Page 6 of 6 FirstFirst ... 23456
Results 126 to 149 of 149

Thread: Samostalna Crna Gora - bosnjacki interes

  1. #126
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Kompletan tekst koji si postirao je samo jedno obicno smece koje ubacuju veljesrbi kao zadnji trzaji pred suocavanje sa istinom.

    Bosnjaci u Srbiji i Bosnjaci u Crnoj Gori ne razmisljaju isto. Zapravo i vecina Bosnjaka iz Srbije podrzava nezavisnost Crne Gore i sa tugom konstatuju sopstvenu zalost jer ne mogu pobjeci od velikosrpskih prikaza.

    Bosnjaci u Crnoj Gori su na cvrstom stanovistu za suverenu Crnu Goru, barabe i cetnicke placenike iz Novog Pazara ni do sada nijesmo tretirali niti uvazavali. Nas glavni grad je Podgorica, a ne Novi Pazar. Ovo vadjenje ovog mufljuza iz naftalina to najbolje dokazuje. Do sada su veljesrbi majhali sa Ugljaninom i Ljajicem, a kad su uvidjeli da ne pale pronalaze novog Smaja Sabotica.

    Zar ti se cini prirodnom koalicija chetnika i Bosnjaka ???

    HAHAHAHAHAHAHAH!!!!!!!

    :-) :-) :-)
    Pa interes ti je cudo. Interes Srba i Bosnjaka iz Srbije se izgleda ovoga puta poklopio. Sto ce bit vidjecemo. Inace ja ne znam sta se ti predstavljas kao crnogorski Bosnjak kad svi znaju da si iz Srbije tacnije iz Dobruse u Metohiji

  2. #127
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Berankrsh69
    Ne odgovarash mi...ooooo Mureeee!
    Da nijesi nedje zaginuo sa Zbutegom kuku mene!?
    Ne mogu da otvorim to chudo...
    A Zbutega ne izlazi vec neko vrijeme, uvatila ga "mala" pod svoje

  3. #128
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Vojinovic, Pekovic, Bakarec, Cekovicka ... sve Bosnjak do Bosnjaka.

    Fali samo jos Smajo Sabotic i drustvo bi bilo kompletno.

    HAHAHAHAHAHA!!!!

    Hebo te, svakim danom ste ssve providniji. Dobro napredujete. :-)

    Zashto izbjegavash ovaj snimak? imash neki komentar?

  4. #129
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Lazio/PG
    Posts
    398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koji snimak? Ako mislish na taj link shto si ga postavio ne mozhe da se otvori...

  5. #130
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica, Nezavisna Crna Gora
    Posts
    301
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovaj link je ugasen http://www.cnsnew.com/video/2005/95...esecration.wmv . Ako je ko to downloadova moli da mi ga posalje na [email protected] . Unaprijed zahvalah svima.
    Nikola I - Da su mi Crnogorci radnici kao što su junaci, bili bi isto tako bogati kao što su slavni

  6. #131
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Berankrsh69
    Zashto izbjegavash ovaj snimak? imash neki komentar?
    Zemo, ne izbjegavam komentar, nego ne znam o cemu da pisem kad ti ovo ne radi.

    :-)

  7. #132
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije bitno,ututlili su ga juche izgleda..inache snimak je kad grupa "boshnjaka" ulazi u Srpsku crkvu i uz pjesmu rafalom pucaju u oltar......
    Elem, Bonja ti je odgovorio najbolje na forum medov i to bash na ovu temu....
    Selam!

  8. #133
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Mure...ne radi link stvarno...ne mogu ga ni ja otvorit..ne bi te ja lago makar...

  9. #134
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Berankrsh69
    Nije bitno,ututlili su ga juche izgleda..inache snimak je kad grupa "boshnjaka" ulazi u Srpsku crkvu i uz pjesmu rafalom pucaju u oltar......
    Elem, Bonja ti je odgovorio najbolje na forum medov i to bash na ovu temu....
    Selam!
    Pusti ti Bonju ... potrudi se da Ti das svoj komentar, ostavi se namjestenih snimaka.

    Nisam video snimak, i ne poricem da je slicnoga bilo, ali samo kao izdvojeni incident. Samo znam da su crkve gdje su Bosnjaci u BiH drzali linije ostale netaknute, cak se u Sarajevu i renovirala, posto su je Srpski divljaci gadjali sa okolnih brda, pokusavajuci je zapalit, kako bi to pripisali nama. Na to, takav korektan odnos Bosnjaka prema bogomoljama druge vjere, ja sam kao Bosnjak - musliman veoma ponosan. Za to vrijeme Srbi su srusili preko 1 000 vjerskih objekata na teritorijama koje su okupirali. Od toga veliki broj kapitalnih gradjevina kao sto je Aladza u Foci i u Banjaluci - Ferhadija.

    Rusenje bozijih kuca nije u opisu bosnjackog naciona. To je iskljucivo srpski specijalitet i to rusilastvo ugradjeno im je u genetsom kodu od iskona. Zar Nemanja nije porusio sve primorske gradove, zar nije proganjao bogumile i druge nesvetosavske vjernike ruseci im svetilista i bogomolje ... zar srpski vozdovi nijesu porusili sve muslimansko po Srbiji, zar Karadjordjevici nijesu zatrli svaski trag Crnogorske pravoslavne crkve- preimenujuci je nasilno u SPC, a svjedoci smo, u najnovije doba, kad su zapalili i dvije zadnje dzamije u Srbiji ...

    Bolje da ne zapocinjes teme ovakvog sadrzaja, ruiniranja vjerskih objekata. Tu su Srbi sampioni.


    Pozdrav i tebi!
    :
    Last edited by Dobrusky; 08-10-05 at 23:30.

  10. #135
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Idi!......srbi shampioni....bolje ti je da ne pocinjesh ovu temu i ne svrcesh vodu sa vodjenice, jer cu ti nabrojiti dvadesetak crkava i manastira koje je dzamahirija popalila u mojoj dolini, da ne idem dalje....
    Snimak nije namjeshten, na tvoju zhalost i toga je po bosni bilo ihaha puta.Nijesi bachio ni komentar za odred el mudzahedin shta je uradio i za ostale snimke o bosni sa mudzahedinskih sajtova.Samo nabrajash srpske zlochine.to je tebi na obraz.
    Ovu si temu pocheo o "boshnjacima" i uludoj ideji Sanzdhaka i smetaju ti "boshnjaci" tipa Smaja Shabotica koji se ne slazhu sa tobom.Samo si ochigledno zaboravio da je ovo Crna Gora, ne dzamahirija i da bash u mom kraju ,svih ovih godina nije opaljen metak! jer se ljudi gledaju po obrazu a ne po naciji!.(normalno da ima svakakija budala) ali se eto u svoj toj nemashtini i bijedi ljude drzhe i poshtuju.Ti si se nashao da chuvash"boshnjake" i da mi se brinesh za hadziluk novopazarski.....i (lijepo ti je odgovorio Bonja) znam da ti smeta takav odgovor...ali shta cesh ..ofira te cojek!
    Znachi ocesh Sandzak da ujedinish, a smeta ti Republika Srpska?
    Ti si bolestan cojek zapojen mrzhnjom,savjetova bi ti ako si roditelj da tu mrzhnju ne preneseh na potomke....
    Shvati da ti kao "boshnjo" i ja ka srbin mozhemo i moramo zhivjet zajedno.....
    Selam!

  11. #136
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    сигуран сам да ствари иду на боље. Муслимани који живе у Србији и Црној Гори су наша браћа и комшије. Фала Богу, код нас није било никаквог кропролића, а овај се хладан мир мора претворити у нормализовано стање, након смирења тензија и укидање изолације.

    Драго ми је што видим да се у Србији предузимају мјере да се Бошњаци интегришу више у јавни и политички живот Србије и државне заједнице. То може бити само добро за мир и стабилност цијелог региона.
    посебно ме је обрадовала вијест ових дана што је новопазарка Дина Ђанковић изабрана за Мис Србије и Црне Горе. Само напријед бошњаци!
    Last edited by Hari Krisna; 09-10-05 at 09:39.

  12. #137
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Berankrsh69
    Ovu si temu pocheo o "boshnjacima" i uludoj ideji Sanzdhaka i smetaju ti "boshnjaci" tipa Smaja Shabotica koji se ne slazhu sa tobom.Samo si ochigledno zaboravio da je ovo Crna Gora, ne dzamahirija i da bash u mom kraju ,svih ovih godina nije opaljen metak! jer se ljudi gledaju po obrazu a ne po naciji!.(normalno da ima svakakija budala) ali se eto u svoj toj nemashtini i bijedi ljude drzhe i poshtuju.Ti si se nashao da chuvash"boshnjake" i da mi se brinesh za hadziluk novopazarski.....i (lijepo ti je odgovorio Bonja) znam da ti smeta takav odgovor...ali shta cesh ..ofira te cojek!
    Znachi ocesh Sandzak da ujedinish, a smeta ti Republika Srpska?
    Ti si bolestan cojek zapojen mrzhnjom,savjetova bi ti ako si roditelj da tu mrzhnju ne preneseh na potomke....
    Shvati da ti kao "boshnjo" i ja ka srbin mozhemo i moramo zhivjet zajedno.....
    Selam!
    Nije valjda zemo da si toliko zalutao pa ne znas ni o cemu pises, i sta pises. Procitaj jos jednom texst s’ pocetak topika i valjda ce ti biti jasno u cemu je poenta. Poena je suprotno od ovoga o cemu klapis. Naslov topika je: Nezavisna Crna Gora – Bosnjacki interes !!!

    Dakle, nema govora o nikakvoj brizi za Novopazarski hadziluk ( sta li ti je to?) niti govora o mojoj zelji ka ujedinjenju Sandzaka. Naprotiv u tekstu sam veoma koncizno odredjen po tom pitanju, a to sto se odusevljavas sa Bonjom je tvoja, a ne moja stvar. Uostalom eno i njemu sam odgovorio.

    Naravno da mi smeta Republika Smrdska, to je zlocinacka tvorevina nastala na progonu, ubijanju, silovanju, klanju, paljenju, rusenju, geniocidu … i svakom drugom zlu, koji je izvrsen na Bosnjackim narodom, njegovom imovinom, kulturnim i vjerskim dobrima i zemljom. Svaki svjestan Bosnjak mora uciniti sve da to krvavo chudoviste nestane sa lica zemlje. Milom ili silom. Kad - tad. Vjeruj mi da ce se to desit, bez obzira na srpsko-engleske podmuklosti koje su postale prozirne cijelom svijetu i koje taj svijet ne zeli vise da tolerise.

    Vidis zemo, ja sam crnogorski Bosnjak. Potpuno svestan svog bivstvovanja i naciona. Ali za razliku od bosanskih Srba, i nekih crnogorskih Srba, meni nikad ne bi palo na pamet da radim protiv sopstvene drzave Crne Gore. Za racun sopstvene stete. Pogotovu, sacuvaj me Boze, ono sto su Srbi radili u BiH. Ti mi zemo zamjeras sto se zalazem za suverenost i demokratsku Crnu Goru. To znaci da bi ti zelio da ona bude, i dalje, prcija srbijanskih kuroguza i lavor za pranje njihovih smrdljivih opanaka na Skadarskom jezeru i u crnogorskom primorju.

    U pravu si zemo mi se tu nikad sloziti necemo.

    Ja se, kao Bosnjacki nacionalista, svjesno zalazem za suverenost, iako se to od mene - kao takvog, mozda, i ne ocekuje. Ali ja ne zivim u bajkama i mitovima kao Srbi i neki Bosnjaci - prosrbijanske podguzne muhe. Potpuno sam ubijedjen da ce nezavisna i demokratska Crna Gora donijeti opsti boljitak svima, podrazumijeva se i crnogorskim Bosnjacima, ali i ostalim Bosnjacima koji zive u BiH i drugde. I kao onda da se ne zalazem za to?

    Zajednicki zivot se podrazumijeva, ali uz medjusobno uvazavanje i korektan odnos. Ne mislim da je uvazavanje stavljanje rijec “Boshnjo” pod navodnike – i takvi posprdni i podcijenjivacki gafovi nece moci bez osude proci u novim uslovima.

    Zato zemo probudi se sto pore iz tog sna o Velikoj Srbiji, sto se prije opasuljis i ti i tvoji istomisljenici, bice nam svima bolje i prijatnije zivjeti u nezavisnoj drzavi Crnoj Gori.

    Mahsuz selam !!!
    Last edited by Dobrusky; 09-10-05 at 13:39.

  13. #138
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo "probudio" sam se u VelikojJamerici, napolje je tmurno i bash gledam kako cu mrchio se da pokupim ovo lishce oko kuce.Prva kafa je pala, i chitam ovo pisanije i vidim da mi ponovo dan pocinjesh sa mrzhnjom a zasladjujesh sa medjusobnim uvazhavanjem.Zajebavash li se ti ovo?.Boshnjacki interesi su nezavisna Crna Gora? i kao shto kazesh zabicete nozh Srpstvu u ledja sa otcepljenjem i vama"boshnjacima" ce da svane?
    Dje ti je Dobrusha?
    pogledaj samo forum Plavski i Gusinjski (na kojem se divish Koljindanu), a vidji ovaj dje cakulamo...ima li razlike?.Ima.I to velike, a ti to dobro znash.Fakat, sve dok budesh gledao nezavisnost Crne Gore kao nozh u ledja Srpstvu ,te drzhave necesh gledat "Boshnjo"...

    Selam!

  14. #139
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Lazio/PG
    Posts
    398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Berankrsh69
    Nije bitno,ututlili su ga juche izgleda..inache snimak je kad grupa "boshnjaka" ulazi u Srpsku crkvu i uz pjesmu rafalom pucaju u oltar......
    Elem, Bonja ti je odgovorio najbolje na forum medov i to bash na ovu temu....
    Selam!
    A shto cesh rec za velike srbe artiljerce kojima su davali blago njima po janje ako strefe toranj katolichke crkve vala junachki nema shto!

    A shto se ove teme tiche krajnje je nepotrebna jer bi se moglo do sjutra nabrajat i s jedne i druge strane shto su porushili jedni a shto drugi...

    Ali budi siguran da Srblji nisu ostali duzhni ni jednima ni drugima jer dok su ovi branili svoje teritorije i drzhave srpski agresori su ishli u "odbranu pravoslavlja i srpstva" sa sve blagoslovom i ratnohushkachkom prichom zlopopova SPC-a i samim tim su imali dodatni motiv i zhelju da unishte shto vishe vjerskih spomenika kako muslimanskih tako i katolichkih...

  15. #140
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking drz se "srbooooo"!

    Quote Originally Posted by Berankrsh69
    Evo "probudio" sam se u VelikojJamerici, napolje je tmurno i bash gledam kako cu mrchio se da pokupim ovo lishce oko kuce.Prva kafa je pala, i chitam ovo pisanije i vidim da mi ponovo dan pocinjesh sa mrzhnjom a zasladjujesh sa medjusobnim uvazhavanjem.Zajebavash li se ti ovo?.Boshnjacki interesi su nezavisna Crna Gora? i kao shto kazesh zabicete nozh Srpstvu u ledja sa otcepljenjem i vama"boshnjacima" ce da svane?
    Dje ti je Dobrusha?
    pogledaj samo forum Plavski i Gusinjski (na kojem se divish Koljindanu), a vidji ovaj dje cakulamo...ima li razlike?.Ima.I to velike, a ti to dobro znash.Fakat, sve dok budesh gledao nezavisnost Crne Gore kao nozh u ledja Srpstvu ,te drzhave necesh gledat "Boshnjo"...

    Selam!
    E, moj „srbo“, odmah li se dovati srpstva “ka’ pijan za plot“.

    Ne radi se o srpstvu nego o veljesrpstvu, zlocinackoj ideologiji koja remeti prirodni mir i poredak na Balkanu sa prekidima (‘zahvaljujuci’ Turcima) evo vec skoro1000 godina. Takoreci od kako je Nemanja boravio u azilu na teritoriji danasnje Crne Gore, a potom se vratio kao okupator i rusitelj crnogorskih gradova.To je krvava ideologija koja kosi sve pred sobom sto nije srpsko i svetosavsko, ideja koja je ostavila stotine hiljada leseva, nebrojene porusene gradove i dobra, mnoge familije zavila u crno … hvalaBogu polako dozivljava svoj kraj.

    Nezavisna Crna Gora ne znaci noz u ledja srpstvu, ali svakako znaci prestanak sna o Velikoj Srbiji i pomoc Srbima da se suoce sami sa sobom glerdajuci u sopstveno ogledalo. Crna Gora ce , u to sam siguran, sa svim susjedima zivjeti u miru, a sa Srbijom kao “bratskom’ drzavom pogotovu. U drzavi Crnoj Gori nece biti moguce raspirivati nikakvu netrpeljivost, pa ni antisrpstvo, zato se “moj srbo” ne sjekiraj.

    A sto pitas za Dobrusu, ona je tamo gdje je oduvijek bila … ponesto se izmijenilo, ali je jos uvijek tu.

    Ti “srbo” samo skaces sa foruma na forum. Sta hvali Koljendaru. To je lik koji zasluzuje svako postovanje i divljenje zbog svojih opstih i konkretnih stavova i pogleda na svijet oko sebe, a pogotovu na dogadjaje iz nase zajednicke proslosti. To je covjek od koga se moze mnogo sta nauciti i zato ti preporucujem da studiozno citas njegove postove.

    I “srbo” jos samo da te podsjetim. Vracanjem drzavnosti Crnoj Gori, nema nikakvog otcepljenja. Nije Crna Gora deo Srbije, iako vi to zelite da bude, Crna Gora je drzava u drzavnoj zajednici sa Srbijom i njena nezavisnost zanaci razlaz, a ne odcepljenje. Kako si ti to napisao.

    Selam!
    Last edited by Dobrusky; 09-10-05 at 16:10.

  16. #141
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Razlaz?

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    E, moj „srbo“, odmah li se dovati srpstva “ka’ pijan za plot“.

    Ne radi se o srpstvu nego o veljesrpstvu, zlocinackoj ideologiji koja remeti prirodni mir i poredak na Balkanu sa prekidima (‘zahvaljujuci’ Turcima) evo vec skoro1000 godina. Takoreci od kako je Nemanja boravio u azilu na teritoriji danasnje Crne Gore, a potom se vratio kao okupator i rusitelj crnogorskih gradova.To je krvava ideologija koja kosi sve pred sobom sto nije srpsko i svetosavsko, ideja koja je ostavila stotine hiljada leseva, nebrojene porusene gradove i dobra, mnoge familije zavila u crno … hvalaBogu polako dozivljava svoj kraj.

    Nezavisna Crna Gora ne znaci noz u ledja srpstvu, ali svakako znaci prestanak sna o Velikoj Srbiji i pomoc Srbima da se suoce sami sa sobom glerdajuci u sopstveno ogledalo. Crna Gora ce , u to sam siguran, sa svim susjedima zivjeti u miru, a sa Srbijom kao “bratskom’ drzavom pogotovu. U drzavi Crnoj Gori nece biti moguce raspirivati nikakvu netrpeljivost, pa ni antisrpstvo, zato se “moj srbo” ne sjekiraj.

    A sto pitas za Dobrusu, ona je tamo gdje je oduvijek bila … ponesto se izmijenilo, ali je jos uvijek tu.

    Ti “srbo” samo skaces sa foruma na forum. Sta hvali Koljendaru. To je lik koji zasluzuje svako postovanje i divljenje zbog svojih opstih i konkretnih stavova i pogleda na svijet oko sebe, a pogotovu na dogadjaje iz nase zajednicke proslosti. To je covjek od koga se moze mnogo sta nauciti i zato ti preporucujem da studiozno citas njegove postove.

    I “srbo” jos samo da te podsjetim. Vracanjem drzavnosti Crnoj Gori, nema nikakvog otcepljenja. Nije Crna Gora deo Srbije, iako vi to zelite da bude, Crna Gora je drzava u drzavnoj zajednici sa Srbijom i njena nezavisnost zanaci razlaz, a ne odcepljenje. Kako si ti to napisao.

    Selam!

    A, sad je razlaz? nije nozh...dobroooo !...ako ishta vidish, vishe se ti drzhish Srpstva no ja jadan ne bio.Ti ga niti mrchish nit zaspivash e, ti je Srpstvo kamen na lubinu.Dobrusha je tamo dje je i bila? ha? "malo" se promijenila...aj dobro....nego, da mi zavrshimo ovo pisanije razliku izmedju "veliko"Srpstva i tvoje mrzhnje i "brizi" koju imash za "boshnjake" ja ne vidim.Tvoje dzamahirijsko pisanije nastavi sa Koljindanom samnom necesh i samo sanjajte o nozhevima i o bradama..daleko cete dogurat....evo ti ga tvoj Koljindan pa sa njime pravi drzhavu, samnom necesh "boshnjo"...
    citat o kojem moram "pazhljivo" chitat jednog koji u Crnoj Gori poziva na suzhivot

    "Koljindar (citat):
    Sluchajno,ja sem bio "chlan" u tim diskusijama. Po mom mishljenju i nije bilo diskusija, samo zamorni monolozi. Ali,naravno,bilo je iznoshenja ljichnih stavova na razne teme. Ja stojim iza svakog posta koji je potpisan ses Koljindar. "Ko smo mi Boshnjaci Plava i Gusinja porijeklom..." chini mi se govori dovoljno o "namjeri" te teme. Misljim da nije potrebno dodati da je to lichni stav pojedinca ili manje grupe ljudi. Svako ima pravo da vjeruje ilji ne vjeruje u nase tvrdnje.
    Ako grijeshim tim gore po mene. Ako sam u pravu tim bolje za one shto chitaju.

    1. Ja misljim da je "juzno-slovenstvo" drugo ime za srpstvo. I bez obzira koje vjere bilji ako ste pobornici te shkole ja vas ne shvatam kao "svoje".
    2. Ako kulturu Boshnjaka zamjenjujete bilo kojom drugom kulturom ja vas ne shvatam kao Boshnjake.
    3. Meni je vazniji jeden Boshnjak no miljion Srba i Hrvata shto "hotu da se poturchu".
    4. Ako IZ Plava i Gusinja prvenstveno ne brine o Plavljanima i Gusinjanima pa onda ostaljima to za mene nije IZ Plava i Gusinja.



    3. Meni je vazniji jeden Boshnjak no miljion Srba i Hrvata shto "hotu da se poturchu".
    3. Meni je vazniji jeden Boshnjak no miljion Srba i Hrvata shto "hotu da se poturchu".
    3. Meni je vazniji jeden Boshnjak no miljion Srba i Hrvata shto "hotu da se poturchu".
    3. Meni je vazniji jeden Boshnjak no miljion Srba i Hrvata shto "hotu da se poturchu".
    3. Meni je vazniji jeden Boshnjak no miljion Srba i Hrvata shto "hotu da se poturchu".
    3. Meni je vazniji jeden Boshnjak no miljion Srba i Hrvata shto "hotu da se poturchu".
    3. Meni je vazniji jeden Boshnjak no miljion Srba i Hrvata shto "hotu da se poturchu".
    3. Meni je vazniji jeden Boshnjak no miljion Srba i Hrvata shto "hotu da se poturchu".
    3. Meni je vazniji jeden Boshnjak no miljion Srba i Hrvata shto "hotu da se poturchu".

    Selam!
    Last edited by Berankrsh69; 09-10-05 at 16:49.

  17. #142
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Waterman
    E pa Jovane iako mi nije vazno ko si i sto si, jer ovdje se mjerimo po stavovima a ne po junackijem imenima, nek si ti nama ziv i zdrav.Nijesam mislio ulaziti u diskusiju sa tobom ali kada si vec ovako reagovao nemogu a da te ostavim bez odgovora.
    Sad ga malo pretjera .Sta bi rekao (al posteno) na ovu tvoju recenicu uz malu izmjenu.
    "Srpnjo" nije sprdanje, rad mene se mozete u lopure nazvat ako vi je volja.


    E pa i ovdje me tjeras da dokazujem suprotno jer nijesi u pravu.Sta sam se ja i cemu pridruzio? Dakle ja u principu svako grupisanje u nekakve torove ne podrzavam, a od nacionalno-religijskih se jezim jer su (moje misljenje) najpogubnija kombinacija koja je toliko zla nanijela ovim prostorima, iako sa druge strane razumijem zasto je to tako kao i razloge zbog kojih do toga dolazi. Ja smatram da je slobodan, kulturan i pametan pojedinac u slobodnoj demokratskoj drzavi kljuc za ulazak u napredno i bogato drustvo - nikakve gomile ovih ili onih. Gomila mozga nema i lako je sa njom manipulisati, dok pojedinac bez problema razlikuje dobro od zla. To su moji stavovi i ja ne nastupam ni u ime ravnice ni u ime brda ni u ime Bosnjaka ili bilo koga drugog, vec samo u moje licno ime i iznosim moj licni stav.Sa Dobruskim sam imao nekoliko puta diskusije na tu temu i on poznaje moje stavove kao uostalom i ja njegove i iako se ne slazemo po tim pitanjima postujem razlicitost misljenja. Drzim se one "nemoj nikome uraditi ono sto ne bi volio da neko uradi tebi" i to je i moj pravac i moja religija.

    Bas ti hvala na ovom priznanju sto se mog pisanja tice, a za Turke i 500 godina to mijenjat ne meremo, pa nam je bolje da jednom i preko toga vakta povucemo crtu. Da je ko koga mogao istrijebiti na ovim prostorima to bi do sada bilo zavrseno, ali se sve su prilike ne moze. Sudjeno nam je da zivimo jedni sa drugima i bilo bi dobro da jednom nadjemo zajednicki interes prvo kao ljudi a poslije kao Crnogorci, Srbi, Bosnjaci .....
    Zao mi je (iskreno i od srca) tvoje familije sto je imala takva iskustva i pokusavam da razumijem tvoj emotivni odnos prema "turcima" a kao sto i sam rece, bilo je sigurno i na drugoj strani takvih slucajeva. Zato se i treba boriti da se za 50 godina nasa djeca ne igraju "Srba" i "Turaka" vec da zive zivotom dostojnim vremena u kojem se nalazimo.
    Waterman,
    Izvinjavam se te kasnim sa odgovorom,potpisujem sve shto si rekao.Ne sprdam se nikom, nekad poleti rijech prebrzo.Saljudima kao ti svaki dogovor je moguc....



    "Sudjeno nam je da zivimo jedni sa drugima i bilo bi dobro da jednom nadjemo zajednicki interes prvo kao ljudi a poslije kao Crnogorci, Srbi, Bosnjaci .....

    POZDRAV!

  18. #143
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Berankrs mi je poslao snimak...moram da recem da me je bas potresao, ja inacemrzim bilokakvo nasilje kako nad ljudima tako i nad stvarima...grupa pripadnika armije BiH , cini mi se dobro pripiti ulaze u crkvu...prvo se samo smiju i lome inventar ...onda pocinju da bacaju ikone i da se smiju...na kraju pucaju po oltaru,i otkidaju krst....

    evo pokusat cu da ga nedje postavim pa da ga mozete skinuti...

  19. #144
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Niko||aki
    A shto cesh rec za velike srbe artiljerce kojima su davali blago njima po janje ako strefe toranj katolichke crkve vala junachki nema shto!

    A shto se ove teme tiche krajnje je nepotrebna jer bi se moglo do sjutra nabrajat i s jedne i druge strane shto su porushili jedni a shto drugi...

    Ali budi siguran da Srblji nisu ostali duzhni ni jednima ni drugima jer dok su ovi branili svoje teritorije i drzhave srpski agresori su ishli u "odbranu pravoslavlja i srpstva" sa sve blagoslovom i ratnohushkachkom prichom zlopopova SPC-a i samim tim su imali dodatni motiv i zhelju da unishte shto vishe vjerskih spomenika kako muslimanskih tako i katolichkih...
    A ti znas za preciznost Srpske artiljerije iz prve ruke ili su ti prichali mama i tata. A jeli jado dje su to Srpski agresori napredovali iz Srbije ? kako te nije sramota da pishesh tako. I ti znas jesu li Srbi osvetili ili nisu ?? Da nisi mozda kompetetan da das tu istorijsku ocenu. Hrvatska vojska je stigla do Banjaluke pa za tvoj kriterjum to je imalo oslobodilacki karakter ?

  20. #145
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Lazio/PG
    Posts
    398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by manace
    A ti znas za preciznost Srpske artiljerije iz prve ruke ili su ti prichali mama i tata. A jeli jado dje su to Srpski agresori napredovali iz Srbije ? kako te nije sramota da pishesh tako. I ti znas jesu li Srbi osvetili ili nisu ?? Da nisi mozda kompetetan da das tu istorijsku ocenu. Hrvatska vojska je stigla do Banjaluke pa za tvoj kriterjum to je imalo oslobodilacki karakter ?
    Eo ti pa vidji preciznost srpske artiljerije http://www.cafemontenegro.com/forum/...ad.php?t=12716
    Last edited by Hari Krisna; 10-10-05 at 20:37.

  21. #146
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default "Boshnjo" ima li te?

    3. Meni je vazniji jeden Boshnjak no miljion Srba i Hrvata shto "hotu da se poturchu".
    3. Meni je vazniji jeden Boshnjak no miljion Srba i Hrvata shto "hotu da se poturchu".
    3. Meni je vazniji jeden Boshnjak no miljion Srba i Hrvata shto "hotu da se poturchu".
    3. Meni je vazniji jeden Boshnjak no miljion Srba i Hrvata shto "hotu da se poturchu".
    3. Meni je vazniji jeden Boshnjak no miljion Srba i Hrvata shto "hotu da se poturchu".
    3. Meni je vazniji jeden Boshnjak no miljion Srba i Hrvata shto "hotu da se poturchu".
    3. Meni je vazniji jeden Boshnjak no miljion Srba i Hrvata shto "hotu da se poturchu".
    3. Meni je vazniji jeden Boshnjak no miljion Srba i Hrvata shto "hotu da se poturchu".
    3. Meni je vazniji jeden Boshnjak no miljion Srba i Hrvata shto "hotu da se poturchu".

    Selam!

  22. #147
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Ima me "srbo" ...

    Quote Originally Posted by Berankrsh69
    3. Meni je vazniji jeden Boshnjak no miljion Srba i Hrvata shto "hotu da se poturchu".
    3. Meni je vazniji jeden Boshnjak no miljion Srba i Hrvata shto "hotu da se poturchu".
    3. Meni je vazniji jeden Boshnjak no miljion Srba i Hrvata shto "hotu da se poturchu".
    3. Meni je vazniji jeden Boshnjak no miljion Srba i Hrvata shto "hotu da se poturchu".
    3. Meni je vazniji jeden Boshnjak no miljion Srba i Hrvata shto "hotu da se poturchu".
    3. Meni je vazniji jeden Boshnjak no miljion Srba i Hrvata shto "hotu da se poturchu".
    3. Meni je vazniji jeden Boshnjak no miljion Srba i Hrvata shto "hotu da se poturchu".
    3. Meni je vazniji jeden Boshnjak no miljion Srba i Hrvata shto "hotu da se poturchu".
    3. Meni je vazniji jeden Boshnjak no miljion Srba i Hrvata shto "hotu da se poturchu".

    Selam!
    Zivota ti "srbo" sta hoces sa ovim da dokazes ?

    Da Koljindar nije OK ili sta ... ?

    Covjek jasno kaze da mu je vazniji jedan Bosnjak nego milion ********.
    ;-)

  23. #148
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool a tu si!

    pa znachi ti i on nijeste se turchili?.....

  24. #149
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Poshalji "Boshnju" ima da mu uljepshash dan !

    Quote Originally Posted by JUSTICE
    Berankrs mi je poslao snimak...moram da recem da me je bas potresao, ja inacemrzim bilokakvo nasilje kako nad ljudima tako i nad stvarima...grupa pripadnika armije BiH , cini mi se dobro pripiti ulaze u crkvu...prvo se samo smiju i lome inventar ...onda pocinju da bacaju ikone i da se smiju...na kraju pucaju po oltaru,i otkidaju krst....

    evo pokusat cu da ga nedje postavim pa da ga mozete skinuti...




    a mozhda uz Shargiju zapjeva sa Koljindanom?

Page 6 of 6 FirstFirst ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Istorija Crne Gore
    By zippy in forum Istorija
    Replies: 256
    Last Post: 09-05-24, 23:04
  2. Replies: 11
    Last Post: 15-06-09, 12:10
  3. 1918 i svijet
    By Hari Krisna in forum Istorija
    Replies: 16
    Last Post: 18-03-08, 11:20
  4. Vlahovic: Crna Gora ne želi da bude neciji pristup na more !
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 28-03-05, 04:39
  5. Kad spoznas istoriju ,znaces buducnost sto ti nosi !!
    By Grad Heroja in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 31
    Last Post: 29-10-04, 11:17

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •