Results 1 to 12 of 12

Thread: Podgorica - Krakov

  1. #1
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    4
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Podgorica - Krakov

    Jedan prijatelj Poljak me je pozvao da dođem kod njega u Poljsku sad za Novu godinu. On živi u blizini Krakova. Otišao bih s jednim drugom kod njega, ali gledam da prođem što jeftinije kad je prevoz u pitanju. Mislio sam vozom, zvao sam željezničku stanicu u BG i rekli su mi da je povratna karta BG - Krakov oko 175 eura. Mislim da je to previše. Da li je neko putovao vozom do Krakova i postoji li neki način da jeftinije prođemo?

  2. #2
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    teken drshn
    Posts
    628
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    www.jungletribe.com
    zovi ih pitaj da vas prebace do krakova i nazad, cijeli aranzhamn sa 2 ili 3 nocenja u krakovu kosta oko 120e, za novu godinu
    prevoz bi vam dali ja mnim za 80ak maksimun
    Pozivi prema drugim mrežama u CG

  3. #3
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,980
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    moze bit da oni budu puni, u tom slucaju vidji ove iz podgorice, isto ne bi trebalo preko 100-120 eura da ti uzmu.

  4. #4
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    4
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa tako sam nešto i planirao. Da se raspitam po ovih turističkih agencija samo za prevoz za neku razumnu cijenu, međutim vlada veliko interseovanje za tu destinaciju tako da je vrlo moguće da se ne nađu 2 slobodna mjesta samo za prevoz. A što si tiče vozova, takođe samprimijetio da je povoljnije postepeno kupovati karte kako bih i mijenjao vozove, tako bi me ispala povratna karta za cijelu maršutu oko 150eura.

    Zahvaljujem na pomoći.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Crnagoraman View Post
    Jedan prijatelj Poljak me je pozvao da dođem kod njega u Poljsku sad za Novu godinu. On živi u blizini Krakova. Otišao bih s jednim drugom kod njega, ali gledam da prođem što jeftinije kad je prevoz u pitanju. Mislio sam vozom, zvao sam željezničku stanicu u BG i rekli su mi da je povratna karta BG - Krakov oko 175 eura. Mislim da je to previše. Da li je neko putovao vozom do Krakova i postoji li neki način da jeftinije prođemo?
    Putovala sam vozom ja...dok sam zivjela u Poljskoj. Nisam probala tako kako govorish da kupujem jednu po jednu od tachke do tachke... Ipak, 10ak eura ne znachi nishta u odnosu na situaciju na koju mozhesh naici Slovachkoj dje niko ne zbori engleski...a ti nijesi vjesht u nekom drugom sporazumijevanju. Dodushe, slovachki je toliko razumljiv...ili se meni chini poshto poznajem 4 slovenska jezika

    Vozovi su super, vrijede svakoga centa. Nijesu divlachki kao kod nas, vec kao da si u avionu, mozda cak i bolje. Uopshte nije skupa karta buduci da kachish 4 zemlje.
    Last edited by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^; 05-12-12 at 12:09.

  6. #6
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Budva
    Posts
    1,760
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Pogledaj one InterRail karte, mozda tamo ima neki popust za zemlje kroz koje ces putovati...
    TU SEI TUTTA
    LA MIA VITA
    AC MILAN

  7. #7
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    4
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ View Post
    Putovala sam vozom ja...dok sam zivjela u Poljskoj. Nisam probala tako kako govorish da kupujem jednu po jednu od tachke do tachke... Ipak, 10ak eura ne znachi nishta u odnosu na situaciju na koju mozhesh naici Slovachkoj dje niko ne zbori engleski...a ti nijesi vjesht u nekom drugom sporazumijevanju. Dodushe, slovachki je toliko razumljiv...ili se meni chini poshto poznajem 4 slovenska jezika

    Vozovi su super, vrijede svakoga centa. Nijesu divlachki kao kod nas, vec kao da si u avionu, mozda cak i bolje. Uopshte nije skupa karta buduci da kachish 4 zemlje.
    Razlika je uočljiva u cijeni. Gledao sam na internetu i izračunao da ako kupujem kartu od tačke do tačke, gdje bih inače morao da presijedam. Dakle kupiti povratne karte u Pg za relaciju Pg - Bg, u Bg za Bg - Budimpešta i u Budimpešti za Krakov bi izašlo oko 150 eura. A na ovaj način da putujem do Bg pa tamo da kupim povratnu kartu do Krakova za 175 eura i plus ovih 40 eura za povratnu Pg - Bg je mnogo više novca, a svakako presijedam i čekam vozove po nekoliko sati.

  8. #8
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,788
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    A da ti ipak uzmeš avion iz Dubrovnika recimo? Možda bolje to no da mlatiš 2 dana vozom?

  9. #9
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    wherever whores go
    Posts
    3,308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ^ I dva dana nazad :hororr:

    Moze i iz Tirane, mada avion tesko ispod 300...
    Kreč, kolica i mešalica.

  10. #10
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Crnagoraman View Post
    Razlika je uočljiva u cijeni. Gledao sam na internetu i izračunao da ako kupujem kartu od tačke do tačke, gdje bih inače morao da presijedam. Dakle kupiti povratne karte u Pg za relaciju Pg - Bg, u Bg za Bg - Budimpešta i u Budimpešti za Krakov bi izašlo oko 150 eura. A na ovaj način da putujem do Bg pa tamo da kupim povratnu kartu do Krakova za 175 eura i plus ovih 40 eura za povratnu Pg - Bg je mnogo više novca, a svakako presijedam i čekam vozove po nekoliko sati.
    Ok, ok... nijesam to tako shvatila. Mislila sam da ti je razlika u cijenama cijelokupnih karata oko 25 eura (nisam shvatila da tu nije urachunata ona na relaciji Pg-Bg)...

    Onda se naravno isplati...

    S tim da bi zbilja mogao pogledati neku od ovih low-cost kompanija.
    Last edited by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^; 06-12-12 at 05:53.

  11. #11
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    4
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jedino za šta nisam siguran i moram da pitam je koliki je rok važenja povratnih karata na ovim relacijama. Da li neko zna možda otprilike?

  12. #12
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 16
    Last Post: 16-11-12, 12:23
  2. SSD Podgorica?
    By :)) in forum Software
    Replies: 2
    Last Post: 09-09-12, 12:14
  3. I:Podgorica
    By hitmanbreee in forum Ostali oglasi
    Replies: 4
    Last Post: 12-09-11, 17:46
  4. Podgorica - Bukumirsko jezero - Matesevo - Podgorica
    By Vele_PG in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 0
    Last Post: 13-11-08, 19:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •