja u duvanskom dimu, osjecaja da ste roditelj svima u lokalu, dalje, bez namrstenih pogleda uprtih direktno u oci, prolaska kroz ultrazvuk ... i iz svega ovoga izuzimam muziku, jer ajde da kazemo da bi se makar u jedan lokal mogao potrefiti svaciji muzicki ukus. Definitivno mislim da takvo mjesto u gradu pod Lovcenom ne postoji, ili postoji ali ga ja evo toliko godina jos ne otkrih. Ajde sad omladino udrite!

    I da se slozim sa konstatacijom girl ... da se uspavasmo pa dako razvezemo malo pricu o bilo cemu
    Last edited by gabol; 30-04-07 at 19:58.
    Kome je sudjeno da bude *eben, gace mu same spadaju

  9. #609
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    1,657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gabol View Post
    Sad ce djelovati da sam ja neki tamo namcor koji sve mrzi i kome nista ne odgovara ali neka bude, spreman sam na sve kritike
    Neka mi neko od ovih koji znaju vise od mene, i koji izlaze vise od mene, objasni, preporuci, gdje na Cetinje moze izaci neko ko bi zelio da se dva sata normalno provede. Pod normalnim provodom smatram odlazak u neki od lokala koji bi prosao bez cuskanja, gurkanja, gazenja, davljenja u duvanskom dimu, osjecaja da ste roditelj svima u lokalu, dalje, bez namrstenih pogleda uprtih direktno u oci, prolaska kroz ultrazvuk ... i iz svega ovoga izuzimam muziku, jer ajde da kazemo da bi se makar u jedan lokal mogao potrefiti svaciji muzicki ukus. Definitivno mislim da takvo mjesto u gradu pod Lovcenom ne postoji, ili postoji ali ga ja evo toliko godina jos ne otkrih. Ajde sad omladino udrite!

    I da se slozim sa konstatacijom girl ... da se uspavasmo pa dako razvezemo malo pricu o bilo cemu
    Yellow moon i onaj lokal u parku! Medjutim, ako ti se to ne svidja, najbolja varijanta je da kupis pice u mega market i pravac na klupu u park. Extra provod :devil:


  10. #610
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    700
    Thanks Thanks Given 
    366
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Girl_from_Tomici View Post
    Yellow moon i onaj lokal u parku! Medjutim, ako ti se to ne svidja, najbolja varijanta je da kupis pice u mega market i pravac na klupu u park. Extra provod :devil:
    Nalazim ja mjesto gdje je prijatno sjesti, Gradska kafana, Antib, Trg, ali to su mjesta za ispijanja kafe, soka, piva... Gdje su mjesta za provod?
    A ovo za bocu piva i park vjeruj mi da praktikujem cesto
    Kome je sudjeno da bude *eben, gace mu same spadaju

  11. #611
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Lightbulb

    Yellow Moon, iako sam i sama bila prilicno sokirana kako brzo pada atmosfera i dje su ljudi.
    Od lokala koji zadovoljavaju moj ukus, nema nista drugo.

    Kafic u Parku da, ali za preko dana i partiju bilijara...



    Generalno, mislim da izlasci nijesu samo problem Cetinja vec gradova u CG uopste.
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  12. #612
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Lightbulb

    Tek sad vidim topic.

    Vrlo lijepo, nema sto. Falilo je ljudi, nema sto.
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  13. #613
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    evo ja cu uvjek nesto izgleda mimo drugih, pored kafica u parku dje volim ujtro ili popodne da izadjem, jedno od ljepsih mjesta (za mene) u nasem gradu je klub jednog od moderatora ovog podforuma, mislim na bilijar klub u SC
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  14. #614
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    2,488
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by apsolutno_nemoguca View Post
    Yellow Moon, iako sam i sama bila prilicno sokirana kako brzo pada atmosfera i dje su ljudi.
    Od lokala koji zadovoljavaju moj ukus, nema nista drugo.

    Kafic u Parku da, ali za preko dana i partiju bilijara...



    Generalno, mislim da izlasci nijesu samo problem Cetinja vec gradova u CG uopste.
    Dijelim u potpunosti tvoje mishljenje, s tim shto bih dodao da su oni sami iz YM krivi. Svojevremeno je to bilo mjesto dje se mogla chuti iskljuchivo kvalitetna strana muzika-danas je to rijedak sluchaj. Zaglavili su sa nekim teshkim zvukom, ka da ti neko blanja vishe glave. Ponavljam, ne stalno, ali dobrim...velikim dijelom!


    Quote Originally Posted by komsija View Post
    evo ja cu uvjek nesto izgleda mimo drugih, pored kafica u parku dje volim ujtro ili popodne da izadjem, jedno od ljepsih mjesta (za mene) u nasem gradu je klub jednog od moderatora ovog podforuma, mislim na bilijar klub u SC
    Je li to kod onoga bradatoga te mu je Satriani :hardrock: mozak popiJo :lolblue:

  15. #615
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Lightbulb

    [David, mislim da mi jos uvijek dugujes pivo...
    I sigurna sam da ima jos jedna osoba kojoj dugujes pivo...
    I sigurna sam da ce obje osobe kojima dugujes pivo biti na mjestu zlocina zvanom YM ponovo ove nedjelje...
    I mislim da je red da ne dugujes vise ta piva...]



    Sto se kafica i izlazaka tice, meni je totalni sok bilo proslo ljeto kad me docekala Ceca i Grom u sred Cetinja. Naravno, bijase to Perun, ali svejedno... U poredjenju sa periodom od prije 3-4 godine, ''nocni zivot'' tesko da mogu da prepoznam.

    Kad god se nocni zivot pomene, uvijek se gazde kafica okrivljuju. Daleko od toga da nekoga branim, ali vrlo je logicno pitanje: je l kafana postoji reda radi ili zbog para? Mislim da je logican odgovor opcija 2, a ako je tako - onda kafana pruza sto trazi onaj ko placa...

    Ja sam bila vise nego prijatno iznenadjena kad sam pretprosle nedjelje u sred radne nedjelje u YM cula stari stari stari rock, na celu sa AC/DC koje nijesam odavno cula ni u svojoj sobi a kamoli u kafani... Opet, nista manje mi lijepo nije bilo ni dvije noci iza toga kad je bilo drum'n' bass vece - ali je obje vece falilo naroda. Mislim da je vec oko 22.30, max 23 u YM sa sve sankerima/konobarima/osobljem, gazdom, mnome i mojom 3oclanom ekipom bilo ukupno 10 ljudi... Jedno je bio radni dan, drugo neradni...

    Na moju nesrecu, prosetah ulicom i Iris bijase pun... Pretpostavljam i ostatak kafica na vise... Cini mi se da je neka ''muzika'' bila tamo...
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  16. #616
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    65
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nijesam sa CT. Kako je u Gaetu?
    Billy,Lilly & Willy!

  17. #617
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    1,657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    iskreno, sto se tice izlazaka najveci je problem u samim gradjanima. svi kukaju kako se ne moze zivjeti od folka, a na kraju kad zele da se provedu idu na mjesta dje se pusta takva muzika, a gazde kao gazde koriste priliku da zarade, ko ne bi

    obrni, okreni najbolja je klupa


  18. #618
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    700
    Thanks Thanks Given 
    366
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Girl_from_Tomici View Post
    iskreno, sto se tice izlazaka najveci je problem u samim gradjanima. svi kukaju kako se ne moze zivjeti od folka, a na kraju kad zele da se provedu idu na mjesta dje se pusta takva muzika, a gazde kao gazde koriste priliku da zarade, ko ne bi

    obrni, okreni najbolja je klupa
    Jeste tako i ja ne kazem da je problem naci adekvatno mjesto za izlazak zbog muzike koja se pusta u lokalima nego zbog kompletne atmosfere. Ja nemam nista protiv provoda u lokalima gdje se pustaju narodnjaci ali kakva je opsta atmosfera u tim lokalima? E protiv toga imam i zbog toga kazem da se nema gdje izaci. Sto se tice Gaete pokusao sam uci jedne veceri i imao sam osjecaj kao da sam usao u prsutaru ili neku pusionu ... dzaba sve ostalo moze biti savrseno ...
    Kome je sudjeno da bude *eben, gace mu same spadaju

  19. #619
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    1,657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gabol View Post
    Jeste tako i ja ne kazem da je problem naci adekvatno mjesto za izlazak zbog muzike koja se pusta u lokalima nego zbog kompletne atmosfere. Ja nemam nista protiv provoda u lokalima gdje se pustaju narodnjaci ali kakva je opsta atmosfera u tim lokalima? E protiv toga imam i zbog toga kazem da se nema gdje izaci. Sto se tice Gaete pokusao sam uci jedne veceri i imao sam osjecaj kao da sam usao u prsutaru ili neku pusionu ... dzaba sve ostalo moze biti savrseno ...
    slazem se, nije muzika jedini cinilac atmosvere, medjutim ja bih pomenula kad sam jednu noc usla u London. To je stvarno bio uzas, nije se imalo dje stojati, mislim da moje kupatilo ima vecu kvadraturu od toga lokala, bruka


  20. #620
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    700
    Thanks Thanks Given 
    366
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Girl_from_Tomici View Post
    slazem se, nije muzika jedini cinilac atmosvere, medjutim ja bih pomenula kad sam jednu noc usla u London. To je stvarno bio uzas, nije se imalo dje stojati, mislim da moje kupatilo ima vecu kvadraturu od toga lokala, bruka
    Eeee ali zato ga i zovu ''za srecu dosta jeeeee, 30 kvadrataaaaa''
    Kome je sudjeno da bude *eben, gace mu same spadaju

  21. #621
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja cesto odem do Hogara ili Obelixa na veceru sa drustvom
    Cesce u Hogar jer je cesto ziva muzika....
    ..".."..

  22. #622
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    1,657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gabol View Post
    Eeee ali zato ga i zovu ''za srecu dosta jeeeee, 30 kvadrataaaaa''
    ja sam cula da ga zovu "80:20" zbog toga sto je oko 80% momaka, a svega 20% djevojaka u vecernjim satima


  23. #623
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Preko Morache, Kod Male Pjace, PG City, Crna Goa ॐ
    Posts
    310
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ...dje izaci...???
    ...najbolje je ne izaci...
    ...koliko je dobro na CT-u, pokazuje cinjenica da ni bole cudoviste vise ne prosi tamo no po podgorici i tija beograda...
    * Kraj Cetinja selo malo, Titograd se vazda zvalo...
    :: Quod me nutrit me destruit ::

  24. #624
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    2,488
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by apsolutno_nemoguca View Post
    [David, mislim da mi jos uvijek dugujes pivo...
    I sigurna sam da ima jos jedna osoba kojoj dugujes pivo...
    I sigurna sam da ce obje osobe kojima dugujes pivo biti na mjestu zlocina zvanom YM ponovo ove nedjelje...
    I mislim da je red da ne dugujes vise ta piva...]
    https://forum.cdm.me/showpost.php?p=484257&postcount=19

    /me cje ga rado popiti...No, javi kad dolazish/te...cje da se Zdogovorimo pPpP

  25. #625
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako si postao slikar╩?
    - Ja nijesam mislio da budem slikar. A evo kako se to desilo. Milo Milunović je došao na Cetinje da formira školu. I Petar Lubarda, takođe, dobili su stanove dolje i nešto radili. Milo je spremao neku omladinsku izložbu. Ali pošto to nije mogao da radi sam, pitao je nekog iz opštine da li ima tu neki mladić koji zna da crta. Ja sam, inače, još odmalena crtao po zidovima, trotoarima, okvirima, svuda sam crtao, i svi su znali da crtam. Tada sam bio veliki, 22 godine. Oni se sjete mene i dođe Mirko Kujačić i pita me: hoćeš li da zaradiš neku paru, tu je neki umjetnik koji traži mladiće koji znaju da crtaju, mi ne znamo koga ćemo, pa smo mislili na tebe, znamo da ti crtaš, pa bi li ti pristao da mu pomogneš? Čim sam čuo da je crtanje u pitanju, odmah sam pristao. Pođem kod njega, prvi put sam ga vidio. U početku sam mu nešto dodavao. Svakog dana mi je davao nešto novo, sve više davao i vidio da ja u to brzo ulazim. Zatim mi je dao da neka slova kopiram. Ja sam to dobro kopirao četkom. Onda mi je dao da izradim omladinski znak, da ga precrtam i uveličam sa njegovog malog znaka. Ja sam to uradio i to mu se dopalo. Dao mi je tako još neke stvari. Kad smo završili, on me pita šta ja radim. Ja mu kažem ništa. On će na to: onda ćeš ti sa mnom, ja otvaram ovdje umjetničku školu, što kažu "za pačiće male", i ti bi trebalo da dođeš u školu kod mene. I ja odoh. Tako sam počeo. Završio sam Srednju umjetničku školu i učinilo mi se da još ništa nijesam uradio, da je to nedovoljno, pa sam mislio da ću nešto više uraditi, ako odem na veću školu, i otišao sam na Akademiju. Milo je već bio prešao u Beograd, pa sam kod njega bio u klasi, a na teoriji na Akademiji. Tako sam završio i Akademiju.


    Ovo je odgovor Fila Filipovica novinarki Bogavac, a izvadjeno je iz danasnjih "Vijesti" (06.05.2007).

    Pitam se sve cesce, fali li kome ovakvih dogadjaja.... Onih stvari koje su cinjele duh jednoga grada.... zamislite - jednog dana crtas po ulici, grafite po zidovima, a nekog sledeceg dana dajes intervju kao veliki slikar....

    I sad mi, kad pomenuh grafite, pade mi na pamet onaj zid dvorske biblioteke na prolazu ka parku i onaj u samom parku, koji se kreci dvijehiljadetristacetrdesetsedmi put u posljednih 15 godina, pa razmisljam o dvije stvari:

    1. Da nekome predlozim da se angazuju umjetnici koji bi sprejevima sto tamnije boje napravili nesto na tom zidu i tako ga sacuvali; ili

    2. Da napisem jedan predlog da se zidu da neka komercijalna namjena, mozda da se i stavi neka slika (kao sto je ProMonte stavio na zid zgrade prekoputa Telekoma) koja bi, kad se gleda od Cipura pokazivala kako je izgledao dvor nekad.... ili bi samo bilo slikano sve to isto iz pravog ugla....

    No kome.... nema veze.... prica o Filu je bila ideja pokretac motivacije posta.
    Caesar`s wife must be above suspicion

Page 25 of 28 FirstFirst ... 152122232425262728 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. VLASI U CRNOJ GORI
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 25
    Last Post: 26-02-10, 18:53
  2. Najbolje mjesto za izlazak
    By Lilija in forum Primorski
    Replies: 35
    Last Post: 07-06-05, 15:05
  3. Vracate li se na mjesto "zlocina"?
    By x-files in forum Sex i erotika
    Replies: 36
    Last Post: 19-11-04, 15:31

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •